29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Sanyo
    #12226
    59th fórumon kérdezz rá, ők csináltak és használtak/nak is ilyen cuccot.
  • Papa01 #12225
    Jaja, én is valami hasonlót akarok, de tényleg görények.. ezért 8000 lehúzni valakitől..
  • LeonSilver
    #12224
    Emberek. Annak a tányérnak a méretei nincs meg valakinek amelyik az x52 joyon van? Tudjátok, ami a rugó alatt van. A mezei x52-n ez műanyag és esztergáltatnék egyet helyette.
  • Zair #12223
    Szerintem is, veszíteni valód nincs vele. Ha nagyon görcsölnek legalább feszültséglevezetésképpen lehet velük ordítozni meg ilyenek :-D
    Nem tudom, hogy felétek erről hogy rendelkezik a szabályzat, de általában munkáltatói igazolást, vagy pl. diákoknál iskolalátogatásit utólag el szoktak fogadni.

    Esetleg a titkárságon ha kiállíttatnád a helyesen ledátumozott közalkalmazotti igazolást, és azt vinnéd be az irodájukba? Vagy írásban tértivevénnyel/ajánlva küldenél egy kérelmet nekik, egy eredeti munkáltatóival? Nekem ez utóbbi megoldás egyszer bejött pl. a MÁV-nál, ahol egy ügyfelem rokkantnyugdíjas igazolással volt vmi gebasz.

    Tudom, hogy az ellenőrnek meg ez a dolga, de mekkora gyökérség ez is? Nem gondolja komolyan, hogy valaki tényleg olyan hülye, hogy egy fél éve lejárt közalkalmazotti igazolással akar csalni?
  • Papa01 #12222
    Persze, hátha sikerül valamit lealkudni.. :)
  • Papa01 #12221
    Hátha... kérek majd munkáltatói igazolást is , hogy ott dolgozom évek óta folyamatosan...
  • Solt
    #12220
    :))

    Egyébként komolyan mondom, hogy menj be vele... egy próbát mindenképpen megér!
  • Husimoto
    #12219
    Akkor ezt jól megbeszéltük. :D Macikám nem úsztad meg a bankba menetelt.
  • Zair #12218
    Nálunk be lehet utólag is, mondjuk 500 pénzt így is leránt rólad az SZKT vagy a Tisza-volán, de akkor sem kell kifizetni a bünti teljes összegét.
  • Papa01 #12217
    vagy patikára... most a kórházi, 40ezer után, ez a -8 ezer nem esett jól éhgyomorra..
  • Papa01 #12216
    Én a virtuális kártyámat reg-eltem, nem a simát! :)
  • Solt
    #12215
    Olyan nincs! Meg kell próbálni... Őzike szemek, fül farok behúz, és próba... ha nem sikerül, akkor mond meg nekik, hogy Solt azt üzeni költsék orvosra! :D

  • Papa01 #12214
    Most augusztus végén kaptam a papírt, és akkor ugye jött a betegség is... most meg mentem vissza.. és jött a szopás.
  • Husimoto
    #12213
    Kb. 6 éve Silkroados koromban lettem paypal használó, akkor még az kellett hozzá, sima kártyát nem fogadott el. De akkor le vagyok maradva, akkor Macikám dolga is megvan könnyítve. Reggeli a kártyáját és simán tud majd paypalon repcsiket venni. :D
  • Maci23
    #12212
    Március-Szeptember,sokáig nem vették észre!
  • Papa01 #12211
    Azt mondta az ellenőr, hogy utólag ezt nem lehet bemutatni, nem értem, miért... :(
  • Solt
    #12210
    Pecsét rá, utólag bemutat + valami szívhez szóló kérvény! ;)
  • Papa01 #12209
    Van nekem egy 50%-os ped. utazási kedvezményem, sajnos az ellenőr vette észre hogy hogy nem 2011.03.11 van rápecsételve, hanem 2010.03.11.. Ennyi dolga lett volna a titkárcsajnak... (jó én sem néztem meg...) Tiszta idegbeteg vagyok.
  • whiteskull
    #12208
    Nem volt jegyed?
  • Papa01 #12207
    NEm kötelező a dombornyomott kari, a vásárláshoz (PayPal hoz sem), nekem sincs olyanom.. :)
    Engem meg jól megbírságolt az ellenőr 8K-ra... szépen ért véget az első munkanapom...
  • Maci23
    #12206
    És ez?
  • Maci23
    #12205
    Jaah mert ez ilyen régi?Azt nem tudtam!Csak ezek nincsenek rossz áron!Gyere fel Xre!
  • Maci23
    #12204
    Nem most akartam venni,most elég volt a procit a játékot meg a joyt kifizetni! :D
    Csak érdeklődök körbe körbe! :D
  • Husimoto
    #12203
    Igen lestem már mind a kettő hirdetést, de megmondom a frankot nem nagyon van bizodalmam 2000-s évjáratú joyhoz. Mert ha nem tévedek a Cyborg 3d 2000 gyártmányú, lehet maga az adott hirdetett joy nem, de a konstrukció mégiscsak 10 éves. Lehet tévedek, akkor ugyis kijavítotok majd.
  • whiteskull
    #12202
    Szerintem az sem lenne nagy baj, ha az elején nem vennél gépet, hanem azokkal gyakorolnál, ami bent van a játékban eredetileg. Az elején nekem még a levegőben maradás, vagy egy egyszerű kanyar is gondokat okozott. Az meg, hogy mivel esik le az ember, szinte mindegy. :)))
  • Maci23
    #12201
    Huuu ... :D nemegyszerű!

