29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • DummyBoy
    #12548
    Üdv Urak!

    Jól emlékszem, hogy valaki közületek használ monitor helyett LCD TV-t?

    Tudna rólla pár szót ejteni? Lehet hogy olcsón megúsznék egy ilyen lépést ... Csak látatlanban nem akarok belevágni ...
  • Papa01 #12547
  • Solt
    #12546
    Ugyan, ez bárkivel előfordul... nekem is gyakran sokkal gyorsabb az agyam mint a kezem, oszt írok "okosságokat"... :))
  • Papa01 #12545
    Igen, azt megfigyeltem, hogy mások sokkal ügyesebben megfogalmazzák a mondókámat, mint én..
  • Zair #12544
    Basszus, igazad van... Én meg három napja fordítgatom ezeket az angol Osprey-s meg Squadronos cuccokat.
    Le is csekkolom az Aranysasos szakirodalmat.
  • Solt
    #12543
    A fogalmazását nem értettem! ;)
  • Her Laca
    #12542
    Aranysas! Pisztolypárbajnak indult cikksorozat. Le vagyon írva kb minden benne.:)
    Már mint a repgépek vonatkozásában. Szerintem elég jól összefoglalta az író.
  • Papa01 #12541
    Zair, azt nagyon megköszönném..:)) Enyém lenne a megtiszteltetés. Szuper téma! :)
    Mondjuk én is csak az anyaggyűjtésig jutottam el, egy másik cikkbe vágtam bele, az most olyan 80%-on áll, ma is írtam hozzá. (Sanyonak ezúton is köszi a segítséget! :) )
  • Zair #12540
    Papa, elkezdtem egy cikket, ami akár felkerülhetne a honlapra is ha nincsen ellenedre. Tudom, hogy mást beszéltünk, de ahhoz csak szánalmasan gyenge irodalmakat sikerült összeszedni.
    A cikk témája az első Vh. géppuskái lennének, hangsúlyosan a repülőgépfedélzeti fegyverekkel. Mit szólsz?
  • Sanyo
    #12539
    A screenshot verseny 10 legjobbja között volt Papa képe, a nyeremény pedig egy szabadon választott gép.
  • LeonSilver
    #12538
    A szándék a fontos, úgyhogy köszönöm szépen!
  • Zair #12537
    Bazz egy hét múlvára :-D ezt elb*sztam, de akkor meg így előre is :-DDDDD
  • Zair #12536
    Heppi börszdély Leon!
  • LeonSilver
    #12535
    Na. Elszaladtam savazni Remélem mindenki élt a lehetőséggel illetve teljesítette állampógári kötelességét.
  • Papa01 #12534
  • Solt
    #12533
    Ajaj... most mennem kell dolgozni! :D

    Legalább 1 hónapja szerintem... de péntektől remélem ez változni fog! ;)
  • Papa01 #12532
    Nem akartam borzolni az idegeket, Urak! :D
    Tudjátok volt anno a verseny, na azon nyeretem egy új gépet! :)
    @ Solt: A tömörítőt vettem be.. :D És gyermekem, áruld csak el nekem, de őszintén, mikor is ROF-oztál utoljára?? Ezt csak a lelki üdvöd miatt kérdem...
  • Solt
    #12531
    Úgy hangzik Papa mondata, mintha belelátnának a fejébe! :D Megírták neki előre, hogy melyiket választja... :D

    ( Gondolom azt akarta írni, hogy arról értesítették milyen gépek közül választhat, csak fogalmazás gátlót vett be előtte! :D Hiába no, a Pápa is csak mezei földi halandó! :D )
  • LeonSilver
    #12530
    Igazából nincs olyan gép most a kínálatban amire ÉN azt mondanám, hogy nem tudok élni nélküle. Ami nekem kellett azok megvannak a többi meg nem igazán érdekel. Persze ingyé jöhet :D
  • Her Laca
    #12529
    Követeljük,hogy mi is kapjunk.:) És még követeljünk több ingyen gépet is:D
    Mi ez a kivételezés?:D
  • LeonSilver
    #12528
    Biztos grátisz a weboldalért. Ha nem akkor én sem vágom ;)
  • Solt
    #12527
    Biztos bennem van a hiba, de ezt most nem nagyon értem! :)
  • Papa01 #12526
    Urak képzeljétek, kaptam levelet, hogy melyik új gépet választom a ROF-ban...
  • Solt
    #12525
    Van már a RoF szent ügyének Pápája?
  • Papa01 #12524
    Az a hang rendszer.. :D
  • Her Laca
    #12523
    Nektek is. Szim!!! Mára kész vagyok.
  • LeonSilver
    #12522
    Már van egy Pápa. Papa max az ellenpápa lehetne.
  • Papa01 #12521
    Ezen hangosan felröhögtem, nagy volt! :D
  • Solt
    #12520
    Papa mit szólnál egy keresztelőhöz? Legyél mostantól Pápa! :D Úgy téríted itt a népet, hogy lassan Rómában is felfigyelnek rád! :D
  • Papa01 #12519
    Nincs mit! :) Oksa!
  • brendon566
    #12518
    Gyűlünk...

    Papa, köszi hogy nem nyomtad ki, baromi jó volt...akkor remélem este.
  • Papa01 #12517
    Talán ez is ide tartozik.. :)
    Ez a GYIK-ben van, érdemes olvasgatni azt is.. :)
  • Papa01 #12516
    Szia!
    Érdemes olvasgatni a ROF.hu-t.. :)
  • mtz 82 zts
    #12515
    hy
    valaki meg tudja mondani mi a gépigénye ennek a játéknak előre is köszi
  • Papa01 #12514
    Érdemes olvasgatni a ROF.hu-t.. :)
  • Nohab
    #12513
    A megvehető gépeket csomagban is le lehet tölteni, vagy esetleg valami kedvezmény?
    Az új joystickommal talán már könnyebb lesz célon tartani a gépet. Bár szerintem ezek után se fogom szeretni a meggymagköpőket :)
  • Papa01 #12512
  • mijki
    #12511
    még igen. Ez csak a demo. ott nyomom AI-k ellen
  • Papa01 #12510
    Offline nyomod még? :)
  • mijki
    #12509
    Jó ez a játék, és a gépek csak úgy nyelik az ólmot :)tetszik :)