29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #11944
    @ Urak: A következő problémában kérném a segítségeteket!
    Csinálnám a felszállással kapcsolatos vidiket és egy olyan problémában ütköztem, hogy a Fraps által létrehozott állomány mérete túllépné a 4Gb-os korlátot. (A melegítés miatt sok a várakozási idő.) Van erre valami ötletetek? (Pl, a Fraps nem tud egyből úgy tömöríteni, mint a VirtualDub?)
    Köszönöm a válaszokat! :)
    Papa
  • Papa01 #11943
    Ok, köszi! :) Remélem eszedbe jutottam, miközben burkoltad befelé azt a finomságot! :)
  • whiteskull
    #11942
    Szerintem jobb lett. :))

    Így könnyebben megtalálható. :)
  • whiteskull
    #11941
    Bocsi! Tévedtem. :)

    Csülkös, velős pacal volt. :)))))
  • Papa01 #11940
    Oki, ha már lehet ennem keményebb kajákat, körbenézek Debrecenben. :)
  • LeonSilver
    #11939
    Néhány részt megnéztem belőle, eszméletlen bár sok értelme nincs mert szerintem egy ilyen zabálásnál (vagy amikor annyira erős valami, én is szeretem az erőset, még a főzelékbe is rakok de mértékkel) pont a lényeget nem érzik, mégpedig az ízeket!Akkor meg tök értelmetlen az egész szerintem.
    Ismerek olyan embert aki annyi erőspaprikát tesz az ételbe, hogy egy hacccssseregnek elég lenne. De amikor valami olyan erős akkor az ízt nem érzi már az ember csak azt, hogy marha erős.

    Papa, ahogyan van aki büntetlenül dohányzik, piál ugyan úgy van aki büntetlenül zabálhat. Nem vagyunk egyformák.. Szerintem ez is genetika.

    Steak? Én nagyon-nagyon szeretem! Nem teljesen átsütve de nem is véresen :) Az benne a legfaszább, hogy mivel egy ilyen kéreg keletkezik a húson, a zamatok, ízek, szaftok nem folynak illetve nem sülnek ki belőle hanem benne marad a husiban. Fenséges Papa, próbáld ki egyszer akár étteremben is! Csak előtte tájékozódj (barátok, haverok, ismerősök), hogy hol csinálják faszán. Szerintem Te is a rabja leszel :)
  • Papa01 #11938
    @ Urak: Fokker mester kérésére módosítottam a a GYIK kategóriákon. Szerintetek jó így?
    GY.I.K
  • Papa01 #11937
    3 kg.. :)
  • Papa01 #11936
    Köszönöm szépen! :)
    X-52-őt használok, a weboldalra tettem ki profil állománnyal kapcsolatos leírást, majd ha van kedved nézd meg. :) A monitorom egy 22" Samu LCD, de nagyon vágyok egy full HD-és cuccra :)
    @ Leon: Húh, én steak-et sem ettem még nagyon szívesen kipróbálnám mert a tv-ben nagyon jól néznek ki. Láttad a Spektrumon a Fald fel Amerikát! c. sorozatot? De jó kis kaják vannak benne! :) Csak azt nem értem, hogy ilyen mega zabálásokat hogyan lehet büntetlenül megúszni?? :) Volt egy srác, aki a kg-os darálthússal töltött hosszúkás valamit 3 perc(!!!) alatt nyomott be!
  • LeonSilver
    #11935
    Ez egy igen fogós, ravasz kérdés Papa.

    Inkább azzal kezdem, hogy mit nem szeretek mert azt könnyebb elmondani :) Szóval egyetlen egy kaja van amivel kilehetne kergetni a világból, mégpedig a sóska. Ezt az egy kaját nem szeretem.
    Az összes többivel úgy vagyok, hogy csak és kizárólag az a lényeg, hogy finoman legyen elkészítve. Én ugyan úgy rajongok a sima, pirított kockás köménymagos rántottlevesért mint a tökfőzelékért, a steakért vagy éppen a szusiért.
  • Maci23
    #11934
    Köszönöm a gyors választ!Visszaolvastam itt a forumon,jobbulast kivanok!

    Amugy milyen joystickal repülsz ha megkérdezhetem?És lcd tv vagy monitor?

  • Papa01 #11933
    Kezdő gépként leginkább a Pfalz dIII-at javasolnám.

    Késő van, álmos vagyok, szarul vagyok. :)
  • Papa01 #11932
    Amennyire tudom, Magyarországon a dobozost nem lehet megkapni. Digitálisan (letöltősben) természetesen megveheted akár INNEN is.
    Természetesen fel csatlakozhatsz simán a szerverekre, ez nem gond. :)

    Kezdő gépként leginkább a Pfalz dIII. Nagyon erős a szerkezete, kibírja a legdurvább "merényleteket" is.. :)
  • Maci23
    #11931
    Október ösztöndíj ,addig ki kell tartanom!De hát ehhez a játékhoz ez kell sajna!A jó akarat nem irányítja a rof repülőket,úgyhogy kell az az x52!
  • Relax99
    #11930
    Jól beruháztál rá, én jelenleg is még 3k-t próbálok összekaparni, nem egyszerű a diák élet :)
  • Maci23
    #11929
    Olvasgatom én lelkesen az oldalt!Gondolom akkor ha most kezdem érdemes az Ice változatot rendelni!Ezt magyar oldalról boltból nem lehet megkapni?És ezzel is ugyanúgy tudok csatizni a szerverre?
    Most rendelem az x52-t és a quad procit csak a rof miatt!Remélem nem okoz csalódást!

