29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • whiteskull
    #10861
    Köszi szépen, de ma már nem jön össze. :)
  • Papa01 #10860
    De ha akarod, host-olhatok én is, és repülhetünk majd ketten is párat! :)
  • Papa01 #10859
    Bátran csatlakozz be, úgy még jobb! :)
  • whiteskull
    #10858
    Kicsit még várok igen sokan voltatok fent. :)
  • Papa01 #10857
    Persze, bármikor, de én épp most hagytam abba, kicsit pihenek.. :))
  • whiteskull
    #10856
    Be lehet szállni közben is, ha már repültök?
  • Papa01 #10855
    Nem jössz repülni? :)
  • Fokker
    #10854
    itt biztosan becsusszant a sportszelet:

  • Papa01 #10853
    Köszönöm! :)
  • Papa01 #10852
    Igen, ez egyébként nagyon praktikus! :)
  • DummyBoy
    #10851
    Én sem tudok beszélni sokszor, de legalább halljátok amit mondunk és akkor nem kell pötyögni játék közben :)
  • Fokker
    #10850
    Nuke néven ;)
  • Papa01 #10849
    Oki! :)
  • Lacusch69
    #10848
    Nekem nem nappali, hanem hálószoba, de az eredmény ugyanaz: én sem vagyok TS-képes.
  • Papa01 #10847
    Értem, köszi szépen a választ! :)
    Nálunk is így van nem lehetetlen a dolog.. :) Remélem néha azért összejön! :)
    Milyen Nick-el szoktál jROF-ozni?
  • Richtofen
    #10846
    Bocs Papa, mos láttam csak a kérdésedet. Nuke néven néztem be alig egy órára. A TS-t általában nem tudom megoldani, mert sajna közösködök a nappalin a szebbik nemmel, és vagy az ő TV-jét hallanátok, vagy én kapnék az orromra, hogy nem hall tőlem semmit ;)
  • Papa01 #10845
    Oki, oki!! :) Várunk! :)
  • Lacusch69
    #10844
    Éppen ma raktam fel újra, és egész kellemesen meglepődtem, hogy az ős-verzióhoz képest mennyit fejlesztettek rajta.
    Azért még egy kicsit gyakorolnom kell... :)
    De hamarosan!
  • Papa01 #10843
    @ Lacusch69: Lacával nem jöttök néha ROF-ozni? :))
  • Lacusch69
    #10842
    Bocsi, most látom, hogy az első kettőt Leon már linkelte...
  • Papa01 #10841
    Comanche 3:Azt még én repültem, jó kis hardver igénye volt! :)

    Jane's ATF:Ez az US Navy Fighters folytatása, amit én is linkeltem... :)
    @ whiteskull : Mikor jössz majd TS-re, közösen repülni? :)
  • Lacusch69
    #10840
    Boldogult ifjúkorom szimulátorai:

    C64: Fighter pilot (F-15A)


    C64: The Dambusters (Lancaster)


    PC: F-117A Stealth Fighter


    PC: Gunship2000 (Helikopter)


    PC: Kinghts of the Sky

  • whiteskull
    #10839
    Szeva! :)

    A kevés sikerélménynek is van előnye. Van hová fejlődni, meg az ember megtanulja a kicsit is becsülni. :)

    Igazából online csak rfactorral játszottam, de simán élveztem a 8-9. helyért is a küzdelmet. :)

    Az Alba meg tényleg a legjobban kézhez álló. :)
  • Fokker
    #10838
    @whiteskull, szabii98 : üfv a csapatban! ami a lényeg: eleinte kevés sikerélményetek lesz, de kis gyakorlással meg lehet tanulni vezetni a gépeket. kezdésnek az Albatros DVa-t ajánlom. szóval nem feladni, küzdeni! ;)

    régi szimek: legelső repszimes élményem a Leon által is linkelt F14 Tomcat C64 alá. utána jött PC-s korszak:

    Red Baron:




    F29 Retaliator, Papa is belinkelte
    Top Gun - félárkád, viszont az anyahajós landolás nagyon tetszett
    iF16 - egész realisztikus lett, viszont a magas gépigénye miatt nem sokat játszottam vele

    Red Baron II - a nagy kedvenc, elég sok apróságra odafigyeltek; pl. az égő gépből sikítva kiugrott a pilóta




    comanche 3, helis árkád, de baromi jó hangulata volt:




    volt még FS98, meg nagyon rövid ideig Jane's ATF:



    annak idején agyba-főbe dícsérték, pedig baromi szar volt a fizikája, meg úgy minden.

