29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #10660
    Nem rossz, de azt hiszem, hogy már inkább megvárom a Storm of War: Battle of Britain-t... :)

    Remélem BS-ügyileg kiokosítasz majd.. :) Kicsit beleültetted a bogarat a fülembe az új joy-od kapcsán.. :D tényleg teljesen stabilan lehet iránytani vele a Ka-50 robot nélkül??
    Én csak keringek ész nélkül mint gólyafos a levegőben.. totál nem tudom iránytani..

    Nem értem, mit miért csinál.. minden ármenet nélkül elkezd oldalazni, tolatni, kipördülni, pedig nem rángatom a vezérlőket...
    Pl, néztem a oktató vidiket.. ott a srác simán elemeli, megtartja a gépet..
    Én adok egy kis gázt (épp egy picit), és máris megugrik és elkezd tolatni...
    Miért?? Már azon kezdek agyalni, lehet eladom..

    @ Riot: Szuper, gyere majd!! 19.30-kor kezdünk! :)
  • LeonSilver
    #10657
    Én meg teljesen rákattantam az FC2-re mióta feltettem ezt a post-process modot.
  • DummyBoy
    #10656
    Az én gépeim is porosak ... tegnap rommá törtem az albákat replés közben, még csak ellenfél sem kellett hozzá :)

    Tevébe bele sem merek ülni :)
  • RedRiot
    #10655
    Ha ma is lesz összeROFfenés jövök én is. Szegény SE5-öt már belepte a por és a pókháló ott a hangár mélyén, ideje megröptetni egy kicsit. :)

    OFF: már elérhető a neten az új Iron Maiden lemez, ha jól emlékszem mások is szeretik itt a zenéjüket. Egy új dal, amit Bruce (énekes/pilóta) a repülés iránti szenvedélyéről írt:
    Iron Maiden: Coming Home

    Valaki rajtam kívül jön még innen a szombati koncertre?
    ON
  • DummyBoy
    #10654
    Ja, összeröffentünk tegnap páran :)

    Jó volt kicsit repkedni :)
  • Fokker
    #10653
    tényleg öregSam. hirtelen azt hittem, lemaradtam a csütörtöki röppenésről :D
  • Fokker
    #10652
  • DummyBoy
    #10651
    :) Hehe... előfordulhat ... MA szerda van ugyanis :)

    (De jó is lenne ha csütörtök lenne ... az kispéntek :) )
  • Fokker
    #10650
    basszus! ma csütörtök van. azt hittem szerda van. kezdek hülyülni.
  • DummyBoy
    #10649
    Papa: Nem olyan rossz ez egy 10 éves játéktól:



  • DummyBoy
    #10648
    Köszöntem a repülést Urak!
  • Her Laca
    #10647
    Látom pezseg az élet. D

    Én csak annyit mondok! Amit ha jól emlékszem egyik pumás jelmondatában olvastam:) Az optimista angolul tanul, a pesszimista kínaiul tanul ,a realista meg lőni tanul.!
  • LeonSilver
    #10646
    Valahogy tuti ki lehet banolni mert régebben olvastam róla valamit az off fórumon.
  • Papa01 #10645
    Gyerekek, bannolást meg lehetne oldani valahogy??? Ez a Shy Guy csinálja a cirkuszt, tehbapis ma is... és nem tudjuk kibannolni...
  • Papa01 #10644
    Gyerek urak repülni... :)
  • Papa01 #10643
    Igen, nem is amiatt írtam... :)
    @ Dummy: Én a napokban repültem a szerób, nem tapasztaltam ezt... esetleg nem túlgyorsul?
  • DummyBoy
    #10642
    Egy kis off:

    Urak, repült valaki mostanában Alba DIII-assal? Folyamatosan leszakadnak a csűrők ... én nem emlékeztem ilyesmire ....
  • LeonSilver
    #10641
    Ja.Jobban jársz vele.Ez a szar átalakító olyan 2-3k körül volt és az MS Sidewinder FFB pro joyt nem is lehetett vele használni.
  • Lacusch69
    #10640
    Köszi szépen!
    Inkább veszek egy használt USB-s MS joyt...
  • Gascan #10639
    nekem az a vicces papa, hogy én az életben nem mondtam, hogy nézd meg a keresztényes részt - ezt hangsúlyoztam is... makrogazdasági professzorok tudják neked igazolni, hogy a Zeitgeist gazdasági része egy az egyben igaz! Ott nincs szükség semmiféle hivatkozásra, hiszen minden könyv ezt tárgyalja, csak éppen részenként és nem egészben!

    .... az igényes munkát meg szerintem ne egy papneveldében tanult sráctól várd... mindenki másként formálja a szavakat, igazából senki sem tudja mi van... a hit éppen ezért nevezik hitnek, mert elhiszik azt amit nem tudnak bizonyitani...
  • LeonSilver
    #10638
    BESZA+BEHU!!!!100%
  • Papa01 #10637
    Elég baj az Gascan.... :( Ha valaki valóban ilyen igénytelen módon csinál meg valamit, joggal merül fel a kérdés, hogy a többi munkája is ilyen szinten van.... és erre nem lehet ráhúzni, hogy "nem értek hozzá..".. és tudod az a baj, hogy az ilyen kóklerek, elég sok "hívet" gyűjtenek maguk köré, mert hitelesnek tűnik az ahogyan előadják...

