29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • whiteskull
    #10982
    Innen le tudod tölteni.

    Bár nem tudom ez segít-e?
  • Her Laca
    #10981
    Azt írja,hogy a program nem indulhat el mert az ippcore-5.3.dll hiányzik a számító gépről.
    Na most halvány lilám sincs ezt hogy pótolhatom.
  • Gascan #10980
    http://kiforditott.blog.hu/2010/08/18/elet_alomkivitelben

    link
  • Gascan #10979
    ebbe a blogba érdemes beleolvasni :D :D link
  • Her Laca
    #10978
    Na nekem ott nincs olyan:))
  • DummyBoy
    #10977
    FaceAPI Faq

    2. I see the error “ippm-5.3.dll not found” what do I do?

    * The problem is due to the Intel IPP runtime installer not being correctly triggered by an install condition. Specifically, the installer looks for the existence of the file ippcore-5.3.dll, version 5.3.85 and installs IPP if this is missing or the version is less than this value. It seems that ippcore-5.3.dll may already exist on some systems due to an partial IPP installation from another product. The workaround is to manually delete the file ippcore-5.3.dll from the C:\Windows\System32 folder and then re-run the HeadTrackingDemo or FaceTrackingAPI installer. This will be fixed in a later release.


    Valami olyasmi, hogy nem tudta normálisan felrakni, mert már fent lehetett ...

    Uninstall, keresd meg a C:\Windows\System32-ben az ippcore-5.3.dll-t és töröld le, majd próbáld meg újratelepíteni ... Hátha ...
  • DummyBoy
    #10976
    Hmmm ... Nemtom, nekem nem kért ilyet ... Utánnanézek ...

    De addig is: Itt egy új topik, hogyan lőtték be a FaceTrackNoir-t PPJoy-al FC2 és BS alá ...

    FaceTrackNoir + PpJoy
  • Her Laca
    #10975
    Dummy!


    Segíts kérlek. Letöltöttem ezt a FrreTrackNoirt feltelepítem oszt hiányol valami
    ippcore 5 3 dll-t Ez mi a retek ? Előre is köszke.
  • DummyBoy
    #10974
    Szépen lassan, ha belejön az ember, akkor érdemes mert teljesen meg tudja változtatni a dolgot ...

    BS, FC2 is olyan ... BS-ben repked az ember, Easy flight módban, megkeresi az enemy label-eket, és már megy is a Vikhr ... Viszont SIM módban már más a helyzet, Label-ek nélkül meg kihívássá változik, mert elég egy elbújtatott SAM és már bukta is van ...

    Én is úgy szoktam gyakorolni az elején, hogy be vannak kapcsolgatva a segítségek, de ahogy belejövök, igyekszem minél több mindent kikapcsolni.

    ROF-ban pl: az elején sérthetetlenség (Főleg mikor még fél órákat töltött pályánként ...) - unlimited ammo és fuel, Aim helper bekapcsolva - így lehet gyakorolni ... aztán mikor az ember kezd rájönni a dolgokra, akkor lehet kikapcsolni őket, mert akkor már visszalőhetnek, elfogyhat a lőszer, stb ...

    Ikonok nélkül nehezebb észrevenni az enemy-t, felkészülni az érkező támadásra, stb ...

    Szóval ezek a segítségek nagyon is jó dolgok az ismerkedési fázisban, de utána érdemes őket elhagyni, főleg ha online akar repülni az ember, mert ott már ritka hogy bármi is be lenne kapcsolva!
  • whiteskull
    #10973
    Azért kell az a butus Ai is, hogy visszahozzon egy kis önbizalmat. :)
  • Papa01 #10972
    Az ikonos légiharcal az a baj, hogy nem a gépet keresed a levegőben, hanem az ikont követed... emiatt is kapcsoltuk ki mi is..
    Offline én már totál nem repülök, na nem azért, mert olyan nagyon jó lennék, hanem azért, mert ember ellen az igazi, az AI elég butus... :) Meg hát közben jókat dumálunk, röhögünk.. (én néha morgok magamra.. :) )

    Mi úgy tavaly ősz óta repülgetünk közösen, bár a nyár egy picit ubi szezon volt.. :)
    A repülés kacsán még annyit, hogy nem feltétlen csak akkor repülünk amikor ki van írva.. ha kedved írd, be biztos lesz aki szívesen lenne a kísérőd.. :)
    Papa
  • whiteskull
    #10971
    Erre mondta Virág elvtárs, hogy az élet nem egy habos torta. :)))
  • whiteskull
    #10970
    Az lesz, csak meg kell szoknom. Már az is elég nagy megrázkódtatás volt, hogy a többi segítséget kikapcsoltam. Az összes többi szimulátoron szinte minden segítséget használtam. De ez a ROF tényleg jobb nélkülük. :))
  • DummyBoy
    #10969
    Igazság szerint Friendly Icons is csak azért van, mert minden gépet lehet mindkét oldalon választani.

    Az ikonok azért rosszak, mert elég csak a nyilakat követni, és mindig meglesz az enemy ... míg ikonok nélkül egy jó fordulóval el tudsz tűnni az üldöződ elől, és ha elveszt a szeme elől és elkezd keresni, akkor abban az időben akár meg is lehet fodítani a harcot!