    tavaly tavasszal IL-2, úgy egy éve pedig RoF.
  • DummyBoy
    #10837
    Én 96-2000 :)

    És megvolt a sörözés is természetesen :)
  • Papa01 #10836
    Ezt még Riot mester post-olta tavaly, de én most is hatalmasat röhögtem rajta:

  • whiteskull
    #10835
    Én is még 88-91 között. A múltkor voltam arra, majdnem el is tévedtem. :)

    Ezután egy jó sörözés, aztán kerek is a nap. :)
  • DummyBoy
    #10834
    Jaja, SZIF - TAI :)

    Nagyjából az 5-ik másodpercben realizálódott, hogy itt valami nem kerek ... De megbeszéltük, hogy ha már eljöttünk, akkor legyen meccs :)

    Az a vicc, hogy nem is a mi szurkológárdánk (Ami pár főből állt ...) őrjöngött a góljainknál, hanem az ellenfélé :) Mind az ellenfél, mind a szurkolótáboruk hihetetlen sportszerű volt :)

    A meccs után elmondták a srácok, hogy szép teljesítmény volt a 2 gól, mert nem ők hagyták, hogy berugjuk ... Tényleg a mi góljaink voltak :)
  • Papa01 #10833
    Ez az igazi pozitív hozzá állás.. :)
  • whiteskull
    #10832
    Gondolom boldogabbak voltatok azzal a két góllal, mint ők a 30-cal. :-)

    A SZIMF-re jártál?
  • LeonSilver
    #10831
    Hát ez kurva nagy lehetett Dummy!!!
  • DummyBoy
    #10830
    A fősulin volt poénból egy focicsapatunk, ami azokból állt, akik teljesen és tökéletesen alkalmatlanok a futbalozásra :) (Az volt a neve, hogy Belorusz Traktorsz, avagy a Rássőn Ríszegsz :) )

    Természetesen volt 2 normális csapat is, ellenük sokszor játszottunk poénból (Vicc, de néha nyertünk is ...)

    Egyszer indítottak egy koleszbajnokságot, nem is jelentkeztünk, mert minek ... Aztán szóltak a srácok, hogy mégiscsak jelentkezzünk, mert a többi csapat sem nagyágyúkból áll ...

    Na, gondoltuk, majd elökörködjük ... Jelentkeztünk ... Csak egy kicsit elbaszták a jelentkezésünket, és egy másik párhuzamosan futó focibajnokságba neveztek bennünket ... Az első (és utolsó) meccsünk a Győri ETO utánpótlásválogatottja ellen volt ...

    30 - 2-re kaptunk ki ... de a 2 gólnál el sem tudod képzelni, hogy zengett az ovációtól a csarnok :)

    Élménynek jó volt :)
  • LeonSilver
    #10829
    Holnap nem vagyok.Megyünk a fiammal Tiszalúcra (ott fog lakni a barátnénál, és onnan jár Miskolcra az egyetemre).Szóval csak valamikor a jövő héten.Szerda-csütörtök magasságában jön meg a moncsim, utána beszélünk róla!
  • Papa01 #10828
    Leon mester! :) Mondj egy időpontot! :)
  • LeonSilver
    #10827
    Jövő hét közepe táján végre visszajön a monitorom, majd utána lehet megyek egy karikát.Viszont eccer kikellene próbálni az FC2-BS kombót is!
  • Papa01 #10826
    Köszi szépen, örülök neki, emiatt készült! :)
  • whiteskull
    #10825
    Sikerült a TS.

    Még számomra is érthető volt az iránymutatás. :-)
  • Papa01 #10824
    Dummy érzett rá! :) Az az érdekes néha viszonylag egész jól megy néha meg... :)))

    Azért annak örülök, hogy szépen gyarapodunk.. :)
    @ Leon: Valamikor tényleg jöhetnél repülni, dumálni... :)
  • LeonSilver
    #10823
    Én meg lehet a levegőben sem maradnék :D Megint vagy 2 hete el sem indítottam.Illetve amikor a peccs volt akkor röppentem kettő métert :D
  • whiteskull
    #10822
    Ez olyan mint mikor mi kapunk ki 10-1-re fociban. :-)

    Bár mi annak az egy kis gólocskának is örülünk fenemód. :-)