29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • LeonSilver
    #11383
    Igen, lehet.
  • Papa01 #11382
    Az szép! :)
    Amikor én próbáltam, simán visszaállt 24-re.. :D
  • Sanyo
    #11381
    Először 16 órákat lehetett beállítani, ha jól emlékszem. :) Akkor nyomkodtam a 168-at, de nem mindig fogadta el. Most alapból 24-el nyitott, de ha többet írtam be, 404-es oldalt kaptam cserébe.
  • Papa01 #11380
    Érdekes, korábban írtad is, hogy hiába állítod vissza áll 24-re.. :) Nem kiment a fejedből? :)
  • Sanyo
    #11379
    Nos, már nálam is...
  • whiteskull
    #11378
    Azt szeretném kérdezni, hogy a DCS BS-ben lehet a műszerfalon kapcsolni a kapcsolókat egérrel? Mert nekem csak bill. kombinációval sikerült.
    Remélem érthető volt a kérdésem. :)
  • Papa01 #11377
    Hmm, érdekes. Nekem visszaírja 24-re.
  • Sanyo
    #11376
    Én 168-1680 órákat szoktam megadni. :)
  • Papa01 #11375
    Filmben a gyilkos bolygónak van ilyen sztorija... lehet könyvben is megjelent volna?
    @ Sanyo: A rof.com-ról is csak 24 órára lehet bannolni, nem? Vagy tévedek? :)
  • Papa01 #11374
    Hmmm, nekem ez kimaradt... és meg sincs amennyire emlékszem, de mindjárt megnézem. :)
    @ Urak: Kibővítettem a GYIK-ben a
    Ha a játékod hangja hallatszódik vissza társaid fülében... bejegyzést. A mikrofon erősítése W7-ben került bele.
  • Sanyo
    #11373
    Sok Alien könyv kezdődik így. :D
  • Sanyo
    #11372
    Felnyomtam 1000-re.
  • 2Pete
    #11371
    Egy gyors kérdés. Olvastam régebben egy sci-fit, amelyben felbérelnek egy magánnyomozót, hogy utazzon el egy távoli kopár bolygóra ahol csak egy kutatóbázis van,és derítse ki hová tűnnek el az ott dolgozó tudósok...
    (Nem nagyon merem folytatni a sztorit hátha van itt olyan aki nem olvasta, de remélem ennyi is elég.)
    A kérdés pedig a könyv címe és írója lenne, mert akartam ajánlani egy barátomnak de elfelejtettem a címét.
  • Sanyo
    #11370
    Ezt Dummy tudja pontosan, de mindjárt megnézem.
  • Sanyo
    #11369
    A szerverről csak időlegesen bannolsz, vissza tud jönni. A rof.com-ról pedig elég hosszú időre és belépni sem engedi.
  • Her Laca
    #11368
    Isten kilencmilliárd neve,Űrodüsszeia összes, A randevú a Rámával is jó:)
  • Papa01 #11367
    :) Azám! És mi a kedvenced tőle? Nekem a Randevú a Rámával, és a Gyermekkor vége.
  • Her Laca
    #11366
    Node Papa:)Ne vicceljél már:) Clarke,Asimov, Lem. Azé a klasszikusok azok klasszikusok. :D
  • Gascan #11365
    elég sok magyar hallok sirni h mostanában milyen drágák magyarországon a könyvek... csak egy példát emlitek, egy tankönyv (Philip Kotler: Marketingmenedzsment) magyarországon 6e forint... szlovákiában 21e forint :)

    A dolog lényege pedig az, hogy a szlovákoknak nincsenek könyveik.. minden könyv cseh! nagyon elvétve lehet találni olyan szlovák könyvet, ami magyaroszgáon már 3-4 éve megjelent..

    ... mondjuk én kiváncsi lennék, h szlovákok kultúrszintje hol lehet...

    ...egyik szlovák tanitónéni - nagyon kedves öreg néni és nagyon szeretem - folyton azon panaszkodott, hogy szlovákul szinte semmi sincs az interneten.... hát mondom, nem csak interneten de könyvekben sincs semmi szlovákul :)
  • Her Laca
    #11364
    Leon:)

    Behalok rajtad:D Micsoda emlékek . Pongrácz Erika. Harmadikosan:))
    Mit ki nem hoz egy ilyen visszatekintés az emberből:)
  • LeonSilver
    #11363
    Persze, hogy olvasta az ember ;)

    Én nem szerettem olvasni az elején ( olyan 3.-as koromig).Aztán egy lány akivel együtt jártunk zongoraórára a zenesuliba (Pongrácz Erika) adott egy könyvet, hogy olvassam el.Pamela Lyndon Travers - A csudálatos Mary volt a könyv címe.Elolvastam és onnantól fogva nem lehetett "eltiltani" a könyvektől :) Tanultam de az íróasztalom alatt, a térdemen ott volt mindig egy könyv :D

