29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Solt
    #11864
    Tudod használni, de nem jó úgy vezetni... ArmA-hoz, repkedéshez kiváló...
  • Solt
    #11863
    No, ezt nem is néztem! :)

    Egyébként pedig bőven elég a sima TIR4-s alap csomag... az 99 ajro...
  • JoeDestroy
    #11862
    Itt az alapcsomag tartalma.
  • JoeDestroy
    #11861
    Nekem a TIR sima gyári csomijában benne volt a sapi és a visszaverő. A 190 E -ban a Clip aktív ledes biszbasz is benne van azért több.

    Én a TDU-hoz is használom és jó :)
    A Shift nem támogatja a TIR-t asszem.
  • DummyBoy
    #11860
    Nézd meg a programokat ... a komolyabb autós szimek és az ArmA az tuti támogatja a TIR-t ... Na most hogy a Dirt és Shift ... azt nemtom ... Talán a Dirt igen ...

    naturalpoint weboldalán meg lehet nézni, mely játékok támogatottak ...

    WoP is jó kis game ... Elvileg jövő hónapban nagy meglepit kapunk tőlük ... majd kiderül ...
  • Maci23
    #11859
    Amit Solt belinkelt weblapot ott a sima TrackIr5 150 Euro,a gamer pack,amibe benne van a sapka meg a fényvisszaverő,meg 190 Euro!

    Akkor ha az "alapot" veszem meg ,még ne is lehet használni?

    Van kint ismerősöm Amerikába,vele szeretnék hozatni,mert itthon 48000-ért láttam a legolcsóbbat!Vagyis lehet hogy az egyetlen céget!

    #JoeDestroy: nekem is csak a 2 mag a gond!Sajnos amíg nincs 4 mag addig nem lehet élvezhetően Rof-t játtszani!Most a Wings of Prey-t próbáltam ki,az tettszik,úgyhogy a Rof-l sem lesz gondom!Tehát az is fog!

    És a TrackIr-t tudom használni például autós játékokhoz is?Használnám ArmaII,Dirt2,Shift!Gondolom ezeket támogatja!

    Üdv mindenkinek!
  • DummyBoy
    #11858
    Igen, de ő amerikát írt ... Itt is 150 papír a TIR5... csak itt ojró van ráírva nem júesdé ... :(
  • JoeDestroy
    #11857
    Nekem teljesen jó volt a W7 64bit a Q9650 + 4GB ram + NV9800GTX konfiggal.
    Azóta a W7 halt be merthogy véletlen felengedtem azt a frissítést amit nem kellett volna :(.

    A TrackIR 4 és 5 -höz a csomagolásban benne van egy passzív fényvisszaverő csíptető sapihoz, sőt a sapi is. Mindkét hardvert kezeli az 5-ös illesztőszoftver, az 5-ös 120 fps képfeldolgozást tud, míg a 4-es "csak" 60 fps-t hardveresen.

    @Fokker
    Pénteken volt szerencsém és időm reppenni, de a pcpilot szerver nem ment így a newbie-re mentem. Ott szívódott egy "népművészeti agyagedény" a felszállásos lelövéseimmel. 4. alkalommal már sikeresen kifordultam előle, és az egyik kollégával karöltve szivacsosra lövöldöztük. De csak apránként, had égjen kicsit :)
  • Solt
    #11856
    Innen pár euro a szállítás...
  • DummyBoy
    #11855
    Figyelj oda az amcsi rendelésre, mert az USA-ban olcsó a TIR, de a Naturalpoint pl: 100 USD-ért szállít hazánkba!!!

    De ha van ismerősöd aki behozza, akkor megéri. Ha komolyan akarsz foglalkozni a szimekkel, akkor érdemes beruházni rá ...

    Ha meg nem biztos, akkor érdemesebb megépíteni egy FreeTrack cuccost!
  • LeonSilver
    #11854
    Igen, qrva jó a trekk ir (nekem 5-ös van), lényegesen könnyebb vele "bánni" mint a freevel (azom is volt minden féle) és a 4 magos processorral nincsen semmi gond 64bites rencccerek alatt.
  • Fokker
    #11853
    nem rossz. az összes vulcser pucér seggére kéne sorozni egy ilyen cuccal. egy életre leszoknának a felszálló gépek lövéséről
  • whiteskull
    #11852
    Szeva! :)

    Hát, hogy érdemes-e ilyent venni? Igen. :)))
    Igaz nekem csak itthon megépített van, de nagyon nagy élmény ezzel repülni. A Trackir-ről meg azt mondják még jobb. (Vagy legalább is sokkal egyszerűbb).

    Hát azt is mondták, hogy 4 magos procival megszűntek a 64 bites gondok. :))

    De majd jönnek biztos a többiek is, akiknek konkrét tapasztalatuk van. :)))

  • Maci23
    #11851
    Sziasztok!

