29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • kmarkdev
    #10418
    A középpálya agaraknak való :)
  • kmarkdev
    #10417
    A colos csajok a kedvenceid, mi? ;)
  • brendon566
    #10416
    köszönjük
  • Sanyo
    #10415
    Újraindítottam, mindjárt online lesz.
  • LeonSilver
    #10414
    Én az x évem alatt jó ha kétszer fociztam :D Mondjuk körmendi vagyok, talán ez elárulja miért.
  • 2Pete
    #10413
    Hmm...Annyira üres hogy már nem is látom. :(
  • brendon566
    #10412
    Nem fut a szerver.
  • 2Pete
    #10411
    Most van valakinek kedve repülni? Üres a szeró!
  • Gascan #10410
    13 évig fociztam, igaz h én középpályán de azt hiszem tudom miről beszélsz :)
  • kmarkdev
    #10409
    A nyaralás mindig jó, 1 hetet voltunk a Balatonon, 1 hetet Bp-en. Az első hét főként horgászatról szólt, apámmal 5 nap alatt fél mázsa halat fogtunk a keszeget/kárászt nem számolva. De kirándultunk a badacsonyi hegyre, meg a szigligeti várba is. A második hét Bp-en is aktív volt, fiammal voltunk állatkertben, a Planetáriumban, vezettünk Diesel-mozdonyt a Vasúttörténeti Parkban, túráztunk a Rám-szakadékhoz a Pilisben. Érdemes Magyarországon nyaralni, vannak gyönyörű szép helyek, és itt is el lehet b@szarintani legalább annyi pénzt, mintha külföldre menne az ember gyereke.:) De így legalább itthon enyhítettem a gazdasági válságot:).
    Voltam motorozni a Mecsekben, és a Mátrában is, mindkettő nagy élmény.
    A Joy-t nem tudom megszokni, a középső 20%-os tartománya nagyon könnyen, ellenállás nélkül jár - így nem tudok finoman repülni.
  • kmarkdev
    #10408
    Kapus vagyok, és vasárnap sokat kellett kifutnom/vetődnöm/ütköznöm. Mindkét combomra kaptam bodicseket, de a mérkőzés hevében a fájdalmat nem igazán éreztem. Csak azt, hogy furcsán elgyöngült a lábam, és nem bírom kirúgni a labdát :)
    Utána 2 nappal már előjött egy-egy szép színes vérömleny, azokkal meg csak gyúratni, úszni, lazítani és pihizni lehet.
  • Papa01 #10407
    Sőt, maguk a fejlesztők is azt javasolják, hogy több magos CPU.. :((
    @ Laca: Valamikor jössz majd ROF-ozni, Te is Laca mester? :)
  • Her Laca
    #10406
    Kollega! 4 magvas proci. Ne is töprengj a dolgon,én is no meg Leon kollega
    már elvesztettük a hajunk egy részét emiatt.
    Bár lehet megtalálod a megoldást,ám tudd ,hogy Dummytol Papáig mindenki próbált utánajárni a dolognak.
  • Rolo3
    #10405
    Szia Papa én benne vagyok már ha nem diavetítés szerűen kell játszanom.
    Az érdekes az hogy eddig nem csinálta és egyszer elkezdte.
    Hiába veszem vissza a grafikát akkor is csinálja.
  • Gascan #10404
    az a baj, hogy szombat, vasárnap esőt irnak a met.hu-n, de hideg az nem lesz
  • Papa01 #10403
    Kár, hogy akinek írtad az nem tette fel ezt a kérdést!

    @Rolo3: Sajnos valószínűleg csak az új CPU oldja meg a problémát... :(
    @ Fokker, Márkó: Üdv újra itt!! :) Jó volt a nyaralás? Márkó, mi okozza a problémát az új joy-al?

    @ Urak: Háát, első nyarunk után leszűrhetjük, hogy a nyár az online repülés uborka szezonja, és ebben van is valami.. :)
    De azért tényleg jó lenne egy kis közös, igazi, össznépi repülés, előre lebeszélt időponttal.. főleg, hogy már nincs is az a buzi meleg.. az én gépem is úgy fűt mint egy kazán, kevesebbet is vagyok előtte...
    Mi a véleményetek? :)
    Papa
  • DummyBoy
    #10402
    Bakker ... lehet hogy én sem jutok el repnapra ... ha mégis sikerülne, akkor priviben elküldöm majd a számomat!

    Sportttal meg vigyázni ... Én főkocka vagyok, sportoló barátaim mindig mondják, hogy a sport egészséges ...

    Életemben idáig csak foci meg floorball során sérültem meg, pedig évekig Airsoft-oztam is ... szóval a "sport egészséges" paradoxont mindig feszegetem mikor valamelyik munkatársam begipszelt kézzel - lábbal jön be :)
  • Gascan #10401
    én megyek szombaton .... és milyen poszton játszol?
  • kmarkdev
    #10400
    Sziasztok, Urak, kicsit tényleg eltűntem az utóbbi időben, dehát nyaralni is voltam, meg motorozni is, azonkívül új focicsapatom van, ahol most ért véget az intenzív 2 hetes felkészülés, heti 4 edzés + 2 edzőmeccs... kemény volt. Most sérüléssel bajlódom, így a héten valószínűleg nem megyek edzésre, ez pedig esténként ROF-ozást jelent... :) A küzdelmet a Logi Force3D-vel végképp feladtam, egyszerűen nem tudok vele repülni, így visszadugtam a bibis Extreme3D-t; komoly Deadzone-okkal, de működik.
    Repnapra jön egyáltalán valaki? Én ott leszek szombaton, priviben kérhetitek a mobilszámomat, hogy összetelefonáljuk egymást... :)
  • 2Pete
    #10399
    Ezt a verziót erősen megvágták, a youtube-on lévő videókban több harc van.
  • Fokker
    #10398
    üdv Urak!

