29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Gascan #10618
    :D Leonnak adok igazat... nézd meg a filmet Papa, van magyar felirat is azthiszem.. lehet h még szinkronosan is megtalálod a neten, aztán utánn beszélünk... egészen biztos hogy érdekesnek fogod találni sztem


    Afganisztán az egyik ásványkincsekben leggazdagabb ország a világon... olvass utánna ha nekem nem hiszel

  • Papa01 #10617

    @ Gascan: Ezt Te sem gondolhatod komolyan... Egyébként Afganisztánban ásványkincsek vannak gazdagon? :)
  • LeonSilver
    #10616
    Ne kezdjük már itt is a szart rágni, plix.
  • LeonSilver
    #10615
    -Nagyii nem láttad a gyógyszeremet??Az volt ráírva hogy LSD.
    -Szarok én most a gyógyszeredre, inkább segíts kizavarni ezt a kurva sárkányt a konyhából!
  • Gascan #10614
    ajánlom neked papa hogy szánj rá pár órát és mutass magadnak mást is .... Zeitgeist film - igyenes, online megnézhető
  • Gascan #10613
    miért gonosz ez? egy csapással két ásványkincsekben gazdag országból is kapitalista országot faragtak, amcsi bohócokkal az élen ... nőtt az olajár, páran még gazdagabbak lettek, ezután meg még gazdagabbak lesznek.... mások ezt jó üzletnek hívják
  • LeonSilver
    #10612
    Ha már elvisz.El tudtok képzelni ennél faszábbat???
    Én qrvára kedvelem!

  • LeonSilver
    #10611
    ... a gépeket pedig Elvisz Prézli szelleme vezette az ökörtornyoknak :D
  • Papa01 #10610
    Ugye nem arra gondolsz, hogy ez egy gonosz összeesküvés, ahol szegény arabokat csőbe húzták, pedig ők senkinek se ártottak, simán elvoltak a mák ültetvényeiken? :)
  • Gascan #10609
    mármint mit gondolsz Papa, ki tette? :D
  • Papa01 #10608
    Akkor bocsi.. :)
  • LeonSilver
    #10607
    Én is arra gondoltam Papa.
  • Papa01 #10606
    Én sem az ellentétre gondolok közöttük hanem arra amit tettek...
  • LeonSilver
    #10605
    Nem tudom Papa, én inkább azon csodálkoztam, hogy nem korábban történt meg.
  • Papa01 #10604
    Köszi a cikkeket! :) Háát urak, nem tudom... szeptember 11. is megtörtént. És azt se tudta elképzelni senki.. jó a két dolog nem egy kategória... de szerintem ezeknek semmi sem szent..
  • Gascan #10603
    érdekes kérdés ez... mármint h ki v. mi okozza a katasztrófát
  • Sanyo
    #10602
    A kecsói repnapon az F-16I szárnyai alatt akkora póttartályok voltak, hogy majd leértek a földre. Aztán ott van még a gerinc oldalain levő másik kettő, a hasa alatt is egy. Az is csoda, hogy ekkora terheléssel egyáltalán fel tud szállni.
  • Lacusch69
    #10601
    Még egy CIKK
  • LeonSilver
    #10600
    Áá nem Papa.Azért a vezetők ott sem hülyék.Ha már robbantottak volna egy ilyen valahol akkor már végük lenne mint a botnak.A világ 3/4 része (sok arab ország is) "ellenük lenne".Abban tökéletesen igaza van Lacuschnak, hogy mi itt csak vizionálunk és igazából semmit sem tudunk.
  • Lacusch69
    #10599
    Lehet, hogy már van a táliboknak is, de a vezetésükben lehetnek megfontoltabb emberkék, akik zsarolásra használják.

    CIKK
  • Papa01 #10598
    Szerintem, ha ez így lenne, (bár lehet h igazad van), már rég átadták volna valamelyik öngyilkos tálibnak... még belegondolni is borzalmas....
  • Lacusch69
    #10597
    Nem tudhatjuk, hogyan áll az iráni atomfegyver.
    Azt sem kötik az orrunkra, ha esetleg vettek az oroszoktól pár darabot. (Hordozóeszköz megvan hozzá)
    Ha jól tudom, eltűnt kb. egy tucat "táskabomba" az orosz arzenálból.
    Lehet, hogy Tel-Avivban csücsül 3-4 öngyilkos merénylő mini-atommal...
  • LeonSilver
    #10596
    Megint csak azt tudom mondani, hogy talán ilyen a mentalitásuk illetve talán bíznak a sok lúd taktikában.
  • Papa01 #10595
    Tudod, Leon ezt nem értem én... én nagyon nagy tisztelője vagyok az orosz haditechnikának, de ha kidobnak több millió dollárt haditechnika eszközökre, akkor arra miért nem fordítanak, hogy megfelelően kiképezzék az embereiket? Ez nekik is érdekük lenne, nem? :)
  • LeonSilver
    #10594
    "Az izraeli hadsereg még a bomba elkészülte előtt megelőző csapást akar mérni."

