29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Sanyo
    #11423
    - nem baj ha be vagy lépve, de x idő inaktivitás után a logmein ki fog dobni
    - a fekete dos ablak csak azért van, hogy ha valamiért kilép a dediszerver (és nem kiakad) akkor újraindítja. Egy okosan megírt batch file, semmi más. Hogy mért nem engedett be, azt nem tudom pontosan, de folyamatosan gond a kevés memória.
  • Papa01 #11422
    Nagyon jól néz ki! :)

    @ Sanyo: Lenne két kérdésem a szeróval kapcsolatban. :)
    - Az problémát jelent, ha folyamatosan be vagyok jelentkezve a dedi szerverre? (Pl Ha nagy repülés van, és valakivel gond van, ne keljen belépkedni, hanem a repülés elején fellépek.)

    - Most úgy jártam hogy a játékba nem tudtam belépni, mert a pcpilot.hu szervert nem lehetett kiválasztani. (Hiába kattintottam rá, nem lett piros.)
    Próbáltam a ROF újra indításával is, nem jártam sikerrel. Ekkor felléptem a dedikált szeróra, és fekete dos ablakot kilőttem. Így már fel tudtam lépni. Ez így jó eljárás?

    A válaszodat előre is köszönöm:
    Papa :)
  • DummyBoy
    #11421
    Üdv Urak!

    Egy kis olvasgatnivaló ROF fórumról:

    Pilots Handbook set :)
  • Papa01 #11420
    Köszönöm! :)
  • 2Pete
    #11419
    Köszi, most már tényleg az új megy!
  • Sanyo
    #11418
    A konfigban kimaradt a Dogfight könyvtár, javítva. Már az új megy.
  • DummyBoy
    #11417
    Az új Mission-nek más a neve is!
  • 2Pete
    #11416
    Sajna valami nem stimmel. Most indult új menet de vígan röpködnek a Tevék és a Dr1-ek, és a ponthatár is csak 1000
  • Sanyo
    #11415
    A következőre már az töltődik be, a ponthatárt pedig felnyomtam 1500-ra.
  • Sanyo
    #11414
    Mindjárt meglesz.
  • Papa01 #11413
    Monsjuk az az érdekes, én csak multit nyomok... :) Nemere: Nekem a Hajnal a Trendal-on tetszett, olyan Robinson-os,
    @ Sanyo: Jaja, tényleg köszi, h adtál acc.-ot! :) Ha van egy kis időd, feltennéd majd az új Missiont? :) (Ezt ugye én nem tudom megcsinálni?) Köszi szépen! :)
    @ Gascan: Egyelőre teszt jelleggel menne a dolog...
  • Gascan #11412
    pedig micsoda pénzt lehetne ebből csinálni.. mindenki 1 dolcsiért 1 hónapra rezerválhatna magának gépet :D :D ..... - "csak ironikusan kezeljétek a gondolatot":)
  • Gascan #11411
    hát én is inkább Tevével repülök mostanában... reserválni névre meg nem lehet, ugye? :)
  • Sanyo
    #11410
    Ezért van az acc, tegnap délutántól mostanáig nem voltam netközelben.
  • Fokker
    #11409
    rosszul fogalmaztam: offline-nak nevezem a hadjáratot is, meg mindent ami nem multi. de ha szó szerint vesszük, és tényleg offline játszunk; az akkor összeszedett pontokat a következő online csatlakozásnál feltölti a központi szerverre.

    a sci-fit én is imádom, bár én sokáig megrögzött SW-fan voltam. meg van majdnem az összes könyv, bár ez azóta lecsengett. életem első könyve pont egy Nemere könyv volt, a "Túl a Plútón" című. imádtam, és ez szerettette meg az olvasást. bár manapság sajnos keveset olvasok, és az is inkább szagkönyv; azért van hogy rámtör az olvashatnék. legutóbb a nagy klasszikus 1984-et olvastam. de sztem újra elolvasom. 1-2 éve Galaktikát vettem, nagyon jó kis novellákkal van tele.
  • Papa01 #11408
    Köszi szépen még egyszer! :) Jó éjt mindenkinek! :)
  • LeonSilver
    #11407
    Ötödik pont : Az úttörő ahol tud, segít és önként szolgálja a közösséget. ;)
  • DummyBoy
    #11406
    Semmiség, ahol tudok segítek :)
  • Papa01 #11405
    Szia Dummy! :)

    Örülök, h újra itt vagy! :) Köszi, a munkádat! :) Teszt jelleggel próbálnánk ki.. természetesen, forgóval is mehetne majd a régi mission-nel.. :)
    Remélem, nem kergetlek az őrületbe ezzel.. :)
    Talán egy olyat is ki kéne próbálni hogy csak dr1-ek ne legyenek.. megvitathatjuk ezt is.. :)

    @ Sanyo: Ma meg volt életem első szeró újraindítása.. :) ugyanis lefagyott. Köszi a segítséged még egyszer! :)
  • DummyBoy
    #11404
    Húúú, miből marad ki az ember pár nap alatt ...

    Mindenkinek jobbulást és kitartást!

    Én az elmúlt 2 hétvégén lenyomtam egy laza Gerecse50-et párom nagymamájának a nappalijában egy 6-os létra tetején, szóval alig élek ...

