29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • LeonSilver
    #11222
    Sajnos az az igazság, hogy hasonló videó nálunk is simán lehetne csinálni.
  • Zair #11221
    Nálunk ez egész iroda ezen röhög reggel óta. "U" betűs ország b**meg, ez nagyon komoly...
    Nemtom, egy "M" betűset nem tud valaki véletlenül...? :-)))))))
  • Papa01 #11220
    Én ezt nem hiszem el...
  • LeonSilver
    #11219
  • LeonSilver
    #11218
  • Gascan #11217
    ne tegyél ilyeneket ide mert mindját elsirom magam ... 2 megabiten osztozik az egész épület ahol lakom :)
  • Sanyo
    #11216
    Közben a net is gyorsult egy kicsit:
  • Sanyo
    #11215
    Már megy is.
  • Sanyo
    #11214
    Írtam róla pár sort, köszi. :)
  • Papa01 #11213
    Köszönöm szépen! :)
  • Sanyo
    #11212
    Nemrég értem csak haza, a vmware frissül... Mindjárt menni fog.
  • Gascan #11211
    mondjuk ahogy látom legalább a nap nem süt a pilóta szemébe előlről :D
  • Papa01 #11210
    Köszönöm!:)
    De gondolom, ez is forgómotoros, és a kilátás sem az igazi belőle... :(
  • DummyBoy
    #11209
    Az lehet :) De 2-t fordul mire az Alba 1-et :)

    "The Pup saw its greatest moments over Ypres, Messines, and Cambrai. It could literally turn twice to the single turn of its Albatros contemporaries, and though under gunned, its mechanical Sopwith-Kauper interrupter gear was more reliable than other allied interrupters of the period, and Pup pilots liked to get very close and finish fights with minimal misses.


    @Papa :

    A peek at the Sopwith Pup topik
  • Papa01 #11208
    Húha!!! Hol találtad? :)
  • Gascan #11207
    ezen csak 1 géppuska van mig az albán 2 ha jól tudom..
  • DummyBoy
    #11206
    Papa :)



    Vége lesz az Abla uralomnak az öreg gépek között :)

    "After fighting a Pup in 1916, ace Manfred von Richthofen wrote: "We immediately understood the enemy machines were superior to our own." "[/i][/i]
  • Papa01 #11205
    @ Sanyo: A szerót karbantartod most? :) Nincs a listában. Meg tudnád nézni? Köszönöm! :)
  • Papa01 #11204
    Ezen a linken megtalálod, ha lejjebb görgeted.
  • Fokker
    #11203
    azon én is röhögök, amikor csak az számít magyarnak, akinek még az alsógatyája is árpád-sávos-trianonos. általában ezek a magukat "nagy magyarnak" gondoló egyének ártanak a legtöbbet a kisebbségben élő magyaroknak, a puszta létükkel is. az ilyen szélsőséges egyének áldásos munkája is benne van pl. a szlovák nyelvtörvényben(persze ehhez egy szélsőséges idióta miniszterelnök is kellett...). csak ebbe már nem gondolnak bele.
  • Gascan #11202
    egész pofás kis skin... honnan lehet leszedni a skin packot?
  • Papa01 #11201
    Végre ma egy kicsit tudtam repülni.. :) Elkezdődött a tanév, így már nem tudok annyit ROF-ozni.. :(
    De egész jól ment, kb 20 percet repültem, egy Pfalz-ot, egy Tevét(!!), és egy dr1(!!!)-et szedtem le, úgy hogy engem nem lőttek le... :))
    Ezt a skin-t használtam, szerencsét hozott.. :)
  • Gascan #11200
    általánosba volt egy-két srác akinek ezt nem sikerült megértenie :)
  • DummyBoy
    #11199
    Mikor én komáromba kerültem, együtt kezdtem pár komárno-i sráccal.

