29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • 2Pete
    #12750
    Sokkal jobb, ez már simán beférne szerintem.(feltéve ha a panda már nem világit úgy mint az első képen)
    @Papa : Úgy néztem 10-12 igen 1-2 nemmel már elég.
  • mijki
    #12749
    Ez a második skinem, vélemény?

  • Papa01 #12748
    1. Katt a képet gombra.
    2. Töltsd fel a képet.
    3. Az [IMG] kezdetűt kell bemásolni. (Az IMG Code for Forums & Message Boards szöveg alatti kódot.)
  • Papa01 #12747
    Az igen! Ilyenről még csak nem is hallottam.. Csinálnál 1 képernyő fotót?
    Az az érdekes, amikor én Vistáról váltottam W7-re, semmi ilyen nem volt..
  • mijki
    #12746
    Lehet rosszra kattintottam. Én vagyok a hülye .
  • Papa01 #12745
    Hogy próbálod beilleszteni?
  • otiq
    #12744
    Bocs, hogy olyat kérdezek ami már biztos volt de nem találom a vélaszt.
    Feltettem egy friss windows 7 32 bites home premiumra és nem indul mert valami "párhuzamos konfiguráció helytelen" az update.exe-nek. Beállítottam , hogy rendszergazdaként fusson de így se jó. Ha a rof.exet indítom elindul de így nem tölti le a frissítéseket.
  • mijki
    #12743
    Gratula :)
  • mijki
    #12742
    nem akarja betenni a képet, bocsánat.
  • Papa01 #12739
    Jaa, azt hozzá kell tenni, hogy végig tudtam, hogy ez a Pup..
  • Papa01 #12738
    Gyerekek, én mekkora egy balfék vagyok... Nemsokára kész a Triplane-es cikkem, és melyik gépről csinálok egész délelőtt különféle fotókat? Na melyikről?
    Na persze hogy a Pup-ról... Váááááááááááááááááá!!!
  • Papa01 #12737
    Urak, ez milyen műszer a Púposban?

  • Papa01 #12736
  • Papa01 #12735
    Mondod ezt egy diétára kényszerült epekövesnek??? :D
    Megpróbálok én is jönni!! :)
  • mijki
    #12734
    MESTER OLVASD KÜLDTEM PRIVIT!
  • mijki
    #12733
    Nekem még szülinapi partym van, de 4 óra körül már talán, tudok jönni.
  • whiteskull
    #12732
    Én benne vagyok. :)

    Úgy is rekreálódnom kell a tegnapi szüret után. :))

    Hmmm.. sült libát, sült csülköt és a reggeli disznóölésből tarját ettünk. :)))

    A többire nem emlékszem teljesen. :)))
  • Fokker
    #12731
    OK, akár már most délután is röppenhetünk. pl. 14.00-kor?
  • Fokker
    #12730
    az egyedi skinekhez még annyit, hogy csak akkor látja mindenki a saját skint, ha mindenki letöltötte magának és bemásolta a megfelelő helyre. magyarán a szerón esélytelen saját skin használata, mert az összes külföldi versenyzőtől nem lehet elvárni hogy másolja le magának a skint. annak idején azért is ment a skinezés, mert elég kevés gyári skin volt; gépenként olyan 10-12 db. azóta kijött 2 új skinpack is, így fölöslegessé vált a dolog. a másik dolog, hogy ha a Mods ON állásban lenne, akkor semmilyen pontszámot nem írna jóvá a rendszer, ettől viszont a szeró népszerűsége óriásit zuhanna.
  • Papa01 #12729
    Jó lenne majd repülni ma is egy kicsit! :)
  • JoeDestroy
    #12728
    Én is bevásároltam :)
  • Fokker
    #12727
    megvettem mindegyik hiányzót. vagyis: N11, AlbaDII, AircoDH2, Eindecker, Púp, Triplane. ez volt az eddigi legjobb akciójuk. 600 forint a régiekért, 800 az újakért. eddig csak a púppal röpködtem, de végigpróbálgatom a többit is.
  • messerharcos
    #12726
    Jaj, még mielőtt elfelejtem:) Lenne egy kérésem, ha van olyan, aki a külső nézetben egérrel forgatja a képet, egér mozgatásával, és ez jól működik neki, az küldene egy print scenet as camera controls beállitásairól? hogy az ilyen olyan pitch meg javhoz milyen mouse x meg y tengely van meg van-e invert?
    köszönöm előre is!
  • Papa01 #12725
    Na jó, de akkor, olyan szövegkörnyezettel kerüljön ki.. :)
  • whiteskull
    #12724
    Szerintem ki lehet tenni előtte is, így érkezhet az építő kritika. :))
  • Papa01 #12723
    azután...
  • Papa01 #12722
    azt megjegyzem, Mijki il-2-ben azért kezd belejönni a skinkészitésben


    Az oké, de úgy gondolom, ezután érdemes kitenni dolgokat, ha már "belejött".. :)
  • messerharcos
    #12721
    azt megjegyzem, Mijki il-2-ben azért kezd belejönni a skinkészitésben, ha nem is vérprofin de nem tudom itt miért nem kamatoztatta anyira a tudását, de ismerem és tudom megy ez neki jobban is:)
    Amugy én is csináltam már skint, de én veszek egy alap skint és azt alakitgatom át, de pl koszolni, meg hasonlókat én se tudok.
  • Papa01 #12720
  • messerharcos
    #12719
    ok, nem gond, de sztem az egyeztetések végett ha van még keved jönni repüli, küd el a telefonod, oszt felcsörgetlek ha én mennék hogy akarsz-é jönni.
  • messerharcos
    #12718
    azt birom, mikor kényszerleszállok, ég a gép, kiugrok és ezzel az orditó fejjel rohanok el a géptől, és vetem hasra magam, az meg robban. Volt trackban hogy mikor elkezdtem rohanni, levettem 4-szeres lassitásra az időt, és fölvettem a hangom, azt is lelasitottam és játszottam be közbn miközben a trackben futottam:)
    Vannak beteg ötleteim, de nagyon hollywoodos jelenet volt:D
  • Papa01 #12717
    Remélem nem fogod sértésnek venni azt amit írok, főleg úgy, hogy én nem is foglalkozom ezzel, de szerintem ez nagyon messze van még a széptől.

    Emlékszem az IL-2 fórumban is hasonló kritikákat kaptál és ott valaki szépen leírta Neked az okokat...

    De az mindenféleképpen jó dolog, hogy foglalkozol ezzel és csinálod, de mielőtt még puplikusra kiteszel valamit (főleg nem kb 2-3 óra skin-ezés után!), nézz szét milyen skinek vannak kint..
  • whiteskull
    #12716
    A saját képes az fantasztikus! :)))
  • mijki
    #12715
    Milyen a skin amit beraktam?
  • mijki
    #12714
    Bocs, mester, de most nem lehet, mert ma van apa szülinapja.
  • Papa01 #12713
    Javítva! :)
  • Papa01 #12712
    Nagyon szigorú!! :D
  • messerharcos
    #12711
    elnézést, még egy OFFolás, Mijki, nézz már fel légyszi msn-re, oszt ha nemis vagyok fen, küld el a telefonszámod, mert lemehetnénk ma is reptetni egyet, pahntom prototipus várja a 2. berepülést.
  • messerharcos
    #12710
    kár hogy rise of flightban pilótaskint nem lehet csinálni, il-2-ben van saját pilcsiskinem igy néz ki:

    ez kéne rise of fligthba is:) harciszellemben lángolni:)
  • Papa01 #12709
    Skin Pack telepítése RoF-ban. bejegyzést javítottam a GYIK-ben.