29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • DummyBoy
    #10578
    Örülök neki, hogy tetsztik nektek az ötlet, sejtettem, hogy Il-2 alá is kész van minden, Lonci alatt is szerintem megvan minden :)

    Sajnos ROF-ban limitálva vagyunk vadászokra, ott is Alba DIII, de ez legyen a legnagyobb gond ... Őszintén szólva azért említettem meg a Mi-24-est is, hogy nem csak a vadászokat kellene megjeleníteni, ahogy te mondtad, hanem Mindent, amit meg tudunk ... ROF alatt csak skin különbségek lesznek, de IL-2 alatt majdhogynem határtalanok a lehetőségek ...

    Lonci alatt van Mig29 és Gripen is, de lehet még 21-es is (FC alá tuti van, asszem Beczl mester munkája ...)

    Csak össze kell gyűjteni a dolgokat, kitalálni mi legyen a fő koncepció, megírni alá egy pár mondatos üdvözlőszöveget és utána már csak rajtunk múlik ... lehet kötelékeket felvenni, lehet külön csak gépeket (A ROF-os pilóták tudnak integetni is :) ) ésatöbbi ...

    Szóval semmi konkrét ötletem nincs, csak az alap :) Aztán majd kiforrja magát ... végülis még van időnk :) Január 10-éig beleférünk :)

    Egy cikk
  • Her Laca
    #10577
    Jut eszembe. Lehetne ugratni ejéket is .
  • Her Laca
    #10576
    Részemről mehet!

    Il2 alá nem is kell skint gyártani,lévén kb minden ismertebb,no meg kevésbé ismert pilótának legyártották már a hiteles skin jét.
    De ha lúd ,legyen kövér!
    Ne csak a vadászokat jelenítsük,hanem a bombázó,felderítő ,csata pilótákról se feledkezzünk meg.
  • JoeDestroy
    #10575
    Támogatom.
    Aug 20. utáni héten lesz időm repülni is végre.
    Március óta nem tudtam leülni egy normális repülésre a gép elé...
  • kmarkdev
    #10574
    Remek dolog lenne!!! Az 1Vh-s kötelékben szívesen benne lennék...
  • Fokker
    #10573
    nagyon nagy ötlet!
  • Zair #10572
    Támogatom, a bőrgyártásban nagyon szívesen részt vennék!
    A videóhoz én sem értek, de rajzolni tudok kézzel "igaziból" és digitálisan is :-)
  • Solt
    #10571
    KURVA JÓ ÖTLET!
  • Nor3i
    #10570
    sikerult jatszanom par orat
    elsore egesz jo bar kicsit bonyolut
    koszi a segitsegeket
  • DummyBoy
    #10569
    Urak, perverz ötletem támadt ... Igazából érlelgetem már egy ideje, de most a repnap miatt meg hogy Zair skinjei szóba kerültek:

    Idén 100 éves a magyar katonai repülés ... Nos van nekünk egy Zairunk egy valag magyar skinnel meg van egy ROF-unk ... Meg vannak komoly Il-2-es századaink ... meg Lockonos századunk is ...

    Lehetne csinálni egy videót, ahol szépen sorban elrepülnek kötelékben az 1-vh híresebb magyar pilótái ... Mehetnek alul nevek, légigyőzelmek ... Majd időrendben lehetne folytatni ... Mehetne ugyanez Il-2 alatt ... Majd Lockon alatt ... (Esetleg a balesetben elhunyt pilóták neveivel pl ...)

    Biztos vagyok benne, hogy mind az Il-2es Urak, mind a vmh59-es Urak között lenne olyan aki benne lenne ...

    Ha Hungaro-t megkérjük akkor szerintem fél másodperc alatt megcsinálja, hogy a Mi-24 repülhető legyen BS-ben, Gripen meg van FC2 alá ...

    Videót csinálni nem tudok, de skinezésben meg repkedésben vagy adatgyűjtésben segítenék ...

