29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • whiteskull
    #11704
    Majd beszélek a jézuskával. :)))

  • whiteskull
    #11703
    Igazából a könnyed, kihívás nélküli rombolásra ott az AI. Munka után ledolgozni a feszültséget teljesen jó. Viszont nincs sok kihívás benne. :)))

    A szerveren meg minden apró sikert értékel az ember. :)))
  • whiteskull
    #11702
    Bár én a biztonság kedvéért végigolvastam a fórumot. Így a jelenlévőket is megismertem egy kicsit. :)))
  • Papa01 #11701
    Sikerült, ez maradt ki.. "Papa joined the group Rise of Flight".. :)
    @ Dummy: Igen, régen nem volt ilyen jó világ... :)) Lekaptak valakit, az 20 percig nézhette a füvet.. :)
  • DummyBoy
    #11700
    Én amikor elkezdtem a tevével repülni, az első egyenes vonalú egyenletesen megtett 1000 méter is boldogság volt :)

    Aztán mikor már én voltam az AI gépek rémálma, akkor felmentem a netre ...

    Papáék még lehet emlékeznek arra a rengeteg anyázásra, ami akkor jött, mikor elindult a mission, (Akkor még nem voltrespawn ...) majd 100 méter után egyszerűen bedugóztam és lezuhantam ... Esélyt sem adtam hogy lelőjenek :)

    Szóval ennek a játéknak is megvannak az apró örömei :) Sokat kell gyakorolni (Erre sincs idő mostanában ...) és akkor lehet jókat repülni ...

    Ha zavar, hogy bedarálnak a szerveren, néha érdemes kicsit átugrani a Newbie szerverre, ott lehet egy-két önbizalomnövelő killt összeszedni, hogy utána a többiek újra eltiporhassák a szerón xD
  • Papa01 #11699
    Igen, igen, amiatt is gyűjtögettem ki őket.. :)) Köszönet ezúton is a hozzászólóknak! :))
  • DummyBoy
    #11698
    Azért vannak :) Azért a rof.hu-n egszerűbb megtalálni őket mint itt kibogarászni a hsz-ekből :)
  • Papa01 #11697
    Oké, köszi megnézem! :)
    @ Dummyboy: Igen, sok bejegyzést innen ültettem át! :)
    @ whiteskull: Talán a Pfalz dIII-ra érdemes beruházni, az Albáknál jobb szerintem, és jobban zuhan minden más típusnál.

    @ f24sg: pl:Milyen géppel repüljek??
  • whiteskull
    #11696
    No meg az is a nagyobb örömök közé tartozik, amikor a nagy vörös ködön át, leállt motorral sikerül leszállni. Igaz, hogy az a fránya hangárajtó kicsit útban volt a végén, de ez már sokat rontott a gép értékén. :D

  • whiteskull
    #11695
    Én egy darabig nem tervezek új gép vételt. Szerintem megtanulni repülni az alapgépek is jók, és az újakkal is ugyanúgy lelőnének most. :)))

    Egyenlőre annak is örülök, ha láttam, hogy ki lőtt le, vagy 25-30 másodpercig tudok fordulózni a vége előtt. :)))
    Ez meg ugye gépfüggetlen. :)))
  • DummyBoy
    #11694
    Ez egy érdekes kérdés ... a szerveren azért nincs Teve és DR1, mert ha sok van, akkor mindenki azzal repül. És akkor Alba-kkal nem sok esély van ...

    Ha csak 1-1 van, akkor meg mindenki arra gyúr, és a 2 ellenséges Teve és DR1 nem egymással foglalkozik hanem a könnyű killekkel ...

    Mindkettőt elég nehéz megtanulni normálisan repülni, ráadásul a teve egy hisztis rib@nc, ha nem foglalkozol vele rendszeresen akkor megbosszulja ...

    Emellett szerintem érdemes lehet megvenni, többek között nekem is a kedvenc gépem. Néha szoktunk (Papa szokott ...) hostolni szervert ha sokan összejövünk és esetleg tele van a szeró, vagy csak simán örömrepülgetünk, ott lehet Tevézni is ...

