29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #12668
    Nem.
  • Sanyo
    #12667
    Lehet, hogy akkor volt térképváltás. Most is vannak bent, próbáld újra.
  • Fokker
    #12666
    a DVIII nekem is tetszett eleinte, bár azért fordulásban a pfalz a jobb. nekem is az tetszett benne, hogy végig van motorerő, nem gyengül el forduló közben. de aztán rájöttem, hogy mégsem az igazi.
  • mijki
    #12665
    Mért szürke a pc pilot szerver neve? Nem tudok rá joinolni.
  • mijki
    #12664
    Sziasztok!

    Meg van a játék.

    Valami tipp a kezdéshez?
  • Gascan #12663
    az aláirásban a "Papa" hivatalositani kivánja a mondanivalót?
  • Papa01 #12662
    Urak! Frissítettem a GYIK-et a TS3 szerver leírással kapcsolatban. Ha tudjátok, nézzetek már meg, hogy jó -e így... :) Köszönöm! :)
    Papa
  • Papa01 #12661
    Na, majd vívunk egyet... :))
  • brendon566
    #12660
    Hú ez a D.VIII olyan meglepően jó, élesben még nem próbiztam, de szerintem megeszi a pfalzot, mindenki azt mondja, hogy semmiben nem kiemelkedő. Motorerő nem kevés szűk kanyarokban...lehet vele egyébként iszonyat szűken fordulni. Egyedül az oldalkormányban csalódtam...nem mindíg tud dolgozni a motor miatt.
  • Papa01 #12659
    Köszi! :)
  • brendon566
    #12658
    jó lett.
  • Papa01 #12657
    1.015 hír a ROF.hu-n
  • Papa01 #12656
    Nagyon jó gép, csak nagyon kevés az 1 db géppuska, sokáig az ellen mögött kell maradni, ami nagy kavarodás esetén tuti halál.. :(
  • Zair #12655
    Én a Triplane-t nem, de a másikat megvettem. Púpos lettem :-D
    Nem gyengén tápos gép, nagyon jól fordul így elsőre, sztem vége az Albák egyeduralmának...
  • Solt
    #12654
    Majd, ha egyszer saját lakásom lesz... a fűtéstől kezdve, a vezetékekig minden a falban lesz! :))

    @Gascan: Köszönöm az infót, hétfőn berendelem! ;)
  • Gascan #12653
    én is megvettem a triplane-t ... nekem is tetszik, de fokkerrel még mindig könnyű leszedni
  • Sanyo
    #12652
    Repültem pár percet a Triplánnal, szerintem is kezesebb mint a Fokker. Lehet, hogy nagyon régen repültem, de nagyon finoman fut a játék, bár 1280x720-ban van a felbontás a múltkori videófelvétel miatt.ű

    Remélem este lesz egy kis időm veletek repülni. :)
  • brendon566
    #12651
    Hja, akkor jó! úgy rémlett, hogy megveszed...
    A szárnyam leszakításáról a bukfencekről csak annyit...legyen úgy!
  • Papa01 #12650
    Szia! Üdv újra! :)
  • Papa01 #12649
    Bocsi Mester elpilledtem, most keltem fel.. :)
    A Pup-pt még nem vettem meg, a Tri-t nyúztam, mivel az volt az ajándék.. :)
    Hogy milyen... nem tudom. Majd ellened derül ki. Elégedett akkor leszek vele, amikor látom, hogy a sorozataim után leszakad a szárnyad és belebukfencezel a vízbe...

    De a dr1-hez képes kezesebb. Sokkal.
  • Sanyo
    #12648
    Csak TS3.
  • Gascan #12647
    én egy szlovák szervert szoktam pingelni, 16-30-45 a ping... mondjuk az otthoni gépemnél is volt az, hogy a net azon volt.. meg wifi routerrel a laptomon is volt net

    ugyan ezt a szervert pingeltem akkor is a PCről meg a lapiról és teljesen megegyeztek a ping értékek

    ... meg ha elolvasod a tp link oldalán, akkor meg direkt azzal a szöveggel nyomják ezt a wifi adapter, hogy játékokhoz való
  • Gascan #12646
    :D tudom...
  • LeonSilver
    #12645
    #12591
  • mijki
    #12644
    Sziasztok!

    Valószínű holnap megveszem a RoF-ot. Van TS3 szoba?
    VAgy csak TS2
  • LeonSilver
    #12643
    Mondjuk nem egészen mindegy, hogy idd ki a bilit vagy vidd ki a bilit.
  • Her Laca
    #12642
    Megértelek. nekem fő szempont volt a lakás építésénél,hogy minden szobába 2 darab aljzat legyen kiépítve a hálózathoz. Ahol bejön a lakásba a kábel oda van téve a modem meg a router( nekem nem adtak a mocskok ilyen egybecuccot:D) és abba van belekötve minden. Így nekem hál istennek nincs vezeték problemám,de a régi lakásban volt rendesen pókháló :)
  • Solt
    #12641
    No igen, azt nem írtam mi a baj a kábellel... a tv mellé tették azt a szart, így nem tudom úgy a szobába juttatni, hogy valahol ne keresztezze az utamat... :D Eddig a parketta szegély alatt el tudtam csempészni, így nem volt útban. Most ez nem megy... albérlet, agy drasztikus beavatkozást nem tervezek... fent a falon meg nem annyira "mutatós"! :D

    A laptopom beépített wifi vevőjén 10ms-s pinget mértem az asztali gépem mellett. Vezetékkel ugyanez 5ms, tehát nagy különbség nincs... ráadásul gondolom egy ilyen antennás kütyü erősebb mint a laptopom wifi vevője...

    A próba mellett szól az is, hogy így 1 kábellel kevesebb lenne... egyébként is idegbajt kapok tőlük... :D
  • brendon566
    #12640
    Papa,
    Mit mondasz, milyenek az új gépek? mihez lehet őket hasonlítani?
    Inkább a pup...mely gépeknek lehet vajon ellenfele?
  • Her Laca
    #12639
    Akkor?:))) Kábelt neki!!!! Én esküszöm a spárga hatékonyságára:D
    Nálunk csak a laptopok használják a wifit.
  • Sanyo
    #12638
    Már megy is.
  • Solt
    #12637
    Ennyiért egy próbát megér... speedtest-n hány milisec-s a pinged?

    @Laca: Mondasz nekem olyanokat... :)) Ez már magában router...
  • Sanyo
    #12636
    Mindjárt frissítem a szervert is.
  • Gascan #12635
    csak a pontosság kedvéért. ... nem azt mondták, hogy nem gyártanak... hanem, hogy nem veszik annyira mint korábban :)
  • Gascan #12634
    a leirás az iponon nem jó, mert ez 150mb nem 54
  • Gascan #12633
    Ez az:

    TP Link WN722NC

    Van hozzá USB kábel is, kis állvány.. meg antenna van benne.. úgyhogy oda teszed, ahol jól esik :D
  • LeonSilver
    #12632
    loál
  • Gascan #12631
    ja.. és ez USBés ugyan, de antennás is egyben!
  • Gascan #12630
    erre nekem azt mondták, hogy kártyákat már nem is gyártanak.. mert az USB-s is már annyira jó... főleg hogy ahhoz is lehet antennát venni
  • Gascan #12629
    épp most vettem én is ilyet ... TP Link 772N valami kód még van benne.. 3500 forint volt .. 150 megabit, lakáson belül 100m kívül 300m ... én ezt javaslom, két hete megy tökéletesen :)