29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • DummyBoy
    #10177
    Át kellene állni TS3-ra, lehet hogy emiatt szarakodik a klánok annyit :)

    @ Papa: Ok, de annyit sajna mág nem tudtam használni :)
  • Papa01 #10176
    Az a durva én most sem tudok fellépni...

    Maybe the server is offline
    or maybe teamspeak is not running on it

    @ Dummy: Majd számolj be, milyen a joy, így pár hét használat után!! :)
  • brendon566
    #10175
    Tegnap nem lehetett használni egyáltalán, most jónak tűnik
  • DummyBoy
    #10174
    Urak, nekem viszont elnézést kell kérnem mert én olyan hihetetlen és gaz áruló módon elqrvultam, hogy az csak na :)

    Szóval az történt, hogy az új joy megérkezésével elkezdtem tesztelgetni a szimeket ... A ROF nagyon király FFB-vel, a BS is, ezzel a kettővel bohóckodtam ... a WOP az nem igazán, ezért próbaképpen feltettem az IL-2-t.

    Nos nem tudom mit baszhattam el idáig, de most felraktam, il-2 - UP ... És ez nem az a szim amit pár hónapja kipróbáltam (sokadjára ...).

    Amellett, hogy a grafika kb 10 évet ugrott előre az időben (Ami eddig az egyik legnagyobb szívfájdalmam volt vele kapcsolatban, mert imádom a 2-ik vh történelmét ...) amellett felfedeztem benne hogy van (nemtudommenyire)dinamikus kampány ... Ráadásul magyar oldalon is ...

    Szóval mostanában ezer más dolog mellett ha hetente van 1-2 órám (maximum ...) repülni, akkor John Doe zászlós megpróbálja a Balaton környékén óvni a hont :)

    Hála istennek az idei nyár úgy alakul, hogy minden hétvégére akad valami program, ezért akkor sem nagyon tudok reppeni, szóval én most keményen offline vagyok ... Fórumozni hála istennek azért marad időm :)
  • Papa01 #10173
    Urak, Ti a TS-re fel tudtok menni? Engem nem enged fel...
  • Papa01 #10172
    Bár a 3. szerintem fake...
    @ Rolo3: Jó éjt! :)
  • Papa01 #10171
    Ezt Te repülted?? Az igen!! Gratula! :) Mondjuk szerintem valóságban erősebb a féklapja... de ez a szimu nagyon ott van.. ami még nekem nehéz, az az , hogy észre vegyem szabad szemmel a földi egységeket..
    Még egy kicsit várok.. :)

    @ Rolo3: : Én nagyon szeretném, de most egy picit pangás van.. :) de hátha összejön valami.
  • LeonSilver
    #10170
    BS tápig
  • LeonSilver
    #10169
    Ez az élet Babolcsai néni!!!

  • Rolo3
    #10168
    Na én most elhúzok a picsbe aludni mert holnap hosszú nap lesz és már most tele van a tököm vele.

    üdv
    jó pihit mindenkinek.
  • Rolo3
    #10167
    nyomok még egy sim-et ezen kívül Dcs Black sharkde most rof lenyomta mint bélyeget.:D
  • Rolo3
    #10166
    Lesz valamikor össznépi röppenés??
  • LeonSilver
    #10165
    Azért kérdeztem mert volt már itt aki nem olvasott csak nyomta a szöveget :D

    Ha gondolod ITT is várunk.Meg azokat is akik még nem tagok.Papa, nem akarsz visszajönni?Már lecsengett az izé ;)
  • LeonSilver
    #10164
    Olyan szinten le van modellezve a 25T, hogy ha megnéztek egy-két jútyúbon fellelhető eredeti videot a gépről teljesen olyan a játék.Mármint a repmodell, a leszállásnál történő hibákra adott gépreagálások.

    Ezt láttad Papa?

  • Rolo3
    #10163
    Nincs gond az olvasással csak érdekesnek találom a dolgot.