    Az a kérdésem lenne hogy használ valaki itt TrackIr-t? 4-t vagy 5-t?Érdemes e ilyet vásárolni?Illetve van e olcsóbb megoldás?Nem az itthon megépítemre gondolok!
    És mit vegyek pontosan ,gondolom a flip az plusz hozzá!Vagy amit a sapkára teszek!Amerikából rendelek ha rendelek,vagyis meghozzák ott most 150 USD!De ez elvileg "csak" a TrackIR5!

    Előre is köszönöm!Jah és még annyi hogyha veszek egy core quad q9400 vagy q9550 procit, a jelenlegi core2dsuo e8400 helyett,akkor simán fog futni a Rof Win7 64-bit alatt? Msi hd5850 OC 4giga DDR2 ram!

    Köszöntem!
  • whiteskull
    #11850
    Hát elég pihent agyúak, viszont a kivitelezés elég profi volt. :)))))))))

  • LeonSilver
    #11849
    Időmillllllijomosokk...

  • Her Laca
    #11848
    Maradjunk annyiban,hogy panasz még nem volt:XD
    Na témát lezárhatjuk:) Van előnye ,meg hátránya is de ez van:)
  • Relax99
    #11847
    télen meg könnyen kihül
  • Solt
    #11846
    Ó basszus... ehhez én túl vizuális típus vagyok! :D :D :D
  • Her Laca
    #11845
    Nem nem:) Kimondottan előnyös,de hát ti ezt egyszerű pisze népség honnan is tudnátok:)
  • Her Laca
    #11844
    Szívószál!!! Ti hol éltek ?:) Semmi kultúra?:D
    A krigli meg pont méret:)
  • Solt
    #11843
    Nyalásnál is zavaró lehet... :D
  • Gascan #11842
    meg a söröskorsóba is :D
  • Relax99
    #11841
    Ha megengeditek hogy egy kicsit én is beleszóljak, a bögrébe akkor is túlságosan beleér :)
  • LeonSilver
    #11840
    Ááááááááááááá. Tudtam, hogy valamit elbasztam!
  • Gascan #11839
    mármint h a levest kanállal kell enni? :)
  • whiteskull
    #11838
    Ez olyan illem izé? :))

    Majd egyszer elmesélheted, hogy vannak ezek. :)))))))))))
  • Her Laca
    #11837
    Kanállal eszem bakker ,nem lefetyelem!:)Nahát
  • whiteskull
    #11836
    Mindenki annyit kér a portékájáért, amennyit akar. :)))))
  • LeonSilver
    #11835
    Eszemfaszom megállt illetve széjjel röhögtem az agyamat.

    Elmentem ma a familiacenterbe a kisunokámnak gördeszkát venni. Ott van a hülye azé nemvagyok bót is, be is mentem megnézni az arma2-t vagy az operáció arrovvhídet. Volt egy darab arma2 (most tessék kapaszkonni) 8000HUF-ért. Meg volt RoF 6k-ért és SzájlentHánter öt, 9k-ért. Most ezek vagy bevannak baszva vagy bevannak baszva és még hülyék is.
  • whiteskull
    #11834
    Viszont a levesbe simán beleérhet. :))))))))))
  • LeonSilver
    #11833
    Ráadásul az eső sem esik be a szádba ;)
  • Her Laca
    #11832
    Ja:D Soha nincs problemám a náthával,mindig kapok levegőt:)))
  • kmarkdev
    #11831
    Szerintem a 2.Vh-s környezetben az eddigi legjobb, ami még kapható. Rendes szimu, egyáltalán nem árkád.
    Van benne:
    harckocsi elleni árok, beton- és fémakadály, aknamező,
    lőhető/taposható gyalogság (kézi lőfegyver, kézigránát, géppuska, PTRD), PAK külön személyzettel, a taposás itt is működik
    harckocsik kiugráló személyzettel,
    csata- és vadászreplőgépek, akik sajna lőnek is,
    rombolható/taposható környezet (házak, kerítések, fák, stb.)
  • whiteskull
    #11830
    Az orrod? :-D
  • Her Laca
    #11829
    Nekem gyárilag ekkora:XD
  • DummyBoy
    #11828
    Jaja ... az kemény arc volt xD

    @Solt: Ezért jók az ilyen community-k :)
  • Solt
    #11827
    :D

    Azt szeretem bennetek, hogy itt humor is van! ;)
  • LeonSilver
    #11826
    Kipróbáltam illetve ösmerkedek ezzel a sztíl fúri karkovval. Nem rossz csak van néhány "peccs" ami már nem elérhető...
  • Sanyo
    #11825
    Lehet, hogy utána ekkora lesz. :D