29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Sanyo
    #11262
    Lesz az oldalon egy külön részleg a saját képeknek, videóknak, lehet majd társalogni is. A kérdés, mi legyen a neve: pilótakocsma, hangár, pub? A cél az, hogy idővel mindenki ott ragadjon. :)
  • LeonSilver
    #11261
    Egyébként szerintem csak mákos.
    Anyámnak van valami ismerőse akinek már 5* volt hasnyálmirigy-gyulladása.
    Nekem azt mondta a főorvos úr aki műtött és foglalkozott velem majd egy éven át (Dr. Ph.D, c. egyetemi tanár Márkus Béla ), hogy 5-6 év után ha nem volt addig semmi gond akkor azért egy két falat, addig tiltott kaját is ehetek :D
  • zmok
    #11260
    Sziasztok! #11134
    A gépem adatai:
    windows 7 ultimate 32 bit (az elmúlt időszakig folyamatosan frissítve)
    msi 760gtm-p33 amd 760G chipset integralt vga kártyával (jelenleg inaktív)
    AMD Athlon II X3 425 CPU (alap órajelen, tuning + mag aktiválás nélkül) gyári pwm coolerrel
    2*2gb 800 vagy 1066 Kingmax ddr2 memória (SPD beállitások)
    powercolor ati (amd) 4770 512mb vga éveleji catalyst driver
    WD 500gb hdd Sata 32MB/64?? cache 7200rpm
    Optiarc (Nec + Sony) Sata Dvd rw
    NZXT ház kiegészítő hűtéssel
    450-480W Hipro táp (HPC azaz Chieftec beszállító a belseje)

    A bios széria beállításokkal, nincs semmi húzva, a memória mód ( Unganged-ganged) módok közül leggyorsabbra beállítva, memtest + Goldmemoryval tesztelve. Gép szintén + Benchmarkokkal megnyúzva + (minimum 8 óra folyamatos loop, viszonylag meleg szobában, hőterheléses stresszteszt)
  • Solt
    #11259
    A bagó fúj... egyetértünk... a pia haverokkal jó tud lenni, persze ésszel...

    Fater 60+ éves... az ő korosztályának a 75%-a alkesz... anno nekik a kocsmán kívül más nem nagyon vót... :D
  • LeonSilver
    #11258
    Rohatt pia és bagó.Pfujj!
  • Solt
    #11257
    Faterom is így járt... neki epekő+hasnyálmirigy... mondjuk ő tett érte becsülettel! :D

    Anno ( ennek vagy 20 éve ) azt mondták neki, hogy ez rutin műtét, általában már a portás végzi! :D Szóval annak ellenére, hogy ijesztően hangzik, nincs baj szerencsére... más kérdés, hogy valószínűleg én is bebarnáznék! ;) ( rühellem a kórházakat... még a szagukat sem bírom elviselni )

    Egyébként anno faternak azt mondták, hogy semmi pia, semmi zsíros kaja, mert baj lesz... na most ehhez képest ugyanúgy iszik és eszik tovább... vagy fater van vasból, vagy csak szerencséje van... :)
  • sakkay
    #11256
    Segítenétek nekem IL-2 kérdésben? A Il-2 fórumon kérdeztem, csak tudom , hogy sokan nyomjátok innen is. Köszi.
  • Papa01 #11255
    Bocsika, Urak, ha nem baj kihagyom a mai repülést... csak nem igazi az oldalam.. :(((((((((((
    Elnézést kérek mindenkitől.
  • Gascan #11254
    a fateromnak csak két kis jukat csináltak és lézerrel szétrobbantották.. azt ne kérdezd meg a maradékot hogy szedték ki :)
  • Papa01 #11253
    Köszi szépen! :) Remélem ok, lesz! :)
  • Fokker
    #11252
    Papa@ : túl leszel rajta hamar, nem lesz gond. persze könnyen mondom, bár nekem a legkomolyabb csak egy térdműtét volt. ott a gerinckörüli érzéstelenítés volt kissé rizikós. próbálj arra gondolni, hogy utána jobb lesz. ne a műtétre meg a felvágásra koncentrálj.
  • Fokker
    #11251
    na most én is megbuktam.
  • Fokker
    #11250
    arról nem is beszélve, hogy a 220 valójában 210 volt...
  • LeonSilver
    #11249
    Dehogynem Papa, az ember qrva sokat kibír.Egyébként a legszarabb az volt, hogy nem ihattam.A kajálás hiányát az ember nagyon hamar megszokja, 2-3 nap után már éhes sem vagy de a szomjúság az valami iszonyat.Kaptam a folyadékot infúzióba, szóval ugye ki nem száradt volna az ember csak maga az ivás élménye, az nagyon-nagyon hiányzik az embernek.
    Azóta én naponta 2-3 littyó vizet letolok (mindenkinek ennyit kellene inni) és soha, sehova nem megyek úgy, hogy egy palack csapvíz (nem szeretem az ásványvizet, ráadásul hülye lennék fizetni érte) ne lenne nálam.
  • Papa01 #11248