    Ők kikérték maguknak, ha valaki azt mondta rájuk, hogy szlovákok. Ők magyarok, csak szlovákiában éllnek.
  • Gascan #11198
    én felvidékiként jártam magyarországra alapsuliba, most Vácott dolgozom... ...nekem ezzel a "nagy magyarország" sztorival annyi tapasztalatom van, hogy aki hülye az hivja felvidéki magyrokat szlováknak és ettől a ponttól nem is kell vele foglalkozni :)
  • DummyBoy
    #11197
    Egyik cimborám nővére sokáig élt kint. Ő rengeteget mesélt ...

    A legnagyobb baj amit mondott, az a látszatélet amit élnek. Családoknál dolgozott mint bébiszitter és ápoló.

    A csodálatos amerikai család, apa - anya - gyerekek, mindenki boldog, jól élnek, mindig mosolyognak ... Aztán mikor becsukódtak az ajtók, akkor apa - anya szájáról leolvadt a mosoly, bent egy szót sem szólltak egymáshoz, mindenki elment, megvacsorázott, elővettek egy -egy üveg italt, berúgtak, majd másnap kezdődött minden előről.

    Minden a látszatról szól ... Neki ez nem tetszett ...
    És sajnos ez elég általános kint. Kedvesek, az tény, meg minden. Viszont hihetetlen módon ... nem azt mondanám, hogy buták, inkább odáig degenerálta őket a jólét, hogy hihetetlen módon leegyszerűsödtek ...

    Viszont személyes tapasztalatom nincs, ezért általánosítani sem szeretnék.

    Nekem a legnagyobb szívfájdalmam a magyar butasága :(

    Ugye van a mondás, hogy a magyar legnagyobb ellensége a magyar ... Külföldön élő magyaroknál ez nem igaz ... Barátaim kint élnek Írországban, hihetetlen ami ott megy ... A külhonban élő magyarok sokkal inkább MAGYAROK mint egy rakás itthon maradt majom ... (Tisztelet a kivételnek!)

    A kedvencem mikor a sok buta paraszt hőbörög hogy nagy nagy magyarország meg a magyarok így, a magyarok úgy, aztán a felvidéki magyar az buta szlovák, az erdélyi magyar meg szőröstalpú román ...

    Majd ezek után az agyatlan egysejtű barom felírja a WC falára hogy: (Klasszikusokat csak nagról hagra idézünk)

    "VESZEN TRIANON!" ... Istenem ... És akkor a fordítva felragasztott nagy magyarország matricát meg sem említettem ...
  • Her Laca
    #11196
    Én csak annyit mondok ,először nézzünk körbe a saját házunk táján:)
    Azért itt is találsz sötétséget és nagyon keresni sem kell.
    Régebben jöttek az oktatás színvonalával:) csak annyit mondok a legtöbb fiatal még helyesen írni sem tud. Már itthon.

    Én is jártam odaát,és bizony én nem találkoztam az annyira emlegetett butaságukkal. Igaz egy szűk kört ismertem meg ,leginkább magyarok leszármazottait. Alapvetően kedves embereknek tartom őket.Máshogy élnek ,más dolgok fontosak nekik. De én aszt mondom,hogy volna mit tanulnunk tőlük.Persze van amit nem kéne erőltetni.
  • Solt
    #11195
    Én sokat dolgozom velük... emberileg valóban kedvesek, rendesek! Viszont elképesztő, hogy mennyire buták, és mennyire szűk látókörűek... kivétel van, de az átlag elképesztő. ( És akkor az Európai szemmel vett neveletlenségükről még nem is szóltam. Főleg fiatalok esetében )
  • Sanyo
    #11194
    Az átlag amerikait csak az üzemanyag ára érdekli, a politika nem annyira. 10 éve voltam kint, nagyon sok rendes emberrel találkoztam.
  • Solt
    #11193
    Néha azért még szavaznak egyet, hogy éppen a világ mely részén terjesszék a "demokráciát"...

