29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #12508
    Üdv a fórumon! :) Igen itt sokkal inkább "lendületből" lehet repülni, mint erőből! :) EZT, ha van időd, kedved nézegessed.. :)
  • mijki
    #12507
    Eléggé tetszik a Rise of Flight, bár egy kicsit furcsa az irányítás, de meglehet szokni. Első Coop-n lelőttem 4 britet, mire belém lőttek megsebesültem de letettem.
  • Papa01 #12506
    Oké, köszi szépen! :)
  • Sanyo
    #12505
    Megyek amint tudok.
  • Papa01 #12504
    Igen, igen.. :) Mert nem volt a listában a szeró, és újra kellett indítani.. :) Néztem nagyot amikor elkezdett mozogni az egér.. :) Nem jössz fel egy picit TS-re? :)
  • Sanyo
    #12503
    Semmi gond nincs, csak épp ránéztem és láttam hogy te is bent vagy. :) Akkor láttam, hogy a vmware tools szeretne frissülni.
  • Papa01 #12502
    Vagy a TS?? :)
  • Papa01 #12501
    Remélem, nem rosszkor léptem fel.. :((
    Sajna nem használok MSN-t, Skype, vagy Gmail Chat nem jó? :)
  • Sanyo
    #12500
    Papa, vegyél fel msn-re (remélem van), ugyanaz mint az email címem. :)
  • Papa01 #12499
  • Zair #12498
    Az a ma délután fogyasztandó szlovén mézespálinka bevitt mennyiségén múlik :-D De ha nem marad sokáig a cimbim, akkor megyek mindenféleképpen.
  • Papa01 #12497
    Urak, ma egy kis repüléshez kinek lenne kedve? A tegnapi is hatalmas volt.. :)
  • Papa01 #12496
    Szia Márkó!

    Örülök, hogy írtál, gondoltam is, hogy a meló terhel le teljesen.. :( Azért remélem a meló nem készít ki, a napi 16-18 óra elég durva. És persze szorítok, hogy a jövőheti repülés sikerüljön! :)
  • kmarkdev
    #12495
    Szia, Urak!
    Élek még, csak új munkahelyem van, és lassan 2 hete napi 16-18 órát dolgozom. Úgyhogy se repülés, se fórumozás, se nő, se semmi... :(
    Talán jövő hétre összejön minden, kiveszek egy-két nap szabit, és repülünk egy jót...
    Addig is minden jót Nektek!
  • whiteskull
    #12494
    Ma délben simán felengedett a szerver. Remélem megjavult, bárhol is volt a hiba. :))
  • whiteskull
    #12493
    Akkor van ok örömködni. :))
  • Papa01 #12492
    Most látom a kérdésed, köszi igen végül is kis összeggel megúsztam, aminek nagyon örültem.. :)
  • Papa01 #12491
    Oki, értem. :) És ezek is totál online, emberes küldik?
  • GregG
    #12490
    Nem nem, MattM -é az érdem!
  • Papa01 #12489
    Wow! Te készítetted a küldiket is? :) Gratula!
  • GregG
    #12488
    Mivel nekem az SE5a a kedvencem jól jönne, de nekem sem fekszik. Így hajolgathatok mindig balra :)

    A hq bevetések legújabb verziói amúgy itt letölthetők:
    http://www.hellequins.net/forums/download/file.php?id=1393

    1916, 1917 december, 1918 tavasz, és 1918 ősz bevetések Verdun felett,
    történelmileg hű gépparkkal, légvédelemmel ellátott bázisokkal, és valósághű időjárással. Nekem ezek a kedvenceim :) Amint kijön a Pup meg a Tripe lesz 1917 Tavasz is!
  • DummyBoy
    #12487
    Ez egy érdekes dolog, ugyanis én is TIR-t használok, de lőttem be majdnem minden géphez Snapview-t, és fel is vannak konfigolva a joyra, de valahogy nem szeretem őket használni ...

    Főleg pl: DVIIF-nél és SeVa-nál jönne jól, de egyszerűen nem fekszik ...

    Van aki pl. azt csinálja, hogy a kétállású trigerre (X52 és G940-é is ilyen) az első állásra rárakja a snapview-t, míg a másodikra a tüzelést.

    Ezt spec még nem próbáltam, de ez meg lassítja a reakcióidőt, ami meg ugyancsak fontos ...

    Apropó, üdv a kis közösségben :) Múltkor éppen emlegettünk, hogy küldtél Sanyonak hq-s küldiket, lehet ki kellene próbálni őket :)

    Bár nagy szám most nem lehet, jóideje nem repülök, a WoT elveszi az időmet mindig :)
  • whiteskull
    #12486
    Vigyél be egy joy-t is, aztán ebédidőben repülhetnénk egyet. :)))
  • whiteskull
    #12485
    Bérletes dolog megoldódott? :))
  • Papa01 #12484
  • whiteskull
    #12483
    Gondolom alig várod a kicsöngetést. :)))))
  • whiteskull
    #12482
    Viszont ez így sokkal élethűbb. :))
  • GregG
    #12481
    Nem, hanem amíg én szenvedek ,hogy Track IR-el pont egyvonalba legyen a fejem, a szál, és a célkereszt, addig mások hozzárendelnek egy gombhoz egy ún. snap view-t, és ha lenyomják odaugrik a nézet, nem mozdul, és atompontos a célzásuk.
  • Papa01 #12480
    snap-view-kat: Ezt hogy érted, váltogatja a nézeteket? :)
    @ whiteskull: Jaja, órák után, mindig megnézem az SG néhány fórumát.. :))
  • GregG
    #12479
    Igen, online. Persze, sokkal jobban fordul, de nem is szabad olyan játékokba belemenni. Váltogatni kell a fordulást + egy kicsit fel és le pont akkor, amikor épp kitakar a teve orbitális szárnya. Pillanatok alatt elvesztik a fonalat, forognak tovább magukban, és akkor könnyű prédák. Néha Albatros DIII-al is beadom, de azzal jóval nehezebb :)

