29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #12790
    Szerintem olvasson és repüljön! :)
  • LeonSilver
    #12789
    1) http://riseofflight.hu/ & http://www.pcpilot.hu/

    Egyébként pedig ne olvass ( illetve igen mert olvasni nagyon-nagyon jó ) hanem repülj, repülj és megint csak repülj. Sokkal jobban és többet tanulsz két átesésből vagy dugóból mint 20 oldal olvasnivalóból.
  • Papa01 #12788
    riseofflight.hu :)
  • Fela
    #12787
    Akkor valoszinuleg marad a G940, legalabb joval olcsobb is mivel a G940 200 GBP a warthog meg 330 (+pedal).

    Kezdonek milyen olvasnivalot ajanlotok ilyen temaban hogy a repules tanulas a leheto legegyszerubb legyen?
  • Fela
    #12786
    Ez az amit irtak a G940rol:
    reversal bug

    Egyebkent eloszor en is a 940re gondoltam, szeretem is a logitech cuccait es a G25el se volt meg sose bajom, csak olvasgattam errol es elbizonytalanodtam.

    Procimmal nincs baj 4Ghz-re van felhuzva a Q9650 az csak eleg, ami zavarna a warthognal hogy honap vegeig kellene varni mire lehet jatszani :-)
  • Solt
    #12785
    Ár/érték tekintetében mindenképpen G940. ( FFB + Pedál )

    A RoF esetében a reversal bug egyáltalán nem zavaró... ráadásul ahogy Dummy írta, elképzelhető, hogy driveres hiba, és a következő driverben orvosolják. ( ez egyáltalán nem biztos! )

    Én személy szerint biztos nem vennék forse sensoros joyt... főleg nem a RoF-hoz. Ha lenne az X65-nek FFB-s verziója, akkor az jó alternatívája lehetne a G940-nek, bár tuti pedál nélkül is annyi lenne mint a G940 pedállal...

    A Warthog FFB-s? Ha igen, és nem zavar az ára, akkor várd meg... ha nem FFB-s, akkor annyi pénzért pedál nélkül csak fanatikusoknak... szerintem...
  • Papa01 #12784
    Bizony!
  • Papa01 #12783
    Ha ROF, akkor inkább G940-es és még marad pénzed egy igen jó CPU-ra is.. :))

    Majd Solt, Dummy, és Sanyo majd leírja a tapasztalatait ezzel kapcsolatban (940).. :)
  • LeonSilver
    #12782
    Dummy szerint teljesen jó a g940. Ismerve Dummy-t én hiszek neki.
  • Fela
    #12781
    Lenne meg egy kerdesem joystick/hotas ugyben.

    Mit javasoltok ehhez a gamehez?

    G940en gondolkodtam csak irjak tobb helyen hogy hibas (reversal bug)de az FFb miatt nagyon jo lenne.

    X65F-re azt irjak hogy ww1-2es jatekokhoz nem jo ha abszolute nem mozog a joy.

    Harmadik eselyes a TM Warthog ami a honap vegen jelenik meg (nincs rajta FFB se pedal).

    Sok jatekkal jatszanek majd de ahogy olvasom a teszteket foleg RoF-fal.

    A bug ellenere erdemes megvenni a 940et vagy varjak a warthogra?
  • Papa01 #12780
    Csináltam két érdekes screenshot-ot:




  • Papa01 #12779
    Mondjuk, akkor én amiatt nem futottam bele, mert nekem a D meghajtón vagy egy szimuk mappa! :)
    @ Urak: Valaki, ha van ideje, segítene nekem TS-en a skin publikálásában? (Szavazás, leírások megfogalmazása, stb)

    Köszönöm! :)
    Papa
  • Solt
    #12778
    Vista és Seven telepítésénél ezt mindenképpen javaslom elvégezni mindenkinek:

    "3.,) Birtokbavétel:

    A.,) Mielőbb bármit tennél az első indítás után, jelentkezz át valódi Administratornak. Nyomd le a windows gombot és az R betűt egyszerre, és írd be a futtatásba (run):
    control userpasswords2
    Enter. Itt advanced fül, advanced gomb (magyarban speciális), itt users ikon, aztán administrator-ra duplaklikk, és vedd le a pipát a tiltásról (disable).
    Startmenü, kijelentkezés, "Administrator"-ként bejelentkezel, és megint behozod a futtatást, megint kérsz control userpassworsd2 ablakot, de most már csak a korábban létrehozott felhasználót töröld (aki arra a névre hallgat, amit telepítéskor megadtál, így csak az admin fiók marad, és automatikusan be is lép induláskor, ha nem adsz neki jelszót...)."

