29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #12468
    Vitába kell, hogy szálljak veled.. :)
    Én több forrásból olvastam, hogy az IIIa változatot szerették a pilóták.
    Úgy gondolom, egy Camel ellen esélye nincs a P3d-nek, nagyságrendekkel szarabbul fordul Pfalz.

    Orsózás: Hát szerintem elég szarul orsózik, simán eldobja a sebességét, még ha jelentős sebesség többlettel kezdesz bele a manőverbe is. Próbáld ki akár a Nieuport 28.C1, vagy a Seva-t. Na azok jól orsóznak.. :)

    Átesés: Próbáltad már a kis sebességű folymatos fordulózást alacsonyan? Csak úgy remeg, és pillanatok alatt át tud esni...

    Repülni szoktál egyébként a szerón? Ha igen, milyen nick-el? :)
    @ Whiteskull: Gratula! :) Mondjuk, hogy álló motorral kipörög, szerintem az bug.. :)
  • whiteskull
    #12467
    Nekem a DVII-es nem állt annyira kézre mint a DV-ös, de ez gondolom az egyéntől is függ. :))
  • whiteskull
    #12466
    Igen. :))

    El lehet felejteni a beforgásokat. Már ha persze nem lőtték szét a motort. :D
  • GregG
    #12465
    Abban az egyben korrekt, való igaz. Ez az U alakú merevítőknek (vagy hogy hívják magyarul) volt köszönhető. Legalábbis nem esett szét - de nem zuhant túl gyorsan sem.
    De míg az eredeti gépet nem szerették a pilóták, mert könnyen átesett, bedugózott, és izzadva lehetett csk repülni, ez nem éppen mondható el a játékban lévőről.
    Majdnem olyan jól fordul, mint a Camel, sose esik át, jól orsózik, egy Pfalz könnyedén visszaver 2-3 entente gépet.
  • Papa01 #12464
    Jelenleg egy übergép és semmi köze a korabeli beszámolókhoz.


    Ez így ebben a formában nem igaz.. valójában a P3d az egyik legjobb zuhanó tulajdonságokkal rendelkezett...sokkal masszívabb volt, mint a többi gép.
  • GregG
    #12463
    ja várj, van kép is! :)



    ha valakit érdekel, írjon.
  • GregG
    #12462
    Bocs az offtopikért, de van egy I.VH-s fazonú bőr pilótadzsekim eladó, olyan, ami Howard Hughesnek volt az Aviator-ban:

    http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=182322667

    @Maci: a Fokker DVII még kezesebb, mint az Albatross D.Va.
    Sőt, ha megveszed a Pfalz D.IIIa-t, na az a legkezesebb, de csak azért mert nagyon el*ták a modelljét. Jelenleg egy übergép és semmi köze a korabeli beszámolókhoz.
  • Papa01 #12461
    :)
    Most próbáltad ki elsőként?
  • whiteskull
    #12460
    Tökéletesen működik így. :)))

