29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Relax99
    #27578
    Papa amúgy végül notebook-ot vettem és az asztalit otthon hagytam, de ebben is i7 van :)
  • Relax99
    #27577
    vettél trackir-t? nem freetrack-et használtál eddig?
  • Papa01 #27576
    Fokker kollégának írj, ő nagy autóversenyes, ha jól tudom! :)
  • whiteskull
    #27575
    Fiúk-lányok!

    Valaki játszik az rFactor2-vel?

    A trackir-t, hogy kell beállítani rajta?
  • Papa01 #27574
    Szia Norbi! :) Nekem, a du nem volt jó.. :(
  • CNorbee
    #27573
    Sziasztokl! Megjelent az új 1.033c patch! Tegnap frissítettem (27MB)
    Ma egy kis repülés esetleg?
    Utoljára szerkesztette: CNorbee, 2014.09.06. 15:30:33
  • Papa01 #27572
    Ok, köszi! :)
  • whiteskull
    #27571
    Vaan egy sima krimi is tőle, de még jutottam el odáig. H a kell, akkor küldöm azt is :)))
  • Papa01 #27570
    Nem még, de erősen tervben van! :) Nagyon jó író! :)
  • whiteskull
    #27569
    Az új Scalzi könyvet elolvastad már? Nekem nagyon tetszett.:)))

    Ahogy nézem jön a folytatás is majd még idén. :)))
  • Papa01 #27568
    Jól néz ki nagyon, kár hogy a RoF-ot nem fejlesztik így.. :(
  • sakkay
    #27567
    Papa, itt van egy két közeli, meg hang..
  • sakkay
    #27566
    Na a pára, az viszont kúrva jó tényleg.
    Éppen tegnap gondolkoztam, hogy biztos lesz a bosban is.
  • Papa01 #27565
    A téli na az nekem sem tetszett sohasem. :-)De az őszi szerintem gyönyörű, még mai szemmel is. Főleg ha párás az idő.:-)
  • sakkay
    #27564
    Papa, a zöld Takarás, elképesztően sokat dob, és elképesztően sok csúnyaságot takar. Ha a bos nyári lenne megértenéd miről beszélek. A rof télen ocsmány és nem csak azért, mert nem csinálták meg jól. Persze alacsonyan.
    Utoljára szerkesztette: sakkay, 2014.08.31. 22:59:31
  • sakkay
    #27563
    Persze Papa, csak mondjuk x ember 1 éves minden napi munkája..hol érné az meg nekik?
  • Papa01 #27562
    Azért nem rakják, mert nem akarják. Jason írta egy postban, hogy nem is volt cél a projekt fejlesztése, hanem mielőbbi kiadása:

    Because we had limited time and budget and the ROF engine is geared for WWI physics and the GUI is complete. Easier to bring to market and still keep the ROF look and feel we like for WWI.

    Szóval, csak azt akarom mondani, h ezek a fejlesztések a RoF-ban is napvilágot láthattak volna. (Itt a felhő, táj stb gondolok) Egyébként a RoF-ban is vannak dobok, hegyek völgyek! :)
    Ez egy nagyon régi videó:


    De persze vannak jóval komolyabbak is, akár multiban. :)
  • sakkay
    #27561
    Ja nem.
    De tudod Papa, ha neked lenne igazad, akkor az látszana az ilyán..de nem látszik, pedig-ha csak ennyi lenne a különbség a két motor között, mint amire utalsz, mi a virágos lófaxért ne rakják bele? Márpedig eddig egy darab átemelés sem látok. Sőt mi több, egy kettő dologról azt gondoltam simán át lehet rakni, és egyiket sem látom. De igaz, a teljes igazságot soha nem tudjuk meg.
  • Papa01 #27560
    Szerintem meg ttui működött volna.. de már sohasem tudjuk meg! :)
  • sakkay
    #27559
    Nem vagyok ebben biztos Papa. Sőt biztos, hogy nem. A helyzet az, hogy a BOS jobban fut mint a ROF-nem kicsit.
  • Papa01 #27558
    Nincs mit! :)

