29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • LeonSilver
    #12628
    Nekem is T van de semmi bajom velük.

    Ha mindenképpen wifizni akarsz akkor felejtsd el az usb-s szart. Vegyél kártyát és antennát.
  • Her Laca
    #12627
    Kösd össze az asztalit utp vel. Csak van azon a kütyün egy UTP aljzat. Mert ha egy routert akarnál hozzá csatlakoztatni akkor ugyan mi mással lehetne.
    És nem akarlak lelombozni de a T rohaggyanak meg cégnél nincs szerintem rosszabb:) Nekem is ők vannak de visszasírom a UPC-t:))
  • Papa01 #12626
    Triplane ízelítő: :)








  • Papa01 #12625
    Az 1.015-ös javítás tartalma.
  • Papa01 #12624
    A mérete 99MB.
  • Papa01 #12623
    ELÉRHETŐ!
  • Papa01 #12622
    A frissítés még nem elérhető, gondolom, most teszik rá a szeróra.. :) A ROF se enged belépni.
  • Papa01 #12621
    Szupi, várunk majd repkedni! :)
  • Papa01 #12620
    Nincs mit, én is most értem haza neki esek a weboldalnak nemsoká! :)
  • Solt
    #12619
    Üdv Urak!

    No tegnap megtörtént a net bekötésem! T-onlányék gyermeke ( 25/5 ), kíváncsi vagyok milyen lesz...

    Ami szimpatikus kapásból, hogy valami wifis cuccot hoztak, így egy kábeltől megszabadulhatok. A laptomon már belőttem, így nem kell a mobilnetemet "fogyasztanom"...

    Viszont az asztali gépem nem wifi képes. Milyen megoldást javasoltok? A szerelők valami usb-s wifi sticket javasoltak, de azokból is millió fajta van! Lila gőzöm nincs melyik lenne az optimális! A fő cél ugye az lenne, hogy a ping ne legyen rossz(abb)...

  • whiteskull
    #12618
    A két gépen kívül más nem volt a frissítésben?
  • Sanyo
    #12617
    1.015 hír, kösz Papa.
  • whiteskull
    #12616
    Én is megpróbálom majd megmagyarázni az asszonynak, hogy sokkal jobb üzletet csináltam ma, mint tegnap. Pedig már az se volt rossz. :DDD
  • Sanyo
    #12615
    4 rongyért megvettem a hiányzó 6 gépet, beleértve a ma megjelenteket is, nice! :)
  • whiteskull
    #12614
    Milyen hosszúak lesznek a délutáni órák! :)))
  • whiteskull
    #12613
    Milyen szerencse, hogy tegnap vettem két gépet. :DDD
  • Papa01 #12612
    Big Aircraft Sale! October 8th – 12th

    In celebration of Update 1.015 and the release of not one, but two awesome planes we are happy to offer our biggest aircraft sale to date! If you have not completely filled out your ROF hangar, now is the time to do so. All planes are on sale! The Pup and Triplane are just $3.99 each and ALL other planes are just $2.99! Go create your own special bundle at awesome savings!

    Don’t forget that you can purchase planes as a Gift for your friends and squadron mates. At these prices now is the time to re-equip your Jasta or Squadron for frontline action.

    All aircraft are available at the ROF Store.
  • Papa01 #12611
    Ééééééééés megjelent!!!
  • Papa01 #12610
    A Sopwith Triplane és a Sopwith Pup vadászgépek. :)
  • Solt
    #12609
    Mi lesz benne amit ennyire vársz? :)
  • Sanyo
    #12608
    Rendben van, mindjárt meg is csinálom.
  • Papa01 #12607
    Nemsokára kint lesz! Igen, igen!!
  • whiteskull
    #12606
    Majd délben ránézek. Úgy is röppenek egyet ebédszünetben. :)))
  • Papa01 #12605
    Már nagyon remegek érte.. :))
  • whiteskull
    #12604
    Hehe! Már tegnap beszélgettük este mielőtt jöttél, hogy mennyire türelmetlen lehetsz. :)))

    Bár azt mondták, hogy általában pénteken szokott kijönni mindig. :)))
  • Papa01 #12603
    Ejjj nem akar kijönni, az a 1.015-ös javítás?? :))
  • JoeDestroy
    #12602
    Egy Falcon szoba is elkelne ha nem gond.
    Tervben van egy Fun videó készítése, és ahhoz jól jön egy jó minőségű TS.
    Ott nem kell két oldal, csak a főszoba. Szerintem Viperrel és a többi kollégával oda mennénk ha lesz egy kis idő a "bodzaültetvényeket" felszámolni :)
  • Papa01 #12601
    Az a nem semmi... lehet, akkor valami olcsó de jó joy-t kéne beszerezned.. Ezta GYIK bejegyzést láttad?

    @ Sayno: Oki, ha haza jöttem kiteszem hírként! :)
  • Maci23
    #12600
    Bocsánat nem 38000, 43000 Ft a pro! :D
  • Sanyo
    #12599
    Kösz mindenkinek a tesztet, meglepően simán ment. Terjesszétek a hírét. :)
  • Maci23
    #12598
    Mert tudsz jó áron pro-t? :D Újan az már drága,de amúgy azt se lehet most venni,ahol néztem már 38000 Ft,de az nevenemtudom bolt!Megint felmentek az árak!De már "csak" 60000 Ft a g940 hardverkernél!
  • whiteskull
    #12597
    Csatlakozom Papához. Szuper lett a TS3. :))

    Sokkal jobba hang mint a ts2-őn. Igaz Papa hangját alig ismertem fel, annyira másabb lett. :))
  • Papa01 #12596
    Én tegnap megtettem, Anyukám is! :)
    @ Maci23: PRO-t nem veszel inkább? :)
    @ Sanyo: Nagyon szuper lett a TS szeró, köszi a fáradozásaidat! :)
  • Maci23
    #12595
    Sziasztok!

    Ne tudjátok meg hogy jártam!Ugye legariztattam az 1 napos x52-met,és most írták hogy se javítani nem lehetett se cserélni,pénz vissza!Viszont sehol nem lehet kapni most x52-t!Ez kész! ... itt a RoF és nincs joy ... ... ... ...
  • Gascan #12594
    vannak ismerősök a környéken?
  • LeonSilver
    #12593
    off

    Amikor az árvíz volt akkor is sokszor kértelek benneteket és most is megteszem. Akinek lehetősége van kérem segítsen a vörösiszap-katasztrófa károsultjainak! Nem egy nagy összeg a legalább egyszeri telefonálás a 1752-re. Esetleg ha valaki megteheti, csörgesse meg többször is. Köszönöm szépen!!

    on
  • 2Pete
    #12592
    Működik! Gyertek fel.
  • Sanyo
    #12591
    url: pcpilot.hu
    port: 9987

    Van RoF antant/tengelyhatalmak és Il-2 red/blue szoba. A mikrofonom süket, egyelőre nem tudom életre lehelni.
  • Papa01 #12590
    Húú, köszi szépen! :) Isten látja a lelkem, ma gondoltam arra, hogy meglepetésként, kéne a Klanok.hu-n regelni egy TS3 szobát! Gondolat olvasó vagy!! :D
  • LeonSilver
    #12589