  • sakkay
    #11192
    Hát ez hihetetlenül szánalmas...evő, szaró gépekké váltak.
  • LeonSilver
    #11191
    Ez tök érthető ám fater!Például a mezei bevásárlókocsit is egy ámedikaji faszi "találta fel" mégpedig azon megfigyelése alapján, hogy amikor az emberek úgymond elfáradnak abbahagyják a vásárlást és elhúznak haza.Nos ezért alkotta meg a guruló bevásárlókocsit mert így a népek nem fáradnak el a cipekedésbe és tovább maradnak az üzletben.
    Az a szar kocsi is valami ilyen elgondolásból születhetett, tuti :D
  • Her Laca
    #11190
    Nekem az tetszik ,hogy van kis villany autójuk amin a túlsúlyos egyének tudnak bevásárolni. Me nehogy sétáljon egy picit a szentem.
  • Solt
    #11189
    Ez lehet kontakt hiba is... nem a tisztítás javítja meg, hanem a kivétel és a visszarakás...

    Mikor megkaptam a Q9550-t, minimum 4x vettem ki, és raktam vissza, mert nem volt hajlandó elindulni a gép. Minden alkalommal ugyanúgy raktam vissza, mivel másképpen ugye nem is lehet... már azt hittem, hogy hibás... erre egyszer csak elindult, és azóta is jó...

    Aztán volt 17" LG crt-m... ferde volt a képe... olyan volt, mintha pár fokban elcsavarták volna... bevittem a szervizbe, ott semmi... hazavittem, megint szar... szerviz, semmi... haza, megint ferde... ezt eljátszottam vagy 5x, aztán leszartam, maradt úgy... fél évvel később átköltöztettem a gépet a szoba másik felébe... ott hibátlan volt a monitor! :D

    Vagy a falban volt valami brutál vezeték, vagy valami kóbor lélek játszott velem szopatósdit! :D
  • LeonSilver
    #11188
    Ismeritek a People of WallMart oldalt?Én rendszeresen látogatom és széjjel röhögöm sokszor az agyamat.



  • Gascan #11187
    mióta kitisztitottam nem... az még érdekes h azelőtt vagy két évig nem volt vele semmi gond, meg az armával se..
  • LeonSilver
    #11186
    Most is szar az Arma?
  • LeonSilver
    #11185
    Nem azért kérdeztem.Ha nem érintkezik rendesen akkor melegebb lehet mint normál esetben.
  • Gascan #11184
    Arra is gondoltam, hogy melegedhetnek.. de amikor reggel bekcsapcsolom a gépet és elsőre belövöm az Armát akkor melegedés még nem nagyon jöhet szóba

    ... mindegy... csak tudni akartam
  • LeonSilver
    #11183
    Bekoszolódhatott de szerintem nem a por volt a hibás.Én is tisztítottam RAM-ot de olyan gépben is amiben kis túlzással egy deka por nem volt.
    Ilyen esetben inkább kontakthiba (leginkább az oxidáció miatt, láttam már olyan ramot aminek a csatlakozója enyhe túlzással majdnem fekete volt) áll fenn nem pedig a porosodás.Mint mondtam találkotam már iylennel is de ott elsősorban a qrva cigarettafüst volt a ludas.És isten bizony nem egy olyan gépet szedtem már szét ami vastagon poros volt, a memóriafoglalatok egyenesen tökig porosak voltak mégsem volt semmi baja a gépnek.

    Ez a szentlélek is egy igen érdekes mutatvány ám a számtekben.
    MEGSZÁMLÁLHATATLAN olyan géppel találkoztam amit úgy hoztak be a szervizbe, hogy nem indul és nálunk simán ment.Visszavitték és megint nem ment.Volt olyan gép is nálunk ami a kuncsaftnál egy adott helyen nem volt hajlandó működni!Ez most komolyan mondom!Ha feltette az asztalra a gépet nem indult, ha letette az asztal mellé akkor ment.Volt iylen hasonló de ezeknél mindig az volt a hiba, hogy a csati ami a tápba megy kopott volt és lafogott.Kis mozdításnál nem kapott áramot a táp és nem indult.Annaál a gépnél viszont sohasem jöttünk rá, hogy miért csinálta.Cseréltünk tápot, lapot, szétszedtem, összeraktam, megpucoltam de az azstalon egyszerűen nem működött.A gép azóta is működik, az asztal mellett :)

    Amikor a ramokat megtisztítottad és kiszedted nem voltak kicsit melegebbek a kelleténél?