29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • DummyBoy
    #12186
    Ó, én keményen celeb lettem a kórházban mikor kivették a manduláimat :)

    85-ben volt, ált.isk. 2-os voltam, szokásos menet, a történet pár részletét később mesélték el anyámék :)

    Szóval szokásos lekötözős móka volt, üvölcsek oszt jóvan ...

    Állítólag egy igen bunkó orvos műtött, bunkó volt mindenivel, nővérekkel, anyámékkal, mindekivel, közben egy fiatal nyikhaj gyerek volt ...

    Leközötek szépen a székhez, elkezdett a doki kotorászni a számban, én meg próbáltam szabadulni, ahogy csak bírtam ... ééééés ... pár hosszú perc után elengedett a lábamon a kötés ... Na minden düh, elkeseredettség és hiszti egy rugásben teljesült ki, úgy rugtam tökön a bunkó dokit, hogy másik doki fejezte be a műtétet ... Síri csend volt amíg kivitték a műtőből, utánna szerintem az egész kórház a röhögéstől zengett ...

    Bent tartottak utána pár napig, a nővérek úgy bántak velem mint egy királlyal, kilószámra kaptam az ajándékokat, még anyáméknak is megköszönték a dolgot :)

    Szóval nekem jó emlékeim maradtak róla :)
  • whiteskull
    #12185
    Nem hiába szoktak tovább otthon maradni ilyen műtét után. :)))

    No meg szerintem az se segített, hogy ennyit fogytál. :)
  • Papa01 #12184
    Az első órám durva volt, elég hangosan tartok órát, (nem üvöltve, csak emelt hangon), de 10 perc után szakadni kezdett rólam víz... és inkább leültem.. :)
  • whiteskull
    #12183
    Úgy látszik akkoriban mindenki gyerekkorában élte át ezt. :)))

    Bírod még a melót? :D
  • Papa01 #12182
    Én meg annyi fagyit/madártejet ehettem, amennyit csak bírtam, kaptam valami repülőt is, és nagyon bőgtem, amikor anyámék elmentek a kórházból ..:)
  • whiteskull
    #12181
    Én egy DeTomaso Pantera távirányítós autót kaptam. A krumplipürére, meg az aranyhalakra nem emlékszem. :D
  • LeonSilver
    #12180
    Jaja. Így voltam én is olyan 1969-70 körül (akkor még aranyhalak is voltak a szökőkútban a kórházban, bár lehet most is vannak). Kajára krumplipürét kaptunk amit nemes egyszerűséggel kulimájsznak hívtunk!
  • whiteskull
    #12179
    Gyerekkoromban engem sem altattak el. Lekötöztek egy székre, azt ordíthattam. Azt mondták ez jó, mert látják a hangszálaimat. :)

    Mondjuk nekem egyszerre kiszedték mindkettőt. :))
  • whiteskull
    #12178
    Köszi! Utánanézek. :)
  • Papa01 #12177
    Elaltattak? Ez tök jó! :) Gondoltam is korábban, hogy nem irigyellek, mert engem kölyökkoromban, eléggé megkínoztak... érdekes, nem altattak el.. :)
  • whiteskull
    #12176
    Jobbulást!

  • Sanyo
    #12175
    Nem volt semmi gond, konkrétan meg akartam kérdezni, hogy egyáltalán csináltak-e velem valamit. :) 7:30-kor bejelentkeztem, átöltözés után elnyomott a buzgóság és elaludtam. Fél óra múlva nyitják az ajtót, hogy lám-lám hatott a szuri, mehetünk. Álljon meg a menet mondom, szuri nem volt csak az éjjel nem tudtam aludni. No akkor szuri, utána egy kis pihenő és már toltak is a buliba.

    Fura volt, hogy lekötöttek, mert nem terveztem hogy ugrálni fogok (nyilván oka volt). A kezemet 2x bökték meg, mert az első csatlakozó valamiért nem volt jó. Még arra emlékszem, hogy az arcom fölé rakták az oxigénmaszkot és mondták hogy mindjárt aludni fogok. A dokinéni kérdezte, hogy ideges vagyok-e, mert izzadt a kezem. Hogyne mondom, nem szoktam minden nap idejárni.

