29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #27658
    Simán, még a plusz lőszer is! :)
  • asolyom
    #27657
    Ezekkel a plusz célzókészülékekkel tényleg pontosabban lehet lőni? Netán lehet rajtuk vmit állítani is, vagy csak a géppuskák "összetartását" (150 m)?
  • whiteskull
    #27656
    Hát igen az számít. :)))
  • asolyom
    #27655
    Gondolom pl. az is számíthat valamelyest, ha nekem van plusz géppuska a szárny tetején, a többinek meg nincs.
  • asolyom
    #27654
    Én is erre gyanakodtam először.
  • Papa01 #27653
    Itt azért az is hozzá tartozik a dologhoz, ha te elkezdesz intenzívebben emelkedni, még csak nem is nagyon.. akkor is lemaradsz...
  • whiteskull
    #27652
    Az EIII-nál lehet. Én a fordulóknál is szoktam egy kicsit levágni. Azzal közelebb lehet hozzájuk kerülni. :)
  • asolyom
    #27651
    Üzemanyag mennyiséget nem piszkáltam, annyi amennyit beadott alapból, de majd ránézek. Csak akkor ki kellene azt is számolni, hogy mennyi kell a bevetésre, meg persze azt sem tudom, hogy a max. illetve tényleges felszállósúlyt látni-e valahol. A keveréket állítom, már amelyik gépnél lehet.
  • whiteskull
    #27650
    Nem tudom, hogy a keveréket szabályozod-e, de azzal lehet egy kis pluszt adni neki, ha pontosan állítod be.

    No meg arra kell vigyázni, hogy nagyon nem lehet az útiránytól eltérni még egy kicsit sem mert tényleg nem lehet utolérni a köteléket. :)))
  • Papa01 #27649
    Az üzemanyagod mennyi? :)
  • Papa01 #27648
    Ugye-ugye! :)
  • asolyom
    #27647
    Köszi.

    Az mi a fenétől van, hogy a köteléktől indulás után mindig egyre jobban lemaradok? Ugyanolyan géppel mennek, nyomom a full gázt, és mégis távolodnak. :-(
  • whiteskull
    #27646
    Kicsit nem figyelek oda, és máris meg van a baj. :)))
  • Papa01 #27645
    Zsolti, Te egy hős vagy! :))
  • whiteskull
    #27644
    Akkor miért kérdezted? :))
  • Papa01 #27643
    Én! :D
  • whiteskull
    #27642
    Ki tudja? :)))
  • whiteskull
    #27641
    Majdnem egy percet megnéztem belőle. :)))
  • Papa01 #27640
    Zétikém, én mit ártottam neked?? :D
  • Relax99
    #27639
    Tényleg Papa te akarom mondani Debreceni vagy
  • Relax99
    #27638
    Lehet nekik tolni, de csak ésszel, Legtöbb német gép Mercedes DIII-DIIIa aminek teljesen előre tolva 1400 körüli a fordulatszáma, ezekkel a motorokkal 1600 RPM fölé semmiképpen nem szabad menni 1 percnél tovább különben már fordulhatsz is vissza szinttartásnál nincs velük probléma arra vannak belőve ellenben meredekebb zuhanásnál gázkart vissza kell venni, hogy mennyire az is gépfüggő Albánál majdnem teljesen vissza, mondjuk én ha ereszkedek akkor általában majdnem derékszögben teszem. :) Egy pfalz 3-asnál már más a helyzet ott elég a fordulat alatt tartani, kb 50%-on mert a szárnyak sokkal nagyobb terhelést kibírnak.
    SEVA-nál pedig még a gyújtást is le szoktam venni,hogy ne hallják a rácsapást.
    Forgósokról és anatante gépekről különösebben nem tudok nyilatkozni, mert kevés szerencsém volt hozzájuk, meg egyébkéntis a motor hajtja a légcsavart nem pedig fordítva, de az 1600RPM határ ott is nagyjából igaz.
  • asolyom
    #27637
    Felmerült bennem a kérdés, hogy ezek az 1. VH-s repülőgép motorok úgy voltak méretezve, hogy folyamatosan max. fordulatszámon lehetett járatni őket? Mert ugye a Fokker EIII-ban nem nagyon lehetett variálni ezzel, amx. amennyit a blip switch engedett. A modernebb motoroknál ugye meg volt/van adva, hogy mondjuk felszálló üzemmódban 5 percig üzemeltethető.
  • sakkay
    #27636
  • Relax99
    #27635
    Hát ha facetrack noir-t használsz akkor nem kell, de akkor annyira világosnak kell lenni a szobában, hogy fel tudja ismerni az arcodat.
    Egyéb esetben igen kell, a legjobb az ir ledes, mert nem zavar a fénye, kamera jobban látja ha szűrve van a fény, 3 ledes elég fülesre mint a trackclip vagy sapkára. Ellenben szét kell szedni a kamerát kivenni belőle az ir szűrőt és helyettesíteni egy darabka kamera filmmel vagy mágneslemezzel. ledeknél minnél nagyobb sugárzási szögűt érdemes venni, ebay-en olcsón találsz.

    Ha esetleg nem érzel magadban annyi műszaki érzéket, egynek az elkészítéséhez, akkor vehetsz eredeti trackclip pro-t külön, vagy pedig
    még ezt tudom ajánlani.
    Delanclip Motion Tracking
  • asolyom
    #27634
    Most már szedegetem le a skin pack-eket is. :-)
  • asolyom
    #27633
    Ehhez a Sony kamerához gondolom, hogy kell valami LED is, mondjuk sapkára szerelve, amit érzékelni tud, nem?
  • Relax99
    #27632
    Ja nem 120x20 helyett 150x50 és max 200kb fájl méret
  • Relax99
    #27631
    VIP asszem gif-et tud feltölteni
  • macleody
    #27630
    A picsába, tényleg :) Nem úgy volt régen, hogy csak vip tagoknak lehetett avatarja? Nekem már évek óta nem volt :)
  • whiteskull
    #27629
    Hát én biztos egy fityinget sem fizettem. :)))
  • macleody
    #27628
    Na igen, csak ha jól emlékszem fizetős az avatar használat :)
  • Papa01 #27627
    Egy képernyőfotót... :) Igen. Printscreen. :)
    A képek bmp formátumban készülnek el a RoF gyökérkönyvtárába.
    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2014.09.22. 21:38:26
  • asolyom
    #27626
    Oké.
  • asolyom
    #27625
    De a képek magából a játékból vannak lőve?
  • Papa01 #27624
    Egy képernyőfotót kell csak megvágni az Sg avatranak megfelelő méretben (120 px × 20 px). :)
  • whiteskull
    #27623
    Nem volt bonyolult, de már nagyon régen csináltam. :)))

    Azt hiszem a fórum főoldal, beállításoknál kell beszúrni az avatar képet.
  • Papa01 #27622
    Szerinted miért nem vettem meg kiegészítőként?? :D
  • whiteskull
    #27621
    Nekem az, akit a legjobban szeretek. :)))

    Én. :)
  • asolyom
    #27620
    Ki csinált nektek ilyen szép avatorokat? :-)
  • whiteskull
    #27619
    Szerintem te a sállal is meg tudnád fojtani magad a játékban. :DDD