29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #10741
    Ez esetben, én kérek elnézést! :)
  • LeonSilver
    #10740
    Csak remélted Papa.A DCS vonal teljesen más és független az FC-től.
    A lokkon aminek nem hivatalos addonja az FC (mindkettő) az uborkaszoftveré, a DCS meg nem.
  • Papa01 #10739
    Ööö. de nem lett beígérve a teljes BS-FC2-A-10C online hadszíntér? Vagy csak álmodtam? :D

    A gépigényre nagyon kíváncsi leszek... :)
  • DummyBoy
    #10738
    Nos várható volt ...

    Nem fogja TELJESEN kihasználni a több magos rendszereket, de a sound engine pl: külön szálon fut majd ... Szóval előnye lesz, de nem fog mindent kihasználni ...

    És valóban ... a BS-hez remélik hogy lesz peccs, de a FC2-höz valószínűtlen ...

    Szuper ...

    SOW :)
  • Papa01 #10737
    A-10C FAQ

    Jól értem?

    -Nem támogatja az FC2-őt, csak a BS-t?
    -Nem igazán támogatja a több magos CPU-kat?

    Azért valamit mondhattak volna a gépigényről...
  • Papa01 #10736
    Ez vajon mennyi ROF századot látna el botkormánnyal?? :D
  • DummyBoy
    #10735
    42 és fél Evo :)
  • 2Pete
    #10734
    Ugyanitt 85e az x65f, úgyhogy olyat nem vettem...
  • 2Pete
    #10733
    Bp. XV. ker. Pólus Center, MMarkt.
  • 2Pete
    #10732
    Köszi, bár én a legalsót másoltam be.Megnéztem Papa egyik képének a címét, és megkerestem a hozzá legjobban hasonlítót az enyémnél.
  • Papa01 #10731
    Gratula a joy hoz! :) Hol vetted?
    Amit Leon bekarikázott, azt kell másolni majd beilleszteni a hozzászólásba.. :)
  • 2Pete
    #10730

    ...volt még, vettem is gyorsan még egyet...
  • LeonSilver
    #10729


    Ezt a részt kell ide másolni oszt jónapot.
  • 2Pete
    #10728
  • 2Pete
    #10727
    Bocs, csak próbálgatom a tinypic használatát. Egyből semmi...
  • Papa01 #10725
    Az igen... pedig sokszor van belőle valóban cirkusz. Köszi az infókat! :)
  • DummyBoy
    #10724
    Bézik game feature, nem fog változni ...

    Ennek ellenére szarnak találom, mert konfrontációt szülhet.

    Azt kellene kideríteni, hogy ja szétlövik a motort, akkor az is halálnak számít vagy csak pont az ellenfélnek ... Mert az az igazán idegesítő benne, hogy a támadó látja hogy véged, megkapja a pontját, te meg próbálsz leszállni, és akkor az utolsó pillanatban ronggyá lőnek ...

    Én így lőttem le Wassup-ot tegnap, meg engem is lőttek le így :)
  • Papa01 #10723
  • RedRiot
    #10722
    Nálam ezért megy a net átutalással. A gáz és a vizet elzárhatják, ki lehet bírni nélküle pár napig, de net és áram nélkül nehezen. :)
  • Papa01 #10721
    Nincs... és baromi olcsó, plusz hozza azt a sebességet amit ígérnek...
  • Gascan #10720
    nincs hűségnyilatkozat a diginél? vácon miért nincs ilyen :(
  • Papa01 #10719
    Hogy érted, h nemleges? Jónak tartják így, vagy nem írtak semmit?
    @Leon : Ha lelőnek egy baráti gépet a friendly ikonja eltűnik, és így rácsaphatsz egy haverra véletlenül..
    OFF: Azért ezek se semmik.. hogy nem szakad le e képükről a bőr... /ON
  • LeonSilver
    #10718
    Mer' mi van az ikonnal?
  • DummyBoy
    #10717
    Jut eszembe - megnéztem az offisöl fórumon ezt az ikon dolgot ... Van is egy ilyen topik ... Kedves Márkó barátunk nyitotta ... a válasz sajnos nemleges :(
  • Papa01 #10716
    Mosmá' bódottá'.. :)

