29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #11904
    Mi az a nullásliszt? És miért finganak bele? :)
  • Papa01 #11903
    Sok-sok dolog tartozik még ehhez a sztorihoz. A laptopot a nagybátyjával cserélte el a pda-ra, a pda-t viszont az apja hasunálta. Zolikának egyébként volt pc-je, xbox360-a is. Ilyen jótékonysági szarral kivitték Rómába, stb.

    Ezért, mondom, hogy inkább a szülőket kéne elővenni, hogy hagyták ezt.. a stílussal kapcsolatban amit írtál, a korábban is írtam, hogy igazad van.. :)
    @ Gascan:
    -Nem fogok éjfélkor, a hűtőből kivett hideg töltött kápit zabálni.
    -Nem fogom vedelni az energiaitalokat, és a Colat.
    -Igyekszem a vacsit 8-ig letudni. (Lehetőleg hideget.)
    -Próbálok minél több főzeléket enni.

    Meg ilyenek.. :)
  • LeonSilver
    #11902
    Például ezentúl nem fog belefingani a nulláslisztbe ;)
  • Gascan #11901
    Papa.. azt szeretném megkérdezni, hogy mostantól mire fogsz jobban odafigyelni? Azért kérdezem, mert szeretek másoktól tanulni :)
  • LeonSilver
    #11900
    Ahogy vesszük.
    “A CSODALÁMPA jogosult a kívánságtevő családja anyagi körülményeit megvizsgálni, arról adatokat kérni, akár a helyszínen is tájékozódni.”

    Sok-sok dolog tartozik még ehhez a sztorihoz. A laptopot a nagybátyjával cserélte el a pda-ra, a pda-t viszont az apja hasunálta. Zolikának egyébként volt pc-je, xbox360-a is. Ilyen jótékonysági szarral kivitték Rómába, stb.

    Szóval nem beszülte meg amit kapott, nézzétek meg például ezt kislányt. Ő még egy dedikált cd-nek is tudott örülni.

    http://www.csodalampa.hu/csodalampa/Besz%C3%A1mol%C3%B3k/2008-02-12_Monika

    Nekem ne mondja senki, hogy nem nyílik ki a bicska a zsebében ettől a gyerektől. Lehet, hogy azóta megtette de akkor meg sem köszönte, hogy egyáltalán kapott valamit. Itt lehet megnézni a köszöneteket : http://www.csodalampa.hu/csodalampa/Nek%C3%BCnk%C3%8Drt%C3%A1k
  • Papa01 #11899
    Ja talán még annyi a laptoppal kapcsolatban, hogy inkább a szülők felelőssége, hogy belementek az adományozásba, hiszen övéké a családi kassza, nekik kellet volna mondani, fiam, ezt nem tehetjük meg, mert etikátlan.
  • Papa01 #11898
    vitatom... :)
  • Papa01 #11897
    Persze, ezt nem is itatom el, igazad van.. Csak hát, arról nem tehet, hogy 12 évesen a jó isten ennyi sütnivalót adott neki, meg annyi betegsége volt. (Több helyen írták, hogy a közelmúltban meghalt.)
  • LeonSilver
    #11896
    Arról van szó, hogy az az alapítvány mosok pénzéből, cuccaiból támogat beteg embereket. Annak a laptopnak lett volna máshol is helye legfőképpen azért mert ez a nyomorult fasztalicska alapvetően nem is volt rászorulva. Arról meg már ne is beszéljünk, hogy ajándékot (főleg ilyent, amit egy alapítványtól kap) nem illik elcserélni, leszarozni, stb.
    Szerintem.
  • Papa01 #11895
    Szerencsétlen kölyök...