    UI:lehet ,hogy én is értek hozzá. :D:D:D
    Diploma: P.Mihály műszaki info. Szak
    De lehet hogy nem értek hozzá :D:D:D
  • Solt
    #10162
    Igen-igen, vágom, hogy te vágod, csak gondoltam hátha... :D

    Pl az nekem új volt, hogy az aktuális ati drivereket mindig a legfrissebb winfos frissítésekhez igazítják... :) Így megértettem pár anomáliát, amit a hónapokon át tartó win frissítés hanyagolása okozott... én meg azt hittem ati driver felel minden szarért! :D

    Hát a 25T az 25T... ezt adom! ;)
  • Papa01 #10161
    Ugye-ugye.. :)
    Húú azzal a tehén 25T-vel leszállni kész idegbaj.. :)) Annak a féklapnak annyi haszna van, mint a Pápa tökének.. alig ér valamit.. kurva messziről kell behelyezkedni..
  • Rolo3
    #10160
    Adj egy mailt és elküldöm a trk file-t
  • LeonSilver
    #10159
    Te egyébként szoktál olvasni is vagy csak jön belőled? :D
    Egyrészt amikor kijött a RoF még semmi hiba nem volt vele, másrészt meg már nálam is megy faszán.
  • Rolo3
    #10158
    Kár hogy ide nem tudom linkelni egyből a videót amit csináltam most.
    Akkor látnád ,hogy megy nálam.
  • LeonSilver
    #10157
    Persze.Mielőtt beteg lettem egy boltban szervizeltem a sok szart amit a marhák szétbarmoltak(olyan sztorijaim vannak, hogy az agyadat eldobnád), szóval azért állítólag értek hozzá ;)
    Egyébként már nincs ilyen mert vettem egy szaros 4 magos szutykot.
    Csak ahogy írtam Papa mesternek is, kicsit csalódott vagyok és kel legy kis idő mire megint úgy tudok nézni a RoF-ra mint az elején.
    Meg az az igazság, hogy nagyon szeretek a 25T-vel marhulni ;)
    Az viszont kétségtelen, hogy a társaság hiányzik.Jókat dumáltunk régen.
  • Papa01 #10156
    A ..\Data\Tracks mappába.
  • Papa01 #10155
    Azért.. :)
    Van 1 frissítés, ami azt vizsgálja eredeti -e a Windows-od...
    Gyertek urak röppenni.. :))
  • Papa01 #10154
    A kurvaéletbe... :(
  • Rolo3
    #10153
    Jah mellesleg a win 7 nem eredeti szöveggel indul a gépem de minden frissítést letöltök amit lehet
  • Rolo3
    #10152
    Hova menti a videót amit csinálsz a játékba?
  • Solt
    #10151
    Csak egy próba, hátha...

    -w7 naprakész? ( minden frissítést leszedsz? )
    -alaplapi driver?
    -10.7-s kakaliszt?

  • Rolo3
    #10150
    Ez durva nálam ilyen nincs
  • LeonSilver
    #10149


    Tessék.RoF + Dual Core
  • DummyBoy
    #10148
    Az új peccs pár embernek megoldotta a problémáját, de a Dual Core-t használók 80%-ánál 100%-os prociterheltség mellett póverpoint lett a ROF.
  • Rolo3
    #10147
    Az más kérdés hogy repülni még nem nagyon tudok benne de próbálkozok
  • Rolo3
    #10146
    Lehet de nálam tényleg jól fut
  • LeonSilver
    #10145
    Akkor Te egy különleges, egyedi csoporthoz tartozol mert mindenki másnak szar 2 magos processzorral w7 64b alatt.
    Cáfolni meg hiába cáfolod mert egyrészt az emberek legalább 90%-a azon játszik és a RoF fórum is hangos volt a panaszoktól.
  • Rolo3
    #10144
    Bocs hd4850
  • Solt
    #10143
    Nincs ddr3-s 4870-s...
  • Rolo3
    #10142
    Bocs a procit elírtam 3,0 ghz és gigabyte lap mert msi cserés lett
  • Rolo3
    #10141
    Core 2 duo 2,8 ghz, 4gb corsair memcsi , msi lap, hd4870 ati 1gb ddr3
  • DummyBoy
    #10140
    Dual Core procival és Win7 64 bittel diavetítés lesz belőle sajna ...

    Ki tudod próbálni, 4 magos procinál ki kell kapcsolni kettőt és mindjárt meglepi lesz ...

    Ami fura: Tény, hogy az ominózus peccsek előtt jól ment 64 biten, de el tudom képzelni, hogy valami olyasmi került bele, amit nem szeret a Win7 ...
  • LeonSilver
    #10139
    Aztán milyen cpu-d és vga karid van?
  • Rolo3
    #10138
    Azt cáfolom hogy win7 64 bit alatt szarul megy mert azon nyomom :D
    Full graf és nem szaggat a gama.
    Ezt úgy értsd hogy minden high....
    Szerintem nem rossz a játék sőt talán a legjobb 1 wh repsim.