29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • LeonSilver
    #11744
    Jó hát nem szar csak nem a legjobb ;)
  • Her Laca
    #11743
    :XD
    Leon,Leon :) Nem is te lennél:D
  • f24sg
    #11742
    Ezt a leírást nem etalonnak, főleg nem tutorialnak szántam, mi így valósítottuk meg akkor...
  • LeonSilver
    #11741
    Jó szar leírás, ráadásul tök felesleges a 4 led. Dummy énnél nagyságrendekkel jobb tutorialt csinált.
  • f24sg
    #11740
    Na most fogtok az arcotokba karmolni:
    aszondjátok, varázsoljam elő a korábban Il-2-höz készített sapómat ??
    Azért dobtam sarokba, mert ROF-ban akadt (akkor még 2magos Fenom-om volt), Il-2-t szétmoddolták ---> ráuntam (4.10 sehol); mosmán itt az athlon x4... Ja és eltört egy LED-láb, de a 'zimént megragasztottam. Teszek egy próbát, csak megint a fájdalmas Cam install (VX-1000) + Freetrack-belövés... Csuhajja!
  • whiteskull
    #11739
    Ugyanez volt a gondom nekem is. Nem láttam ki semmit sem a gépekből. Ezen először az segített, hogy a nézetet hátra toltam addig, amíg lehetett. Aztán Papa oldalán a riseofflight.hu-n elolvastam Dummyboy cikkét a freetrack-ról. Megépítettem, és azóta a sima repülés is élvezet. :))))
    Nem tudom milyen lehet a trackIr, de ez is nagyon jó. :)))
  • brendon566
    #11738
    Szia f24sg,

    Nem igazán kérted ugyan senki tanácsát, de ha lehetek olyan pofátlan, akkor okoskodom egy kicsit. a delfint, nagyon kevesen repülik, ennek tán az az oka , hogy egy sikeres pilótája sincs (játékban)...a legjobb bn'z-sek tudnak talán kicsikarni belőle valamit, a DH-2-nek pedig multiban nem lesz ellenfele, ha régi gépes küldi lesz majd, ott is háttérbe szorul.

    Az albákból egész jó a kilátás, és a III-as, II-es egészen pöpec.
    Sajna hozzá kell tennem, egyikük sincsen meg!!!
    De egy idő után mögülük is megmondod mit tud, ha sokféle pilóta ellen küzdöttél, vagy bárki aláírja innen, remélem :)
  • f24sg
    #11737
    Igazából az volt az első koncepcióm (és még tart :) ), hogy szerválok egy gépet, amiből előrefelé NORMÁLISAN ki lehet látni. Ilyenből 2 van: Dolphin és Airco DH2. Végül megtaláltam az általad is linkelt rof.hu-s "mivel repüljek" részt, és bár írjátok, hogy a régebbi gépek gyengék, nekem asszem mégis a jó kilátás lenne a felmentés, TrackIR híján a hat switch-et így is tépem rendesen. A Dolphin pack-ban kapható a Pfalz D.XII-vel, ez utóbbi amúgy is érdekelt, az Airco meg ott lesz külön. Ez a terv... óh.
  • bootsector
    #11736
    Elvileg pénteken már megjön, aztán megyek közétek, és lelövetem magam párszor...
  • Papa01 #11735
    Jó kis joy-ok azok.. :) Mikorra kapod meg?
  • Her Laca
    #11734
    Hátha valakit érdekel
  • Papa01 #11733
    Köszi! :) Egy havernak volt olyan gépe, hogy a reset egy kis hangyabokányi valami volt, újjal nem is lehetett megnyomni....

    Urak, én ma kihagyom, nem vagyok valami jó állapotban.. :( Nektek jó repülést! :)
  • bootsector
    #11732
    Egy Saitek Cyborg Evo volt, és egy Logitech Force 3D Pro lett belőle. Lehet, hogy nem ez volt a legtutibb választás, de 10 rugóért csak nem annyira hulladék. Röpködésre talán megteszi...
  • whiteskull
    #11731
    Egyenlőre nem fogok a statisztika elejére ugrani. :))))))))

    Nagyon jó kis gép ez. Igaz 0-7-tel kezdtem, de valahogy mindig megtaláltam azt a J99ratz-ot, és annyi volt nekem. :)))

    No meg általában 2-3-an jöttek rám. A végén akkor untam meg, amikor 4-en soroztak. De így is bírtam, több mint egy percig a forgolódást. :)))

