29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • LeonSilver
    #11984
    loál!
  • Solt
    #11983
    Attól tartok ez a kijelentés azért egy picit elhamarkodott! :)
  • Relax99
    #11982
    Szerintem csak parasztvakítás annyival nem tudnak többet mint mondjuk a 10k körüli kategória, azt aláírom, hogy nem kell mindíg a billentyűzetre nyúlkálni a sok gomb miatt, de igazából csak eye candy
  • Papa01 #11981
    Urak, megcsináltam a V8 motorhoz a gyakorlati bemutatót SE5a-val.

    Nézzétek, már meg, hogy jó-e így... :)
    Köszönöm!
    V8-as motorral szerelt gépek (SeVa; SPAD; Dolphin)
  • Papa01 #11980

    Ez olyan ha nem túl fárasztók a hasonlataim, mintha Talma alá a MOTO2 ben egy Rigát tennének. Ott sem a motor teszi az ügyes pilotát?


    Itt egy kicsit fogalomzavarban vagy. Hiszen te a gépek között teszel különbséget, nem pedig a vezérlők között!!!! A kettő nem ugyanaz!
  • Her Laca
    #11979
    X65

    Ez kell neked plusz egy pedál. Ezekkel "verhetetlen" leszel,meg kicsit szegényebb.
  • 2Pete
    #11978
    OFF:
    Tényleg ilyen hullámos a ferihegyi beton?

    /ON
  • Papa01 #11977
    Most mondjam azt, hogy nekem van x-52,pedál, trackir, és pl Máté egy sima cyborg evo-val (Asszem az van neki), akkor lő le amikor csak akar. A drágább joy és más extrák pusztán plusz kényelmi funkciókkal bírnak. :)
  • Relax99
    #11976
    http://www.youtube.com/watch?v=EVDFMMdBOI8&feature=related
  • Relax99
    #11975
    egyébként meg ha van egy iphonod is mellé:
    http://www.youtube.com/watch?v=EVDFMMdBOI8&feature=related
  • Relax99
    #11974
    Sidewinder precision pro-nál nem kell jobb, :), bár most én is egy saitek cyborg evo-t használok
  • Lacusch69
    #11973
    Ha jól működik, szinte mindegy milyen idős a joy. Én most alakítottam át az X52 + pedál kombót úgy, hogy a botot feltettem a szekrény tetejére és helyette egy MS Sidewindert használok (gázkar + pedál maradt).
    Mint tudjuk, a MS joyok lassan már tinédzser korúak...
  • Husimoto
    #11972
    Ebben teljesen egyetértek veled. De azért nem mindegy szerintem, hogy kaviccsal dobálok egy tankot vagy RPG-7 el. Lehet ügyes kavics dobáló vagyok, de ugy valogba durrantanak, hogy 1 hétig oda is becsengetek ahol csak az alap van kész. :D

    Ez olyan ha nem túl fárasztók a hasonlataim, mintha Talma alá a MOTO2 ben egy Rigát tennének. Ott sem a motor teszi az ügyes pilotát? Hát nem csak, de egy igen fontos része.

    Bár hozzá teszem én csak ugatom ezt a szimulátorosdi dolgot, lehet ti ezt jobban tudjátok.
  • Papa01 #11971
    Nem a joy teszi a pilótát... :)
  • Husimoto
    #11970
    Macikám. :D Sajna botcsinálta IL-2 s vagyok. A ROF-t csak Demo szinten probáltam ki. Egy 8 éves wigman Attack 2 joy ehez a játékhoz is kevés. Csak kacsingatok vele egyenlőre.

    Amugy a galaxisban, a kedvezményes ár akkor érvényes ha neten rendeled meg, de kérheted személyes átvételre és akkor 5390 píz.
  • Maci23
    #11969
    Hé te Husi!Hát te mit keresel itt?:-) Te is szimulátorozol vagy szimulátoroznál?Vagy hogy is van ez?Felveszem ezt a cod mellé!:-) vagy még nem tudom vagyis megpróbálkozom vele!Kössz a tippet,azt hittem az a bolt csak online webshop!De akkor ha bemegyek akkor is van 10% kedvezmény?

