29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • whiteskull
    #10942
    A radiátort azt kb.-ra szoktátok használni? Én ma vettem észre először, hogy gőzölög a hűtő az Albán. Gondolom, hogy eddig ez néhány motor leállásba bejátszhatott. :)
  • whiteskull
    #10941
    És ott látni, hogy hányan vannak bent?
  • Papa01 #10940
    nem a főszoba elég! :)
  • whiteskull
    #10939
    A ts-en a rise of flighton belül be kell még menni abba az antantos vagy másik mappába?
  • kmarkdev
    #10938
    Sanyo, légyszi, indítsd újra a szerót, valami nem kerek, nem látom a listában, de Papa nyomul rajta!!! Köszi
  • Fokker
    #10937
    mindkettő 1000%-os!. nekem a MetallicA a legmeghatározóbb zkar 94 óta mai napig. az AC/DC szintén nagy kedvenc
  • Her Laca
    #10936


    Én már lehet öreg vagyok:) de nekem ez maradt az egyik



    ez meg a másik kedvenc:)
  • Papa01 #10935
    Oki, kitettem ide is! :)
  • Her Laca
    #10934
    Indián jól nyomja azt meg kell hagyni:)
  • Fokker
    #10933
    @Papa : ma este OK, úgy 19.30-tól.
  • Fokker
    #10932
    az első szombathelyi zkar egyértelműen bulizene, viszont ez a Das Boot, ez tetszett régen is. főleg a nyitó téma. bár nálam ez a nagybetűs zene:






    félelmetesen technikás, irdatlan jó. arról nem is beszélve, hogy nagyot néztem az első videónál, hogy a Fear Factory gitárosa ilyet is tud.
  • Lacusch69
    #10931
    Papa, kifelejtetted az osztrák-magyar vadászgépeket.

    Aviatik D.I. : 700db
    Phönix D.I. : 50db
    Hansa-Brandenburg D.I. : 200db

    Meg pár németet is.

  • whiteskull
    #10930
    Hallgatható ez a zene, de a techno megint nem az én világom. A klip végére már idegesített az dobgép. :)

    A sorozatról még nem hallottam, de ezek szerint utána kell néznem. :)
  • Papa01 #10929
    Javítva, köszi a segítséged! :)
  • LeonSilver
    #10928
    Na és ez?Azegyik legjobb sorozat amit valaha láttam!Nem sok olyan háborús film van amiben az emberek a németeknek "drukkolnának", de ennél nem is merek olyant aki ne velük lett volna!A zene meg fenomenális!



  • whiteskull
    #10927
    Nem rosszak, de nekem ez még túl új. :)

  • Papa01 #10926
    Köszi ellenőrzöm! :)
  • Papa01 #10925
    Köszi szépen, igazán számomra az a baj ezzel a korszakkal, hogy magyar nyelven nagyon kevés irodalom áll rendelkezésre, nem tudom mennyire hitelesek az adatok.. :)

    @ Fokker: Köszönöm szépen a biztató szavakat! Most augusztusban sokat toltam a ROF-ot! :) A szabadság miatt tudtam.. :)
    Igazán, az a kemény ha olyannal fordulózom, (Pl, Márk, vagy Máté :)) ) hogy úgy érzem, hogy ennél jobban már nem lehet szűkíteni és még is ők vannak hátul.. nem baj egyszer úgyis ellesem a titkukat!! :)

    Ma jössz, jöttök repülni?? :)
  • LeonSilver
    #10924
    Nálunk most ez az őrület terjed éppen.Szombathelyi banda, egész jól nyomják :)

  • Gascan #10923
    én is szereteme a bud spenceres filmeket :D ez yuccás meg kifejezetten ott van a szeren :D

    Papa a táblázattal kapcsolatban.. 2x van benne a D7... szerintem a fiatalabbik az D8 akart lenni
  • whiteskull
    #10922
    Ha nem így lett volna, akkor a mennyiségbeli fölény hamar eldöntötte volna a légi háborút.
  • Fokker
    #10921
    arról nem is beszélve, hogy szvsz a német gépek jobbak voltak a másik oldal gépeinél.
  • Fokker
    #10920
    @Papa : az a legfőbb baj, hogy mindig alábecsülöd magad. jó pilóta vagy, jelenleg a világ 4. legjobbja Pfalzzal. de ezt korábban is mondtam. a legelső időszakot delfinnel meg próbáld meg elfelejteni, de ott sem Te voltál a béna, hanem az a gép egy nagyon fura személyiség. úgy is mondhatnám, hogy szar. bár ezt így nem jelenteném ki, mert baromi keveset próbáltam, de nekem máig nem tetszik a karaktere. szóval egy kis önbizalom, és még több sikered lesz!


    egy kis zenei OFF:

    erre kezdek rákattanni, sztem nagyon ott van a szeren:



  • whiteskull
    #10919
    Jó lett a táblázat. Így már jobban képben van az ember a gépek időbeli eloszlásában. Idáig igazából egy nagy massza volt az egész. :)
  • whiteskull
    #10918
    Abszolút nem csodálkoznék rajta. Sokkal nagyobb nyersanyag és ember potenciállal rendelkezett az Antant.
  • Papa01 #10917
    Urak!
    Online O_Smiladon munkája alapján megcsináltam és publikáltam én is a táblázatot.. Szerintetek tényleg ilyen óriási különbségek voltak a két oldal által legyártott mennyiségek között?

