29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #12387
    Oki, majd egyeztetünk időpontot.. :)
  • Maci23
    #12386
    Vicces igen!És semmi nem tartja,nem eltörve van hanem nem elég széles a fül hogy megtartsa!

    Most mentem fel a szerveretekre repülni egyet!1 órát már gyakoroltam offline! :D
    Majd kicsit okíthatnál valamikor papa,ha ráérsz!

    Köszöntem!
  • Papa01 #12385
    Jaja, sajnos ez gond.. küldjed vissza gyorsan... azér' jó nagy szemetek, hogy ilyen példányokat árulnak
  • Maci23
    #12384
    Akinek van X52-je,ez ugye nem normális, hogy kiesik ez a gomb?Nincs jól rögzítve?3 órás a joy!Megy vissza gariba!
  • Maci23
    #12383
  • Maci23
    #12382

  • Maci23
    #12381
    Hova töltsem fel a képet hogy be tudjam szúrni ide?
  • whiteskull
    #12380
    Én is papáét használom, csak egy kicsit változtattam rajta. Nekem a freetrack vezérlése is a joy-on van.

    És sokkal jobb. :))
  • Maci23
    #12379
    Oksi,megvan a cuccos!És papa, ez sokkal jobb mint az "alap" konfig?

    Köszöntem!
  • Papa01 #12378
    Valamelyik ikonnal, ha jól emlékszem jobb oldalt be tudod tölteni a profilt.. :)
  • whiteskull
    #12377
    Van egy kék kör felül az editorban egy fogaskerék és a nyomtató előtt. Ha arra rákattintasz, akkor teszi a joyra a profilt.
  • Maci23
    #12376
    Leszedtem a legújabbat,ez okés!Megnyitom vele a fájlt kiírja a kiosztásokat!És utána?A kijelzőn az van írva hogy no profile!

    Vagy már okés csak nem írja ki?
  • Maci23
    #12375
    Megnézem ezt akkor!
  • Maci23
    #12374
    Azt raktam fel ami a cd-n volt hozzá!De akkor az nem jó gondolom!
    Aham megjött már röüködtem is kicsit!De ne is mond!A C gomb amit a két görgő fog közre kiesik a helyéről!A nagy fekete a joy-on!Játék közbe nem zavaró,mert csak felfele esik ki,de zsír új cumótól na ne már!Most ment a reklamáló levél! :D (hócipőtele)

    Megnézem van e frissebb saitek oldalán!

  • Papa01 #12373
    Az lehet a régebbi... majd otthon megnézem neked, fejből nem emlékszem a verziószámra... :) Megjött a joy?? :))
  • whiteskull
    #12372
    A legfrissebb editort szedted le a netről? Nekem valami sd6 a neve.

  • Maci23
    #12371
    Leszdetem papa joyprofilját,de a profil editor csak .dat fájlokat enged betölteni,de amit be kellene vele tölteni az pr0!Hogyan? :D
  • Papa01 #12370
    Sok sikert! :) Ha betöltötted a profilkezelőbe a profilt, ha nyomogatod a gombokat a gázkar LED-jén szépen kiírja, mi micsoda.. :)
  • whiteskull
    #12369
    Sok szerencsét! :))

    Először talán az albatrosDVa-val repülj. Talán az a legjobban irányítható, és a kilátás is egész jó benne. Nekem az segített sokat, hogy a nézőpontot hátratoltam teljesen a "home" gombbal.

    No meg a tréninget se baj, ha végigcsinálgatod. Bár nekem még az utolsó nem ment. :)))
  • Maci23
    #12368
    Megvan!Most már csak az x52-t várom,holnap megjön akkor próba cseresznye!Le is szedtem papa x52-profilját,majd holnap összelövöm!Hátha sikerül!
  • Maci23
    #12367
    Köszönöm!Csinálom! :D
  • whiteskull
    #12366
    Bocs nem "Agree", hanem "I Accept" :))
  • whiteskull
    #12365
  • whiteskull
    #12364
  • whiteskull
    #12363
    Ha elindítottad, kattints a "register new account"-ra. Egy agree utána, majd jöhet a nick név, e-mail, jelszó és a sorozat szám. :))
  • Maci23
    #12362
    Nah felraktam a RoF-ot,és az a kérdésem hogyan írom be a kódot és hova?

    Köszi!
  • Solt
    #12361
    Ráadásul van azonnal, és ha gond van cserélik azonnal... drága, de van szolgáltatás is. Más kérdés, hogy aki talpra esett és szorítja a pénztárcája, annak van lehetősége sokkal jobb áron vásárolnia...
  • Sanyo
    #12360
    Így van, MM megnéz és tapi, máshol pedig megvesz.
  • LeonSilver
    #12359
    Köztudott, hogy az MM egy qrva drága hely. Abból élnek, hogy sokan nem nézik meg mi-mennyi csak a reklám ugrik be nekik, hogy ők a kurva olcsó hely, így ott vásárolnak. Lehet, hogy van amit megéri ott venni de szerintem ha van is ilyen, az nem valami sok termék lehet. Én szoftvert néztem ott nemrégen és eldobtam az agyamat.
  • Gascan #12358
    ez a média markt nagyon állat. ... mondom bemegyek a westendbe veszek egy ilyet TP Link WiFi Adapter ... 6500 forint volt... az iponnál 3500 forint.. és a szlogen, ami minden pénzt megér.. mert hülye azért nem vagyok? - csak folytatni kell, hogy "itt vásároljak" :)
  • Papa01 #12357
    :)
  • Solt
    #12356
    Ajánlva lett pár topikban... :)
  • Papa01 #12355
    Jaja, láttam. :) Érdemes lehet utánajárni majd miért ugrott most meg a látogatásszám.. :)
  • LeonSilver
    #12354
    Mindjárt gondoltam Papa, ott is a szmájli a végén :P
  • whiteskull
    #12353
    Közben rápróbáltam az il2-re a laptopon.Teljesen jól fut már. :)
    Épp most töltöm fel a ROF-ot is. Megpróbálom mi sül ki belőle. :)
  • whiteskull
    #12352
    Vagy csak hirtelen kezd megugrania ROF népszerűsége. :)))
  • Papa01 #12351
    Nem, tudom, én is néztem reggel.. :) Nem én nyomkodtam, Leon.. :D Lehet lett egy fanatikus ROF.hu rajongónk.. :)))
  • whiteskull
    #12350
    Én is nyomkodtam, de a staton az nem látszódott meg. Maximum a Mamin. :D
  • LeonSilver
    #12349
    Papa otthon nyomkogggyyya mind az állat ;)
  • whiteskull
    #12348
    Hú de megugrott a ROF.hu látogatottsága! :))

    Vagy ez csak valami technikai dolog? :)