29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Sanyo
    #10781
    Itt most indul be egy vihar, remélem nem megy el az áram.
  • Papa01 #10780
    Gyertek Urak, repülni, vagyunk sokan! :)
  • Gascan #10779
    pedig nem lenne rossz
  • RedRiot
    #10778
    Az AI sem rossz. OK, néha csinál hülyeségeket, de a zsaruk egész jól használják a fedezékeket. A négerek nem annyira óvatosak, ők baromi agresszívan támadnak. Az autók fizikája is állat, bár még szoknom kell őket. Elég nagy eltérések vannak a kocsik között is, úttartásban és sebességben is.
  • Papa01 #10777
    Hmm, ez érdekes... hátha a hivatalos fórumon tudnak valamit mondni ezzel kapcsolatban... :(
    @ Gascan: Szerintem kizárt...
  • Gascan #10776
    kiváncsi lennék,hogy lesz-e ebből a DCS a10ből demó
  • Gascan #10775
    nekem is k*rvara bejon.. nálam tuti vétel a demó alapján :D ... valami peccset felnyomott még tegnap a demora steam, azóta simán tudom játszani medium nvidiás fizikával :)
  • Sanyo
    #10774
    A dolog bőven nem tökéletes, hiába adok meg 168 órát, akkor is csak 24 órára dobja ki.
  • Papa01 #10773
    Oki! :)
  • Papa01 #10772
    Igen, én is ott kerestem rá! :)
  • Sanyo
    #10771
    Itt meg lehet nézni a felhasználói nevet.
  • DummyBoy
    #10770
    Vagyok Papa TS-en ...
  • Papa01 #10769
    Nagy vagy, köszi a fáradozásaidat! :)
  • Papa01 #10768
    Én épp amiatt gondoltam, hogy lássa a többi ROF user, hogy bizony, ezek bunkó parasztok... hagy égjen a fejük. Pl erre a Kacatkára is sokan panaszkodtak a hivatalos fórumon.
    @ Sanyo: : Ez a nick-je: Shy Guy, de a fórumneve: ShyGuy.
    És a másik: KACATKA, csipa nagybetűvel.
  • Sanyo
    #10767
    A RoF oldalon a "profile" részben van egy új menüpont, a "ban". Beléptem a dedikált szerveres accountommal és 168 óra pihenőt adtam annak aki kiérdemelte. :)
  • Sanyo
    #10766
    Jaja, szerintem is felesleges kiírni.
  • Sanyo
    #10765
    Pontos nick kell, különben 404-es hibaüzenetet dob.
  • Fokker
    #10764
    én nem pazarolnék rá időt. aki kiérdemelte nálunk a bant, az gondolkodjon kicsit.
  • Fokker
    #10763
    ez se rossz
  • Fokker
    #10762
  • brendon566
    #10761
    köszike
  • Papa01 #10760
    Az is egy köcsög. Mondjuk a ahhoz mit szólnátok, ha a hivatalos fórumon a szerver topic-jában kiírnánk kik, miért, mennyi időre vannak bannolva?
  • Papa01 #10759
    Szólj, ha vagy Dummy mester! :)
  • Papa01 #10758
    Papa jelen! :) Bárki, akinek kedve van jöjjön bátran! :)
    @ Sanyo : Akkor megoldható a ban? :) Ha igen hogyan?
    @ RedRiot: Ez hatalmas :D
  • DummyBoy
    #10757
    Van még a Kacatka meg a Shy Guy :) Bár a Shy Guy gyerekre vadásztunk tegnap keményen :)

    off: Ha minden jól megy Papa mesterrel BS-ezgetünk ma kicsit - ilyen egymás okítása célzattal ... akinek van kedve, az csatlakozhat ha Papa nem bánja :)

    Papa, ment privi a mission-el :)

    Írj hogy mikortól jó neked!
  • Sanyo
    #10756
    Na ő most pihen egy hetet. :)
  • Sanyo
    #10755
    Igen, így működik. A saját accountomat bannoltam, a szerverre nem lehet belépni, mert elszürkül az enter. :) A profilban bármikor ki lehet venni az embert, ha úgy hozza a sors.

    A neoqb ismét dicséretet érdemel.
  • Solt
    #10754
    Kiváló játék, én nagyon várom! ( csak a topikja botrány )
  • Sanyo
    #10753
    Ha jól tippelem, akkor a dedikált szerveres accountál érdemes állítgatni. Nyilván oda nem fog beengedni.
  • DummyBoy
    #10752
    Ezt nevezem időzítésnek xD

    Kiváncsi vagyok ez az admin tool elérhető-e több acc alól ... vagy hogyan fog működni ...
  • Sanyo
    #10751
    Gyakorló konfliktus. :)
  • RedRiot
    #10750
    Nevada ki akar válni az USA-ból és Magyarországhoz akar csatlakozni, mert itt legális az otthoni pálinkafőzés. Barack Obama a kiválást akarja megakadályozni és légicsapásokkal próbálja a szakadár nevadaiakat jobb belátásra téríteni.
  • Sanyo
    #10749
    Utolsó hozzászólás. Wow, már csak ki kell próbálni.
  • RedRiot
    #10748
    OFF:

    Valaki emlékszik még a Mafia nevű játékra? Hamarosan megjelenik a második rész, a demo már szedhető a Steamről. Nagyon zsír, akinek bejött az első rész szedje le és próbálja ki feltétlenül!!!!

    ON
  • DummyBoy
    #10747
    Nevada csak a kiképzőpályák miatt lesz benne asszem ...

    Tehát lesz benne Nevada IS ...
  • LeonSilver
    #10746
    Támadnak a pataki attilát elrabló ufo-k, vagy kína keze beteszi a lábát :D
  • Papa01 #10745
    :) Most nem azért, de nevadában, milyen háborús konfliktus jöhet szóba?? :))
  • LeonSilver
    #10744
    Na persze.De a BS és az FC2 jelenleg ugyan azon a helyen "játszódik" míg az A-10C nevadában fog.Gondolom ilyen jogi szarakodás miatt nem lehet a lokkont és az FC2-t is oda megcsinálni.Vagy valami ilyesmi :D
  • Papa01 #10743
    Zgen. Én amiatt lepődtem meg, mert a a BS-t és FC2-őt össze tudták kapcsolni.. és hát, a BS és az A-10C egy sorozat...
  • LeonSilver
    #10742
    Nem kell Papa.Nekünk jobb lett volna ha a három szoftver kompatibilis egymással.Meg fogom venni majd meg röppenek is vele de nekem a nagy szerelmem a 25T ( meg kicsit a 25) marad.