    Gyorsan átfutottam csak az elmúlt 200 hsz-en, nálam is top a Galaxis utikalauz :) Vagy 5-ször olvastam, nekiálltam angolul is, ráadásul megvan itthon az eredeti TV sorozat is és az új mozi is :) De akkor is a könyv az isten :) Én régen rengeteget szerepjátékoztam, nálam ezek vitték a prímet sokáig, fantasy főként, amiket emellett szerettem, azok a Dan Brown könyvek és Tom Clancy (Ők nem olyan klasszikusok, talán csak Clancy, de én szerettem ezeket :) ) ... A régi sci-fi klasszikusok is ütnek, nekem volt még egy kedvencem, bár az nem olyan öreg, és nem is magyar: A Látogatók (remélem jól emlékszem a címére, de a JamesBond Lada Nivákról valszeg mindenkinek be fog ugrani ...)

    @Mission: Nos, sejtettem, hogy ez a pillanat is eljön, nem mondhatnám, hogy örülök, mivel nekem a Teve a nagy kedvenc, de kibírom, mostanában úgyis alig repülök :(

    Új Mission DRI és Camel nélkül

    Mellesleg valamelyik este felpattantan a Newbie szerverre kicsit, és rájöttem, hogy nem az a legnagyobb baj, hogy én túl béna vagyok, hanem az is, hogy Ti meg túl jók :)

    Lett zsinórban 4 killem, 2 DR1-el, míg ki nem lőtték a mocimat és le nem kellett szálnom, majd átüétem a Tevébe, azzal megint 2, aztán megint motortalálat miatt le kellett szállnom, majd a következő tevémet lőtte ki egy AA a földről :) Szóval sikerélményem is volt :)

    @Sanyo: A pontokat szerintem a szerveren tudod állítani, de nyugodtan mehet feljebb is, mert 750 tényleg gyorsan lepereg ... Szerintem olyan 5000-el lehetne próbálkozni ...
  • Papa01 #11403
    Nem is tudtam, hogy offline dolgokat is számol... Nem úgy volt, hogy csak multit és hadjáratot számol?
  • Papa01 #11402
    Ura, megy új a szeró, sikerült újra indítani! :) Sajnos ledőltem egy kicsit, és az lett belőle, hogy most keltem fel.
  • Fokker
    #11401
    ha megnézed az Overall táblát, ott már csak 35 a kill/death arány. multiban meg nincs benne az első 100-ban. Máté és Márkó viszont igen :)

    amit linkeltél, az a táblázat sztem az offline játékot is beleveszi.
  • Gascan #11400
    az ilyen embert már lehet betegnek titulálni azért, nem? :)
  • brendon566
    #11399
    De itt nemcsak a multit veszi figyelembe, a multihoz van külön táblázat.
  • Papa01 #11398
    Ki is venném az AI gépeket a stat-ból...
  • Papa01 #11397
    De ebben mi a kihívás?? Betegek ezek..
  • LeonSilver
    #11396
    Ezt Te is megtudod csinálni könnyen.Csinálsz egy szervert mint régen, lejelszavazod, raksz be AI gépeket és mészárolsz.
    Ennyi.
  • Papa01 #11395
    vagy csinált egy olyan multi missiont amivel ő volt Albával ellenvélnek beállított 15 novice dh2-est, lejelszavazta és napi 2 órát azon repked... :))
  • Gascan #11394
    bug?
  • Papa01 #11393
    Ezt nézzetek meg! Bubi és =Shtopor= K/D arányát! Ezt hogy a fenébe csinálják? És többen is vannak hasonló eredménnyel!
  • LeonSilver
    #11392
    Nem rémlik.Vagy nem olvastam vagy qrva régen, egyszer és azért nem.
  • Papa01 #11391
    Nem sajna, nem rémlik, egy jó barátomat azért megkérdem majd.. :)
  • 2Pete
    #11390
    Íme a sztori végig:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor hősünk a bolygóra ér megtudja hogy a tudósok mindegyike egy kísérletben vett részt.(mint az Avatárban)Egy géppel mindegyiket átalakítják olyanná mint a bolygó őslakos lényei, akik emberi szemmel nézve otrombák. És maga a bolygó is ilyen az embereknek csak egy kihalt kősivatag. Szóval átalakítják őket, kimennek az új formájukban a bolygóra és viszlát, soha többet nem hallanak róluk. Emberünk is vállalja az átalakítást, és ő is kimegy.És ekkor döbben rá arra hogy az új testében a bolygó maga a paradicsom, elképzelni se tudna se szebbet, se jobbat, és rájön hogy a tudósok is úgy döntöttek ahogy most ő, azaz sohasem akar visszatérni az emberek romlott és szennyezett világába.
  • 2Pete
    #11389
    Ez a könyv teljesen erőszak mentes, a végső mondanivalója pedig az hogy minden csak nézőpont kérdése.
  • LeonSilver
    #11388
    Nincsmit
  • whiteskull
    #11387
    Köszi! :))

    Egy darabig elmolyoltam volna vele. :)))
  • whiteskull
    #11386
    Hmm.. meg kell néznem. Simán csak elkezdtem telepítés után a dcs kezdőknek missziót a leírás alapján, de már ott elakadtam, hogy nem tudtam semmire se kattintani a műszerfalon. :))))
  • LeonSilver
    #11385
    szimulátor módban van?
  • whiteskull
    #11384
    És valamit át kell kapcsolni? Mert nálam most simán csak nézelődni lehet vele.