    Üdv!
  • Papa01 #11928
    Leon, Neked mi a kedvenc kajád? :)
  • Papa01 #11927
    Ok, köszi szépen! :)
  • Relax99
    #11926
    mármint a filmről :) a félreértések elkerülése végett
  • Relax99
    #11925
    Ha érdekel szerintem tudok neked egy torrentet adni róla
  • LeonSilver
    #11924
    Én tudok, de azért nem pacalt. Igaz még sohasem próbáltam, a nejem nem engedné itthon :D
  • Papa01 #11923
    Az az igazság, hogy én totál nem tudok főzni.. :) De jó lenne megtanulni. :)

    Urak, ajánlok egy filmet nektek: Fail Safe (1964) Elég durva, hidegháborús film, kedvenc (egyik)gépem szerepel benne, a B-58-as Hustler, bár inkább lélektani film.
    Létezik egy 2000-es újra feldolgozása is, de ahhoz nem tudok sehogy sem hozzájutni.
  • LeonSilver
    #11922
    Miért ne? Hagymás vért ettem. Igaz régen, a nagyszüleimnél.
    Én sajnos nem tudok pacalt készíteni sem körömperkűttet. Édesapám tudott faszát rittyenteni, meg olyan vörösboros marhaperküttet, hogy a csodájára jártak a népek :)
  • Papa01 #11921
    Oki, akkor gyakoroljunk 1et, úgyis szarrá lőne mindenki most... :)
    jelszó:aaa
  • 2Pete
    #11920
    Akkor talán jobb lenne egy saját host. Nagy a káosz odafent.
  • Papa01 #11919
    Szia Peti! :)

    Gondolatolvasó vagy, most akartam egy picit felmenni... :)
    Múlthét óta semmit nem repültem..
  • 2Pete
    #11918
    Üdv Papa! Mikor röppensz újra?
  • Papa01 #11917
    Mármint úszkál benne az összeugrott vér. A levesben.
  • Papa01 #11916
    Szívesen megkóstolnám... persze nem most majd később... Te tudsz csinálni? :) (Majd egyszer elmegyek vendégségbe hozzátok egy jó ebédre! :D )

    A köröm pörköltöt megeszem, de a menyasszonyom imádja.. :) Igaz én utoljára gyerekkoromban ettem. :)
    Ahol tanítok, tudod mi a szokás a húslevessel kapcsolatban?
    Amikor készen van, és még nagyon forró, a csirke vérét ráöntik a levesre, és olyan lesz mint a hagymás vér... Azt meg kóstolnád? :)
  • LeonSilver
    #11915
    Pedig tényleg nagyon finom Papa. Persze csak olyan helyen szabad enni ahol normálisan elkészítik. Én azért nem tudtam megenni egy darabig mert a kotonaoskolában volt egyszer és szarul volt elkészítve, ráadásul büdös volt az étkezdében. Kellett hozzá pár év, hogy túl tudjam tenni magam rajta.

    Körömpörkölt? Az megy Papa? Vese velővel ? (a nejem nagymamája tudta a legjobban csinálni!)

  • Papa01 #11914
    Oki, kigondolok valamit.. :)
    @whiteskull: Még soha nem ettem pacalt, valahogy kimaradt az életemből..:)
  • LeonSilver
    #11913
    Kabbe! ;) Bár én a körmös pacalért voltam oda. Most is imádom, csak éppen nem ehetem meg :( Pedig a világ túlsó végére is elmentem volna érte. De külön-külön is imádom ( körömpörkütt, pacal).
  • whiteskull
    #11912
    Én meg most indulok lassan egy kis velős pacal vacsorára. :))
  • Fokker
    #11911
    @Papa : örülök hogy újra itt! mondtam hogy hamar túlleszel rajta. a banner így már jó, akinek ezentúl sem szúrja ki a szemét a 3 link, az magára vessen. még annyit, hogy a RoF.hu-n a GYIK menüpontot lehetne kicsit részletezni. pl. az "Egyéb kérdések" lehet hogy egy kicsit szűkszavú.

    @többiek : rég röhögtem ennyit
  • Gascan #11910
    hát igen, a cólát meg az izesitett, agyonsózott, cukrozott, zsiros szarokat jobb kerülni...

    én is próbálok erre odafigyelni, mivel már a családomban mindenkinek szedtek ki epeköveket a tesomon meg rajtam kivül ...
  • Papa01 #11909
    Nem, nem ismertem.. :)
  • LeonSilver
    #11908
    Ez egyfajta szólás Papa. Nem hallottad még?
    A nullás liszt meg régen volt a neve annak a lisztnek ami ma kb. a rétesliszt.
  • Papa01 #11907
    Itt kapható, dobozos és digitális is a ROF: ICE-ból.
  • Papa01 #11906
    1.

    2.
    Digitálisan megvásárolható.

    Egy picit olvasgasd a ROF.hu-t... :)
  • Maci23
    #11905
    Sziasztok!

    Rof-ból csak az alapverziót tudom megvenni 6000 ft körü,és utána kell megvennem a gépeket bele!Ha jól olvastam csak 4 gép repülhető az alapjátékban!Teljesen kezdő lennék olvastam a lapot,milyet vegyek meg még hozzá amivel érdemes felmerészkedni a szerverre?

    Jah és ugye nincs e más verzió amibe már vannak benne gépek pluszba!

    Üdv!