  • Papa01 #10916
    Igen, az Aranyeső Yuccában



    és a Kincs ami nincs:



    a legnagyobbak! :)
  • Her Laca
    #10915
    Te Papa! Most veszem észre ,hogy te is Bud Spencer rajongó vagy:))
  • Papa01 #10913
    Wow! :)
    Szerintem ha lenne, "kit lőttek le legtöbbet a hónapban" statisztika, az is dobogós hely lenne nekem lenne.. :))

    De augusztusban valaki nagyon penge Pfalz-al! :) Gratula!
  • brendon566
    #10912
    A hónapan 4. helyen állsz Pfalzal!!!!
    De a kalendárium júniusi részében a te neved felett díszeleg a korona....miről beszélsz? ))))
  • Gascan #10911
    és hova kellett a papir ha megkérdezhetem? :)
  • Papa01 #10910
    Engem 2 hét múlva már simán lekapsz a levegőből! :)
  • Nor3i
    #10909
    jo volt gamelni szerveren
    koszi mindenkinek
    majd holnap ujra
    remelem holnap kill em is lessz
  • DummyBoy
    #10908
    Erre válaszoltam hogy KELL a papír róla :)

    ( Ezt csak onnan tudom, hogy nekem volt hivatalos nyelvvizsgám, amiről egyszercsak - o.O - elvesztek az adatok ... És mivel nem volt még rólla papírom, így buktam ... Állami nyelvvizsga offkorz ... )

    Csak a pontosabb információk miatt írtam amiket írtam, nem kötekedni akartam :)
  • Gascan #10907
    mikor mondtam én hogy nem kell nyelvvizsga? azt mondtam hogy papir nem kell külön róla! ... - félre téve h plusz pont a jelentkezésnél...

    de szerintem ezt a témát már kiveséztük
  • Papa01 #10906
    Baba lett! :) Sanyo, Dummy, köszi! :)
  • Solt
    #10905
    :D:D

    Nálunk két macska van, meg egy örök gyerek vizsla keverék... az a káosz ami ki tud alakulni... nem tudom, hogy sírjak, vagy röhögjek néha!!! :D A kajával ugyanezt csinálják... állandóan éhesek, a kutya mindig kizabálja a macskakaját, a macskák állandóan piszkálják a kutyát ha alszik, amikor fordul a kocka, akkor a kutyára rá van szólva, hogy ne bántsa a cicákat, stb... :D

    ( most, hogy albérletben lakom, hiányoznak ezek a kis szarosok... :((( )
  • Papa01 #10904
    Oké, köszi szépen! :)
    @ Dummy :
    A nyelvizsgához még valami ... amikor én kezdtem akkor mér megvolt hogy a diploma megszerzéséhez kell minimum 1 ÉLŐ, NYUGATI idegen nyelvű nyelvvizsga.
    Épp emiatt jó, hogy megvan a papír.. :) de az természetesen igaz, a papír maga nem tudás.. :)
  • Fokker
    #10903
    Leon, granula a fiadnak, csak így tovább! majd úgyis látni fogja, érdemes lesz pár év után TDK-n gondolkodni. rengeteget jelent szakmailag.
  • DummyBoy
    #10902
    Szerintem elbeszéltek egymás mellett ...

    @Gascan:
    A diplomához igenis kell a nyelvvizsga ... Ez magyarországon is lehet a főiskola által szervezett (Ami ugyanúgy a Rigó utcásat jelenti ...) vagy lehet bárki által szervezett ... Sőt, magánakció is ... Viszont ha van nyelvvizsgapapírod a felvételinél az jelentős pluszpont!

    @Papa: A nyelvizsga papír ugyanúgy, mint a diploma vagy minden más, gyakorlatilag szart sem ér ... pár ezerért kapsz az ecserin ...

    Idegen nyelvű elbeszélgetés minden komolyabb cégnél van, még akkor is ha olyan pozícióra jelentkezel, amihez nem feltétlen szükséges.

    A diploma csak papír, pár teszt vagy legrosszabb esetben a 3 hónapos próbaidő alatt kiderül hogy ért-e a delikvens a dolgokhoz vagy nem.

    A nyelvizsgához még valami ... amikor én kezdtem akkor mér megvolt hogy a diploma megszerzéséhez kell minimum 1 ÉLŐ, NYUGATI idegen nyelvű nyelvvizsga. (Előtte irgalmatlan mennyiségű Lovári és eszperente nyelvvizsgás emberke volt :) )