    Erről beszélünk és nem az atomháborúról.
  • Papa01 #10593
    Szerintem épp amiatt törne ki konfliktus, hogy Iránnak ne legyen atomfegyvere.. mert ha kifejlesztené, akkor úgy lennének vele, mint Észak Koreával, hogy nem mernek már hozzányúlni.. tehát én attól tartok, hogy egy nagyobb méretű hagyományos fegyverekkel vívott konfliktus törne ki a térségben...
  • LeonSilver
    #10592
    Azért van ez Papa mert (senki sem akarok megbántani!) az arabok döntő többsége ostoba, buta paraszt.Nem elég a technika azt kezelni is tudni kell.
    Valamint ahogyan én innen látom a mentalitásuk is valami olyan, hogy addig bátrak meg erősek amíg valaki seggbe nem rúgja őket.Amikor látják, hogy Allah nagy ívben leszarja őket akkor elfutnak.Afganisztánt is nagyon hamar tálibmentes övezetté lehetne tenni csak akkor még több lenne a civil és a katonai áldozat, nem beszélve arról, hogy sokkal több ember és sokkal összetettebb hadműveletek kellenének a hegyvidék miatt.A gerillaharc ellen nagyon nehéz és hosszantartó lényeges eredményt elérni.
  • Lacusch69
    #10591
    Nincs, ez csak csak kardcsörtetés.
    Az atomháború alapszabálya: aki elsőnek támad, másodiknak hal meg.
  • Papa01 #10590
    Azért elég komoly haderővel rendelkeznek...
  • Papa01 #10589
    És pl Szaúd-Arábia melyik oldalra állna? Szerintem nem igazán támogatná Izraelt... De mondjuk az is elég érdekes, hogy a hagyományos hadműveletek terén, mindig hogy elseperték az arabokat...

    De én bízom abban, hogy az üzlet, az olaj bevételek miatt, inkább törekszenek a békére.. szerintem a háború az senkinek sem jó hosszútávon...
  • LeonSilver
    #10588
    Természetesen kihatással lesz.Ott az olaj aminek ha lesz valami az egekbe fog szökni az ára ergo minden drágulni fog mint az állat.
    Ha az USA beavatkozik, márpedig be fog akkor 99.9%, hogy a NATO-t is belehúzza márpedig NATO tagok vagyunk.De lesznek jurópban is konfliktusok egyrészt a "hippik" részéről (a háborút ellenzőkre gondolok) és nem szabad elfelejteni az egyre gyarapodó, jurópot is ellepő muzulmánokról.Meg hát ott vannak a feltehetően jelenlévő alvó terrorista sejtek.Szóval lesz itt kurva világ!
  • DummyBoy
    #10587
    Kellene mind a kettőnek egy - egy FatBoy hogy megtudják mivel akarnak játszadozni és kész ... Sajnos az a gond, hogy bármilyen messze is lesz, bármilyen konfliktus, biztos, hogy kihatással lesz ránk is ...

    Szerintem a hadseregek sem bánnák, ha mindenkit csak nyugdíjazni kellene, nem pedig hősi halottá nyilvánítani ...
  • Papa01 #10586
    Az "A" verzió jobb lenne... de sajnos az emberiség soha nem tanul a múltból... de azt pl, nem tudom, hogy ha sajnos kitörne valami, az USA hogy reagálna... szerintem most eléggé 'ki van fáradva"...
  • LeonSilver
    #10585
    99%, hogy nem marad fikció.Abban a térségben olyan feszültség van 1948. május 14-óta, hogy az elmondhatatlan.Biztos, hogy el fog csattani csak az a kérdés, hogy mikor és hogyan.
  • DummyBoy
    #10584
    Lassan tényleg minden emberségemet és empátiámat magam mögött hagyva ott tartok, hogy 2 dolog lehetne.

    A terv: Legyen egyszercsak qrva nagy wördpísz, mindenki szeressen mindenkit, szűnjönek meg a vallási ellentétek, legyen utópia - ilyen ugye sose lesz ... Nem akarok senkit megbántani de minden szarság a vallási fanatizmus miatt, meg a nézetek különbsége miatt van ...

    B terv: Qrva gyorsan irtsa ki egymást a sok idióta, és akkor talán utána rend lesz ... zsidó - muszlim - keresztény - nemérdekelmégmicsoda ...
    Tiltsák be az összes vallást, lőjék a boszporuszba vagy nemérdekelmibe az összes vallási fanatikust - nemre - korra- vallásra való tekintet nélkül ...

    És akkor talán az unokáinknak már nem az lesz a gondjuk, hogy "Nézd Józsika - gombafelhőőőő" hanem hogy tudják élvezni az életet ...

    Egyszerűen vicc, hogy itt élünk a 3-ik évezredben és attól tart a világ hogy a sok balfasznak, aki Heripotterben hisz nem teccik hogy a másik sok balfasznak meg Óz a szimpatikus, és ezért világméretű katasztrófát képesek okozni ...
  • Sanyo
    #10583
    Sajnos van.
  • Papa01 #10582
    :( Komolyan, ha ez bekövetkezne... remélem örökre fikció marad.
  • DummyBoy
    #10581
    Fasza ...
  • LeonSilver
    #10580
    Van
  • Papa01 #10579
    A ROF-os kötelékben én is szívesen részt vennék, ha lehet! :)

    OFF:Urak, szerintetek ennek a cikknek van realitása? /ON