    Husi adok linket lesd meg joyok: Joy1Joy2

    Jó áron vannak szerintem,többiek megmondják jó ez a joy!
  • Zair #12200
    Anno rámsóztak az Esrtenel egy hitelkártyát, asszem 200K hitelkerettel. Ha valakinek van esetleg ilyenje, azzal is lehet rendelni, csak k*vagyorsan vissza kell utalni a levett pénzt, mert horribilis kamatokat számolnak fel. Magam is kipróbáltam erre (rendeltetésszerűen hálistennek sosem kellett használnom).
  • Husimoto
    #12199
    Ah, hogy nincs szerkesztés gomb. :D Rendszeres Paypal használó is vagyok, sajna ahhoz is dombor nyomott kártya kell, így mindenképp be kell balagnod a számlavezető bankodba, vagy egy dombornyomott kártyáért, vagy hogy a Papa által belinkelt virtuális számládat megnyisd.
  • Husimoto
    #12198
    Gondolom Medve elvtárs baja az lehet, hogy nincs dombornyomott kártyája. vagy ha nem akkor tévedek. Amúgy gondolom, hogy rendelkezel sima kártyával, ha igen beballagsz számlavezető bankodhoz és ha rendelkezel a megfelelő havi utalással a számládra, oly szivesen csinálnak nejed dombornyomottat, hogy na. Győzd kifizetni a kártya csináltatás és az éves díját.
  • Zair #12197
    A lényeg, hogy a virtuális bankkártya megléte nem kritérium (mint írtam én is egy stock bankkártyával rendelek) de a srácok szerint könnyebb vele az élet.
  • Maci23
    #12196
    Írtam hogy olvastam! :D
  • Papa01 #12195
    Tudom, szokásos mantrám, de: :)
    Repülőgépek vásárlása online.
  • Zair #12194
    Én egy tök szimpla dombornyomott Erste-s kártyával rendelek, eddig semmi gond nem volt vele, leszámítva a legelsőt-amikor még nem engedte opcionálisan a paypalt, hanem az a másik gagyi holland cég volt, amivel azóta meg is szüntették a kapcsolatot. Akkor is megkaptam a gépeket, csak egy napos késéssel.

    A rendelés normál menete annyi, hogy belépsz az oldalra a profiloddal, a gépnél rámész a buy-ra, megadod a kért kártya adatokat, és amikor vége a procedúrának, egyszerűen csak be kell lépned a játékba-ott már elérhető lesz a vásárolt gép. Nem kell kódokkal meg semmi ilyesmivel vacakolni, automatikusan jóváírják a profilodhoz.
  • LeonSilver
    #12193
    Itt nyugodtan lehet offolni, ha olvasgatod a topikot láthatod, hogy szokásunk.
    A videó meg qrva jó!
  • Husimoto
    #12192
    Előre is elnézést az offért és azért is ha már volt. De nekem tegnap nagyon vidám perceket okozott ez a kis filmecske, illetve filmecskék.
    Olvasván a sok csúnya mandulaműtéten átesett vagy most abból lábadozó szomorú emberkét eszembe jutott, hogy okozok nektek egy pár perc vidámságot.

    katti ide :D

    Azt hogy ki milyen szót szúr be a videóba, mindenkinek az ízlésére és képzelőerejére bízom. Ne fogjátok magatokat vissza, mi mindent tud csinálni egy medve és egy vadász. Bocs macikám :D
  • Maci23
    #12191
    Az lenne a kérdésem,ha mondjuk megveszem majd a nagy pakkot,ami azt hiszem 65 dollár,akkor az megjelenik a hangárban,vagyis a gépek!És ezt a vásárolt RoF kódomhoz fogja hozzárendelni?Vagy hogyan lesz az "enyém"?Olvastam a gépvásárlást a magyar oldalon,de nekem ez nem derült ki!
    Jah és van e arra lehetőség,hogy ne kelljen csinálnom virtuális bankkártyát,hanem valamely tapasztaltabb kollégának elutalnám a pénzt,és ő megvenné!Nem tudom ez pontosan hogy működik,hogy ez egyáltalán kivitelezhető e?De részemről a bizalommal nem lenne gond,az ismert forumtagok felé!Ha tudnak segíteni azt pedig megköszönöm!
  • Sanyo
    #12190
    Bizonyára a dokinak is...
  • Solt
    #12189
    Jobbulást! :) Nekem kb ugyanez volt a sztori, igaz kb 25 éve! :D Annyi nagyon bennem maradt, hogy engem is kikötöttek, és az a gáz amit lélegeztettek velem, elég komolyan beütött! :D Hatalmas pörgő szivárványt láttam, a közepén meg ott ültem... :D
  • DummyBoy
    #12188
    Igen, sokat segít, ráadásul súlycsökkenés is, szóval nagyobb lesz a repülőnek kilógrammra vetített lóerő hányadosa!!!

  • whiteskull
    #12187
    Lassan meg kell állapítanom, hogy a repülés iránti szenvedély a mandulák kivételével kezdődik. :)