    Mit gondoltok?
  • majonur
    #10568
    igen, be tudok jelentkezni a jatekba es a weboldalra is,
    de amikor vasarolok keri a key-t, pedig jobb felul kiirja:" Nickname majonur"
    tehat be vagyok jelentkezve.
  • Gascan #10567
    csak mert az accountod alatt el van mentve a kulcsod, tehát igy nem kéne kérnie.. mivel már tudja
  • Gascan #10566
    be tudsz jelentkezni a rof weboldalára az accountoddal?
  • majonur
    #10565
    Sziasztok!
    Na, ujra visszatertem egy kicsit a Rof-hoz, a sok Black Shark es IL 2 utan.
    Azt kell, hogy mondjam hogy a TrackIr ebben a jatekban van a legjobban
    tamogatva, szerintem zsenialis ahogy kihajolsz es lenezel.
    AZ volna a kerdesem, hogy szerettem volna meglepni magam egy repcsivel a storebol, de keri a License key-t, beirtam a jatek dobozaban levo szamot, amivel a acountot is csinaltam, de valamiert "invalid key" lett.
    AZ az eredekes, hogy annak idejen mikor megjelent vasaroltam tobb gepet is, akkor mukodott. Irtam emailt is, ([email protected]) de meg nem valaszoltak.
    Hatha van itt valaki, aki tudja mi a problema.
  • Sanyo
    #10564
    Ha szükséges, az orosz, spanyol és az angolt el tudom intézni, csak kérek egy kis időt. :) Máté, Mahgar, Ikarusz a szakértők sorrendje...
  • DummyBoy
    #10563
    Szerintem is be kellene rakatni őket ... ha kell akkor kérünk fordítást a hivatalos fórumon ...

    Nekem mondjuk nem lenne olyan bonyolult a "Dummyz Dirty Camel"-t lefordíttatni urdu-ra :)
  • Zair #10562
    Eeeeegen, ez a megoldás ismerős. Annak idején is mondták páran, hogy rakassam bele a skinjeimet a hivatalos pakkba, de akkor volt valami gebasz, hogy ógörög, főníciai sumér és etruszk nyelvű leírást is kellett volna hozzá gyártani, vagy valami effélét, aztán inkább hagytam a fenébe.

    Kár. azért köszi!
  • DummyBoy
    #10561
    De megoldott, csak macerás ... el kell fogadtatni a fejlesztőkkel és akkor bekerülnek a skinpackba ...

    Én gondolkodom rajta, hogy nekiállok és csinálok magamnak egy valag egyenskint ... (Valszeg a koszos terepszínűből ...)
  • Zair #10560
    Látom a multis missiönökben a skinek tekintetében megint van valami variálási lehetőség a patch óta. Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de az ugye még mindig nem megoldott, hogy egyéni skinek "mods off" üzemmódban láthatóak legyenek az online gamában, mint az Il2 esetében?
  • Papa01 #10559
  • Zair #10558
    Akkor nem, csak ha a nyelvemmel kényeztetem :-)))))))))))))))))))))))))
  • Gascan #10557
    Ha megsimogatod nem nyugszik meg? :)
  • DummyBoy
    #10556
    Jaja, erre írtam, hogy még a finomhangolás hátra van :)
  • Zair #10555
    Én nem vettem le teljesen, de visszább kellett fognom az FFB-effekteket, mert szűk fordulónál azt hitte a szomszéd, hogy neki dörömbölök...
    Biztos élethű, csak kicsit zajos, amint ezerrel rázkódik szegény joy az íróasztalomon.
  • Gascan #10554
    hát én 2mb/256-al szoktam melózni otthonról :D
  • Papa01 #10553
    Viszont Lockon alatt valszeg ki kell kapcsolnom majd ... ott is jelez mindent, működik az FFB, de ez abban nyilvánul meg hogy nem fokozatosan, hanem egyszercsak kitápi a joy-t a kezemből :)