    Egyszer mondtam a fiamnak, hogy meg van a Nagy indiánkönyv, (James Fenimore Cooper) olvassa el, ... kiröhögött.Pedig a mi időnkben még megvenni is alig-alig lehetett és mindig indiánost játszottunk.
  • Papa01 #11362
    :D A könyveimre én is harapok... mármint értük.. :D Szerintem Zsoldos, az egyik legjobb magyar SF író... Clarke-ot szereted/szeretitek?
  • Her Laca
    #11361
    Itten vannak a polcomon:) Tegnap csináltam is patáliát ,mert este nézegettem őket oszt pl az Ellenpontot asszony felvitte a padlásra dobozban.
    Ez a nö nem tisztel semmit. Bezzeg az ö könyvei mind itt vannak:(
  • brendon566
    #11360
    Sanyo,
    Ha majd legközelebb újraindítod a szervert, az elérhető pontokat felhúzod 750-ről?
    Nagyon hamar lepörög egy menet ha van élet rajta.
    köszi.
  • Her Laca
    #11359
    Nekem még meg is van:) hála anyám mindent elteszünk hozzáállásának:DD
    40m2 es pinyó de ott nincs egy talpalatnyi hely se ,mennyezetig dobozok, minap találkoztam az elsős ellenőrzömmel.
  • Papa01 #11358
    Jaja, gyerekkorban, én is.
  • Papa01 #11357
    Az a baj, hogy amiket láttam, totál nem követik a regényt... :(
    Ezeket olvastad? #11324
  • Her Laca
    #11356
    Mario és a varázsló? Olvastátok

    Csak azért jutott eszembe mert még nagyon régen gyermek fejjel láttam a tv ben egy színházi előadást amiben Latinovits játszotta Cippolát. (Öt tartom A színésznek. Persze másokat is de ö számomra az etalon.)
    Az nagyon megfogott ,asszem azért is olvastam el később.
    A szépirodalommal amúgy úgy kerültem kapcsolatba,hogy 10 évesen apám a kezembe nyomta a Nap szerelmesét .Asszem ez volt a fordulópont.
  • LeonSilver
    #11355
    Nekem ilyenem volt, nagyon szerettük az öcsémmel.Egy csomó filmet kaptunk mindenféle alkalmakkor.

  • LeonSilver
    #11354
    Nekem EZ tetszett a legjobban!Moziban néztem annak idején és egy örök élmény maradt Papa!
  • Her Laca
    #11353
    Miért nem?
    Az eredeti Robinson ra gondoltál? Jelzem nekem valahol megvan diafilmen ,ha jól emlékszem van vagy öt tekercs. Tudod olyan tekerős vetítőbe való:)
  • Papa01 #11352
    Úgy látom, ebbe a beszélgetésbe nem lehet bekapcsolódni..
  • Her Laca
    #11351
    Krúdytól nem sok mindent tudsz említeni amit nem:)
  • Papa01 #11350
    Wow, sikerült! :) Köszönöm még egyezer! :)
    Csak akkor azt nem értem, hogy a riseofflight.com-os login-nak mi a szerepe? Az abban lévő BAN miben különbözik a logmein-estől?

  • LeonSilver
    #11349
    Laca, Hét bagoly?Olvastad?Egész egyszerűen fenomenális!
  • LeonSilver
    #11348
    Ezekért megkövezniiii??Ahogy írtad, ezek gyöngyszemek!Annyira szeretem!!!!
  • Papa01 #11347
    Köszi szépen!! :)
    Az első lépést nem tudtam! :) Azt hittem a webolalon kell keresni.. :))
  • Sanyo
    #11346
    Az emailban ahol megadtam az elérést, ott van az is.
    - böngészőbe: logmein.com
    - login és jelszó
    - ha még nem használtad, akkor egy addont letölt a böngésződ, telepítsd
    - böngésző restart után újra belépsz
    - az egyetlen gép a listában, katt rá
    - jelszót kér, ezt is megadtam
    - bejön a menü, ott remote control
    - és már bent is vagy

    Leírva sokáig tart, de az egész kb. fél perc.
  • Papa01 #11345
    Én nagyon régóta keresek, a Robinson Crusoe regénynek egy jó minőségű film változatát. Olyat nem tudsz? :)
  • Papa01 #11344
    Köszi szépen a választ! :) A logmein acc-ra gondolsz? Oda hogyan tudok belépni? Bocsi a lámázásért! :)