29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • LeonSilver
    #11784
    Hétfőn meccccenek Papa?
  • Papa01 #11783
    Oki, köszi szépen, elkezdem feltölteni az anyagot! :)
  • Fokker
    #11782
    rendben, legyen oldalkormány. :) ma is tesztelek párat, a Nieuport 28 elég érdekes, lehet hogy kell neki külön bekezdés. megnézem még a delfint és a camelt is. bár sztem olyan nagy különbség nem lesz, mindegyik bele fog férni a saját kategóriájába.
  • Papa01 #11781
    Ez nagyon szigorú........ :D
    Nem hebegtek, habogtak?

    @ Sakkay: Persze, itt volt, az orvosom például tök normális...:) Csak azt nem értem, miért egy ilyen sutyeró kell, hogy legyen az ember első élménye... :))
  • sakkay
    #11780
  • whiteskull
    #11779
    40 után már két fejet raksz a végére. :)))))))
  • sakkay
    #11778
    Pár napja voltam a Kecskeméti rep, kórházban, terheléses teszten, hihetetlenül normálisak voltak, csak , hogy legyen ellenpélda is.
    Bár nagyon szerencsére nincsen ilyen jellegű tapasztalatom(azért van de nem sok). Viszont, a gerinc röntgen után szomorúan megállapítottam, tényleg elmúltam 30...
  • Papa01 #11777
    Sajnos ma és tegnap sem repültem, de nagyon hiányzik.. :(
  • Papa01 #11776
    Fokker, ez nagyon szuper lett, köszi a munkádat! :)

    Holnap délelőtt megcsinálom! Mit szólnál, ha lábkormány helyett oldalkormányt használnánk? És persze normális videókat is csinálnék. :)
  • Fokker
    #11775
    @Papa : megcsináltam a felszállásos tutorialt, azokkal a gépekkel nem teszteltem, amelyeknek a neve kérdőjellel kezdődik. próbálkoztam trackkel is, de mindig elszartam vmit, így elfogyott a türelmem. illetve megakad párszor, pl. amikor körülnézek. a szöveg így festene:

    FELSZÁLLÁS LÉPÉSEI

    Soros motorral szerelt gépek(Albatros ?DII/DIIIa/DVa; Fokker DVII/DVIIF; Pfalz DIIIa/DXII)
    - gázkar: teljesen vissza
    - hűtő: teljesen zárva(alapértelmezett)
    - keverék: nincs
    - motorindítás: E
    - gázkar: 1000-es fordulatig növelni
    - keverék: nincs
    - melegítés: kb. 1000-es fordulaton, amíg a fordulatszámmérő rezgése megszűnik, és sima lesz a motor járása (kb. 5 perc)
    - hűtő: teljesen kinyitni
    - gázkar: fokozatosan maximumra növelni, gurulás közben lábkormánnyal korrigálni
    - felszállás


    Forgómotorral szerelt gépek(Fokker Dr.1/DVIII; Nieuport ?11/?17/?28; ?Sopwith Camel)
    - gázkar: teljesen vissza
    - hűtő: nincs
    - keverék: maximumig növelni
    - motorindítás: E
    - gázkar: marad alapjáraton
    - keverék: addig csökkenteni, amíg feljebb nem ugrik a ford.mérő(3-4 kattintásnyi)
    - melegítés: alapjáraton, amíg a fordulatszám el nem éri a 760-780-as értéket(kb. 5 perc)
    - hűtő: nincs
    - gázkar: fokozatosan maximumra növelni, gurulás közben lábkormánnyal korrigálni
    - felszállás


    V8-as motorral szerelt gépek(SeVa; SPAD; ?Dolphin)
    - gázkar: teljesen vissza
    - hűtő: teljesen zárva(alapért.)
    - keverék: maximumig növelni
    - motorindítás: E
    - gázkar: 1000-es fordulatig növelni
    - keverék: addig csökkenteni, amíg feljebb nem ugrik a ford.mérő(1-2 kattintásnyi)
    - melegítés: kb. 1000-es fordulaton, amíg a hűtővíz fel nem melegszik 60 C-fokig (kb. 7-8 perc)
    - hűtő: teljesen kinyitni
    - gázkar: fokozatosan maximumra növelni, gurulás közben lábkormánnyal korrigálni
    - felszállás

  • Sanyo
    #11774
    Néhány percenként belassul a net, lehet hogy a dediszerver is le fog szakadni.
  • Zair #11773
    De fasza kis gép ez! Nagyon ott van formailag!

    Múltkor a vérvételes rendelőben ellenőriztem, mert kaptunk egy pár lakossági bejelentést az elnökön keresztül. Körülbelül ez volt a panaszok tárgya, amit most Te is említettél. Ott állok két kollégámmal, elmondtuk a pácienseknek, hogy miért vagyunk ott, illetve az ott dolgozóknak is részletesen, hogy mit fogunk vizsgálni, ha rendben lesz minden, mire számíthatnak, ha jogosnak találjuk a panaszt, annak milyen következményei lesznek.

