29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • whiteskull
    #12106
    Dokival már beszéltél? Elengedett? :)
  • Papa01 #12105
  • whiteskull
    #12104
    Micsoda sz@r meló lehet ezekkel repülni. Egészen sajnálom őket. :))))
  • Papa01 #12103
    Ezeket nézzétek Urak!!!

    Jól látom, N28, SeVa, drI??
    Képek.
  • Papa01 #12102
    Jaja, kíváncsi vagyok mi lesz benne...
  • whiteskull
    #12101
    No akkor kb. egy hónap még. :)
  • Papa01 #12100
    Patch infó a hivatalos fórumról:


    Guys,

    Next Update which is 1.015 will come in October. Hopefully before mid-month. It's in Beta now.

    Jason
  • Papa01 #12099
    Én pont az ellenkezőjét állítom.. :D szerintem a az N11-es jobb az N17-nél is... kevésbé hajlamos a dugóra, barom jól lehet vele célozni...
  • Gascan #12098
    az az egy érvem van a dh2 és fokker e3 mellett, hogy albával már repültem.. és sokan azt mondjátok h a 11es nieuport nem annyira jó .... persze ez nem azt jelenti, hogy személyesen nem szeretném kipróbálni mindent :D
  • Papa01 #12097
    Leginkább mindkettő... :))
  • Gascan #12096
    Nemtom eldönteni mi legyen ... E vagy F :D
  • Papa01 #12095
    Máté, örülök, hogy repültünk együtt! :) Szuper volt! :)
  • Sanyo
    #12094
    Kösz. 8)
  • Papa01 #12093
    Sanyo Mester, holnapra egy nagy konténerrel Neked!! :)
  • Solt
    #12092
    Szia! Csak repülne, de ( még mindig ) nincs rendes nete... :S

    A lényeg... logitech driverben a "Combined" fül mellé teszel egy pipát, így két pedált egy tengelyként kezel, és így beállítható játékon belül ruddernak... legalábbis DCS-ben így volt. Ha jól emlékszem a fék és a gáz pedált tudod majd használni... ;)
  • Maci23
    #12091
    Minden oks! :D Köszönöm!

    Solt itt repül veletek?Mert nála találtam egyik forumba hogy használta a G25 pedáljait a lábpedálok helyett!
  • Sanyo
    #12090
    Kissé megkésve, de elkészült az Iron Cross Edition SimHQ cikk fordításának harmadik része.
  • Relax99
    #12089
    ÉN ugye msot tervezem megvenni a játékot, és az lenne a kérdésem, hogy mivel nincs elérhető számlám, hogy tudnék mégis gépeket vásárolni, van-e olyan mód pl. mint steamen, hogy "ajándékba" vehetsz meg cuccokat másoknak? Tehát megvenné nekem valaki és a pénzt természetesen elküldeném
  • Papa01 #12088
    Urak, egy pénteki repüléshez mit szólnátok? Olyan régen volt már.. :)
  • Papa01 #12087
    Én a DH2-est csak sárkányrepülőnek hívom.. :)
  • Zair #12086
    Kicsit lassabbak lennének már visszafelé repülnének :D
  • Papa01 #12085
    Én is szeretem mindkét gépet! :) Olyan kis aranyosak! :)
  • DummyBoy
    #12084
    Bundle E xD
  • Zair #12083
    Én is annak az akciónak a keretén belül vásároltam be, asszem kevesebb mint féláron lehetett megvenni a gépeket. Én most a "régi" masinákra gyúrok, nagyon tetszik a Dh.2-es meg az Eindecker is.
  • Papa01 #12082
    De akkor most már ok? :)
  • DummyBoy
    #12081
    Lehet, valaki asszem használta is ... Pont a G25-ét ... keress vissza ...