    Ááá, szerintem semmiféleképpen nem újraírás! :) A 2 év a BoS fizika megalkotása, a térkép és a repülőgépek elkészítése volt. Maga a táj fejlesztése sztem simán elmenne a RoF-ban is! :) Az anyagi része más kérdés...
    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2014.08.31. 16:13:17
  • sakkay
    #27557
    Köszi megvolt. Úgy kerülhetett volna be Papa, hogy mindent újra írnak szinte. Ne feledd 2 éve nyomják éjjel nappal. Ez max úgy ok, hogy rise of flight 2. De nem jött volna be annyi pénz, mint ebbe a témában.
  • Papa01 #27556
    :)) Ez igaz, de az fejlesztés a RoF-ba is kerülhetett volna ha nincs a BoS! :) Írtam neked a Rome-ba is! :)
  • sakkay
    #27555
    Ja..no comment..
  • sakkay
    #27554
    Persze, értem csak mondjuk itt van a fák esete. Ezeknek a törzse is 3d Papa..kivéve a piciket. És ugyan a fakorona forog ,de 3-4 gombózban-mint a clodban, és nem egyben mint a rofban. De valamiben még annál is jobb, a fő ágak, nem forognak és jóval több ága van mint a clodos fáknak. Ha raknak rá levelet, szebb lesz mint a CLOD-os fa, pedig az is nagyon szép. És alapvetően mindenben ilyen. Az alap a ROF, de mindig fejlettebb jobb. Ezt a rof motor már nem tudja. Ezért van az, hogy hasonlít de mégsem az. A másik..ha a rofot nézem képekben jobban néz ki, mint amikor repülöm. Nem mindig, de legtöbbször. A BOS pont fordítva..repülve mindig szebb mint képeken.
  • LeonSilver
    #27553
  • Papa01 #27552
    Nem nagyon dolog, csak másolás és beillesztés! :) A képek címét pedig FF -ban jobb egérgombbal kimásolhatod, és ezt a címet "[img]"-tegek közé kell tenni. :)
  • sakkay
    #27551
    Óhóóó. Te nagyobb varázsló vagy mint gondoltam..nem is szürke, hanem fehér!
  • Papa01 #27550
    A fáradozásaidért cserébe áttettem ide! :) Az R2 HG-ét pedig kérd meg, hogy törölje a post-jaidat! :) Köszi a képeket és az infót! Nagyon nagyon szép! :) De szerintem "mindössze" arról van szó, hogy több nagyobb számú objektum van mint a RoF-ban! Érted ugye mire gondolok? :)
    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2014.08.31. 15:51:11
  • Papa01 #27549




    Na. Ez nem egy szép kép, nem is azért lőttem. A lényeg benne az, hogy nézd meg mennyi egyéni fa látható(városon belül), nem klón fák, ez nagyon fontos. Minden fának és épületnek külön árnyéka van, és az erdők sűrűsége is abszolút változó. Egy adott településen lévő házak sokkal több fajtájával lehet találkozni, és rengeteg részlet is van..pl budi, egyéb kis épületek, rengeteg apróság, sínek végén bizbasz stb..de amit nem lehet visszaadni, mozgás közben minden ezerszer élethűbb, ezt csak akkor fogod látni, ha kipróbálod.

    Továbbá látszik a folyóvonal egyenetlensége, és távolabb egy szurdok. Máskülönben itt szinte minden esetben a fogyó mederben folyik, nem pedig egy szintben van a földel, apróságnak tűnik, de nem az.
    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2014.08.31. 15:48:26
  • sakkay
    #27548
    Baxki Papa! MIndent rossz helyre pakoltam! Ide.
    Nézd meg ott légyszi..lehet valamit tenni ilyenkor? Róma oldala..
  • Papa01 #27547
    Köszi! :)
  • sakkay
    #27546
    Ez azért nehéz, mert ugye a bos téli, de azért megpróbálok olyat amit lehet hasonlítani.
  • Papa01 #27545
    Ejj, csak meg kéne venni.. :) Mondjuk én is lehet a BoS fogom megvenni, mert sajnos RoF-ozni nem sok kedve van már a népeknek. Sajnos. :(((
    Sakkay mester pár képpel illusztrálnád a különbséget? :)
  • sakkay
    #27544

    Szép meg minden, de ez tényleg a ROF. Ég és föld a grafika a BOS-hoz képest.
    De amúgy szép tényleg..
  • Papa01 #27543
    Megjelent az 1.033b patch a Rise of Flight-hoz!
  • sakkay
    #27542
    Ok, csak most vettem észre..nem látom meg soha időben a privátokat...az új rendszer óta.
  • Papa01 #27541
    Ez pedig egy sorozat: LINK
  • Papa01 #27540
    Ez a videó nem semmi!
  • Papa01 #27539
    Köszi szépen, én is írtam neked! :)