    Erre ugyanúgy elúsztatták magukat (a rendelő előtt az utcán kanyarog a sor vége, de akkor is tartják, hogy minden óra 45 perc és egész között hívnak csak be), ráadásul a felbőszült, másfél órája várakozó embertömegen keresztül rongyol az egyik nővérke egy kazal (10-20 db) jégkrémmel, amit be is visz a "dolgozóknak". Én nem sajnálom tőlük, de miért csúcsidőben kell ezt intézni, amikor a legtöbben vannak? És pont ellenőrzéskor???????????
  • DummyBoy
    #11772
    Szerintem igen ...

    Márkó@ : Mesélhetnél a Steel Fury-ról tényleg ...

    Nekem a WoT most nagyon bejön ... Főleg ha sikerül normális csapatba keveredni :)
  • Papa01 #11771
    Annak "csak" offline vonatkozásai vannak?
  • DummyBoy
    #11770
    A karrier mód jöjjön ...
  • Papa01 #11769
    Durva volt... Reggel 8 óra odamegyek:
    - Kezit csókolom!
    Néz, semmi válasz.
    -Csókolom!
    - MIT AKAR?
    ...
    - Ön magától ekkora bunkó, vagy valami feslőbb erő segíti hozzá?
    Erre meg elkezdett pampogni.

    @ whiteskull: Akkor mielőbbi jobbulást Neked! :)
  • Papa01 #11768
    Ezt is kitettem a riseofflight.hu-ra. :)
  • Zair #11767
    Sajnos ismerem a típust, velem is parasztok pedig mi meg azért vagyunk, hogy segítsünk nekik. Ha kollégaként megyek, ha magánemberként, egyformán ellenségesek. Tankönyvi Burn-Out szindróma-amikor a régi melóhelyemen ügyfeleztem, az én idegeim is cafatokban lógtak.
  • whiteskull
    #11766
    Tetszik a célkereszt a gép orrán. Nem egyszerű mérete van. :)))
  • whiteskull
    #11765
    Én meg ma reggel vagyok szarul. De hát erről teljes egészében én tehetek. Tegnap este spontán túltöltöttük magunkat. :))))
  • Papa01 #11764
    Új Pup képek! Hogy kerülte el a figyelmemet??? :)
  • Papa01 #11763
    Ja meg tegnap eléggé szarul voltam, még ide sem jöttem fel.. :) Most meg nem soká, mennem kell vissza az eredményért dokihoz, mert reggel vettek le vért. Mekkora paraszt volt a betegfelvételnél az a nő.. Jéézus..
  • Zair #11762
    Semmi gáz, tudom, hogy kicsit hosszúra nyúlt :-)
    Hétvégén ha ilyen szar idő lesz, le sem szállok a ROF-ról.
  • Papa01 #11761
    Dehogy veszem, én köszönöm, hogy szólsz! :)
  • Papa01 #11760
    Kitettem hírként a ROF.hu-ra is.
  • whiteskull
    #11759
    Nagyon szépek lesznek. :)))

    VIszont ha nem veszed tolakodásnak, javítani kellene szerintem az oldaladon a cikket.

    "A mai napon Jason a hivatalos fórumon képeket tett közzé a még készülőben lévő új tűz és dinamikus fény effektekről."
  • Papa01 #11758
    Zair Mester, ma írok neked, kb úgy este felé.. sajna tegnap nem voltam gép előtt..
    Új tűz a RPF-ban.
  • Fokker
    #11757
    tényleg, milyen ez a tankszim? mennyire élethű, mennyire árkád?
  • whiteskull
    #11756
    Én is a freetrackkel. Szeretek olyan dolgokat használni, amit én csináltam. :)))
  • DummyBoy
    #11755
    Nekem volt homemade, Saitek és Logitech is ... És mostmár teljesen megbarátkoztam a Logival ...
  • whiteskull
    #11754
    Most néztem, kb. 43 cm lenne az ideális. :))))
  • whiteskull
    #11753
    Akkor jó, nem csak én érzem így. :)

    Már csak azért, mert nagyobban jobb mechanikát tudnék csinálni alája. :)))

  • LeonSilver
    #11752
    De, mindig! Tök kényelmetlen, nekem legalább is. A lógiteké meg még keskenyebb állítólag!
  • whiteskull
    #11751
    És nem érzed úgy, hogy néha jobb lenne, ha szélesebb lenne? :))
  • whiteskull
    #11750
    Köszi! :))))
  • LeonSilver
    #11749
  • whiteskull
    #11748
    De jó, hogy megkérdeztem. :))

    Most tervezgetem, de akkor tényleg állítható lesz. De azért egy referencia méret jó lenne valakitől, akinek van gyárija. :)))
  • LeonSilver
    #11747
    Nekem is wiimote volt a gyári előtt. Az előtt meg egy régi, ócska kamerával csináltam meg. Csoda, hogy működött egyáltalán :)

    A pedál meg ha magadnak csinálod előtte próbáld ki, hogy hogyan kényelmes. Állíthatóra nem lehet megcsinálni? Ha néhány centit lehetne állítani a pedálokon már fasza volna. Ha nem akkor marad a próbálgatás.
  • whiteskull
    #11746
    Fiúk!

    Milyen messze legyen a két pedál egymástól?

    Most kezdtem el hegeszteni egyet, és ha van valakinek tapasztalata ilyenben, akkor szívesen meghallgatnám. :))))
  • whiteskull
    #11745
    Én a wii-set csináltam meg. Azzal tökéletes a rof kétmagos procin is. :)))))