    Nos mint mondtam, jó kis gép lesz ez. :))))))))
  • Sanyo
    #11730
    A szerver még soha nem fagyott le (nincs is reset gomb rajta :), elment a net. A dedikált szerver már újra megy.
  • Papa01 #11729
    Szerintem Sanyo gépe fagyott le... :)
  • Her Laca
    #11728
    Nem parázom:)
    De én Ezt szoktam meg ,ez pl egy statom ,csak reptéri balesetben haltam meg ,no és saját lőtt le vagy háromszor. Na meg egy leszállás közben az enemi volt.
    Ezt csak azért írom le ,hogy átérezd a lelkiállapotomat:)
  • Papa01 #11727
    Milyen volt? :) Milyen lett? :)
  • bootsector
    #11726
    Na, már csak ez hiányzott.... beszart a joy-om. Hirtelen felindulásból rendeltem is rögtön egyet. Úgyhogy sajna péntekig nem tudok repülni, de amint lehet rögtön veletek tartok. Szétszedtem, befújkodtam kontakt spay-vel, de ennek már mindegy volt. Igaz elég sokat nyúztam, kb 3 évet kibírt.
  • DummyBoy
    #11725
    Ne parázz ettől Laca mester, engem mindig mindenki porrá aláz xD
  • whiteskull
    #11724
    Megyek. Megnézem mi számít többet. A gép, vagy a pilóta. :)))))
  • Papa01 #11723
    Már késő, nem úsztad meg... :))
  • Her Laca
    #11722
    Ne vigasztalj ,ne vigasztalj:)
  • Papa01 #11721
    Ha megnézed az összesítésben Pfalz dIIa-val ő az 1. És elég sokat repül is.. szóval a legjobbtól kaptál ki. Ebben semmi megalázó nincs. Emlékszel, múltkor mondtad, hogy milyen jól megy neked, és ez így is van... mindenkinél vannak jobbak.. de fejlődni természetesen mindig lehet mindenkinek! :) Szóval szerintem ne keseredj el.. :)
  • Her Laca
    #11720
    No de ez engem nem vigasztal:))) Persze ,hogy ügyes,de ez a zavaró:D
    Mondjuk nincs időm sokat gyakorolni ,lehet ez is baj ,na majd alkalmanként azért lelövetem magam.:D
  • Papa01 #11719
    Mármint Te Laca és én.. :)
  • Papa01 #11718
    Neeee már... :)

    Máté, mindenkit lelő. :) Komolyan. Elég ügyes. Mi pl elég jókat csatáztunk egymás ellen.
    Szóval ne add fel! :)))
  • Her Laca
    #11717
    :D Engem most alázott porig ez a Bucs5665 vagy hogy hívják kollega:)
    Meggyőződtem róla ,hogy ez nem az én műfajom?D hagyom a fenébe:)
    Megyek IL2 őzni :)
  • Papa01 #11716
    Ugye-ugye.. :) Gondoltam, hogy tetszeni fog! :)
  • whiteskull
    #11715
    Szerencsém volt. Jézuska felvette a telefont. :DDD

    Te! Így elsőre olyan volt a Pfaltz, mintha Tie fighterbe ültem volna. :))))
  • whiteskull
    #11714
    Szia! :)

    Ne vegye a kedved el ez. Én is nagyon kezdő vagyok még, és a lelövéseknél általában mindig a rossz oldalon állok. De az AI-vel összehasonlítva, még így sokkal élvezetesebb a repülés. :)))

    No persze rengeteg AI-s gyakorlásra is szükség van. :)))

    Bár hozzáteszem, hogy az első multis repülés után egy hétig közelébe se mentem a gépnek. Utána, meg kellett egy kis célzóvíz is, mielőtt visszamentem. :)))))))
  • Papa01 #11713
    Szerintem, gyere a szerverre bátran, nekem is volt olyan köröm , hogy 0:10 nem is annyira régen.. :)
  • Papa01 #11712
    Oki, köszi nézem! :)
    Bootsector: Én ugyan csak német gépeket repülök, de a hűtő csak annyi, hogy teljesen kinyitom.. és úgy hagyom.. kis magasságon ez nem gond.
  • bootsector
    #11711
    Üdv Urak!!
    Nem volt rossz a tegnap esti röppenés, de a lényeget összefoglalta valaki helyettem. Nekem is az a bajom, hogy 3 mp alatt leszednek, nagyon nem megy ez még nekem. Élvezetes lenne, de marha sokat kell még gyakorolni. Tudom, hogy baromira kezdő vagyok, de engem még az is igen zavar, hogy csata közben kell szarakodnom a radiátorral, meg a keverékkel, mert a gép egyszer csak elkezd felforrni, és már zuhanok is... Na mindegy, asszem addig marad az AI-vel való röpködés lámáknak való beállításon, aztán majd meglátom...
  • Zair #11710
    Jajajaja :-) Hát igen, inkább közösségi tevékenység volt mint multi game :-)
  • Zair #11709
    Ment a Priv Papa, ha lesz kedved olvasgatni. A kriksz-kraksz kockák helyére szmájlit képzelj, csak Worddel szerkesztettem és valami miatt a copy-paste kapcsán eltűntek.
  • DummyBoy
    #11708
    Milyen jókat beszélgettünk, mikor szerver indul, 8 perc töltés, fél brigádot kivágta, restart , mostjó, mostjó, 100 méter után dugó, lezuhanás, anyázás, mozi, aztán restart és gototíz :)
  • Papa01 #11707
    Jaja, azok is jó repülések voltak.. a töltési időre meg az tette fel a koronát, amikor betöltött és kb 2 perc kivágott a ROF.exe működése leállt hibaüzivel.. :)

    És akkor már nem is lehetett visszacsatlakozni.. :)
  • Zair #11706
    Hát igen, a respawn nélkül elég unalmasak voltak a holtidők, bár szerintem sejtettük, hogy jó kis játék lesz ez, ha elkészül egyszer. Azért azoknak a röppenéseknek is volt hangulatuk :-)

    Sőt, nálam olyan hosszú volt a töltési idő, hogy általában könyvvel a kezemben ültem neki játszani. Jópár oldalt el lehetett olvasni egy loading screen alatt :-) Multiban aztán kikalapálták ezt a hibát, végül a single-ben is egész tűrhető idő alatt betölt. Főleg a kisebb térképekkel.
  • Papa01 #11705
    :) Ha esetleg jobb lenne a forint mostanában akkor ne várj addig.. egy gép kb 1200-1600 ft árfolyamtól függően.

    Nekem is volt olyan kör, hogy 0-10 lett a vége.. húúú de ideges voltam. :)