    18+
    Egy nő napozik meztelenül, és a puncijába beszáll egy méhecske. Elmegy hát a nőgyógyászhoz. Azt mondja neki:
    -Hölgyem, nem tudok mit tenni, egy ötletem van csak, az hogy bekenem a farkam mézzel, és megpróbálom kicsalogatni.
    Felrakja a nőt az asztalra, elkezdi pörgetni, mint állat, míg egyszer megszólal a nő:
    - Doktor úr! Mit csinál? Nem ebben állapodtunk meg!!!
    -Megváltozott a terv! Lelövöm!
  • Papa01 #11247
    Jézusom.. én nem bírám ki szerintem.
  • LeonSilver
    #11246
    Hetven éves öregúr bemegy az orvoshoz:
    - Doktor úr, segítsen rajtam. Feleségül vettem egy húsz éves lányt. A teste izgató, rajong értem, állandóan szeretkezni akar.
    - Ez remek, de miben segítsek?
    - Elfelejtettem, hol lakom!
  • LeonSilver
    #11245
    Az a legkevesebb volt Papa.Egy hónapig nem ehettem és nem ihattam.
    Azt mondta a főorvos asszony ( Dr. Schaffer Éva , az Isten áldja meg), hogy ha meglehetne oldani még a nyálamat sem nyelhetném le.
    30kilót fogytam és elképzelheted, hogy 1 honap után amikor először "lábra álltam" ... kb. bírtam vagy 15 másodpercig és úgy álltam mint aki becsinált :D

    Nagyon kemény volt.
  • Papa01 #11244
    Nekem is ezt mondják.... :D
  • Papa01 #11243
    :D
    A vizsgálat után mondja az orvos a betegnek:
    - Van egy jó meg egy rossz hírem. Melyikkel kezdjem?
    - A rosszal.
    -Az ön röntgen felvételén egy rosszindulatú daganat látható..
    - És mi a jó?
    -Photoshop- al el tudtam tüntetni!!
  • Sanyo
    #11242
    A párom szerint még mindig gyerek vagyok. :D
  • Papa01 #11241
    @ Leon: Ha lehet ilyet mondani, le a kalappal előtted... én nem tudom, hogyan viselnék egy ilyen szituációt...Egy teljes hónapig voltál ágyhoz kötve?

    @ Sanyo: Nekem azt kölyök koromban vették, ki szorítok majd!! :)

    @ Zair : Köszi szépen, bár az az érdekes, hogy most jöttem vissza a háziorvostól, azt mondta várjunk még egy picit, próbáljak diétázni.. hát nem tudom, tegnap hajnal 3kor még javában a falat kapartam...
    Meg azt is mondta, ha kiveszik akkor is megmaradnának tünetek... de egy biztos, így ilyen görcsölős állapotban nem lehet nagyon lenni...
  • LeonSilver
    #11240
    A műtét után bemegy az orvos a műtötthöz:
    - Van egy jó meg egy rossz hírem. Melyikkel kezdjem?
    - A jóval.
    - Nem kell levágni a jobb lábát.
    - És mi a rossz?
    - A balt se kellett volna.


    :gonosz smile:
  • Zair #11239
    Hát Papa, ha itt lenne a műtét Szegeden, elintézném, hogy jó kezekbe kerülj - mivel a klinikai központban dolgozom :-) A tesóm meg a műtőben, anesztes.

    Így csak annyit ígérhetek, hogy szorítani fogok és lélekben veled leszek.

    Tesóm azt mondta naponta csinálnak ilyen műtéteket, rutin a dokiknak és az eü.-személyzetnek. Tudom, hogy ez nem vigasztal, és attól még para a dolog, de nem lesz semmi baj.
  • Sanyo
    #11238
    Úgy látszik, ez egy ilyen év. Engem 22-én szabadítanak meg az orrmanduláimtól.
  • LeonSilver
    #11237
    Mondjuk a legszarabb élményem az volt amikor megműtöttek (nem ez, qrva jót aludtam), felvittek az intenzívre és lélegeztetőre raktak.Na most nekem alapból marha nagy tüdőm van (ifjúként először B szárnykürtön majd tubán játszottam a városi zenekarba) és az az izé normál emberre volt beállítva.Tök olyan volt, mintha nem kanák elég levegőt.
    Na meg az, hogy rohadtul kellett brunyálnom de hát ugye az ember nem sikt maga alá, beszélni nem tudtam ezért a levegőbe próbáltam leírni, hogy HUGYÁNYIKŐ, mondták, hogy nyugodtan mert van egy jóképű katéterem :D

    Amúgy nekem teljesen jó tapasztalatom van a Markusovszky Kórházzal!
    Egy hónapot voltam az intenzíven és hát qrva sokat röhögtünk!Nagyon fasza ápolók, orvosok és egyéb személyzet volt ott!