    Én úgy tudom, az orosz típusok esetében valóban így működik a rendszer.. még régen olvastam a Top Gun-ban, egy MiG-23-as pilóta mondta. Ha jól emlékszem.. :)
  • DummyBoy
    #10552
    Ügyelethez, otthoni munkához ... Nem a 30-as letöltés a lényeg, hanem a feltöltés ... (Az más kérdés, hogy jól jön ha esetleg multizni szeretnék és hostolni kell, de ettől függetlenül én régóta vadászok normális feltöltési sebességű netet ... és végre úgy néz ki lesz :) )
  • Gascan #10551
    milyen munkához kell 30/14mb net? ne őrits :) szervert üzemeltetsz a nokiának otthon v mi? :)
  • DummyBoy
    #10550
    De, de azért lett 12-es, mert a 30-as még nem volt elérhető :)

    Nekem meló miatt is kell a jó net, szóval alig várom :)

    Ez game feature szerintem, mióta megvan az új joy, tesztelgetem az FFB-s szimeket, mi hogyan működik ... Végre sikerült belőni a Black Shark trim-et, IL-2 alatt nagyin király, ahogy lehet érezni és hallani ahogy történnek a dolgok, de talán ROF alatt a legjobb ... Elkezdek zuhanni, és egyre nehezebb az irányítás, átesés közelében hirtelen könnyű lesz, majd elkezd remegni, stb :)

    Ami furcsa, hogy azokat a manővereket, amiket eddig simán bevállaltam, azt most nem csinálom, mert érzem hogy gond van :) Szóval minden más lett :)

    Viszont Lockon alatt valszeg ki kell kapcsolnom majd ... ott is jelez mindent, működik az FFB, de ez abban nyilvánul meg hogy nem fokozatosan, hanem egyszercsak kitápi a joy-t a kezemből :) Bár a finomhangolás még hátravan ...

    ROF esetében is gépenként más - más beállításokat kell majd csinálni, mert Alba beállításokkal a Fokker DVII-nél alig érzek valamit, Camel-t meg nem tudom vezetni, annyira nehéz mozgatni a botot :)
  • Gascan #10549
    te milyen gyakran cseréled a netet? :) nem mostanában cseréltél?

    gondolod h ez joystick feature?
  • DummyBoy
    #10548
    Elvileg pár héten belül lesz normális netem (30/14), utána coop-ozhatunk ha van rá igény, meg ráérek :) Lehet többen is jönnének :)

    @ROF: Tegnap nekiálltam ROF-ozni ... hihetetlen mennyire más így :) Lehet érezni, hogy minél gyorsabban megyek, annál nehezebb mozgatni a botot, fordulóban azonnal lehet érezni, mikor kezd el kopni a sebesség ésatöbbi ... sokkal nehezebb - másabb így repülni :) De jobb :) Szóval még az Albával is újra kell tanulnom repülni :)

    A vicc, hogy lehet érezni a különbséget az Albák között is :) Repültem egyet Albákkal, Pfalz-al és Fokker DVII-el (A simával ...) és qrva jó, hogy mindet más érzés vezetni :)

    Leszedtem a kampány generátort, remélem az feldobja majd a single részt :)
  • DummyBoy
    #10547
    Együttérzek
  • LeonSilver
    #10546
    Már láttam
  • Sanyo
    #10545
    Nézz át a WOP topicba.
  • brendon566
    #10544
    hát ez elég gyászos...kicsit könyörtelenebbül is megcsinálhatták volna, igaz szerverből sincsen sok,de akkor is
  • Sanyo
    #10543
    Megvan, van egy bantimeout a szerverbeállítások között, 60 másodpercről felraktam 60000-re. Úgy tűnik, hogy végleg soha nem tudom kidobni, csak az adott bevetésről. Olvasgatok tovább.
  • LeonSilver
    #10542
    Oki
  • Papa01 #10541
    :D
    Esetleg a bannolt "pilóták" nevét a fórumba is ki lehetne tenni, közszemlére ...
  • brendon566
    #10540
    okés, értem.
  • Sanyo
    #10539
    Este 8-kor lesz, addig ügyeimet intézem. :)