    Érdemes a rof.hu-t olvasgatni, meg itt a fórumon volt egy rakás leírás, hogy melyik gép mire jó, mire érdemes használni, gépvásárlás előtt érdemes ezeket megkeresgetni, mert utána csak a hangárban fog porosodni :)

    A plusz gépek között van pár ami azért jól jöhet - BnZ-re SeVa és Pfalz DXII, a 2 fordulóbajnok Teve, DR1, köztes állapotnak a DVIII, Fokker DVIIF, valamint a nagy favoritok a Pfalz DIII és az ALba DIII ...

    Valamelyik peccsben legyengítteték az AlbaDIII-ast, de előtte szerintem még jobb volt mint a DV ...

    Mondjuk az új gépek relative olcsók, szóval annyira nem gáz, ha mellényúl az ember, sosem lehet tudni mikor lesz rájuk szükség :)
  • whiteskull
    #11693
    Üdv a fórumon is! :-)

  • Sanyo
    #11692
    Be kell lépned a csoportba, utána már lehet.
  • Papa01 #11691
    Ezt az üzit kapom ha rákattintok a Create Discussion menüpontra
  • Papa01 #11690
    Sanyo, a Create Discussion a felhasználókra nem érvényes?
  • Papa01 #11689
    Szia! Üdv a fórumon! :)
    Ha van egy kis időd, ezeket olvasgasd át, sok kérdésedre kapsz választ:
    GYIK
  • f24sg
    #11688
    Helló, szóval végre nyomultam kicsit a pcpilot.hu-n, jó móka volt! Igyekszem figyelni a "dont shoulder shoot" + egyéb szerverszabályokra...(jelzőrakéta is van?! - már értem, mi volt az a zöld fény... :D).
    Gondolkodom pár hete, érdemes-e venni +gépet és milyet, úgy láttam, pl. Camel és egyebek a szerveren nem engedettek.
  • Papa01 #11687
    Sanyo, én szívesen megnézem! :) Úgy sem fogok tudni ma sem aludni.. :)
    @ Fokker : Oké, köszi szépen! :) Várom majd a prividet! :) Kár, hogy ma nem jössz! :(
  • Fokker
    #11686
    ma sajnos nem tudok jönni. :(
  • Fokker
    #11685
    igen, vmi hasonlóra gondoltam. annyi eltéréssel, hogy a forgómotorosoknak külön csoportot nyitnék, illetve hozzájönne 1-2 gépspecifikus dolog(pl. Höhengas, SeVa hűtő kezelés stb...). szeretnék egy komplett leírást csinálni, hogy legyen kiindulási alapod. azt utána még lehet bővíteni, átszerkeszteni stb... lesznek hozzá trackek is. amint elkészül, jelzek privátban az emilcímed miatt, de ide is felrakom, hátha lesznek még ötletek.

    a felszállás egy dolog, utána tudni kell nagyobb magasságban hűtőt/keveréket kezelni. ezért nem állnék meg csak a felszállásnál.
  • Sanyo
    #11684
    Akinek van kedve segíteni egy kicsit tesztelni a "repülőklub" részleget, privátban küldök linket. Most is dolgozom a komponens magyar fordításán, csak egy régi és nagyon elavult van hozzá. A hétvégére talán élesbe is kimehet, de addig még sok az egyéb meló is.
  • Papa01 #11683
    Urak! :)
    Csináltam két új bejegyzést a GYIK-be. Nézzétek már meg, ha van kedvetek, hogy szerintetek jó -e így.. :) Köszönöm! :)

    Saitek X-52 joy profil.

    Milyen állományokról érdemes biztonsági másolatot készíteni?
  • Papa01 #11682
    Köszönöm szépen! :) Csinálok erről is szívesen vidit, csak egy Teve hajcsár le kéne hogy repülje.. :D
  • DummyBoy
    #11681
    Ezt tudtam, azt hittem mindenről akarsz videót csinálni!

    Mellesleg ezek az alap induló viedók jó ötletek, gratu hozzájuk!

    @Márkó: Én már hallottam róla, de nem találtam sehol :) De lehet rákeresek ...