    Lógott belőlem vagy 5-6 cső, ment be az infúzió, fájdalomcsillapító meg ilyenek.Feküdtem ott mint egy darab szar, az egyik ápolónő (Noémi) meg ráírta az infúziós izére, hogy TERMINÁTOR :D :D

    Néha még most is meglátogatom őket.
  • LeonSilver
    #11236
    Azt én nemtudhatom de valami ilyesmi volt írva a papírokra asszem.
  • Papa01 #11235
    Nekem akkor kezdett kandikálni a barna maci, amikor azt mondta, hogy elaltatnak és az oldalamat felvágják... öreg vagyok én már ehhez...:)

    Hogyan alakult ki belőle a hasnyálmirigy? :(
  • LeonSilver
    #11234
    Huhhh, már azt hittem, hogy valami komoly :)

    Na persze ez csak vicc volt.Nekem is az epe miatt lett a hasnyálmirigy-gyulladásom (neeem, nem az alkohol miatt lévén abszolút nem iszok szeszt).

    Szerintem nem lesz vészes Papa, nem kell beszarni ;)
  • Papa01 #11233
    Tudod, már régebb óta fájt nagyon az oldalam, (tegnap éjjel is úgy elkezdett fájni, hogy még az ellenségemnek se kívánnám... (na jó, csak ha dr1-el repül.. :) ) ) már sok helyre elküldött a doki nem változott semmi, így elküldött egy hasi ultrahangra is.
    Na, ott kimutatták, hogy 3,6cm-es epekövem van.. és mondta az ottani orvos, hogy csak műtéttel lehet kivenni..

    Háát Urak, én férfiasan bevallom, beszartam.
  • LeonSilver
    #11232
    Nebassz Papa.WTF van?
  • Papa01 #11231
    Kicsit megkésve bár, de én is írtam egy kis hírt a Pup-ról.. :)

    Egyébként kibaszott szar napom volt, mehetek a kés alá... :(((
  • Zair #11230
    Hát ja, a kommentek tanulsága szerint is ez volt a legkifogásolhatóbb része a dolognak. Balfaszok-vagy szándékosan manipulatívak. A többit aláírom, a Hold/gravitációs meg a Csehország/tengerpart relációk tényleg egyértelműek. De mint mondtam, tényleg szarul tették fel a "villamos" kérdést sok helyen.
  • LeonSilver
    #11229
    Akkor az marhaság volt fater.
    Arra a kérdésre, hogy milyen árammal működik a magyar villamos hálózat egyetlen helyes válasz van, mégpedig a váltóárammal.
    A volt az feszültség és az mint olyan nem milyen hanem mekkora.
    szerintem, szóval jó nagy balfaszok voltak a kérdezők.

  • Zair #11228
    Nekem először az ugrott be, de a helyes megoldásnál leginkább azokat mutatják, akik 220 V-ot mondanak. Szóval a fene tudja. Lehet, hogy azt is elfogadták volna helyesnek.
  • LeonSilver
    #11227
    Nem a váltóáramra gondoltak?
  • Zair #11226
    Bocs a flood miatt, azért a jósolós rész hatalmas fika a vége felé... :-) :-) Nade ez legalább érdekli őket.
  • Zair #11225
    Van, csak sajnos kevéssé életszagú - minél többször nézem meg, annál inkább ez a véleményem. A kérdés nem hülyeség, csak számos helyütt rosszul van feltéve pl. "milyen árammal működik a magyar villamos hálózat" - és nem úgy, hogy "hány volttal" így lehet, hogy én sem tudnám elsőre mire gondol.

    Persze attól még nem kevésbé dühítő, hogy az egyik másik idiótát nem is zavarja, hogy nem tudja a válaszokat.

    Itt tudod megnézni.
  • LeonSilver
    #11224
    Hát az Ophra meg a Jerry nem nagyon beszél a közel-keleti helyzetről.
  • Papa01 #11223
    Nekem, azért gyanús, mert ott a csapból is a közel keleti kérdések folynak, és ugye ott is elég sokat tv-éznek, neteznek az emberek. Nem hinném, hogy ennyire tudatlanok lennének... d ehát, ki tudja..