    A következő már csak az volt, hogy a kórteremben fekszem és csöpög belém a cucc. Aztán olvastam egész nap (Robert Leckie - Helmet for my pillow).
  • Papa01 #12174
    Mielőbbi jobbulást! :)
    Nagyon megkínoztak?
    @ Relax99: Igen, amiatt vannak ott a formázó gombok! :))
  • Sanyo
    #12173
    Halló urak, már haza is engedtek a kórházból. Tegnap megszabadítottak az orrmanduláimtól, két hétig nem melózhatok.
  • Relax99
    #12172
    ezt a szöveget is szépen megsikerült formáznom :)
  • Relax99
    #12171
    @ whiteskull: hát én pl egy gamepad analóg karjának a potija helyére kötöttem be a pedálét és kb ennyi elég is
  • Maci23
    #12170
    Husi neked csak egy joy és a RoF kell már "csak" akkor!Ha XP-t használsz és nem 64bit akkor teljesen rendbe van szerintem!Ma vettem meg vagyis tegnap a RoF-ot,már csak a procit várom és kipróbálom!

    Gyere te is! :D
  • whiteskull
    #12169
    Engem is meggyőzött. :)))
  • whiteskull
    #12168
    Egy kérdésem lenne.

    A készülő pedálba milyen elektronikát rakjak be?

    Gondolom valami usb-s joy, vagy kormány kellene.
  • Solt
    #12167
    Hát az egészet én sem, de ha játékfejlesztő lennék, ő lenne az első akit felvennék! :D
  • whiteskull
    #12166
    Hát igazából a tizedét nem értettem annak amit írt, de a szövegkörnyezetből kiderítettem, hogy elég ütős dologba fogott bele. :)))
  • whiteskull
    #12165
    Én azért szoktam, csak offline-ban. :)
    Meg is látszik a szeptemberi statisztikán. :)

    Be kellett gyakorolni ezt a Pfalzot. :)
  • Papa01 #12164
    Nekem is, nem is tudom, mikor rofoztam egyszerre ennyit... :D
  • whiteskull
    #12163
    Dejó volt ez a röppenés! :)

    Néha már ráéreztem az ízére. :))))
  • Solt
    #12162
    Nézzetek be a DCS topikba... Hungaro elképesztő! :D
  • Papa01 #12161
    Köszi szépen, az nagyon jó lenne!!! :))
  • Fokker
    #12160
    @Papa : örülök hogy lassan felépülsz! a pénteki repülés nekem is jó.
  • LeonSilver
    #12159
    32 bites XP alatt semmi gond. A 64-est XP-t nempróbáltam. A többi 64 bites oprenccer (vista, w7) és a RoF nem megy az egyik peccs óta faszán kétmagos procival.
  • Husimoto
    #12158
    Sziasztok

    maci kolléga írta, hogy neki venni kellett 4 magos procit. nekem 2 magos van azzal mi a gond? XP op rendszerem van, ati 5770, 4 giga ram, és egy intel core2 duo 7600 proci. Ezzel lenne gondom a roffal?
  • Relax99
    #12157
    Hát akkor új lapot is vennem kell majd, :( egyébként meg 2-3 éves
  • Solt
    #12156
    Néha rám jön az ellenkezhetnék! ;)
  • LeonSilver
    #12155
    Dehogy van. Az ilyenek bőven beleférnek az ugratásba!
  • LeonSilver
    #12154
    Egyébként pedig TESSÉK megnézni!
  • Solt
    #12153
    Hmmm... ez tényleg szép... kár érte! :S ( remélem nincs harag a szurkálódásért :) )
  • LeonSilver
    #12152
    Áááá. Most még arra sincs kedvem.
    Főzött egy manus egy igen fasza ROM-ot a PDA-hoz, qrva szép meg minden csak vannak dolgok amik nem mennek (gondolom neki nem volt fontos) és emiatt az előzőt kell visszaraknom. Pedig kurvára megtetszett. Ilyen ni:



    Na ezért nincs kedvem morgolódni.
  • Her Laca
    #12151
    Ja csak ujj bios kell. Nekem is megy bár nekem sli delux om van.
  • Gascan #12150
    úgy érzem benne ott alszik a kisördög :D
  • Gascan #12149
    az M2N a csipszet miatt nem támogatja úgy tudom ... ez elég öreg deszka már
  • Solt
    #12148
    Semmi morgolódás Leon? :D Összezavarsz! :D
  • LeonSilver
    #12147
    Sima m2n ?

    Asus M2N
    Alaplap
    - Socket: AM2
    - támogatott processzorok: AMD Athlon64, AMD Athlon64 FX, AMD Athlon64 X2, AMD Sempron
    - Northbridge chipset: NVIDIA nForce 430 MCP
    - memória: 4 DDR2 DIMM 8192 MB
    - LAN chip: NVIDIA nForce 430 MCP Gigabit MAC Attansic PHY
    - LAN sebesség: 1000 Mbit (IEEE 802.3ab)
    - hangkártya: ADI 6 Channel High Definition Audio CODEC
    - csatlakozók: Dual-15 pin D-SUB, RJ-45, USB 2.0
    - ATX formátum
    - méret: 305 x 206 mm