29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • LeonSilver
    #10538
    Huhu Sanyo!!!Semmi hír a sorsolásról? Vagy aki nyert azt már értesítették?
  • brendon566
    #10537
    Az előbb kb egy betöltésnyi idöben merült ki a dolog :)... talán most megoldódik, köszi a gyors beavatkozást.
  • Sanyo
    #10536
    Kick vagy ban mindegy, visszajön.
  • Sanyo
    #10535
    Úgy látom, hogy csak az adott bevetésre... Most ránéztem, megint ott volt. Utánanézek, hogy működik ez a része.
  • Sanyo
    #10534
    Örökre, ha nem találom meg, hogy hol tudom levenni róla. ;)
  • brendon566
    #10533
    Mellesleg ez mennyi időre szól?
  • Sanyo
    #10532
    Rendben, megtörtént.
  • Sanyo
    #10531
    Köszönöm mindenkinek. :)
  • 2Pete
    #10530
    Tanúsítom, egyetértek.
  • brendon566
    #10529
    Peter Mattlov nevezetű pilóta, többszöri felszólítás után is lőtte a felszálló gépeket, bannolásást kérem.
  • Fokker
    #10528
    @Sanyo : én is támogatnám a szerót, várom a számlaszámot.

    @Papa : csütörtök 19.30 jó lesz!
  • Nor3i
    #10527
    meg nem kuldtek a levelet peddig alig várom
    meg nem volt olyan repulos jatek ami lekotott volna de ebben bizom
  • Nor3i
    #10526

    es megegyszer koszi
  • LeonSilver
    #10525
    Oki.A demót 2 hétig lehet nyüstölni.Hajrá! :)
  • Papa01 #10524
    Akkor a Demó a te embered.. :)
    Ha kérdésed van, bátran tedd fel! :)
  • Nor3i
    #10523
    koszi
    meg nem vettem meg csak ha tetszik akkor
    megfogadtam hogy csak proba utan veszek szoftvert
  • LeonSilver
    #10522
    A demo accot meg ITT
  • LeonSilver
    #10521
    Ha megvetted akkor ITT, ha nem akkor meg sehol.
  • Nor3i
    #10520
    sziasztok!
    most installáltam a game-t
    de inditas utan e-mail-t meg jelszot ker.
    hol kene regisztrálni?
  • Rolo3
    #10519
    Üdv Urak!
    Én most nem repülök amíg nem tudok venni egy négymagos procit ugyanis olyan a játék mint a diavetítés és nem tudok vele mit kezdeni.

    Kérdés win 7 32 bit alatt is ugyan ez a probléma??
  • LeonSilver
    #10518
    Látod milyen érdekes állat az ember?Nekem meg pont tetszik az új fícsör.Éppen a képek megjelenítését irigyeltem a bingtől amit én utálok ;)
  • Zair #10517
    Én napok óta szidom, mint a bokrot. Ráadásul lassabb is lett, mivel egy lapon százszor több képet próbál megjeleníteni korábbihoz képest. Amikor megjeleníti az eredeti helyén, na az is egy agyrém. Eleinte nem vágtam, hogy iksz vagy visszanyíl vagy mi a szar????
  • Sanyo
    #10516
    Önmagában is futni fog.
  • Gascan #10515
    ja még láttam a repülőnapon, hogy pilótaszimulátorként keményen Lock On-t futattak :)
  • Gascan #10514
    a megjelenő DCS A10hez kell majd valami alapjáték, vagy önmagában is futtatható lesz?
  • Sanyo
    #10513
    Köszönöm mindenkinek, elküldtem a számlaszámot. Nem biztos, hogy már most fél évre előre meg kell lennie mindennek, hiszen ki tudja, hogy akkor mekkora lesz az érdeklődés (pl. Storm of War...). Azt viszont meg tudom ígérni, hogy ha közös megegyezéssel leáll a szerver, a fennmaradó forintok sorsáról itt fogunk dönteni (új RoF gép , BoB szerver, stb).
  • Papa01 #10512
  • Gascan #10511
    én is jövök... - hacsak nem jön közbe valami, de ezt hétfőn elég nehéz előre jelezni
  • Gascan #10510
    én se tudom egyedül befejezeni a WOLos pályákat.. szóval összehozhatnánk egy Coopos kört valamikor
  • Papa01 #10509
    Én leszek a csütörtöki repülésen!
  • Papa01 #10508
    Szuuper!! :)
    Az a lényeg, hogy Sanyo-t, ne hagyjuk magára, a költségeket illetően. :)
    @ Urak:

    Aki szeretne jönni csütörtökön, kérem jelezze már a fórumon! :) Jó lenne, ha ez a csütörtöki repülés nem sikkadna el, olyan régen volt már közös nagyszámú repülés... :)

    Szóval ki jönne? :)
  • DummyBoy
    #10507
    Én is a részösszegek híve vagyok ... lényegesen egyszerűbb belőni egy havi automatikus átutalást 500 vagy 1000 HUF-ra és kész, minthogy figyelni, hogy mikor jövök én és akkor 5k-t befizetni, ami néha sok is tud lenni egy hónapban (főleg mikor sokminent kell fizetni és szar fizu jön ... ráadásul én az ilyesmiket rendszeresen elfelejtem ...)

    @Papa: Nekem báli szezon lesz, párom éjszakás lesz, szóval én rá fogok érni ... csak újra meg kell tanulnom repülni, szóval asszem hanyagolom a tevét :) Alba lesz valszeg, vagy Fokker ... Pár napja bohóckodtam kicsit a SeVa-val, és már sikerült 1 vagy 2 gépet le BnZ-zni, de ennyi ... szóval gyakorolni kellene, de ahhoz meg idő kell ...

    @Gascan: Jaja, megvan, de sajna szingliben nagyon nehéz ... Emiatt is hisztiztek sokan ... Remélem a végén csak rendberakják a WOP-ot, mert pár idegesítő apróság meg mission bulder hiánya miatt sokan hanyagolják ... Utolsó nagy dobásként kellene egy SDK-t meg egy mission buildert csinálni hozzá, akkor jó lenne ... De majd jön a SOW ... A multiban pl: az a gáz, hogy jó lenne ökörködni, de a német gépek irgalmatlan hátrányba kerültek azzal, hogy bespawnolja őket a multi a harc közepébe, alacsonyabbra, mint a többi gépet ... Szóval lehetne ott mit fejleszteni, és elég jó kis szim lehetne belőle ...
  • Papa01 #10506
    Mennyire jönnek ki egy teljes havi összeg? kb 5 ezer? :)
  • Solt
    #10505
    Mesterem! Az a 3-5 ezer egy hónap... ha mondjuk vagyunk hatan, akkor téged teszünk a sor végére, és fél évig nyugid van... ;)

    Szerintem lényeges, hogy aki úgy érzi tudja támogatni, az rendszeresen tegye, mert, ha belemegyünk abba, hogy mindenki "csak" amennyije van, és amikor tud, annak az lesz a vége, hogy a java Sanyo-ra marad...

    Mérjük fel hányan vagyunk, osszunk szorozzunk oszt meglátjuk hogyan tovább... :)
  • LeonSilver
    #10504
    OFF:
    Az agyamat eldobom ezeken a szar dvdken.A Daninak tegnap vettek egy mesét (A hercegnő és a koboldok) és a felétől nézhetetlen a film.Elkezd kockásodni, szaggat, szétesik a kép.Persze visszaviszik és ki is fogják cserélni de akkor is.
    /ON
  • LeonSilver
    #10503
    Az ötlet nem rossz de én inkább úgy gondoltam, hogy aki tudja és akarja támogatni a szervert az a lehetőségeihez mérten küld zsetont Sanyo kollégának.Én például bármennyire is szeretnék jelenleg olyan 3-5k-nál többet nem tudok erre szánni, lévén a fiam egyetemi "bevonulása" nem kis költség lesz.Már a Miskolcra való cuccolás is egy kisebb vagyon :D
  • Solt
    #10502
    Én is beszállok természetesen... számoljuk össze hányan vagyunk, aztán szerintem úgy kéne, hogy sorsolunk egy sorrendet, és aszerint szépen sorba mindenki fizet egy hónapot, és ezzel a lista végére kerül. Így nem kell havonta részösszeget utalni... kevesebb levonás, meg kevesebb b@szakodás... :)
  • Papa01 #10501
    Természetesen én is benne vagyok! :)
    @ Dummy: Bárcsak lenne! :) Beszéljünk meg időpontot! :) 19:30, az oké?
  • Gascan #10500
    a Coopot én is kipróbálnám.. te megvetted a WOLt is? nekem megvan
  • DummyBoy
    #10499
    Nekem is jöhet ... Bár én ritkán repülök mostanában, ettől függetlenül ez remélem őszre megváltozik :)

    Hétvégén (csütörtök - péntek - szombat) lesz valami össznépi reppenés? Kicsit rágyúrnék akkor ROF-ra :)

    @Leon: szorítok neked, hátha ki tudjuk próbálni a Coop részt végre :)