    Dummy mester, ikon kapcsán leltél valamit a fórumon.
    @ Gascan : Lehet, hogy sok gomb van,de a GYIK-es a legelső!!! :))
  • Papa01 #10715
    Azaaaaaaaaz.. :) javítom.
  • DummyBoy
    #10714
    Oppsz :) Épp most akartam szólni :)
  • Solt
    #10713
    Ezért is várok rá... olcsó, jó, és nincs hűség nyilatkozat!
  • Papa01 #10712
    Nem, Gascan. Most nem látni a FAQ-t. Ugyanis valamit elbasztam... :D
  • Gascan #10711
    lehet túl sok gomb van azért nem látni a FAQ-ot :D
  • Papa01 #10710
    Húúúú, de jó DigiNet-ed lesz!!! Szerintem az a legjobb szolgáltató, a többi...
  • Solt
    #10709
    Nagyon megszívattam magam azzal, hogy nem fizettem a netet... kikapcsolták, de mivel nem kellett nem foglalkoztam vele.

    Aztán eltelt több mint 3 hónap, megint kellett volna a net is meg a tv is... bementem, hogy rendezem a számlát, kapcsolják vissza. Ezt viszont már nem lehetett, mert a régi tartozás miatt felmondták a szerződést... rendben, kössünk újat... azt már nem lehet, mert a rubicom helyét átveszi a digi, velük meg még nem lehet szerződni, csak akkor, ha a rubicom jelenlegi ügyfeleit már átvették...

    Szóval két szék közt a földre ültem. Jelenleg ott tart a sztori, hogy megvolt az igénybejelentés, és közölték ezelőtt kb 1 héttel, hogy minimum 1 hónap! :(((

    Becsülettel kitoltam magammal, de így jár aki nem foglalkozik a dolgaival... :)
  • Papa01 #10708
    Háát kb, ja.... :(
  • Papa01 #10707
    Igen, Riot mester, igazán most érzem "késznek" a ROF-ot bár még néhány csacsiság van benne... pl A lelőtt gépek ikonjai...
  • Papa01 #10706
    Kösz szépen, lassan egy éve ott van én sem vettem észre mindjárt javítom! :) Solt bácsi, remélem nemsokára Te is csatlakozol újra!

    @ majonur: Köszi szépen, a GYIK részben ott van sok infó, egyébként pedig elég sok érdekesség.. a típus ismertetők többségét INNEN vettem át. Nagyon jó oldal ez is.


    Én azt tanácsolom, ne told el magadtól, ezt a társaságot, online repülést, mert szerintem nagy élmény. :) Függetlenül attól, hogy nekem is igencsak el tud borulni sz agyam.. :D De hát emberek vagyunk...
    Szóval fel a fejjel! :)
  • Solt
    #10705
    Én is morcosabb vagyok az átlagnál, de tényleg nem az volt a cél, hogy elvegyem a kedved!

    A lényeg, hogy szívesen látunk, az alapokhoz pedig a bannerban megvan minden infó! ;)

    Az oldal Papa mester érdeme, rengeteg munkája van benne...

    Ui.: Azért érdemes smile-kat használni, mert így jelezhető, hogy az ember kb milyen stílust megütve írta a mondandóját... viccelt, gúnyolódott, beszólt, stb... így elkerülhetők az ilyen félreértések! ;)
  • majonur
    #10704
    ok, majd egyszer,
    szar napom volt, kicsit tul reagalok ilyenkor mindent,
    en nem hasznalok smile-kat, ezert szamomra semmit nem jelentenek
    Azert koszi, a website (http://riseofflight.hu) az remek, grat.
  • Solt
    #10703
    Nem, azért volt mögötte smile... nem is kicsi...

    Nem haragszom egyáltalán, csak hirtelen bosszantó, ha valaki hibázik, és még neki áll feljebb! Önmagával a hibával semmi gond, azt mindannyian gyakoroljuk nap mint nap...

    A nemed ismerete nélkül azért a puszit nem viszonoznám, de azért Isten Áldjon...

    ( természetesen nem az elüldözésed volt a cél, ha jobb napod lesz próbáld meg újra... )
  • majonur
    #10702
    azt hittem azt mar elovetted a "nem jol indul" kijelentesednel
    felejtsuk inkabb el az egeszet
    Bocs, hogy ennyire szar erzest ebresztettem bennetek, mar nem igazan erzem a kesztetest, hogy barmi kozom legyen hozzatok.
    Bocs megegyszer, puszi!
  • Solt
    #10701
    Nem vakult meg senki... csak tudod pár emberkének több tíz órás munkája van benne... picit szar érzés lehet, amikor az újonnan érkezők nemes egyszerűséggel átsiklanak rajta...

    Én raktam smile-t, tehát próbáltalak finoman "irányítani"... de, ha gondolod én is elő tudom venni az ironikus és cinikus énemet...