    Mellesleg nekem az első pedálom is kormány pedáljából lett átalakítva, és attól függetlenül, hogy nem úgy működött mint az "eredeti", attól függetlenül sokat dobott a játékokon!
  • Maci23
    #12080
    Amúgy amit a gépekről kérdeztem azt még papírra is leirtam,karikáztam kihuztam,hogy értsem de akkor nem értettem!:-)
  • Maci23
    #12079
    Olvasom a gyikot mint az atom,de látom akkor minden abba van benne!:-) értem!Köszönöm!:-)

    Viszont!Lehet hülye kérdés,de nekem van egy logi g25 kormányom amihez van pedál,nem lehet azt pedálkent használni a rofba?tudom hogy nem úgy müködik csak kérdezem!:-)

    Köszi!
  • Papa01 #12078
    Felhívnám a figyelmet az Alba2-re, jó kis gép! A Bundle F-be vásárolható meg, de mindkét Alba2-őt megkapod, tehát 3 géppel leszel gazdagabb 2 áráért! :)
    (N11, Alba2, Alba2lt)
  • Papa01 #12077
    Én megvettem az összes gépet, bár hozzá kell tennem volt egy pár napos akció, amikor asszem 3 dodóért lehetett gépeket vásárolni.. na akkor behabzsoltam.. :)
  • Papa01 #12076
    Szia Maci! :)

    Tudom, ez a szokásos mantrám, de.. :))
    GYIK: Milyen géptípusok repülhetőek az alapjátékban?

    Itt láthatod, hogy ezek az alaptípusok, amivel repülhetsz:
    * Fokker DVII
    * Albatros D.Va
    * Nieuport 28.C1
    * SPAD 13.C1

    És ha megnézed a kiszemelt packot (Mega Bundle 1) az alap RoF tulajoknak (Feltételezem, a dobozos/letöltős ROF-ot veszed meg...) 65.50$

    Fokker DR. 1, Pfalz D.IIIa, S.E.5a, Sopwith Camel, Albatros D.II, Nieuport 17, Sopwith Dolphin, Albatros D.III, Pfalz D.XII, Fokker E.III, Airco DH.2, Nieuport 11, Fokker E.VIII, Fokker D.VIIF) 40%-os kedvezmény

    Ebben a listában nincsenek benne az alapgépek. :)

    Miért nem lehet szerkeszteni ebben a nyomorék fórumban,ezeket a kibaszott hozzászólásokat, INGYEN??? Bocsánat!
  • whiteskull
    #12073
    A megapackban egy gép sincs benne, ami az eredeti játékban van.

    Legalább is, ha jól néztem. :)
  • whiteskull
    #12072
    Nem rossz! :))

    De azt hiszem én maradok a havonkénti 1 gépnél. Így legalább lesz idő kipróbálni rendesen mindegyiket. Ahogy ismerem magam, simán kapkodnék csak a gépek között, és úgy nem tudnám kitapasztalni őket. :)))
  • Maci23
    #12071
    Sziasztok!Ha megveszem az alap rofot akkor a rofponthu szerint tényleg csak 4 gép repülhető?Papa,neked milyen gépek vannak már meg!De ha megveszem a megapakkot amit most linkeltetek,abba van15 gép és abból 3 gép az alap játékban is benne van!Ezt most nem értem,kifizetek 60 dollárt olyan packért amiben az alap gépek is benne vannak?És az alapjáték még 6000ft!

  • Papa01 #12070
    Majd írd meg, miket vettél! :)
  • Zair #12069
    Királyság! Már azt hittem "befagytak" az árak és a lehetőségek a 7,62 dolcsi/gép árfolyamon. Megyek a bundle packekhez csemegézni!
  • Papa01 #12068
    :)
    Gépvásárlás hírként a ROF.hu-n
  • whiteskull
    #12067
    Akkor most már bármikor küldhetsz nekem egy gépet. :D
  • Papa01 #12066
    :)
    Az ajándékzás hírként a ROF.hu-n. :)
  • DummyBoy
    #12065
    Bundle E ordered xD