    Egy kis leheletnyi gáz, a gép simán lassul, és érezni, ahogy az oldalkormány kezd hatásossá válni. :D
  • Papa01 #12459
    Kifarolás: Mikor már gurulsz, finoman adj gázt.. :)
  • Zair #12458
    Én általában túl magasan lebegtetem ki, a futószár így szinte beleáll a pilóta seggébe, úgy odavágom a reptérhez. Nem tudom miért alakult ki ez a "Harrieres" reflex nálam.:-D
    A kifarolásra még nekem sem sikerült hatékony megoldást találnom, gyakran még csutkára belépett oldalkormány esetén is csinálja.
  • Maci23
    #12457
    Akkor a 28 pont nem is olyan jo :-/ :-)
    Az a baj hogy mikor leszállok kifarol a gép balra vagy jobbra dől,leér a szárny azt törik mindig!Alap 4 gép közül van még olyan "kezes" mint az alba.dv ?
  • whiteskull
    #12456
    Szinte mindenért kap pontot az ember. Azért is, ha sérülten leszállsz a hazai térfélen. :)))
  • Maci23
    #12455
    Kicsit próbáltam feldobni a hangulatot! jahm és az mit jelent hogy volt 28 pontom a szerón?Az azt jelenti hogy belelőttem valakibe?Mert le senkit nem,az tuti!
  • Papa01 #12454
    Azt azért ne tedd.. :))
  • LeonSilver
    #12453
    Ja.De szerintem tényleg nem komolyan kérdezte. Ha mégis, akkor beledőlök a kardomba :)
  • Papa01 #12452
    TS-es szeró, megy, bár az admin írt egy dolgot az üzi falra, amit nem értek...
    @ Leon: Macira gondolsz? Háát látod ebbe bele sem gondoltam.. :D De szerintem komolyan kérdezte.. :)
  • LeonSilver
    #12451
    A szmájliból ítélve szerintem viccnek szánta.
  • Papa01 #12450
    Nagy tömegben az sem számít.. :D
  • Papa01 #12449
    Mikor leszállás közben, mikor már kigurulsz? Hasra húzod koppra botot..
    Kerékfék, féklap fékszárny nincs, a levegőben sebességet eldobni csúsztatással tudsz, illetve gázlevétellel és az állásszöge megemelésével.
  • Maci23
    #12448
    RoF-ba melyik gombbal fékezek? :D
  • whiteskull
    #12447
    Pedig én a gyakorlatra nem támaszkodhatok. :))))))))))
  • Papa01 #12446
    Na igen, ott már nem sok taktika marad.. :)
  • whiteskull
    #12445
    Hát mindenesetre ez a 20 ember egyszerre sok nekem. :))
  • Papa01 #12444
    Hát ja... :) de sokszor akkor lag-ol, ha az illetőnek nagy a ping-je. :)
  • whiteskull
    #12443
    Én mentem valaki után végre, azt csak ugrált előttem. Azt két perc kergetőzés után jött egy csapattárs, és a tengerbe lőtte. :)
    Hát nem voltam boldog tőle. :)))
  • Papa01 #12442
    Akkor, nem most igen... de álmos is vagyok, úgyhogy kiléptem.. :) Én nagyon szeretem a ROF-ot, azért igyekszem naponta repülni egy picit.. 40-50 percet.. :)
  • whiteskull
    #12441
    Neked nem ugráltak a gépek?
  • Papa01 #12440
    Válasz TS ügyben. A srác, úgy tudom, admin. :)
  • Relax99
    #12439
    Hát ha leáll a ts akkor ajánlom figyelmetekbe a mumble névre hallgató progit, én tf2-es körben sokat használom, sokkal jobb a hangminőség, kisebb a késése, mint a ts-nek és a hálózatkezelése is jobb, kezelő funkciókról nem is beszélve
  • Papa01 #12438
    Szerintem, ez valami sablon szöveg... :) Remélem.. :))
  • brendon566
    #12437
    Alul írja, hogy server banned mikor elfogadod a hiba üzenetet...de csak poén volt :) ne legyen igazam
  • Papa01 #12436
    Szerintem emiatt nem megy a 2-es se...
    Leállás

    Komoly technikai okok miatt a TeamSpeak 3 szerverünket le kellett állítanunk. Sajnáljuk a kiesést, reméljük mihamarább vissza tudjuk kapcsolni, erre valószínűleg szerdán fog sor kerülni. Az újraindulásról itt fogunk tájékoztatni titeket.
    Máté kolléga, miért ne menne többet? :)
  • Papa01 #12435
    Nézem... :)
  • 2Pete
    #12434
    Hát ez gáz...átállunk a hármasra?
  • brendon566
    #12433
    A leírtak alapján nem is igen fog többet menni :)
  • brendon566
    #12432
    ugyanez nálam is.
  • 2Pete
    #12431
    Ha levulcsolnak átmegyek egy másik reptérre, megkeresem, és addig amíg mozog...
    Valaki megnézné a TS-t, engem nem enged fel mert azt írja hogy a szerver amihez csatlakozni akarok fekete listára került.
  • Relax99
    #12430
    @ Fokker: Kösz a magyarázatot

    @ Zair: Szerintem ez is kb úgy van, mint pl cod-ban hogy azért csal, mert játszani nem tud, és ezzel próbálja kompenzálni, sikerélményt szerezni, vagy csak idegesíteni embereket, bár sokan bele se gondolnak abba, hogy ezzel csak elűzi az embereket
  • Papa01 #12429
    Nyilván kiegyenlített légiharcra gondoltam...:) Szerintem jobb AAA nélkül..:)