29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • DummyBoy
    #12428
    Na ja ... Ne legyen a reptér felett harc ... mert lehet hogy az egyik szerint épp felszállt, a másik szerint meg már 10 perce köröz a reptér felett ezért támadott rá ...

    Arra akarok rávilágítani, hogy tökéletes megoldás nincs sajna :(
  • Papa01 #12427
    A légvédelemmel az a baj szerintem, ha ha a reptér felett légiharcolnak és az egyiket lekapja az légvédelem, elég idegesítő... :)
  • DummyBoy
    #12426
    Vulcsing témában - külföldi szervereken sok helyen engedélyezett ...

    Elsősorban primitív dolog, mert nem kell hozzá nagy tudás, és a sok istvánka a káperdére veri otthon, de együtt kell vele élni ...

    Körbe lehet pakolni a reptereket AI AA-val master skillel, de nem tudom mennyire lenne effektív ...

    Ez sajnos minden multis játék publikjában bennevan, csak mindenhol máshogy hívják - basecamp, stb ...

    Erre a működő ban rendszer lenne megfelelő, de sajna az még nem az igazi ahogy hallom ...
  • Papa01 #12425
    Én is nagyin rég beszéltem már vele, remélem, jól van. :)
  • Papa01 #12424
    Az ok, hogy így volt, de ez nem a valóság, és úgy gondolom a szerón az a cél, hogy egymást a levegőben győzzük le... :) Az hogy valakit felszállás közben ledarálnak primitívség. :)

    A légvédelem, meg nem sokat ér.. :) Főleg meg idegesítő is , ha a reptér volt mormális pilóták légiharcolnak normálisan és az egyiket lekapja az AAA... :)
  • GregG
    #12423
    Valóban nagyon idegesítő, ha a reptérről fel és leszállás közben szétlőnek, és távol álljon tőlem, hogy ilyenre vetemedjek, de

    1: a valóságban is volt ilyen

    2: Rendes küldetésekben tele van pakolva légvédelemmel minden bázis, és úgy kell neki, ha valaki meg akarja támadni.
  • Gascan #12422
    például a felszállástól számított 30 másodpercben nem számolja ha lelőnek valakit felszállás közben vagy még a földön
  • whiteskull
    #12421
    Nem rossz dolog ez a statisztika, de tudni kéne a helyén kezelni. :)))
  • whiteskull
    #12420
    Hogy tudom meg az ellenfél nickjét? Onnan, hogy ha lelő akkor kiírja? :)
  • Zair #12419
    Mér' alakult ki ez a fajta földönszétlövős játékkultúra? De komolyan? Pluszpont jár a pilóta kinyírásáért, vagy a földön szétlőtt gépekért, vagy mi? De ha igen, most az a k*va statisztika tényleg ér annyit, hogy tönkretegye más emberek szórakozását???

    Remélem Márkóval minden Ok, meg korábban beszéltük, hogy esetleg én is megpróbálnám belerakatni a Spad meg Alba III skinjeimet a hivatalos pack-be, ahhoz meg kellenének a leírások. A némettel elboldogulok, de a többi nyelvhez szükség lesz a segítségre.
  • whiteskull
    #12417
    Nem kicsit betegek. :)))))))))
  • Fokker
    #12416
    OK.
  • Sanyo
    #12415
    Ezeket nyugodtan feltehetnéd a videógalériába is. :)
  • Sanyo
    #12414
    Röviden ezért. :)
  • Fokker
    #12413
    azért használnak nagy gumit, hogy le tudjanak szállni bármilyen felületre, ne kelljen kifutó.

    pl:



    van még extrémebb:

  • Relax99
    #12412
    Szerintem ez minden szerveren alap dolog, hogy felszálló gépet nem lövünk, ettől függetlenül mindig van 1-2 olyan ember aki szeret ezzel szórakozni. Egyébként láttam a videóba, hogy sok gépen jóféle vastag gumik vannak, tudjátok esetleg miért ilyet használnak?
  • whiteskull
    #12411
    Ha a levegőből indulsz, akkor meg aztán nem is lehet ilyesmi problémád. :))
  • whiteskull
    #12410
    A szerveren nem kell melegíteni. Gáz azonnal és lehet menni. :)))

    Ha meg valaki felszállás előtt szét lő, akkor az biztos nem olvasta a játékszabályokat. Durvábban szándékosan nem fogalmaztam. :))))))
  • Maci23
    #12409
    Skacok,az miért van hogy felmentem a szerverre repülni,és melegítem a motort amit írtatok az oldalon,kb 5 perc,és mire felmelegedett a motor végre, indulnék de elrepült egy srác felettem és szétlőtte a jobb szárnyamat annyira hogy már a gurulásnál kuka volt!Ha lelőnek mindig meg kell várni a melegítést?Meg rámlőnek közbe,az nem nagyon jó!
  • whiteskull
    #12408
    Ez az utolsó tényleg mindent bevetett a fékezés érdekében. :))))))
  • Fokker
    #12407
    @Maci : ha másodjára is szart hoznak más hibával, kérd vissza a pénzt, és nézz másik hely után. vannak helyek, ahol a gyári hibás cuccokkal is próbálkoznak. hátha valakinek nem tűnik fel, hogy szétesik a motyó.