    Az meg a másik hogy szükség lenne kötelező üzemanyagszint opcióra, mert így ,hogy mindenki 10-20%-kal repked, még jó hogy túl könnyű minden. Rakj 60-70% benyát a Camelbe vagy a Dr1-be, és mindjárt nem olyan fürgék :)

    Csalni lehetetlen, egész egyszerűen sokan használnak snap-view-kat + gyakorlás.
    Gyanítom egyébként, hogy a fegyverek szórása nem elég nagy, de az biztos, hogy a legtöbb szerveren a szél és a turbulencia sokkal kissebb, mint a való életben. Azért az is sokat számít. Állítsd a szelet 15-20 km/h-ra a turbulenciát legalább 3 m/s-ra, és meg fogsz lepődni. :)
  • whiteskull
    #12478
    Ezek szerint szünetben fel tudsz menni a netre. :)))
  • Papa01 #12477
    Az igen! Online, emberi pilótákra gondoltál? Ha igen, számomra ez azért döbbenetes, mert a Teve motorja sokkal erősebb, mint a Pd3a-é.. és hát a forgó motor miatt (szerintem) jobban is fordul. Még balra is.. :D

    Na igen, elavultnak elavult volt, és lassú is, ezt nem vitatom.. :))
    A sznájperkedés engem is zavar.. képzeld el, hogy tegnap egy Wagner nevű gyerek vagy 6x szedett le, de úgy hogy egy rövid sorozattal felrobbantott a levegőben..én már a többieket azzal fárasztottam, hogy csal... :D (Egy picit, mos is úgy érzem, valami svindli van a dologban.. :)) )
    @ Zair: Igen, tegnap valami zavar támadt az erőben.. :)
  • whiteskull
    #12476
    Nálam a többi szerver engedélyezése is eléggé véletlenszerű volt. A miénk meg egyszer felengedett, de újra kellett indítanom a freetrack miatt. No akkor meg már esélyem se volt rá.
  • whiteskull
    #12475
    Akkor nem nálam volt a hiba. :))
  • whiteskull
    #12474
    Offline-ban az első camel szinte gond nélkül meg van mindig, de aztán a másodikat már általában a hátsómba kapom, és akárhogy fordulok, nem bírok mögéje keveredni. :))

    A B&Z gépek ellen meg tényleg csak egy kis türelemre van szükség, és simán lelőhetők, még az én gyakorlatommal is. :))

    A DVII-ben azt szeretem, hogy a lövedékek becsapódási pontja látható, és nem takarja a célzótüske. :))

    Mondjuk nagyon nem lőnek le ilyen messziről a szerverünkön. Idáig általában láthattam közelről az ellent, mikor a tengerbe lőtt. :)))

    Szerintem gyere csak repkedni velünk. Teljesen más, mint amikor a sok muzsik közé keveredik be az ember. :))
  • Zair #12473
    Tegnap este nem tudtam csatlakozni a szeróra, mindegyik másikra engedett volna, egyedül a pcpilot-nál maradt kint a kis piros "várakozni tilos" tábla ikonja. Közben láttam, hogy vagy 23-an vannak fent. Mi történhetett?
  • GregG
    #12472
    Papa: érdekes, mert én teljesen nyugodt szívvel támadok Cameleket a D.IIIa-ban, csak egy nagyon gyakorlott Camel pilóta tud többnyire megfogni. BnZ gépek ellen pedig gyerekjáték a harc. A pilóták szerették eleinte, mert relatíve jó volt a korában, és nem esett szét, mint az Albatross-ok. De 1917 végére csúnyán elavultnak számított. Carl Degelow is így nyilatkozik róla, hogy "hát szar volt, de próbáltam kihozni belőle a maxot".

    A D.VII tényleg el van cseszve, mégpedig azért, mert rossz motort raktak bele. jelenleg Mercedes DIIIa-val repül, miközben az igaziban a sokkal jobb DIIIaü volt. Mellesleg az való a Pfalz DXII-be is nem az überBMW. Sőt, az Albatros DVa-ban is az volt 1918 nyarától.

    Repülni hq_Reflected néven szoktam, bár mostanában se időm, se kedvem. Unom, hogy 4-5-600m-ről is simán kilőnek, miközben a valóságban 200m-nél is már profinal kellett lenni, hogy eltaláld a másikat. Szóval inkább offline nyomom.
  • Fokker
    #12471
    nagyon nem kell felhúzni, magától is felszáll. a hirtelen felhúzástól rögtön elveszti azt a kevés sebességét és egyből átesik. sztem ez lehetett nálad is.
  • Maci23
    #12470
    Most voltam fent szerveren,hát de te ... azt hiszem a Fokker DVII-el repülök,felszállok vagyis szállnék,mert ugyan felgyorsulok a kellő sebességre,de mikor fel akarom húzni csinál egy balrá átot és a szárnynak kuka!Olyan mintha egy széllökés odébb tenné!Ez micsoda?
  • Papa01 #12469
    Ja, bocsi, még annyi, szerintem ami leginkább el van cseszve, az a DVII.. szinte minden lelövi, holott a források szerint ez egyik legjobban sikerült gép volt...