29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • LeonSilver
    #10700
    Rosszul kezdted és rosszul folytatod.
  • RedRiot
    #10699
    Szuper volt a tegnapi röppenés, ma is jövök majd! Egy dolog zavart csak: néha már nagyon elkezdett lagzani a szeró. Ti is tapasztaltátok vagy csak az én gépem béna?

    Nem kéne vmi létszám limitet beiktatni esetleg?

    Más: tegnap egyetlen egyszer nem fagyott a RoF!!!! Remélem megmarad ez a jó szokása. Basszus, fél éve még 10 percig töltött egy missiönt, és félóránként kidobott az asztalra - van azért itt fejlődés.
  • majonur
    #10698
    oke, elolvasom
    azert remelem nem vakult meg senki az undoritoan es remenytelenul fontostalan hozzaszolasom miatt
  • Solt
    #10697
    Nem jól indul... :D "Olvasd el, mielőtt hozzászólás írsz!"

    @Papa: Egy "t" betű hiányzik... ;)
  • majonur
    #10696
    Sziasztok!
    Szeretnek veletek repulni, valamikor, ha nem gond.
    Valaki le tudna irni nekem par mondatban, hogy mit kell tennem ehhez.

    Pl. TS adatok, Server adatok, stb
    esetleg valamit be kell masolnom a jatek konyvtaraba, a modot ki vagy bekapcsolni, ilyesmik.
    Elore is koszi!
    (erdekes, ha belepek a multiplayerbe csak egy szervert talal a gepem, azt is az Usabol, egyebkent Angliaban lakok onnan probalnam, remelem nem lesz nagy pingem)
  • RedRiot
    #10695
    :D
  • LeonSilver
    #10694
    Józsi bácsi elmegy a zaciba, hogy beadja a TV-t. Útközben találkozik Orbán Viktorral. Orbán mondja neki:
    - Józsi bácsi hát ne adja be a TV-t a zaciba, mert jövő héttől nagyon jó műsorok lesznek benne!
    - Tényleg?! - kérdezi az öreg - és milyen műsorok fiam?
    - Hétfőn én leszek, kedden a feleségem, szerdán a családom, csütörtökön a pártom! Péntek-Szombat-Vasárnap - a nép!
    Na az öreg hazamegy, az asszony meg kérdezi tőle, hogy miért nem adta be a TV-t a zaciba? Mire Józsi bácsi:
    - Találkoztam a Miniszterelnökkel és azt mondta, hogy jó műsorok lesznek, inkább visszahoztam!
    - És milyen műsorok lesznek ?
    - Hétfőn:A Félkegyelmű
    - Kedden:A makrancos Hölgy,
    - Szerdán:A rém rendescsalád
    - csütörtökön: Ali Baba és a 40 rabló
    - péntek-szombat-vasárnap: A Nyomorultak
  • Papa01 #10693
    Akkor rosszul értettem volna? :( Ez nem csak az USA-ban élő vásárlókra vonatkozik?
  • Papa01 #10692
    Oki, köszi szépen! :) Dummy mester nem akarok az idegeidre menni, de az Alba DII-eseket vissza tennéd a küldibe, ha nem gond? :) Szerintem azzal a kis géppel eredményesen lehet küzdeni, és kevésbé is vagyok vele béna.. :)
    Köszike! :)

    Az jutott még eszembe, hogy a TK-ás faszok ellen az nem lenne jó szerintetek, ha Sanyo mester bekacsolná a büntetést, ha valaki saját gépet lő?
    Ige, én is remélem, hogy újra sűrűn lesznek közös repülések! :)
  • Gascan #10691
    ez nem kivételezés sztem... tök jó hogy sikerült szerződést kötniük a best buyal..
  • DummyBoy
    #10690
    Jó volt Papa mester :)

    Ahogy közeledik a nyár vége, szerintem újra egyre gyakoribbak lesznek az ilyen repülések :)

    Olyan sikerélményel feküdtem le hogy csak na ... nem 1 hanem 2 gépet is sikerült leszednem zsinórban - a 3.ik friendly már csak hab volt a tortán xD

    Asszem utánajárok a hivatalos fórumon, hogy ezzel az ikon dologgal akarnak-e valamit kezdeni ...
  • Papa01 #10689
    Ááá, még reggel van... Shy Guy volt a közös cél.. :), de ez a Kacat is szemét volt.. :)
  • Papa01 #10688
    Már megint az USA-ban élőkkel kivételeznek, ha jól értem...