    @Papa : granula a stathoz! nekem még bőven gyúrnom kell egy hasonlóhoz. a közös repülés jó ötlet a germánokkal, bár eléggé kiestem a gyakorlatból. viszont szívesen vállalok B'n'Z fedezést, ha már megzavarom az ellent, az is jó. mindenképp érdemes előtte taktikát megbeszélni.

    egy kis OFF: Alaszkában rendszeresen rendeznek STOL(rövidtávú le/felszállás) versenyeket. itt egy kis összefoglaló:


  • Papa01 #12406
    Oki, Urak, remélem páran még csatlakoznak! :)
  • Papa01 #12405
    Köszi szépem, jó menet volt! :)
  • whiteskull
    #12404
    Tölteléknek, és figyelem elterelőnek jó leszek. :))))

    No meg valakit meg is kell bosszulni. :))))))))))
  • whiteskull
    #12403
    Dehogy nevetünk ki. :)))

    A nevemben is kihívhatod őket. :))))))))
  • Gascan #12402
    megoldódott.. találtam egy másik drivert az oldalon és azzal úgy ment, h a korábbit letöröltem azt pedig fel
  • brendon566
    #12401
    Bármi ötleted támad -aminek az a lényege, hogy repülni kéne- magam részéről benne vagyok...DDDDDD

    De csak gratulálni akartam a stathoz. :)
  • Papa01 #12400
    Urak, lehet kinevettek.. :) de támadt egy ötletem... Mit szólnátok, ha a J99-eseket kihívnánk egy kis közös repülésre, harcra?? :)) Ők mint németek és mi magyarok?? :) Lenne kedvetek? És ők benne lennének szerintetek? :)
  • Gascan #12399
    a utility ami meg lenne hozzá az meg nem megy 64bites Win 7en
  • Gascan #12398
    olyanban tudnátok nekem segiteni, hogy vettem egy új USBés Wifi Adapter ... felinstaláltam ... és most hogy meg szeretném nézni a helyi hálózatokat, a WIn 7 azt irja ki, hogy egy adapter nincs bedugva..

    ... ugyan ezt eljátszotta a korábbi USBés Wifi Adapterrel is, de azzal valahogy egyetlen hálózatra a helyire automatikusan felcsatlakozott.

    Viszont a régivel se tudtam megnézni a helyi hálózatokat, térképszerűen
  • Papa01 #12397
    Köszönöm szépen! :)
  • whiteskull
    #12396
    Ahogy a fiam mondaná: Majd ha felnövök, én is ilyen ügyes leszek. :)))

    Gratulálok! :))
  • Papa01 #12395
    Urak, ezzel eldicsekszem... :)

  • Maci23
    #12394
    Megtörtént,írtam már emailt!Természetesen cserélik!Vagyis azt mondták,ha nincs eltörve akkor cserélik!És nincs eltörve,tehát (gondolom én), cserélik is!Futár hozza futár viszi!Eddig csak pozitiv tapasztalataim vannak a bolttal ahonnan rendeltem!Nemúgy a gyártóval ...
  • Papa01 #12393
    A vásárlás után 3 munkanapig szó nélkül ki kell hogy cseréljék, minden indoklás nélkül, még akkor is ha hibátlan..
  • LeonSilver
    #12392
    Ja. És most, azonnal jelentsd be a hibát, ha lehet ímélben is úgy, hogy maradjon nyoma! Ez fontos mert a hiba egy 3 órás készüléknél következett be!
  • LeonSilver
    #12391
    Én inkább azt mondom, hogy ha nem akarják kicserélni, akkor fogyasztóvédekezés. Ha elkezdi maga bütykölni, akkor a későbbiekben ha előjön valami hivatkozhatnak arra, hogy nem cserélik / javítják mert buherálta. A neten vásárolt dolgokra egyébként sokkal keményebb szabályok vonatkoznak (még a vásárlástól is ellehet állíni bizonyos esetekben, utólag is!). Marci, javaslom, hogy ennek nézz utána és mindenképpen erőltesd (ha kell) a cserét!
  • Sanyo
    #12390
    Semmiképpen sem normális, ha tudod cseréltesd ki. Csak akkor kezd el szerelgetni, ha nagyon nem akarják a cserét.
  • LeonSilver
    #12389
    Én ahogy olvasgatom a panaszokat az fogalmazódik meg bennem ismételten mint már annyiszor. Nevezetesen ha egy terméket elkezdenek többen venni és egyre olcsóbb kezd lenni, akkor ez törvényszerűen magával hozza a minőségromlást is. Így volt ez annak idején az Asus és Abit lapokkal, Matrox karikkal, de például mostanában a "neves" és drága PSU-kkal is.

    AZ x52 is amíg drága volt és kevesebb fogyott nagyon fasza volt, most meg amikor szaréhugyé dobják utána az embernek olyan is.
  • DummyBoy
    #12388
    Hmmm ... Nekem nem volt ilyen gondom ...

    Meglepő, de elég sok gomb kiszedhető az X52-esen ...

    Megpróbáltad már visszarakni valahogyan?

    A 3 kis fülecske nincs megsérülve? Lehet hogy csak kicsit mozgatni kellene rajtuk ...