29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #27618
    A másik pilótát meg lehet sebezni .. nekem az elmúlt 4 évben sikerült vagy 4x. :) Ebből 3x magamat! :D
  • asolyom
    #27617
    Ezt el is feljetettem említeni, pedig halál frankón látszik, ahogy mozog a csiga a pilóta orra előtt forduláskor. :-)
  • whiteskull
    #27616
    Egyébként a rakétapisztolynak a jelzésen kívül nemigen lehet semmi hasznát venni. :)
  • whiteskull
    #27615
    És ráadásul a szárnyat csavargatod, ha csűrni akarsz. :)))
  • asolyom
    #27614
    Sok-sok flight szimulátorozás után mekkora élmény egy Eindeckerrel repülni, aminek nemhogy trimje, de még gázkarja sincs. :-P
  • asolyom
    #27613
    No, akkor majd idővel beszerzem.

    Így a multizás előtt, gyakorlás gyanánt csináltam egy karriert, és beléptem a Fokker Eindeckerekkel felszerelt Jasta 6 kötelékébe. Az első nap két ballon vadász bevetést repült a század. Az első kötelék, amelybe engem újoncként beosztottak, sikeresen végrehajtotta a bevetést. Én lelőttem egy ballont, a kötelék másik gépe pedig leszedett egy Nieuport-ot, a többiek pedig néhány járművet pusztítottak el. A bevetés után megkaptam a pilóta jelvényt, és a másodosztályú vaskeresztet. :-) A második őrjárat semmi eredményt nem ért el, az egyik pilótája akció közben megsebesült.

    Amúgy a személyes fegyverek (pl. Luger pisztoly) mire jók? A rakéta pisztolyokkal nem lehet ballonra vadászni, vagy idővel nem lesznek gyújtó lövedékek, mikkel könnyebb leszedni a ballonokat?
  • Relax99
    #27612
    Igen én is csak ajánlani tudom, olcsó és 75 fps fixen, jobb nem is kell
  • macleody
    #27611
    Persze. Legjobb cam erre a célra : Sony PSEye
  • asolyom
    #27610
    Azt olvastam valahol, hogy a head trackinget egy jobbfajta webcamerával is meg lehet oldani. Ez a RoF-ban is működne?
  • asolyom
    #27609
    No, kicsit sikerült belenézni a játékba. Egészen jónak tűnik. :-)

    A joy hat switch-csel tudok is körbe körbe nézni, csak éppen ha elkezdek az egérrel mozogni, akkor utána már a hat switch nem megy. Hogy lehet visszacsinálni?

    Reppentem egy Eindeckerrel, és hát azért ez nem egy csúcs gép már 1916 szeptemberében :-); úgy leszedett egy Nieuport féleség, mint egy legyet. :-) Majd nézek egy olyan időpontot, ahol nem nálam van a szarabb gép. :-)
  • asolyom
    #27608
    Rendben, és köszi.
  • whiteskull
    #27607
    Hát ha kedved van, csak szóljál! :))) Bár Papa is kell hozzá, mert valamiért csak ő tud szervert csinálni. :)

    Mindenesetre online lehet a legtöbbet tanulni, és nem utolsó sorban, sokkal nagyobb élmény is. :))))
  • asolyom
    #27606
    Meg lehet majd ejteni, de még cska most ismerkedem. Amúgy jó marketing ez az ingyen játék. Ahhoz, hogy normális karriert lehessen játszani, úgyis bővíteni kell, és fizetni. ;-)

    Ezt ismeritek?

    www.theaerodrome.com
  • whiteskull
    #27605
    Egy kis reppenés?
  • asolyom
    #27604
    No, a fent van a RoF, most tölti az update-et.
  • Papa01 #27603
    Igen. Plusz, sokkal könnyebb képfájlt készíteni a kisebb Win-ből.
  • Solt
    #27602
    Nekem soha nem volt emiatt gondom... :)
  • macleody
    #27601
    Én alapból nem telepítek játékot arra a meghajtóra ahol a win van. Abból mindig csak a gond van.
  • Papa01 #27600
    Nem tudom, én mindig külön meghajtóra rakom a szimulátorokat. Már csak amiatt is, amit írtál. :)
  • asolyom
    #27599
    Win7 alatt telepíthető a progi a Program Files mappába? Vannak progik, amik ezt nem szeretik. Azt tudom, hogy telepítés előtt a UAC kikapcsolandó.
  • Papa01 #27598
    Igen. De szerintem a légigyőzelmek többsége nem fordulóharcból született, hanem alulról/hátulról történő lelövésből.
  • asolyom
    #27597
    Hawker mégis csak ász lett vele. Jó pilóta lehetett. :-)
  • Papa01 #27596
    A DH.2-ben nem sok jóindulat van... :)))
  • asolyom
    #27595
    No, hát akkor kelleni fog az Eindecker és a DH2. :-)
  • sakkay
    #27594
    Igen.
  • asolyom
    #27593
    És ha csak mondjuk az Albatros DV van meg, ami 1915-ben nem is létezett, akkor a karriert is csak akkor kezdhetem, amikortól ez a típus szolgálatba lépett?
  • Papa01 #27592
    Szerintem az ICE verziót vedd meg.. :) HA tetszik, úgyis tudod bővíteni akciók alkalmával.. Az az 52 dollár pedig nem kevés... :)
  • asolyom
    #27591
    Az jó. Melyik demo upgradet érdemes megvenni? ICE vagy Ultra?
  • Papa01 #27590
    Szerintem alapból az van be állítva.. :)
  • asolyom
    #27589
    Az sajnos nincs, és soha nem is haszáltam. Máskülönben a RoF joy konfigurátorban be lehet állítani, hogy a hat switch-csel körbe tudjak nézni, mint pl. a Microsoft Flight Simulatorban?
  • Papa01 #27588
    Ezen tökéletesen fut majd! :) TrackIR-ed van? :)
  • asolyom
    #27587
    Meg lehet majd próbálni, de nekem még az egész RoF tök új. A megjelenése táján szemeztem vele, de eddig nem volt hozzá megfelelő PC-m. A helyzet megváltozik, pár nap múlva összeáll egy normális konfig (3,3 GHz-es i5 proci, 8 GB RAM, 2 GB-os GeForce GTX760), de a játékba még bele kell tanulnom.
  • Papa01 #27586
    Ha van kedved, a jövőhéten multizhatunk is! :)
  • asolyom
    #27585
    Tényleg szép ez a BoS, nincs benne semmi hiba, azonban engem személy szerint jobban megfog az 1. VH világa, környezete, repülői. Jó 20 évvel ezelőtt vakulásig nyomtam az alább idézett Red Baron PC játékkal. :-) Ízlések és pofonok.
  • whiteskull
    #27584
    Hozzáférés. :)))
  • Relax99
    #27583
    kösz, miben kéne segítség? trackir, modolás, konfigolás?
  • Relax99
    #27582
    Köszi, nem rossz, kicsit fura, mert eléggé anti szoc vagyok. Amellett nincs különösebben gond, egyébként az egyik hálózati port megy csak a szobámban, de routert nem használhatsz szóval fuck logic. GTX850m 4GB van benne :)
  • whiteskull
    #27581
    Gratulálok én is. :)))

    Ja, a FSX-ben tudnál segíteni?
  • whiteskull
    #27580
    Még a G940-el együtt vettem kéz alatt. :))
  • Papa01 #27579
    Naaa, grat a géphez! :) Remélem, valami jó kis dedikált vga is van benne a rofhoz! :) Milyen a kolis lét? :)