    sajnálattal olvasom, hogy a repnapra többen nem tudtok eljönni, így asszem én is kihagyom. :(

    baromi rég RoFoztam, lesz mit behoznom. most 7végén fogok repkedni egy kicsit, pénteket is beleértve. ma este láttam a vörös báró c. filmet, nem volt rossz, de annyira jó sem. a repülők mozgása elég irreális lett, a hangok még elmennek, viszont több légiharcra számítottam.
  • Rolo3
    #10397
    Helló Urak
    Ezzel a szaggatással lehet valamit kezdeni vagy vegyek egy procit??
  • Solt
    #10396
    No f@sza... ezzel a tool-l már jó nekem is! Köszönöm Uram! ;)
  • DummyBoy
    #10395
    Úgy néz ki én voltam a bamba, működik ez ... közben találtam fasza kis toolt, ami olyan mint az nhancer, csak advanced usereknek való :)

    Itt vannak a vezérlőpultos beállítások:





    ÉS 3 beállítás:

    SSAA 2x - itt állóképnél látszik néha egy kis rece, game közben gyakorlatilag alig látni, ez a legkevésbé erőforrás igényes:



    SSAA 4x - Ez már király :) De néha beröccenhet vele a game:



    SSAA 8x: Ezt csak a kép miatt csináltam :)

  • Solt
    #10394
    Köszönöm Uram! ;)
  • LeonSilver
    #10393
    :D
    Ezt még akkor találtuk ki, amikor zpk nyomta a rizsát, mi meg untuk és különben is hülyeségeket beszélt.

    Egyébként Húzd meg a Rudimat Pajtás :)
  • brendon566
    #10392
    Tegnap repült velünk, nem tünt el teljesen :)
  • 2Pete
    #10391
    Márkóval repültünk tegnap este, elmaradt a fociedzése.Új csapatban játszik, minden nap késő estig edzésre jár, de azt mondta nemsokára újra több ideje lesz.
    Cocpit out of Focus- ennek mi a szerepe? Nálam ki van pipálva és nem is engedi átállítani.
  • Papa01 #10390
    Jaja, végül is nem rossz ötlet... :)
    @ Solt : Mielőbbi jobbulást neked!! :)
    @ Leon : Mit jelent az , hogy H. R. P.??
    @ Urak : Márkóról tudtok valamit? Nagyon eltűnt.. még a fórumról is.. :(((
  • Solt
    #10389
    Igen... nehezen döntök, de, ha döntöttem, akkor azonnal kell minden! :))

    @Dummy: Éjszaka belázasodtam, így még nem tudtam kipróbálni ezeket, de estére megpróbálok kikászálódni az ágyból... Köszönöm...
  • DummyBoy
    #10388
    Hmm ... Az igazat vallva most gondban vagyok ...

    A 1xx.xx-es drivereknél az volt a megoldás, hogy nhancer fel, és ott beállítani a következőket:

    Játék beállítások:



    nhancer beállítások:





    A lényeg: Negative LOD BIAS: Clamp, és SuperSampling AA is kell ...

    Viszont a 4x-es SSAA megzabálja a gépet, ezért 2xSSAA kell és mellé 2 vagy 4xMSAA ... Ezt csinálja a Combined AA az nhancer-ben ...

    Viszont a 256-os driverekkel nem megy az nhancer még ...
    Ott be kell állítani a Control Panelben ugyanezeket és 4xAA-t, valamint van egy SSAA Tool amivel be lehet állítani az SSAA mértéket ... azzal pedig be kell lőni 2 vagy 2x-es SSAA-t ...

    SSAA Tool

    Ami viszont érdekes, hogy a 257.xx-es driver tök fasza volt, viszont a legújabb WHQL-el mintha nem menne az SSAA tool ... valamikor lecsekkolom neked, és elküldöm a screenshotokat arról is ...

    Főleg mivel a 4-es szériához illi 25x.xx-es drivert használni!
  • Gascan #10387
    meg is vetted a 460-at?
  • Solt
    #10386
    Dummy bácsi! Hogyan köll NV panelt belőni, hogy szépséges legyen ez a gyöngyszem?
  • Sanyo
    #10385
    Jaja, azt mondja, hogy még az elején járnak, de néhány héten belül készen lesz.
  • Papa01 #10384
    Remélem, minél több légi győzelmet érsz el majd vele! :)
    Jól értem, már egymásnak is lehet gépet vásárolni?
  • Rolo3
    #10383
    Silver megtaláltam a megoldást erre a szaggatós problémára!

    Amikor a játékot indítod tudsz állítgatni a camera fül alatt a nézet módoknál átlőttem snap view volt az alap és szaggatot átraktam pan view -ra mindkét állításí lehetőséget és folyik a játék.
    Te érted ezt???
  • Her Laca
    #10382
    Dummy. Van nekem egy Format Faktori nevű progi,nagyon jól konvertál,de zenét nem tudok az istennek se alátenni. Azt hogy kell. Elvileg a progi tudja de nem sikerült.
  • Her Laca
    #10381
    A Youtube-n jobban látszik.
  • DummyBoy
    #10380
    Ezer köszönet!!! Jó lett ez!
  • Her Laca
    #10379



    Dummynak! Ide tudtam egybe linkelni:) Bocsesz érte,és nem röhögni én még nem csináltam ilyet:)))