29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Sanyo
    #10378
    Sikerült megoldanom, hogy a win7 alatt futó vmware automatikusan bebootolja az xp-t amin a dedikált szerver fut. Szóval ha úgy alakul (mint ma), hogy egy windows frissítés miatt újraindul a szerver, nem kell kézzel elindítanom az xp-t. Így a szerver gond nélkül újra felugrik a netre. :) Már csak az időnkénti "futtatása leállt" hibát kellene valahogy megoldanom.
  • Her Laca
    #10377
    Na most zenét hogy a retekbe kell alátenni?:))
  • Her Laca
    #10376
    Megoldottam:) De nyugodtan mondjátok azért.
  • Her Laca
    #10375
    Urak! Mibe érdemes átkonvertáni tracket? Il2 ről van szó.
  • LeonSilver
    #10374
    Látod ez volt a legfurcsább ebben az egész mizériában.
    Az ominózus peccs után nekem is tök sokáig jó volt, nem is értettem az off fórumon panaszkodókat.Aztán egyszer csak elkezdett akadozni és ezután már akármit csináltam ( win reinstall, gém reinstall, piréz esőtánclejtés, hajtépés, anyázás) nem javult meg.Windóz xp 32b alatt viszont tökéletes volt!
  • Rolo3
    #10373
    Hi
    Jön ma valaki röppeni??

    Leonsilver: Nálam is elkezdett akadozni a játék.
  • Her Laca
    #10372
    Szólok:)
  • LeonSilver
    #10371
    Ha nem találsz egy teherautóról leesett darabot akkor szólj.Én találtam :D
  • otiq
    #10370
    Most voltam a Árkád Mediamarktban és joy területén elég siralmasak bár igaz, hogy egy x65f ki volt rakva (95k), úgyhogy meg tudtam fogdosni. Azon kívül csak 3 béna volt még.
    Nekem is sima cyborg evo-m van bár akkor még 9 ezer volt.
  • Rolo3
    #10369
    Sziasztok!
    Papa vettem egy balkezes joy-t sima saitek cyborg evo 2000 huf és mind a két kézzel lehet használni.
    már tesztelem eddig nagyon jó.
    Médiamarkt-ból hozták nekem.
  • Papa01 #10368
    Bennem fel sem merül az ellenkezője.. :)
  • LeonSilver
    #10367
    Azért remélem, hogy multizni lehet majd úgy, hogy valaki vezeti a gépet egy másik gémer meg ugyan abban a gépben lövész ;)
  • Zair #10366
    Szerintem ugyanúgy, mint az Il2-ben, nyomsz egy gombot (ott a "C" volt), és váltogathatsz a személyzet tagjai között. Géppuska mozgatás + célzás egérrel. Amikor nem a lövészt irányítod,a addig az AI dolgozik helyetted, ugyanígy igaz a pilótára is.

    Faszán el lehet lőni majd a függőleges vezérsíkot.-)))))
  • Papa01 #10365
    A kérdésedből ítélve, én ezt nem tudhattam.. :)

    Szerintem a lövészként az egérrel lehet majd ügyködni...
  • Gascan #10364
    na igen, eddig én is eljutottam :) .. az irányitás érdekelne konkrétan, mármint hogy hogyan lesz megoldva
  • Papa01 #10363
    Ő lesz a lövész.
  • Gascan #10362
    én mondjuk nem nagyon tudom elképzelni a kétüléses gépeket, hogy fognak repülni... mondjuk van a pilóta, addig világos :) ... de a másik ülésben ki mit fog tudni csinálni?
  • Papa01 #10361
    Volt, de miután beruháztam rá, azt már töröltem... :(((
  • Her Laca
    #10360
    Papa! Van neked olyan fraps ed ami nem csak 30 másodpercet vesz fel. Ja és Win7 alá kéne.
  • Papa01 #10359
    Bár ennek azért nem örülök.. :(

    As I said in my post, we will do another contest conerning two seaters since they are still 3+ months away.

    Jason
  • Gascan #10358
    kecsegtető ajánlat
  • Papa01 #10357
    Rise of Flight Screeshot verseny.
  • Papa01 #10356
    Oki, köszi szépen! :)
  • Rolo3
    #10355
    Cső Papa

    Én jövő héten megyek Pécsi Médiába akkor körülnézek.
  • Papa01 #10354
    Melyik Media-ban láttad?
  • Rolo3
    #10353
    Na meg a sima evo nem is 17k!!
  • LeonSilver
    #10352
    Saitek cyborg evo force
  • Rolo3
    #10351
    Az nem force feed back-es az még kapható!!
  • Lacusch69
    #10350
    Ne szórakozzatok már... Cyborg Evot pár hete 1.500 azaz egyezer-ötszáz forintért vettem a MediaMarktban, 4db-ot. Csak már eladtam beszerzési áron / elosztogattam őket.
    A Il-2 topikban ajánlgattam mindenkinek...
  • Rolo3
    #10349
    Sziasztok
    Saitek cyborg evo force nem kapható Magyarországon én már végig telóztam minden boltot és nincs még a beszállítóknál sem.
    Tovább megyek megnéztem Londonba is Mert öcsém ott él és ott sem lehet kapni.
    Nézz ki valami mást.
    ajánlom "MEDIAMARKT"
  • brendon566
    #10348
    Valami mindíg keresztbe tesz, működik.
  • Papa01 #10347
    Urak, benneteket belenged a ROF? Engem nem...
  • carlosfly
    #10346
    Van még ITT egy pár amiből lehet választani :)
  • carlosfly
    #10345
    Ez de jó kis bot :) Nekem van még belőle kettő és én is olyan 12 13 között vettem őket.
  • LeonSilver
    #10344
    Ez én nemtudhatom.
  • Zair #10343
    Azé' ez a 17K kicsit erős érte nem? Volt ahol 12-13 000 pénzért adták.
  • otiq
    #10342
    Itt tényleg van. Úgy látom a bolt kecskeméti, biztos tartalékoltak a hétvégi repülőnapra. :)
  • LeonSilver
    #10341
    Nem hiszem.Ha így lenne akkor az árgépen szerepelne de azt írja, hogy "Ez a termék sajnos nincs az adatbázisunkban".Márpedig ha ott nincs akkor nem igen lehet kapni.
  • LeonSilver
    #10340
    Én itt ráleltem de való igaz, hogy ritka mint a jómunkás piréz.Lehet nem is gyártja már a Saitek.
  • Zair #10339
    Én annak idején a Média Margitban vettem, de a Tuskóban is volt még néhány hete, amikor arra jártam. Lehet, hogy mindenki most kattant rá a szimulátorokra és elkapkodták:-))))))