    Most World of Tanks napok vannak ... tetszik az a játék. Ha kijavítják a balance és egyéb hibákat, akkor slágergyanús lesz :)
  • Papa01 #11680
    A Blip Switch-ről már van egy bejegyzés, nem tudom ilyenre gondoltál -e, Dummy... :) Mondjuk egy egy gyakorlati vidi is jó lenne hozzá. Ha valaki, aki használja a Tevét, lerepülné, és a tracket feltenné, akkor én nagyon szívesen csinálok belőle, egy YT-os vidit és beteszem a bejegyzésbe.. :)
  • DummyBoy
    #11679
    Esetleg még a forgómotorosoknál lehetne a Blip Switch és a jobb és balforduló ... Nem? Mit gondoltok?
  • Papa01 #11678
    Oké, semmi gond! :) Ez alapján úgy néz ki, nem is kéne az összes típust levideózni, csak a fontosabbakat. (Szerintem!) :)
    pl
    Az automatikus keverék állítással rendelkező típusok közül csak
    - Pfalz D.IIIa

    A manuális keverék állítással rendelkező típusok közül csak
    - Se5a
    - Teve
    A magassági gáz miatt
    - Fokker D7F

    Természetesen a csoportok gépei a leírásban szerepelnének, ahogyan szövegesen a lépések is. Mi a véleményed?

    Ma nem jössz egy kicsit repülni? :)
  • Fokker
    #11677
    jók lesznek a videók, 1-2 apróság van, de ezeket is összegyűjtöm.
  • Fokker
    #11676
    @Papa : elnézésedet kérem, a vasárnapom is végig foglalt lett, így nem tudtam foglalkozni a leírással. hét közben bepótolom a lemaradásomat.
  • Papa01 #11675
    ROF oktató videók
  • Papa01 #11674
    A-10C tutorial-ok a hivatalos oldalon.
  • Papa01 #11673
    Oki, Peti, Máté, és remélem Bootsector is lesz sztem.. és persze jöjjenek a többiek is, ha tudnak! :)
  • kmarkdev
    #11672
    Ok :), 8 körül érkezem...
  • Papa01 #11671
    Szia Márkó! :)

    Oki, én sztem leszek! :)
  • kmarkdev
    #11670
    Sziasztok Urak! Kicsit eltűntem, de kedd este röppenek egyet, aki tud, jöjjön.
    Off
    Letöltöttem egy jó kis harckocsi szimut, ismeri valaki?
    On
  • Papa01 #11669
    Szia! :)

    Voltam fent, de épp kiléptél.. :)
  • bootsector
    #11668
    Sziasztok újra itt! Papával már összefutottam, és hallom, este lesz egy kis röppenés, ahova megpróbálok beférni...
  • Papa01 #11667
    Longbow Combat-helo topic.
  • brendon566
    #11666
    eltűntetek, urak!
  • LeonSilver
    #11665
    Nekem sajnos nagyon rossz orosz tanárom volt, megutáltatta velünk a nyelvet de ami még rosszabb a történelmet is. Hetediktől tartotta az a nyomorék köcsög a törit és az addigi ötöseimből és négyeseimből lett kettes. Remélem a pokolra került...

    **--**

    Sajnálatos módon hazánkban nagyon sokan összekeverik a szezont a péniszemmel. Mert itt voltak az oroszok és sokat szoptunk / szopunk miatta, ez igaz. De! Már 20 éve nincsenek itt, a piacot nem szabadott volna otthagyni.Meg lehet nézni a régi kapitalista országokat, kezüket lábukat törik, hogy egy akkora piacra bekerüljenek. Mi meg ott voltunk ...
    Azt sem szabad elfelejteni, hogy Igor, Iván vagy Szerjózsa nem önként és dalolva volt itt és azt sem, hogy az orosz nép szerintem sokkal többet oboázott a komenizmus alatt mint amit mi el tudunk képzelni. A kulturájuk, zenéjük, stb meg bárhol a világon megállja a helyét. Ugyan olyan emberek ők is mint mi. Ez az én véleményem és nem kell feltétlenül egyetérteni vele ;)
    Én is teszek be vidiót ami nekem tetszik, igaz ebben nincs muff ;)