    Hát gyerekek, tegnap én annyit röhögtem, mint korábban közös repülésekkor soha... igaz már éjfél körül csak bénáztam és hisztiztem, de ez fergeteges buli volt...
    Egyrészt a sok magyar pilóta, a 20 körüli létszám, a komoly kis légiharcok, és persze a a kis Kacatka levadászása, mindenki által, csuda jó volt, remélem hamarosan repülünk újra! :)
  • Papa01 #10687
    @ Márkó : Levágott a net, azért tűntem úgy el köszönés nélkül. Bocsika... :)
    Már a gép is érezte, ezt jobb nem erőltetni! :D
  • Papa01 #10686
    Oké, köszönöm szépen! :)
  • DummyBoy
    #10685
    Köszöntem Urak!

    Remélem ahogy közeledik a nyár vége, egyre gyakrabban lesznek ilyen reppenések :)
  • Sanyo
    #10684
    Holnap kapsz egy logmein accountot a gépre, ok?
  • Papa01 #10683
    9-en vagyunk TS-en! Hatalmas csaták!!! :)
  • Papa01 #10682
    Sanyo, banolási jogot lehetne kérni? :) Ez a Kacatka is félelmetes.. Csinálja durván a cirkuszt...
  • DummyBoy
    #10681
    Kutyaséta és én is jövök :)
  • RedRiot
    #10680
    Kb. fél óra és én is leszek.
  • sakkay
    #10679
    Megyek én is...
  • Papa01 #10678
    Kajálok, és megyek TS-re... :)
  • Gascan #10677
    ugy néz ki 9 előtt nem tudok jönni
  • Sanyo
    #10676
    Jaja, ráadásul xp alól nagyon körülményes lenne megoldani.
  • LeonSilver
    #10675
    Ráadásul a dinamikus ip-nél meg lehet baszni az ip bant.És még a statikusnál sem megoldás mert lehet kérni újat a szolgáltatótól.
  • Sanyo
    #10674
    Én is írtam pár sort. :)
  • Papa01 #10673
    Írtam a BS topicba! :) Számomra elég érdekes.. :)
  • LeonSilver
    #10672
    yw
  • Papa01 #10671
    Nagyon szépen köszi! :)
  • LeonSilver
    #10670
    http://riseofflight.com/Forum/viewtopic.php?f=128&t=12439
  • Papa01 #10669
    Urak, aki esetleg jó angolból, és van egy kis ideje, megtenné, hogy nyit egy tpoikot a hivatalos fórumon a bannolás ügyében?

    A probléma az, amit Sanyo mondott, hogy csak egy kör erejéig lehet valakit bannolni, véglegesen, vagty hosszabb időre nem.

    A fáradozásait ezúton is köszönöm! :)
    Papa
  • LeonSilver
    #10668
    Jessz.
  • Papa01 #10667
    Oké, köszi szépen! :) Leon, Te X-52 -őt használsz, és Saitek pedált?
  • LeonSilver
    #10666
    Amikor befejezed a mutatványt és kilépsz akkor a debriefing lapon van egy save track.Azzal tudod elmenteni az eksönt.Vagy menet közben frapsal.
  • Papa01 #10665
    Oké, köszi szépen a segítséget!! :)
    Mondjuk ezt a Ctrl+Enter-t sem értem egészen..amikor a felfele nyíllal előrébb viszem azt a "rombuszt" akkor nem tolat.. lehet ez butaság, de akkor ez valamiféle súlypontot állít? Ha igen, akkor ez el van számolva a szimuban? (Hiszen állítani kell.. ) De az az érdekes, a trimmet megnyomva pedig vissza áll.
    Leon, abban még tudnál segíteni, hogy BS-en belül, hogyan lehet track-et felvenni? Köszi! :)
  • DummyBoy
    #10664
    Jaja, a legjobban a rudder trim tudja megszopatni az embert, az sajna nem FFB-s, emiatt ott nekem is figyelni kell, mert különben másodpercek alatt megpörgetem a cápát :)
  • LeonSilver
    #10663
    Csinálj egy videót amikor "repülsz" :gonoszka: úgy, hogy benyomod a RCTRL+Enter-t.Akkor a bal alsó sarokba kiteszi a vezérlők mozgását és talán könnyebb lesz megmondani hol a bibi.
  • Papa01 #10662
    Oko,!! :) Csak valami kis fejlődést látnék már magamon e tekintetben, máris bodottá' fogna el.. :))
  • DummyBoy
    #10661
    Azétr égbekiálltó profizmust ne várj tőlem :) De talán rájövünk a dolgokra :)