    Köszi az infókat! :)
  • Relax99
    #11894
    Pda hasznosabb tud lenni ha ki tudja használni az ember, de ennek tényleg nem sok esze van, habár a cod2-höz nem kell nagy gép én még anno mx440-el p2-es gépen játszottam vele :)
  • LeonSilver
    #11893
    Valami szívbeteg csávó, itt az SG-n is csinálta mindig a búráját. Ha rákeresel a nevére biztos találsz róla szarságot, meg asszem saját topikja is volt a gumiban. Amitől én kiakadtam és írtam is emilt a társaságnak az az, hogy kapott a Csodalámpa Alapítványtól egy laptopot, amit aztán elcserélt egy pda-ra vagy mi a szarra azért mert a laptopon nem ment a cod2 vagy mi a szar... Szóval egy jó nagy parasztgyerek.

    http://www.napiszar.com/egyeb/2008/09/09/mama2-nek-segitett-a-csodalampa/
  • Papa01 #11892
    Köszönöm szépen! :)

    :D :D Az nem valami poszt-apokos horror játék? Jó? A sorozat nekem egy kicsit uncsinak tűnt az első rész után. Azt érdemes megnézni?
    @ Leon mester: Az a Mama2 ki volt és mit csinált?? :) Felcsigáztál nagyon.. :D
  • Papa01 #11891
    Köszi szépen Urak! :)
    Háát, nagyon megfogadtam, hogy odafigyelek magamra mostantól...:)))
    @Sakkay : Ja. Hát kb, olyanok mint egy kocsma budija... döbbenet. De műtős szint olyan volt mint egy SF film... nagy csomó tolóajtó, a beteghordó srác mondtam hogy csak ő csak eddig jöhet.. meg maga a műtő nagy csomó monitor, kijelző. Meg ami megdöbbentett, milyen profik voltak ahogyan előkésztettek, de mégis tök lazák a szó jó értelmében. Az egyik a bal karomat külön tartóra tette, intézte, a másik közben még egyszer kifaggatott, az altató orvos közben már jött a cuccokkal, ő is elmondott mindent..
    @Laca : Én is így jártam..... :D
  • Zair #11890
    Hát ez hatalmas, nagyon Clive Barker'S Jericho-s a szituáció :-)
    Papa vellkám, örülök, hogy minden faszán ment!
  • Her Laca
    #11889
    Ezt nem kellett volna. Mivel vizuális alkat vagyok én is és épp kaja előtt olvasom. Szóval most nem eszem:)
  • sakkay
    #11888
    Szia Papa, örülök, hogy szabadultál.
    A kórházi WC említésekor eszembe jutott, vakbéllel műtöttek vagy 20 éve, és amikor beléptem először a wc-be , frankón olyan volt mintha valaki felrobbant volna rajta, majdnem a plafonig véres-szaros volt a fal!
    Na mondom akkor ezt a helyet nem kell erőltetni. Mentem másik osztályra..inkább másztam..
  • whiteskull
    #11887
    Most meg majd hiányozni fog a szenvedés. :))))
  • Papa01 #11886
    Végre túl vagyok a varrat szedésen is.. :) Ez egy bodottá' :D
  • Gascan #11885
    micsoda nyerőkártyával tart sakkban az asszony :D :D
  • Solt
    #11884
    Nem nagyon voltam alku pozícióban! :D Közölte, ha nem vágom le, akkor ő is dzsungelt növeszt... tekintettel arra, hogy nem kívántam Tarzan szerepében tetszelegni, inkább sövényt nyírtam! :D
  • Gascan #11883
    és legalább jó üzletet kötöttél vele? :D
  • Papa01 #11882
    Köszi szépen Urak! :)
  • Solt
    #11881
    Én attól tartottam, nehogy lemetszenek belőled egy darabot... :D Örülök, hogy minden oké, Isten hozott újra itt! ;)

    Lekapták a dzsungelt? :D A barátnőm leszedeti velem is, pedig ő még műteni sem akar! :D
  • whiteskull
    #11880
    Vigyázz! Lehet, hogy annyira megtetszik ez, hogy ezután már elvárják. :)))
  • whiteskull
    #11879
    Üdv újra itt! :)

    Gondolom mindez csak az immunrendszered erősítése végett van így. :)
  • Gascan #11878
    ez csak egy ilyen kiegészitő kozmetikai szolgáltatás :D örülök, hogy minden rendben.

