29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #27698
  • macleody
    #27697
    Ja megy, csak megfogta a tűzfal.
  • macleody
    #27696
    De azért ez röhej, hogy offline sem lehet reppenni.
  • asolyom
    #27695
    Soros motorral repülő pilóta legjobb barátja a vízhőfok mérő. :-) No meg, ahogy látom, a keverék szabályozással is óvatosan kell bánni, mert a túl szegény keveréktől is túlhevülhet a motor.
  • Papa01 #27694
    Az akadozások oka: Az Amazon szerverparkján 26. és 30. között karbantartást végeznek. (A RoF az Amazon szervereit használja.)
    Link.
    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2014.09.27. 09:35:56
  • asolyom
    #27693
    Hát már elég sokan jelezték a problémát a support fórumon. Remélem, hogy hamarosan történik vmi.
  • asolyom
    #27692
    No jó. Illetve nem jó, de nincs mit tenni, várni kell, hátha megjavítják a szervert.
  • brixbrax
    #27691
    Én sem tudok bejelentkezni.
  • asolyom
    #27690
    Ahogy nézem a hivatalos fórumot többeknek van ilyen problémája. Sajnos olyan balfék voltam, hogy megcsináltam a recoveryt, amit ajánlott, így most offline módban sem tudok repülni. :-( Soha többet ilyen baromságot.
  • asolyom
    #27689
    Srácok!

    Valaki megnézné nekem, hogy ti be tudtok-e jelentkezni? Engem még mindig nem enged be. :-(

    Mi a fenével próbálkozzak?
  • asolyom
    #27688
    Egyébként pl. a hivatalos honlapon is beenged a store-ba, de maga a játék még mindig nem találja szervert. Kikapcsoltam minden tűzfalat és víruskeresőt, és úgy sem. :-(
  • asolyom
    #27687
    Milyen más szerveren? Nem csináltam én semmit. Eddig ment a bejelentkezés, aztán hirtelen nem. Hol lehet egyáltalán szervert választani?
  • Papa01 #27686

    Itt szokták jelezni...
    Szóval, nemigen patch... Más szerveren próbáltad?
  • asolyom
    #27685
    Legalább írhatná egy ablakban, hogy karbantartás van várj türelemmel. Ebből az invalid master server response üzenetből nem igazán derül ki semmi, az ember joggal hiheti azt, hogy nála nem stimmel valami.
  • asolyom
    #27684
    És az mit jelent? Meddig b@szt@ttják a szervert? Az ilyent nem szokták (vagy kellene) jelezni? Már csak azért is, hogy a csökkent agyú user ne idegeskedjen....
  • Papa01 #27683
    Péntek van, lehet kijön valami pöccs.. :)
  • asolyom
    #27682
    Na király!

    10030 hiba, invalid master server response. :-(

    Repülés közben is szakadozott a kapcsolat a szerverrel, de most végleg kipurcanhatott vmi. Internetemvan, így vélhetően odaát lehet vmi.
  • Papa01 #27681
    Nincs mit! :)
  • Papa01 #27680
    Te bombázol. A v-t lenyomva kerülsz bombacélzó nézetbe. ahonnan a gép irányítására is van ráhatásod! :)
  • asolyom
    #27679
    Lehet, csak nem én vagyok a főnök. :-)

    A kétszemélyes gépkenél nekem, mint pilótának kell bombázni, vagy a lövész esetleg csinálja magától?
  • whiteskull
    #27678
    Lehet, hogy rád várnak.
  • asolyom
    #27677
    Az i billentyű volt. Most viszont meg azt nem értem, hogy mitől van az, hogy az egész kötelék áll, és nem idul el. Jár a motor, rég letelt a melegítési idő, és a parancsnok mégsem indul.
  • Papa01 #27676
  • Relax99
    #27675
    Mondjuk igen linkelhettem volna a tiédet is:), de úgy gondoltam, hogy ott elég sok témában tud szemezgetni,
  • Relax99
    #27674
    Nehézségi fokozatnál van egy olyan, hogy show friendly icons, vagy pedig az i billentyű
  • asolyom
    #27673
    Eddig ott voltak a gépek alatt kékkel a pilóták nevei. Most ez eltűnt, de gőzöm sincs, hogy mit állíthattam el.
  • Papa01 #27672
    Zétikém, miért nem EZT linkeled? :)

    Az Antant gépei közül több a forgó motoros.. azokkal minden sokkal t9bb kínlódással jár! :)
  • asolyom
    #27671
    Köszi. :-) Jók ezek a tutorialok. :-)
  • Relax99
    #27670
    alapból "E" gomb az indítás/ leállítás, ez minden gépre igaz.
    Ha beszélsz angolul akkor, ajánlom figyelmedbe :IRFC Requiem-et
  • asolyom
    #27669
    Próbálgattam néhány típus repülni, és arra jöttem rá, hogy valamiért a német gépekkel sokkal könnyebb leszállni. A Fokker EIII-at eddig egyszer sem törtem össze, és egyszer az Albatros II-vel is sikersen landoltam. Ellenben az antant gépeivel egy kínszenvedés a leszállás. A DH2-vel még egyszer sem sikerült, és a Nieuport 17-et is 10-ből 8-szor összetöröm.

    Mellesleg pl. az Alabtros motorját hogy kell leállítani? Ahol van keverék szabályozó, vagy blip switch ott nem gond, viszont az Albábál nincs.
  • Relax99
    #27668
    Valahogy úgy, bár függ attól is,hogy mit szeretsz jobban. Én pl. úgy szoktam Se5a-nál, hogy kicsit el tolom lefele a belső kört, a zuhanásnál való kompenzáció miatt, Albatros-nál és pfalznál pedig nem használok semmit (kivétel este), mert csökkenti a látóteret és a motoron az olajozó tartály tökéletesen megfelel már ha nem lövik el
  • macleody
    #27667
    Ok, köszi Papa.
  • Relax99
    #27666
  • asolyom
    #27665
    Kreálnék snap view-t az Aldis célzóhoz, csak biztos nem vagyok benne, hogy hogy érdemes beállítani. Van ugye egy kicsi és egy nagy fekete kör. Gondolom, hogy úgy kell belekukkolni, hogy a nagy fekete is éppen látszódjon, ugye?
  • Papa01 #27664
    Igen, tudtok multizni. :-)
    @Zéti: Nem ismerem, de múltkor láttam. Azt üvöltözte, Zéééti, merre vagy??? :-)
  • macleody
    #27663
    Végülis az érdekelne, hogy ha haver a steames verziót veszi, nekem meg a sima van, tudunk-e együtt multizni.
  • Relax99
    #27662
    Szerintem sem kompatibilis, talán ha ugyanazt a login rendszert használja mint a sima be tudsz jelentkezni a steames progiba,de akkor gyakorlatilag ugyanott vagy mintha a sima lenne meg, csak van steam ingame overlay
  • macleody
    #27661
    Uraim, a RoF weboldalán megvett játék + channel map és a steam-en vásárolt RoF Channel Battle Edition kompatibilis egymással? Úgy rémlik azt olvastam, hogy nem.
  • Relax99
    #27660
    Csak így a Debrecenről eszembe jutottál és kíváncsi voltam hátha ismered a mű-vész urat.
  • Relax99
    #27659
    Ezért jó az alba, még szárnynélkül is annyi felhajtóerőt termel,hogy bármeddig el tud repülni