29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • 2Pete
    #11664
    Friendly Fire
    Nem tudom sírjak-e vagy nevessek, de ennyi f..k-ot még nem hallottam egyszerre.
  • Papa01 #11663
    Máté, ha vagy jelezz már légyszi, felmennénk beszélni az admin-okkal a klanok.hu-ra, TS 3 ügyében.. :) 2 ember kell ugyanis! :)
  • Her Laca
    #11662



    Ez milyen?:)) Csak ,hogy játék is legyen benne:D
  • Her Laca
    #11661
    Sokkal jobb a hang:) mintha nem is a régi ismerős hangok lennének.
  • DummyBoy
    #11660
    Én már jeleztem párszor, hogy át kellene állni TS3-ra :)

    Klánok.hu-nak is van TS3-as szervere ...

    Vagy ott a Mumble ... azt sokan dicsérik, állítólag elbújhatnak mellette a TS-ek ... pedig az egy ópenszörsz cucc ...
  • Papa01 #11659
    :) Adatok

    IP: www.klanok.hu
    Szoba: Rise of Flight
    Jelszó: abc123
  • Her Laca
    #11658
    Szoba is megvan.
    Mit kell küzdenem :) Jelzem a TS3 sokkal jobb
  • Her Laca
    #11657
    Na utánanéztem :) ne mond ,hogy lusta vagyok, de a szobát nem találom
  • Her Laca
    #11656
    Mi a ts címetek ,meg a jelszó?
  • DummyBoy
    #11655
    Lehet érte kövezni, de ezeket az orosz dalokat és az indulókat én is szeretem ...

    Sőt ... Ha lenne rá időm, hogy nyelvet tanulgassak, akkor az orosz benne lenne a top 3-ban ... Nekem tetszik. (Régen is szerettem, édesanyám orosztanár volt, már akkor tudtam oroszul, mikor még nem kellett tanulni ... aztán mikor kötelező lett, akkor nagyon megutáltam, el is felejtettem mindent ... bánom is eléggé ...)

    Ráadásul az orosz nőkben van valami ... A dalban éneklő hölgyek mind szépek, de a középső fekete az mindent visz, mind kinézet, mind hang terén nálam :)
  • Papa01 #11654
    Köszi a linkeket! :)

    Ezt akarom kitenni hivatalos fórumra kitenni, mi a véleményetek?

    Dear NeoQB,

    I would like to raise an issue with you. I find it rather complicated to type (such as greetings, warnings about any misorder on my server or reacting on the same questions repeatedly) while flying. I had an idea that in the new patch containing "widget" menu should be withened with a new menu, which would include my notes (the one I repeat during fliying). I meant; Submanu and Alt+7: "Don't wulching, please!"; WIN+8: "Don't use dirty words!", etc.

    Furthermore, it would be useful to be able to reduce the tune when playing.

    Thanking you,
    Peter
  • Her Laca
    #11653


    Uccsó off:) Most nézegettem,bakker ezeknek a dísz századuk több mint az egész honvédségünk létszáma.
  • Her Laca
    #11652
    Nekem a "Nóta "is tetszik. Én kimondottan szeretem az orosz dalokat különben. :) Na te is művelődj:DDDD
  • Papa01 #11651
    Nekem sajna nincs 3-as.. megtennéd, h felteszed a 2-est? :) Köszönöm!
  • Papa01 #11650
    Most ugye a csajokra gondolsz, nem a nótára?
  • Her Laca
    #11649
    Mindegy. Felteszem a ts -t de te is jöhetsz ha van ts 3 ad .
  • Her Laca
    #11648


    Mondjuk vannak azért értékeik:) Mielőtt valaki rossz következtetést vonna le rólam:)
  • Papa01 #11647
    Ok, köszi :) Ma 16:30? :) Hostoljak, vagy a nagy szeró? :)
  • Her Laca
    #11646
    Papa!:) Mikor ,hol? Mond és megyek.
  • Papa01 #11645
    :D :D Egyszer jó lenne majd egy 1 vs 1 csatát vívni veled! :) Persze ha van kedved hozzá! :)

    Skinek: Igen, ez engem is izgat ez a kérdés! Korábban Riot mester csinált nekem egy skint.. (Egyébként mi van Riot-tal? 1000 éve nem láttam.. :(( ) Arra van lehetőség, hogy a kitalált skinpackba bekerüljön? Hova, kinek kell írni?
    Oroszok: Háát igen nem nagyon tudják mi az illem, tisztelet a kivételnek.. ami elég kicsi.. arrogánsak, bunkók.. (én direkt nem használom a paraszt szót, mert szerintem az igazi paraszt ember, elég nemes lelkű, jóságos.)

    De ami engem nagyon dühít az ész nélküli nyomuló s idióták, akik a lelövésért ütköznek, és még csak annyit sem írnak, h sry.
    Mondjuk a BAN jog nagyon jó h van, ki lehet tenni a sok barmot.