    egyébként fateromnak is pont ezt csinálták :)
  • Papa01 #11877
    Ki az a Mama2??? :D Mit csinált?
    @ Solt: Jól csinálták, jó helyen vágtak fel... (összesen 5 vágás), de - már bocsánat - a tökömről leborotválták a szőrt... nem is gondoltam volna..
  • Papa01 #11876
    Üdv újra itthon Urak! :)
    Köszönöm a biztató szavakat még egyszer, eléggé szar volt bent, azért egy- két jó poén is volt. :) Tegnap este jöttem haza, végig aludtam az egész estét. de azért nem az igazi szarul vagyok még... Pénteken kell menni varrat szedésre.
    A kórtermek előtt bolt egy ebédlő szerűség, olyan, mint a sulikban.
    Mondja a férfiápoló:
    - Foglaljanak helyez az egyik asztalnál.
    Így is tettünk. Oda jön, leül azt mondja:
    -Kéne venni egy kis vért.
    -Jó.
    -Adja ide a kezét.
    És ott az asztalon(!!!), ahol kajálni kellett szépen levette vért.
    Megszólal jó anyám:
    - Ne haragudjon, a műtét is itt lesz az asztalon?

    Kész voltam. A higénia a tusolóban, wc-ben egy nagy 0. Félelmetes, koszos, szakadt, rozoga, egy szappan nincs kitéve.
    Az orvosok és a beteg hordók nagyon rendesek voltak, a nővérkék, kicsit mufurcak, de azért elment. (Azért volt egy két dolog ami nekem durva volt velük kapcsolatban.)

    @ Fokker: Köszi a választ, lerepülöm majd mindet. A banner így oks? :)
  • Gascan #11875
    csak közben nem kap levegőt... na az lehet h nem éppen jó :D .... ebbe asszem jobban belemerültem mint kéne :D :D
  • Gascan #11874
    az is lehet h pont előnyös :D
  • Sanyo
    #11873
    Pontosabban a winxp frissítésre is most nyomtam rá, még pár perc.
  • Sanyo
    #11872
    Szakadt a net, szerver már fent van.
  • Solt
    #11871
    Jaj, ne viccelj... nem kell elnézést kérni, engem nem zavar! Csak azt hittem nem ide akartad! :)
  • DummyBoy
    #11870
    Egy kis off elfér ... Vannak itt mások is akik WoP-ozgatnak néha xD

    Az a topik úgyis üres :) De elnézéseteket kérem :)
  • DummyBoy
    #11869
    Várjom ... nagyon ... bár most keményen imperialista elkurvulás tényesete forog fenn, kicsit lentebb ereszkedtem - földözelbe ...

    Ez a World of Tanks egy igen eltalált game lett szerintem :)
  • Solt
    #11868
    Ez biztos ide Uram? :D
  • DummyBoy
    #11867
    Elvileg a következő peccsben nagy meglepetés lesz, mert már régóta nem jött semmi ...

    Időközben kijöttek a skin toolok, meg jönnek a skin template-ek (már 3 csomag kijött ...), a következő dolgok tudnának nagyot durranni:

    - Mission editor - nem kell ecsetelnem miért
    - dedikált szerver és szabályozható multis beállítások - ezt sem
    - SDK a moddereknek - ez lehetne a hab a tortán ...
    - esetleg még egy kicsit gyúrhatnának a quick misson (Training) részen ... és akkor királyság lenne ...

    Szerintem a Gaijin-os srácok nem is sejtették mekkora potenciál van egy ilyen játékban ... Csak konzolról jőve nem gondoltak arra, hogy ezek egy szimulátorban alapkövetelménynek számítanak ...

    Most hogy kicsit szimesítették a játékot, így egyre jobb lett. De mivel csak kevés mission van, ezért a single megunható, nem is beszélve arról, hogy néhol az idióta timelimitek miatt irreálisan nehéz ...

    Mission editorra tuti sokan rákapnának ... De ha lenne mellé dedikált szerver is, nem csak mi tudnánk hostolni, akkor az felpörgethetné a multit is ... multi nélkül nem igazi a szimulátorozás ... A konfigolás meg ahhoz kell, hogy ne tegyen már be egy 109-essel a spitek köz, 200 méterre, mert akkor sik esélyem nincs ...

    SDK ... Ez meg kell :)

    Így sem lesz egy SOW, de akkor is ... jelenleg magasan a leglátványosabb grafikával és legkisebb gépigénnyel rendelkező árkád-sim a piacon ...
  • Her Laca
    #11866


    ABOB:)
  • Maci23
    #11865
    Milyen meglepi jon a Wof-hoz?

    Szerintem eleg lesz nekem a TIR4 alacsomag az nem is olyan draga!Köszönöm az okositást Urak!