    Ez az elmélet ... na gyakorlatban ez nekem sosem sikerül, ellenben ellenem mindig sikerrel alkalmazzák :(
  • LeonSilver
    #10968
    Ja.Elég régóta.Az elején ikonnak röppentünk de ha gyakorlod rájössz, hogy így sokkal élvezetesebb.Offline tudod tréningelni magad ;)
  • whiteskull
    #10967
    Természetesen jövök, és a kettes gyakorlás lehetőségét is köszönöm. Élek vele. :)

    Tegnap azért egy kicsit elveszettnek éreztem magam így enemy ikonok nélkül. Ti mindig így repültök? Offline is?
  • Papa01 #10966
    Örülök, hogy voltál, gyere minél sűrűbben, ha van kedved! :)
    Gyakorlás: Engem mindig Máté. és Márkó vasal le, úgyhogy mindenki így van ezzel, hogy van hova fejlődni...! :) Ha esetleg akarod, ketten is repülhetünk gyakorlás céljából egyszer, de én sem vagyok valami nagy szám! :)
    @ Máté: Valamikor repüljünk már ketten, jó lenne megnézni ezt a kis sebességű fordulózást.. :)
  • whiteskull
    #10965
    Jó volt a tegnapi repülés! :)

    Jó volt rájönnöm, hogy van még mit gyakorolni. Pedig az Ai ellen már olyan jól ment. :D
  • Papa01 #10964

    Én gondolkoftam ezen ám! :) Szerintem megszánt a jó isten! (Pedig néha hogy szapulom.. :) )
    Szóval az egész alapja az, hogy a Nick Taylor és a Cop23 urak, hááát nem igazán álltak a helyet magaslatán... Ők jöttek rám ketten és én voltam egyedül kezdetben, de simán le tudtam őket szedni.. (Még én is!!! :D )
    Annak a körnek vége lett jött Máté és Michu kolléga, és más lett a leányzó fekvése... bár azért voltak akkor is jó kis lelövéseim.. (Kivéve Máté... Ugye??? :D)
  • DummyBoy
    #10963
    Aztán hallanád, mikor azon van kiakadva, hogy mennyire béna :)

    Én 2 havonta lövök le 1 gépet, Neki meg nem tetszik ha csak 1 sikerül :)

    (Bocs Papa, de ez magas labda volt :) )

    Tegnap már majdnem élveztem is a repülést, de asszem kicsit rá kell gyúrnom a kiválásra, mert mindenkibe belerongyoltam ...
  • Gascan #10962
    amennyit repülsz sztem inkább az lenne a csoda, ha nem igy lenne :D
  • Papa01 #10961
    Urak, én ezt csodának értékelem! :)

  • Papa01 #10960
    Remélem, azért majd néha, tudsz rá időt szakítani! :)
  • Sanyo
    #10959
    Kedvem volna, időm nincs. Klimpírozom befelé az U-2 cikket, készülök a Storm of War-ra (cikk az angliai csatáról) és ehhez hasonlók. Olyan sok ötletem és írnivalóm van, hogy már kénytelen vagyok a kevésbé lényeges dolgokat figyelmen kívül hagyni.
  • Papa01 #10958
    Köszi szépen a segítséged! :) Nem rontottad el, szuper a ma esti repülés is!! :)
    Néha jöhetnél Te is ha van kedved, időd.. :)
  • Sanyo
    #10957
    Futott 1-2 memóriaigényes alkalmazás, de mára már kilőttem őket. Sajnos ebben a hónapban már nem tudok memóriákat venni bele. A szerver újra üzemel, nem akartam senki repülését elrontani.
  • Papa01 #10956
    Szia Sanyo!

    Írtam Neked privit! :)
  • Fokker
    #10955
    gyüvök mán, gyüvök mán.
  • Nor3i
    #10954
    telleg peddig itt nezegetem
  • LeonSilver
    #10953
    Csatlakozni?Ott van minden adat a Papa által készített honlapon.

    gy.k.:http://riseofflight.hu/gyik/36-multiplayer-a-rise-of-flight-ban/47-beallitasok.html
  • Nor3i
    #10952
    ts en hova kell connect -elni
  • Nor3i
    #10951
    jo estet!
  • Sanyo
    #10950
    Ilyen esetben nyugodtan írjatok egy privátot, az arról érkező emailt szinte azonnal észreveszem. Valamiért benéztem a gépbe, hopp, ez nem megy. :)
  • Papa01 #10949
    Oki, köszönjük szépen! :)
  • Sanyo
    #10948
    Most vettem csak észre, már megy is.
  • Sanyo
    #10947
    Valamiért elszállt a dedi szerver, most indul újra.
  • Papa01 #10946
    Urak, nem megy még a nagy szeró, úgyhogy hostolok.. :)
  • whiteskull
    #10945
    Köszi! :)
  • Fokker
    #10944
    albán végig max.-ra kinyitva hagyom. nem fogsz annyit zuhanni, hogy kihűljön a motor. igaz ez a Pfalz-ra is. a radiátornak inkább a DVIIF-nél, SeVa-nál van jelentősége.
  • Fokker
    #10943
    igen, látni fogod.