    @ Sanyo: Valahogyan ing limitet lehet beállítani? Van olyan, h 600-as ping-el jönnek fel és LAG-ol mint állat.. :(
  • Her Laca
    #11644
    Na most Dummy van az a mondás,hogy úrnak születni kell a paraszt az meg terem magától ugyi. Nem lenézve az Orosz anyanyelvű kollegákat ,de a muzsik gyökerek csak meglátszanak ,és azért annyi idő nem telt még el azóta mióta a híres veres gárdisták lemészárolták az értelmesebb tagokat ,és az újabb generációknak csak időre van szükségük az asszimilációhoz.
    Remélem érthető volt :)
  • DummyBoy
    #11643
    Én nagyon sokszor halok meg amiatt, hogy úgy játszom mint régen mi egymás közt, köszönés, nem lövök első szemberepüléskor, nem támadok meglepetésből, stb ...

    Tudom, én vagyok a hülye, de nehéz átszokni ... Főleg mivel a lényeg pont a váratlan támadáson lenne :)
  • Gascan #11642
    Én az oroszokat fokozott élvezettel vagyok képes pont emaitt lőni :D :D
  • Her Laca
    #11641
    Papa!
    A szerón nincs saját skin ugye?
    Jelzem egyre jobban meggyeget, lassan megváltoztatom a nevem mészárossá:D
    És rájöttem! Itt is mint az Il2 ben. Nem szabad udvariaskodni,főleg az Orosz kollegákkal nem. Addig kell lőni amíg mozog!
  • Gascan #11640
    csikosinges köcsög :D

    egyszer debrecenben ebédidőben ültünk két haverommal egy kajázóban és pont Hitman c. játékról beszélgettünk, mire bejött egy srác aki egy az egyben úgy járt mint játékban Hitman.. mire ketten is egyszerre mondtuk h na ő pont úgy megy mint Hitman.. - picit hangosabb volt mint gondoltuk :)

    szóval a srác kb. testfelépitésre is úgy nézett ki és mindjárt belénk is kötött... és mivel mind a hárman pont csikos ingben voltunk, ezért elnevezett bennünket csikosinkges köcsögnek ... azóta is viseljük ezt a jelzőt :D
  • Papa01 #11639
    Oki, jó filmezést! :)
  • whiteskull
    #11638
    Már fáradt vagyok hozzá: :)
  • whiteskull
    #11637
    Az eredeti Csillagkapu sorozat. :)
  • Papa01 #11636
    Mi az a CSK1? :) Jó pihit neked is! :)
  • Papa01 #11635
    Ha van kedved, gyere fel mi Mátéval mi most repülünk még egyet! :)
  • whiteskull
    #11634
    Na jó éjt! Megyek megnézek egy CSK1-et, aztán pihi lesz.
    Újból nekiálltam végignézni. :)))
  • whiteskull
    #11633
    Erre rájöttem én is. Kétszer is ugyanazzal a csapattárssal ütköztem. Nem volt boldog. :)))
  • Papa01 #11632
    Én a nagyon nagy tömeget már nem szeretem, mert rengeteg lesz az összeütközés...
  • whiteskull
    #11631
    Bár a legjobban az tetszett, mikor 15-20-an voltunk fent egyszerre az égen, és ment a kavarodás rendesen. :)
  • Papa01 #11630
  • whiteskull
    #11629
    Nekem bejött. :)))

    Próbáltam vigyázni a sebességemre. Megtámadtam egyszerre 3 ellent, és legalább 2-3 percig bírtam. :))))

  • Papa01 #11628
    Dede! :) Nagyon is jó volt! :) Csak lehetnénk többen is magyarok! :) Múltkor, pár hete vagy 10 voltunk magyarok, és mind fent voltunk TS-n is, nagyon jó volt! :) Valami hasonlót kéne ismételni! :)
  • whiteskull
    #11627
    Szerintem ezt nézve simán fel lehet szállni a földről is. :)))

    Bár én ma reggel fel kelve, rögtön rávetettem magam az angolt gépek indítására. Tegnap nem tudtam felszállni velük. De annyira nem is lelkesedtem be tőlük. Igaz az lehetett a hiba, hogy az albával akartam fordulózni. :))))))

    Miért? A tegnapi nem az volt?
  • Papa01 #11626
    Még Fokker mester véleményére leszek kíváncsi, ha szerinte is, jó, akkor a fontosabb felszállási módszereket levidizem.. :)

    @ Urak:
    Olyan rég volt már közös repülés, jó lenne megint... Kinek lenne kedve? :)
  • whiteskull
    #11625
    Ne is! Mondjuk én már alapból úgy próbálok meg felszállni, hogy közben kifordulok. Ha támadják a repteret, akkor ez hasznos lehet. :)))))