    Így nincsenek az alább is felmerülő gondok... a továbbiakban variálás nélkül is teljes értékű rendszergazda vagy a gépeden, és nem zargat a rendszer mindenféle hülye kérdéssel...
  • Sanyo
    #12777
    A Vista és a Win7 UAC a rendszermeghajtóra telepítés miatt aggódik. Ha máshova megy, nincs probléma.
  • Papa01 #12776
    Ezt nem is tudtam... :)
  • Sanyo
    #12775
    Bárhova, csak ne a C: meghajtóra telepítsd.
  • sakkay
    #12774
    Megvettem a Papagépet..K*rva jó..az a helyzet , hogy nem gondoltam volna (pedig mindig mondod), és nagyon bírja a gyűrődést.
  • Solt
    #12773
    Még nem láttalak itt, és meglepett, hogy egy "nagygépest" látok itt! :)
  • brendon566
    #12772
    Tán nem lehet serial nélkül accot csinálni, de ha erről le is maradsz, lesz még ilyen akció, nem most az igaz vagy 2 hónap, de addíg elég kitanulni a dolgot ;)
    Mindenesetre üdv itt!
  • sakkay
    #12771
    Köszi, csak mert olyan jól néz ki...pörög az oldal megint rendesen..
  • Fela
    #12770
    Sziasztok!

    Par napja rendeltem meg a RoF-ot de nem valoszinu hogy megerkezik keddig igy aztan egy olyan kerdesem lenne hogy lehet-e elore megvenni a gepeket?

    Probaltam gift-kent megvenni de regisztralni kell es ott keri a kulcsot ami viszont meg nincsen.

    Van valami megoldas erre ? :-)
  • otiq
    #12769
    win7 error
  • otiq
    #12768
    Nem lehet szerkeszteni ezt. :(
  • otiq
    #12767
    Mégegyszer.
    :)
    [IMG]http://www.kephost.com/images3/69b9mnxpna6ulrwgkiwv_tn.jpg[/IMG][/URL]]error
  • otiq
    #12766
    Linkelem a hibát.
    [IMG]http://www.kephost.com/images3/69b9mnxpna6ulrwgkiwv_tn.jpg[/IMG][/URL]]win7 error
  • Papirzacsi
    #12765
    Üdv! Rendszeres látogatója vagyok a topiknak, csak éppen a RoF nincs fent a gépemen egy ideje. :-)
  • Papa01 #12764
    A skin közléssel kapcsolatban van valami fontos dolog, amit, ha tudok? :)
  • Papa01 #12763
    RGR! :)
  • Fokker
    #12762
    nekem jó a pcpilot szeró is. még fel kell rakjam a TS3-at.
  • Papa01 #12761
    Hűha! Nekem komoly szövegértési problémáim vannak!
  • Papa01 #12760
    Oki, akkor bocsi a csacsiságért! :)
    Urak, akkor kiteszem szavazzatok már rá minél többen! :) Köszönöm! :)

    Megyek TS-re! :) Host-oljak?
  • Fokker
    #12759
    csak akkor vedd meg a DXII-est, ha gyűjtöd a gépeket. multiban nem sok hasznát veszed. bár most 600 forintba kerül, sokat nem veszítesz ha megveszed.
  • Fokker
    #12758
    nem, az a keresztdőlés. Papírzacsi mondja a tutit. bár még nem teszteltem le.

    repülés lesz ma? ha igen, kb. mikor?
  • Papa01 #12757
    Ez dIIIa. :) Köszi szépen, Riot keze munkáját dicséri. A nyulat pedig egy rajz szakos kollégám csinálta 1 db egérrel, Paint-ben! :)
  • sakkay
    #12756
    Hú de állat.
  • Solt
    #12755
    Nicsak ki beszél! :)) Üdv itt... ;)
  • sakkay
    #12754
    PFALZ d12? Repüli ezt valaki,nem is nagyon emlékszem , hogy láttam ilyet.
  • Papa01 #12753
    Urak, ezt a skin, még Riot mester csinálta nekem. :) Küldjem be szerintetek? Nekem, nagyon bejön! :)





  • Papa01 #12752
    Köszi a választ!



    Szerintem, az a műszer az iránytű alatt van, nem? :)
  • Papirzacsi
    #12751
    Ugyen ez a gép nincs meg, de így ránézésre ez egy hosszdőlés mérő. Olyasmi lenne, mint a műhorizont. Felhőben látod, hogy a horizonthoz képest hol áll a gép orra.