    A másik, hogy én már nagyon unom, hogy nagy csomó embernek az a rögeszméje (tisztelet a kivételnek), hogy itt mindenért a zsidóság felelős (Gondolom, erre utaltál a szept 11-én történt terrortámadások kapcsán. Ha nem, akkor bocsánatot kérek.).. hagyjuk már... Hogy lehet egy egész népcsoportot kollektíven elítélni?
  • LeonSilver
    #10636
    Örülök neki, hogy jól szórakozol.Azért azt megkérdezem, hogy ugye ismerős a juhász története aki mindig farkast kiált?Nos kérlek lehet rajta röhögni de itt is fenn áll ez a helyzet.Ha ebben ferdítenek, hazudnak akkor a többiben akár még igazat is beszélhetnének, attól még az ember erős fenntartásokkal kezeli a mondandót.
    Mindenki abban hisz amiben úri kedve tartja.Van aki Allahban, megint mások Jehovában.Vannak akik abban hisznek, hogy nem hisznek semmiben (ez is csak egy hit, hiába tagadják) és vannak akik ebben a szarban.Nagyívben leszarom egészen addig amíg a saját hitüket nem akarják rámkényszeríteni.Ennyi.
  • Gascan #10635
    ezen már csak röhögni tudok :D
  • Papa01 #10634
    Talán az az "igényesség", ahogyan feldolgozták a témát... lehet erre gondolt Leon.
  • Gascan #10633
    mi köze ennek az én általam védett gazdasági részhez? ... kereszténységhez nem értek, ezért igazából egyik oldal szavának sem adok sok hitelt..
  • Solt
    #10632
    Off

    Ezzel és a #10623-l teljesen egyetértek, annyival kiegészítve, hogy az usa-t is bábként rángatják...

    A római katolikus vallásnak pedig annyi köze van a kereszténységhez, hogy kereszténynek hívatja magát!

    On
  • Fokker
    #10631
    ehhez csak még annyit, hogy sokan a kerszténységet azonosítják a római kat. anyaszentegyházzal. és erre alapozzák azokat a marhaságokat, hogy a keresztények hatalomra vágynak stb...
  • LeonSilver
    #10630
    Nekem volt iylen átalakítóm, egy kalap szar volt.Sajnos.
  • LeonSilver
    #10629
    http://www.halado.hu/zeitgeist.pdf
  • Papa01 #10628
    Én mondjuk sokkal szívesebben élnék, és szerintem mindenki más is.. az USA-ban, mint pl Iránban, ahol számomra szinte középkori szinten vannak. (Nem életszínvonalban)
  • Lacusch69
    #10627
    Hogy egy kicsit "ON"-oljunk is...

    Van két régi, de jó joyom. MS Sidewinder Precision pro FFB nélkül, és egy ugyanilyen FFB-s.
    Az a gondom, hogy gameportosok, és a Vista nem kezeli a gameportot.

    Van valakinek tapasztalata gameport-USB átalakítóval, hogy a fent nevezett botok működnének-e vele?
  • Gascan #10626
    nem rendszerét hanem részét :)
  • Gascan #10625
    Miért marhaság a zeitgeist? - "én csak a makrogazdasági, pénzügyi rendszerét védem" ....
  • LeonSilver
    #10624
    Erről van szó!Én sem kedvelem különösebben őket (persze sok dolog van amit ÉN átvennék tőlük) de ugyan így érzek a sok fasztarisznya, fanatikus muzulmán szarral szemben is.
  • Fokker
    #10623
    nekem nincs szükségem zeitgest és hasonló kategóriájú marhaságokra hogy tudjam, amerika gazdasága az olajra és háborúra épül. most legutóbb, miután szarrá bombázták egész bagdadot, rájöttek hogy kell még egy kis lé, ezért megcsinálták a gazdasági válságot. soha bankoknak nem volt még ekkora profitjuk. sokan utálják amerikát(én sem szeretem), és sokak elmennek a legvégsőkig. pl. felrobbantják magukat. mostanra ez az utálat nukleáris fenyegetettséggé fajult. csak arra akartam célozgatni, hogy oké hogy csúnya arabok, de amerika sem szent. sőt. ennek a mostani helyzetnek a kialakulását elsősorban amerika idézte elő pl. az önző, mindent leszaró, mindenkin átgázoló, harácsoló gazdaságpolitikájával. a hidegháború idején legalább volt egy ellenpólus, amióta ez megszűnt, az usa csak mégjobban elkurvult. ez az éremnek a másik oldala.
  • Papa01 #10622
    Oki, köszi a linket! :)
  • Gascan #10621
    "Ezt Te sem gondolhatod komolyan" :) ... nézd meg a filmet tényleg ha lesz időd
  • Papa01 #10620
    Melyikről? :)
  • Gascan #10619
    Én pontosan ugyan ezt gondolom a te kommentedről :D