29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #10137
  • LeonSilver
    #10136
    :D
  • Gascan #10135
    én nem haragszok :D
  • Papa01 #10134
    Szerintem, ezek idióta seggfejek...
  • LeonSilver
    #10133


    Ezek normálisak szerintetek?
  • Papa01 #10132
    De Leon! :)

    Túl vagy rajta, kész, vége! :)
    Nincs más dolgod, mint repülni... a régi CPU-t meg előbb-utóbb úgyis cserélted volna... (ha emiatt cserélted.)
  • LeonSilver
    #10131
    Már ne is haragudj de ha az FC, FC2, BS, TDU, FSX, R6, mittudomén mik simán, szépen futnak kétmagos processzorral w7 64b rendszeren akkor ott esetleg mégsem az oprendszer a hunyó.Szerintem.
    És mégegyszer mondom, ez az egész baszakodás az egyik peccs óta van.
  • Gascan #10130
    ettől eltekintve én elhiszem nekik, hogy a microsoft nem sok segitségükre volt a probléma megoldásában..

    ...amúgy nem sok olyan játék van a piacon mint a ROF, szóval én nem csodálkozom, hogy egykén képviselte a szóban forgó problémát
  • LeonSilver
    #10129
    Nalátod.A neoqb akármit mond és akárhogyan próbálja a mikroszoftra kenni a balhét bizony ők maguk a hunyók.Ez elejétől fogva nagyon sokáig semmi hiba nem volt a játékkal.Gondolod, hogy én vagy a többiek akiknek ilyan gondja volt költöttünk volna a plusz gépekre ha már az elején ilyen foskupac az egész?Arra is hivatkozni szoktak, hogy w7 csak béta volt akkor.Ez igaz viszont a 64bites vistán ugyan olyan szarul megy és az bizony nem béta volt.
    Arról meg már ne is beszéljünk, hogy ez az egyetlen játék ami kétmagos processzorral játszhatatlan w7 64b alatt.
  • Gascan #10128
    kb fél éve
  • LeonSilver
    #10127
    Ma elvitték a qrva monitoromat a szarvízbe.Két hét mire meghozzák ha minden igaz.Ráadásul állítólag nem tudják kiszedni belőle azt a szart, az egész panelt cserélni kell :D És visznek egy Dell notit is, az is ugyan így járt mint az enyém.Most a régi, 17-es monitoron szüttyögök, qrva szokat5lan a 22-es után.
  • LeonSilver
    #10126
    ufftápig

    Az igen..

    ontápig
  • LeonSilver
    #10125
    Te mikor is vetted meg a játékot ?
  • Papa01 #10124
    Remélem, mielőbb rendeződik a dolog benned. :) Hiszen már csak a jó dolgok vannak.
    - Megvan az új géped.
    - Van egy nagyon baba saját szeró..
    - Jó a csapat.
    - Van egy fasza weboldal. ( :D na jó ez csak vicc volt! )

    Meg azok a történések a jelenre és a jövőre nincsenek semmilyen hatással.

    Barát: Hidd el a megbocsájtás , egy nagyon jó dolog, bár baromi nehéz, az tény. :)
  • Gascan #10123
    azt azért tudod, hogy az nem teljesen a neoqb hibája volt?
  • LeonSilver
    #10122
    Jó lenne Papa de qrva keveset repülök a RoF-al.
    Tudod Papa amikor megajándékozott a neoqb a szaggatós korszakkal akkor valami megszakadt és ez azóta sem tudott "meggyógyulni".
    Talán ahhoz tudnám a legjobban hasonlítani amikor egy rég, jó barátban csalódik az ember.Történhet bármi, már nem lesz olyan a kapcsolat mint előtte.Azért majd megpróbálok erőt venni magamon.

  • Rolo3
    #10121
    Saitek cyborg evo force joy-t használ valaki? Ha igen mondjon róla pár szót legyen szíves. Milyen vele repülni? Érdemes megvenni? Vagy nézzek mást.
  • Papa01 #10120
    Oki, én megyek is.. :)
  • Sanyo
    #10119
    Dummyt kérném meg erre, sokkal jobban fogalmaz, mint én. :)
  • Sanyo
    #10118
    Betöltődik, lehet használni. :)
  • Papa01 #10117
    Köszi szépen! :)
    A fórumba nem kéne szólni, hogy tudják mi a dörgés? :)
  • Sanyo
    #10116
    Bekonfigoltam az új küldiket, ha minden hól megy, akkor pár perc és lehet nyúzni az újakat.
  • Papa01 #10115
    Nagyon jó vidi! De ez is teljes szárnyat mozgatja? Nekem a linkelt képeken úgy tűnik mintha lenne csűrője... Nagyon tetszik ez a kis gép.

    Képzeljétek el Alba 2-vel sikerült leszednem egy Tevét a szerón... nem tudom, hogy de összejött... a srác elkezdett noob-ozni.. én meg írtam, hogy amíg egy Alba2 le tudja lőni a Tevéjét addig hallgasson.. :)) Szarabb staja volt mint az enyém. :D
    Mondjuk elég jól ment most 5 lelövésem volt, és 6x kaptak le... mondjuk aki lelőtt csak dr1 vagy Teve volt...


    @ Leon: Valamikor nincs kedved repülni multiban? :)

    @ Márkó: Hogy megy az új joy-al? :) Nagyon eltűntél.. :((((
  • LeonSilver
    #10114


    czikk-czakk
  • LeonSilver
    #10113
    Mivel nem a joyhoz csatlakoztatod a pedált a válasz az, hogy természetesen.
    A kormányokál szokás az, hogy a két eszközt ( pedál, kormány) össze kell kapcsolni.
  • Rolo3
    #10112
    Sziasztok!

    Egy kis segítség kellene olyan joy kellene amiből van bal kezes és kb saitek x52 kategória ha valakinek van ötlete szívesen veszem.

    A következő saitek evo force joy-hoz lehet-e csatlakoztatni a saitek pedált?
    Mert ez létezik balkezesbe is.
  • Sanyo
    #10111
    Kösz, este lecserélem a jelenlegit.

    Papa: windows hibaüzenet ugrik fel, csinálok egy screenshotot róla ha legközelebb látom.
  • Papa01 #10110
    ROF - Iron Cross cikk a SimHQ-n
  • Papa01 #10109
    Komolyan?? :) Akkor sem ha egy csatacirkálót foglalsz el?? :)
  • sakkay
    #10108
    Igen megnéztem pár verziót, és az általad említett a legjobb. Csata közben viszont én nem mentek! Egyéni perverzió...
  • brendon566
    #10107
    csatlakozom
  • Papa01 #10106
    Szia Dummy!! :)

    Nagyon szépen köszi!! :)
  • DummyBoy
    #10105
    Elnézért Urak, kicsit el vagyok havazva mostanában :(

    2 mission - az egyikben csak 1916-os gépek, míg a másikban a többi, minden reptéren 1-1 Camel-el és DR1-el ... Respawn time 10 perc :)

    http://www.mediafire.com/?sba1gidzi0jnjoh
  • Papa01 #10104
    Köszi, a választ! :) Milyen hibával? Mi történik?
  • Sanyo
    #10103
    Hibával elszállt, újraindítottam. Mostanában elég gyakran csinálja.
  • Papa01 #10102
    Urak, most nem megy a szeró? :(
  • Papa01 #10101
    Én a Direct2Drive-ról is szoktam vásárolni, ők sem rosszak.
  • Sanyo
    #10100
    Elsősorban az Aerosoft.
  • Papa01 #10099
  • Papa01 #10098
    Elvileg ők a hivatalos partnerek...