    Off: ilyenkor laptopon vagyok,azért nem vagyok ts!
  • Papa01 #11968
    Szia, üdv a topikban! :)
    Vagy akár INNEN is rendelhető, szükség esetén.
  • Husimoto
    #11967
    Mint rendszeres olvasólya a topiknak, eddig csak olvasólya engedd meg Macikám (bocs majd ts-n megbeszáljük, hogy csak úgy letegeztelek :D)

    Most azt hiszem itt kapod meg a játékot a legolcsóbban Magyarországon:
    cd galaxis
    Néztem külföldi oldalakon is, de ez most a legolcsóbb. Ha tévedek, majd a törzs topik lakók kijavítanak.

    Üdv a Pilotáknak! :D
  • Maci23
    #11966
    Akkor megveszem a dobozost a saturnba azt hiszem 6000 ft!
  • Papa01 #11965
    Oki, köszi! :)
  • Fokker
    #11964
    az ingyenes virtualdubbal tudsz vágni. LINK
  • Fokker
    #11963
    sztem az a megoldás, hogy ha már jár a motor és elkezd melegedni, akkor vágni egyet, majd 4 perc múlva folytatni a felszállással. így az egész videó 2 percnél nem hosszabb.
  • Papa01 #11962
    Óóóóó, értem! :D
    Közben rájöttem a megoldásra. A várakozás közben is működik az időgyorsítás... :)
  • whiteskull
    #11961
    Én egy régebbi változatot vettem meg. Az ingyen volt. :)))
  • Papa01 #11960
    Asszem, adó..
  • Papa01 #11959
    Én a Fraps-et vettem meg, még régebben, alapvetően aza baj, meglehetősen túlárazott progik.
  • whiteskull
    #11958
    Az micsoda?
  • LeonSilver
    #11957
    Én is gondoltam már rá, csak az a qrva VAT ne lenne ott :)
  • Papa01 #11956
    :)
  • Papa01 #11955
    A digitális (letöltős) verzió úgy működik, hogy megveszed, megkapod a kódot, letöltöd és feltelepíted.
    A vásárlás kapcsán pedig annyit hogy a megfelelő árfolyamnak megfelelő forintot kell feltenni, talán egy picit többet. A ROF esetén a fizetés mindig dollárban történik. Ha itthon a dbozost veszed meg az 6ezer ft, jobban megéri sztem is.
  • Maci23
    #11954
    1 pont oda! :D
  • whiteskull
    #11953
    Szerintem a sima az jobb, mert te döntheted el, hogy milyen gépet veszel hozzá, és még talán valamivel olcsóbb is. Ráadásul nem is muszáj egyszerre két gépet venned.

    No meg én szeretem mindemellett, ha kézzelfoghatóan itt van mellettem a doboza is. :))
  • whiteskull
    #11952
    Köszi! :)

    Már meg is vettem. Mindjárt kipróbálom. :)
  • Maci23
    #11951
    Meg akkor ezt vegyem meg szerinted vagy a simát,és majd ott a gépeket hozzá?
  • LeonSilver
    #11950
    A playclaw jobb szerintem. Nem kell szarakodni a tömörítéssel, röptében csinálja!
    http://www.playclaw.com/
  • Maci23
    #11949
    Papa!Hogyha megveszem ezt a változatot amit adtál linket,akkor azt postázzák vagy kapok egy kódot és tölthetem is a játékot?Jahm és inkább akkor 35 eurot vagy 10000 Ft-ot rakjak a számlára?Gondolom az euro jobb!

    Nekem is 22 Samsung full hd monitorom van,csak a méret miatt kérdeztem,mert itthon van egy 82cm lcd-m de az csak hd-s,de szerintem ha hdmi-vel összekötöm,akkor nem lehet az olyan rossz vele!
  • whiteskull
    #11948
    Lassan eljutok oda is, hogy ezt is megveszem: :D
  • whiteskull
    #11947
    Minden
  • whiteskull
    #11946
    Minde 2. falatnál. :)

    A többieknél meg Leonra gondoltam. :)))
  • Papa01 #11945
    Fraps beállításaim: