29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #12708
    Háááááát.... és ezt most nem bántásból írtam.. :)
  • Papa01 #12707
    Köszi kijavítom, éjjel volt már.. :)
  • whiteskull
    #12706
    Papa!

    A 1.015-ös ptch híredben ez a mondat szerintem nem sikerült jól. :)

    "Azt hiszem kijelenthető, ez az az akció, amit minden Rise of Flight rajongónak nem szabad kihagyni!" :)
  • mijki
    #12705
    Ez az :) elsőnek jó!
  • Papa01 #12704
    Peti, hány szavazat kell, hogy bekerüljön?
  • Papa01 #12703
    Köszi Peti, ezt beteszem a GYIK-be! :)
  • 2Pete
    #12702
    Az más kérdés hogy ha nagyon jó akkor sokan fogják használni, tehát már nem lesz teljesen saját.
  • 2Pete
    #12701
    Saját skin-t csak akkor rakhatsz be ha a community megszavazza.
    Itt lehet jelentkezni, megkeresed az adott géptípust, berakod a skined, és ha a többiek úgy érzik hogy jó annyira hogy bekerüljön, megszavazzák. A következő fictional skinpackban pedig benne lesz.
  • Papa01 #12700
    Másrészt, amiatt van kikapcsolva, mert a saját skinek visszaélésekre adnak lehetőséget.. :)
  • brendon566
    #12699
    Nem igen látná meg senki mert akkor egy másik listában lenne feltüntetve, de amugy sem igen szokás ilyen szerókat gyártani. :(
  • mijki
    #12698
    De végül is mindegy.
  • mijki
    #12697
    A nagy szerveren a mods-ot nem lehet bekapcsolni? Vagy akkor nem lenne rajta senki?
  • Papa01 #12696
    Tényleg ügyes voltál, ez nem is lehet kérdés.. :)
  • Papa01 #12695
    Én úgy értettem, hogy, rajtad kívül más nem látja.. nem kérdésként értettem.. :)
  • mijki
    #12694
    pedig már kezdtem örülni, hogy milyen zseniális vagyok :)
  • mijki
    #12693
    nem tudom
  • Gascan #12692
    azért ügyes próbálkozás :)
  • Papa01 #12691
    De így ugye csak te látod a saját skinedet.. a többiek nem.
  • sakkay
    #12690
    Ejha! Azt hittem ilyet nem lehet.
  • mijki
    #12689
    Működik. Így betudtam rakni a saját skinem pcpilot-os szerón, AD5_Nova-ra átírtam a skinem, az eredetit átraktam egy másik mappába és sikerült!
  • mijki
    #12688
    Jó :( Ezt elolvastam, csak azt hittem ha esetleg átírom a skinem nevét egy skinpack-ből telepített skin nevére, akkor működik.
  • Papa01 #12687
    Szóval az a kérdésed, hogy ha van saját készítésű skin-ed, azt tudod -e használni akkor, ha a Mods kivan kapcsolva?

    Ez esetben a válasz az hogy, nem tudod.
    Erről szól a GYIK-ben EZ a bejegyzés.
  • mijki
    #12686
    Nem. Én úgy értem, hogy az összes szerveren a mods ki van kapcsolva. És hiába csináltam meg a skinem, nem tudom berakni pl.: a pcpilot-os szerveren. Azt kérdeztem, a saját skinemet, hogy tudnám úgy megcsinálni úgy, hogy olyan szerveren is tudjak vele repülni, ahol a modifications ki van kapcsolva.
  • Papa01 #12685
    Örülök, hogy voltatok, gyertek legközelebb is! :) Szerintem akkor már érdemes lesz kimenni a nagy szeróra. :)

    @ Mijki: Nem teljesen értelek, ha nem akarpd a saját skinedet, akkor válaszd valamelyik alap skint. Erre gondoltál? :)
  • mijki
    #12684
    Nagyon jó volt a tegnapi repülés. Köszönök mindent. :)

    Nem lehet valahogy azt megcsinálni, hogy az én skinemet a játék eredeti skinnek lássa, vagyis nem mods szervereken is repülhessek vele?
  • messerharcos
    #12683
    A tegnap esti host és dogolás nagyon élvezetes volt, köszönöm a sok tanácsot és segitséget
  • Papa01 #12682
  • Papa01 #12681
    Most végül is csak 780 ft... :)
  • Gascan #12680
    nagyon jó :D
  • sakkay
    #12679
    Pont ez a bajom...dr1, Camel..az motivált , hogy ezeket a legnehezebb repülni,de tiltott gépek lettek.. Nem is nagyon repülök velük pedig "kezdtem alakulni". Úgyhogy az alap d7-et repülöm mostanában(egy hete nem repülök mondjuk) nagyon jó gép, bár már beszéltük , hogy valószínű le van gyengítve. Ha viszont a motorerő jelentősen jobb az f esetében lehet megveszem. Bár azért kicsit idegesít, hogy 50 lóerőért fizetek..
  • Solt
    #12678
    Ezen a könnyem kijött! :D
  • Papa01 #12677
    Vérbeli B n' Z gép.. én inkább Pfalz és a Pup, amiket használok tudod.. :) Eddig milyen gépeid vannak?
  • sakkay
    #12676
    Papa, a d7f-el repültél? Veszek egy gépet...de megint nemtom' mit.
  • Papa01 #12675
    Milyen gépeket vettél meg? :)
  • Fokker
    #12674
    kipróbáltam a Púpot. nagyon jól fordul, talán annyira nem mint a Teve, de ott van a nyomában. sokkal kezesebb nála, dugóból is könnyen kijön. ami hátránya, a felső szárny kitakarása, illetve hogy nem túl strapabíró gép. az egy géppuska nem feltétlenül hátrány, mivel pont középen van, hajszálpontosan lehet vele célozni. majd multiban kiderül, hogy mit tud igazán; ha ott is jól szerepel, remélem nem jut a Dr.1 és Camel sorsára - azaz nem lesz kitiltva.

    ma nem tudok röppenni, holnap délután már inkább.
  • Papa01 #12673
    Vagy etleg próbáld meg visszalépni a multiból, majd újra..
  • brendon566
    #12672
    kattints el a multi részről egyel balra...nem tudom tán a carrier mód van ott, miután az bejött kattints vissza a multira, egy kis várakozás után be kell zöldüljön...nekem ez mindíg bejön, ha nem tudok rákattintani
  • mijki
    #12671
    Nem tudom mi van, de csak az az egy szerver maradt szürke a pcpilot.hu-s. Nem tudom mi van.
  • brendon566
    #12670
    Igen...mikor ellen nélkül próbálgattam, akkor nagyon jónak tünt azt tette amit kértem tőle.
    Most, hogy mentem pár kört Der Sevtl ellen, ha nem is lőtt le egyszersem benne mert mindíg ütköztünk, azt kell mondjam nagyon tudni kell mit várhet el töle az ember...ha nem egy rugóra jár az agyam a gépével a botkormányt húzhatom, de azt tesz amit akar, viszont a sok küszködés ellenére nem szerepeltem le a D.VII ellen.
    Viszont a célzó pöcök hiányzik...
  • Papa01 #12669
    Igen, én sem éreztem sohasem, hogy a DVIII-as megszorongatna, ha Pflaz-ban ülök.. :)