29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #12064
    Lehet ajándékozni... :)

    Új gépvásárlási akciók.. :) BUNDLES
  • Papa01 #12063
    Máté Kolléga! :) Mi van veled nagyon eltűntél... Mikor jössz ROF-ozni, újra? :)
  • Papa01 #12062
  • whiteskull
    #12061
    Gyakorlásnak ez a legjobb. :)))

    No meg kocsmázásnál is dokkal jobb. :)))
  • Papa01 #12060
    Igen, nekem is nagyon jól esett, de végére csak estem keltem..., de azért voltak kemény csaták is!! :)
  • whiteskull
    #12059
    Gyerekek!

    Igen jó volt ez a mai repülés. :)))
  • Papa01 #12058
    Felszállásra jelentkezem! :)
  • 2Pete
    #12057
  • Papa01 #12056
    Egy 15 perc. oki?
  • Papa01 #12055
    Hostolok egy picit, ha van kedved gyakorolni, a fordulózást a vénemberrel.. :)
  • 2Pete
    #12054
    Ha ez nekem szól akkor most jó. Sajáton, vagy tömegbe?
  • Papa01 #12053
    FC2: Flaming Cliffs 2
    BS: Black Shark

    Mindkettő, igen jó szimulátor.. :)
  • Maci23
    #12052
    Mi az az Fc és mi az a Bs? :D
  • Papa01 #12051
  • whiteskull
    #12050
    Igyekszem. :))
  • Papa01 #12049
    Oki, köszi! :)

    Urak, este 8 körül ki jönne repülni egy kicsit? :)
  • LeonSilver
    #12048
    Azt, hogy az adott topikot felvette a kedvencekbe vagy az adott akármi a kedvence.
  • Papa01 #12047
    Urak, ez mit jelent?

    +fav

    Sok helyen látom, h ezt válaszolják valakinek...
  • Papa01 #12046
    Van egy jó barátom, és neki is ilyen kutyája van.. Ő küldte a épet, na gondoltam megmutatom, neked.. :D Ezt viszont, megmutatom neki.. .:D
  • DummyBoy
    #12045


  • Papa01 #12044
    A Falcon-on én is agyaltam, mert komoly szimu, csak 2 gondom van vele:

    -Grafika.
    -W7 alatt úgy tudom többeknek probléma van a futtatásával..
  • LeonSilver
    #12043
    Ott a Falcon. LGB, buta és okos bombák.
  • Zair #12042
    Szerintem nem jogi okok miatt, egyszerűen az FC felett eljárt az idő, hiába a legutóbbi ráncfelvarrás. Biztos egy csomó új megoldást használnak az új gépekhez, szerintem inkább kompatibilitási problémák lehetnek a dolog hátterében.

    Arról nem is beszélve, hogy a Szu-25T és a Kamov remekül kidolgozott fegyverrendszereihez képest mondjuk pl. az A-10A tiszta árkád, - amíg az előzőeknél majd' összegabalyodnak az ujjaim, mire üzembe helyezek és kilövök egy anti-tank rakétát, addig ez utóbbinál két klikk a Maverick indítása - már csak emiatt sem illeszkednek annyira egymáshoz.

    Az A-10C gondolom inkább a Szu-25-re meg a Kamovra fog hajazni a realizmust illetően.
  • Papa01 #12041
    Gondoltam, hogy tetszeni fog...
  • DummyBoy
    #12040
  • Papa01 #12039
    :)
    Én nem is értem, miért nem kapcsolják össze?? Jogi okok miatt? Igazán azért furcsa ez nekem, mert szerintem jóval többen vennék meg az A-10C-t ha komoly multi része lehetne az FC2-vel...
    Nem baj. A ROF az mindig itt lesz.. :)
  • Papa01 #12038
    Én már nagyon vágyom egy olyan gépre, amelyben az LGB bombák használata le van modellezve.. és ebben le lesz! :) Azt hiszem, én meg fogom venni.
  • Solt
    #12037
    Ebbe én bele sem kezdek megint.... :D

    Egyébként én ezért nem vettem meg az FC2-t! Berágtam rájuk...
  • LeonSilver
    #12036
    Egyébként a vásárlást illetően egy perc kétségem sem lenne ha fasza 3D-s klikkelhető kabinnal su25t és / vagy su25 érkezne :) Az első lennék aki megvenné :D Nekem ez a gép sokkal inkább kézre áll mint az A10.
  • Papa01 #12035
    Én is minden hónapban remegve várom a bank sms-ét... :)
  • Zair #12034
    Hát igen, sajnos nálam a 9600GT és a 4.2-es duál proci már egy ideje az élvezhetőség határán képes csak a kedvenc játékainkat produkálni. A ROF még csak-csak elmegy, (az "új" 258.96-os Nvidia driver nálam komolyan csodákat tett a korábbiakhoz képest) de az FC-nél és a BS-nél már elég gyengusz. A grafikával még meg-megbirkózik a vas, de a proci harmatgyenge neki.
    Egyébként is unom már az XP-t, lassan váltani kéne, de ha váltok akkor azt már egy új vassal szeretném, szóval gyerekprojekt előtt ezt az oldalbordámmal megetetni...XD
    Dehát hátha ránk szakad a bank. Igazándiból ha nem emelik a devizás törlesztőt, én már akkor boldog leszek :D
  • Papa01 #12033
    Dummy-nak:

    :)
  • Papa01 #12032
    Ez nem hülye hepp... :) Én sem szeretem a pixelháborút.. De az hogy nem kapcsolják össze multiban legalább az FC2-vel, hát azon meg rökönyödtem, eléggé. Igazán úgy lehetne eladni a játékot, mert hát így ugye a multiban marad a közös csapás mérés AI ellen, ami szerintem sem sok.
  • LeonSilver
    #12031
    Én ezért gondolkodom azon, hogy egyáltalán megvegyem vagy ne.
    Ami biztos az az, hogy nekem most egy kanyi vasam sincs hardverre. Ehhez kapcsolódik, hogy nekem van egy hülye heppem, nevezetesen az, hogy qrvára nem szeretek lebutított grafikával játszani. Szóval nem tudom, hogy mit fogok csinálni. Egyébként nekem az sem tetszik, hogy az FC2 - BS - A-10C nem lesz egymással (MINIMUM multiban) kompatibilis.
  • Papa01 #12030
    Igazán belerakhatnának valami Sivatagi Vihar kampányt...
  • Sanyo
    #12029
    Biztosan lehet majd finomhangolni az effekteket.
  • DummyBoy
    #12028
    Nem tudom ... Most néztem az A10-es videót ... Ha ez a víz fog hömpölyögni az egész bolygó felszíne alatt, akkor 4 db 6magos I7 talán elég lesz kezdésnek ... :(

  • Papa01 #12027
    Én nagyon kíváncsi vagyok a gépigényekre, az új szimukat illetően.. Azér' valamit mondhatnának! :)
  • whiteskull
    #12026
    Nekem most tavasszal volt fejlesztés, pont a ROF miatt. Így muszáj, hogy jó legyen a SOW-hoz. Punktum! Ennyi. :))
  • Papa01 #12025
    Óóó, én kis tudatlan... :)