29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Solt
    #12830
    Szia Dummy!

    Lenne pár kérdésem. Feltettem egy új rendszert, így egyből a legfrissebb rof került a gépre. Viszont most bármit csinálok, a shimmering nem tűnik el... a tools-l sem... eddig ugyanezzel a driverel működött. Megnéznéd, hogy nálad mi a szitu? Hátha a tapasz cseszett el valamit...

    A másik... a G940-hez találtam firmware frissítést. Automatikusan megcsinálja, nekem gyárilag jó pár verzióval régebbi volt. Leírást viszont nem találtam, hogy mit javít, frissít. Nekem nincs türelmem ezekhez... tudsz erről valamit? :)
  • Sanyo
    #12829
    Erre nem gondoltam, köszi. :)
  • Papa01 #12828
    Ezt csak megerősíteni tudom! :)
  • whiteskull
    #12827
    Pedig nagyon jó a hangulat általában. :)))

    Gyere csak, veled még úgy se repültem. :))
  • DummyBoy
    #12826
    Üdv Urak!

    Vagyok, vagyok, olvasok is rendszeresen :)

    Most mondjuk 1 hete nem voltam gép előtt, csak pár percekre ... De az a pár perc pl. elég volt, hogy beszerezzem a Pup-ot meg a Triplane-t :)
    (Mellesleg ezek a gépek nem hinném, hogy a Camel - DR1 sorsára jutnának, ugyanis 16-os gépek, szóval nem mai gyerekek ...)

    Mostanában minimális időm van, akkor meg tankozgatok ... Elvileg hétvégén lehet lesz egy szabadnapom, akkor letesztelem az új peccset meg a két új gépet is :)

    Eléggé pörög most a meló, nem nagyon vannak szabad óráim :(

    Vérmérséklet témában: Figyeljetek egy kicsit jobban oda Urak, ne ilyen dolgokon csússzon már meg ez a jó kis társaság ... Engem is lőttek már le Friendly-k, mégsem álltam le kiabálni, értelme nem sok van ... max visszakérdezek ... mindenki hibázhat ... Próbáljátok meg dzsentlömenként lekezelni az ügyet :)

    G940 támában: A G940-en ezer millió idegesítő bugja van, amiről lehet olvasni a neten, de emellett szerintem a FFB miatt az egyik legjobb joy ... Remélhetőleg ezen bugok nagy része javítva lesz majd, de addig csak azt mondanám, hogy amikor meglett, a bugok az én szintemen (Ezt külön kiemelném, mert lehet hogy egy komolyabb versenyzőnek okozhatnak problémát ...) gyakorlatilag észrevehetetlenek a játékokban ... főleg ROF alatt.

    Én nem bántam meg, hogy lecseréltem az X52-est, azóta is tökéletesen meg vagyok vele elégedve ...

    Ebben a topikban is és a vmh59-esek fórumjának Hotas topikjában is írtam pár dolgot róla, ha valakit érdekel, akkor keressen rájuk!
  • sakkay
    #12825
    Mármint nem olyan gáz a helyzet repülés közben...nekem például sikerült elég sok, meglepően normális emberi reakcióval találkozni repülés közben..csak ezek nem olyan izgalmas témák hi hi.
  • Papa01 #12824
    Oki, köszi szépen, ki fogom tenni.. jó ha látjuk! :)
  • otiq
    #12823
    Persze leírom ha szeretnéd bár elég egyedi problémának tűnik, nem hiszem, hogy sokan belefutnának. Szóval windows 7 home premium 32 bites rendszer. Van rajta már jópár játék amiket próbálgatok és gondoltam felteszem a dobozos rise of flightomat is , hogy megnézzem a kétmagos rendszert jobban kezeli ez is, mint néhány játék és jobban fut-e.Szóval felinstalláltam de nem válastottam ki a végén a plusz részeket mert már mind fent volt. Visual c++ 2005 , 2008, directx. Ezek mind ott voltak a vezérlőpult programok között. Az ikont amit kirakott, ami a updater.exe egy fura hibát dobott ami arról szólt , hogy valami párhuzamos konfiguráció hiba van és nem indul el. A sima rof.exe a játék könyvtárából elindult de ugye az alap verióval, update nélkül. Próbáltam én különböző kompatibilitási beállításokat az updateren, meg rendszergazdai módot, meg, hogy a könyvtárát mindenki írhatja olvashatja de a végén a megoldás az lett, hogy a rákerestem a microsoft visualc++ redsitrubatable-re 2005 és 2008, letöltöttem őket felinstalláltam újra ami egy pillanat volt mivel szerintem a telepítő is érzékelte, hogy fent van és utána minden működött.
    Megjegyzem amíg más játékoknál igenis érzékelhető javulás a játékokban, az erőforrásokat jobban használja mint az xp addig itt én visszaesést tapasztaltam, de lehet , hogy ez is egyedi.
    Ennyi.
  • Papa01 #12822
    ??
  • sakkay
    #12821
    Ennyi.
  • Solt
    #12820
  • Papa01 #12819
    Jaja, én is erre gondoltam pont. Néha én is tudok olyan bunkó módon viselkedni, h ihaj... (És most senkit nem akartam, megbántani minősíteni.)

    Ha pedig a külföldiek a gond (A sok szemét vulcser.. :D ) időnként nagyon szívesen hostolok én is és lejelszavazzuk.
    Ennyi. :)
  • Solt
    #12818
    No igen... jó lenne, ha nem indulnánk el rossz irányba...

    Rossz napja mindenkinek lehet, ne ítéljünk elhamarkodottan...
  • Papa01 #12817
    De Leon, miért?? Ne már...
  • LeonSilver
    #12816
    Mondjuk így olvasgatva az utóbbi néhány bejegyzést lehet kedve sincs röppeni amit nem is csodálok. Azt hiszem én sem veszem elő a rofot ismét pedig már-már kezdtem magam rászánni.
  • Papa01 #12815
  • Solt
    #12814
    De a fórumot olvassa?
  • Papa01 #12813
    Lehet még tankozik.. :) Nagyon beleszerelmesedett egy tankos játékba, ha jól tudom.. :)
  • LeonSilver
    #12812
    Tankozik
  • Solt
    #12811
    Srácok! Mi van Dummy-val?
  • sakkay
    #12810
    Tegnap én is így voltam(bár nem akadtam ki) leállt a motorom egyből kiírta , hogy le lőttek...amúgy miután MINDEN ÁLLAT engem lőtt a két táborból 3-4, nem is értem , hogy nem tűnt fel nekik valami nem ok. Nagy nehezen leraktam a gépet, élőhalott státuszban. Ami nem alapszinten fa*ság különben,
  • Papa01 #12809
    Otiq, légyszi tedd már meg, hogy írd már le a problémát egy picit részletesebben és a megoldást is, mert kitenném a GYIK-be. Köszönöm :)
    Papa
  • otiq
    #12808
    Úgy néz ki kezd megjavulni a win7-es indításom. Eddig is fent voltak a 2005 és 2008-as visual c++. Gondoltam letöltöm újra ezeket a microsoft oldaláról lefutottak és most már elindult az update.
  • Sanyo
    #12807
    Itt a hír a ts3 szerverről: pcpilot.hu - teamspeak 3 szerver. Van antant/tengelyhatalmak csatorna, ha ezen kívül még kell, szóljatok. :)
  • Papa01 #12806
    Oki. :)
  • Sanyo
    #12805
    Fent is van, próbáljátok ki.
  • Papa01 #12804
    Köszi, nagy vagy! :)
  • Sanyo
    #12803
    Persze, néhány perc.
  • Papa01 #12802
    Sanyo Mester! :)

    Kibővítettem a multis küldit az új típusokkal és feltettem a ROF.hu-ra. Innenle tudod szedni.

    Megtennéd, hogy fellövöd a nagy szeróra?
    Köszönöm szépen!
    Papa
  • Solt
    #12801
    Nem akarok beleszólni, de miért nem szóltál neki?
  • Her Laca
    #12800
    Ide figyel pici gyökerem. 1. Hónapok óta nem is vettem kézbe ezt a játékot,és igazad van tévedtem. Akkor szólj ,hogy egy csapatban vagyunk és én bocsánatot kérek. De ne gyere ilyen lekezelő szöveggel ,mert azt nem szeressem.
    Ez a mennyivel vagyok jobb dumát meg megint csak rühelem,,meg hogy mutassam meg.Mivel nem vagyok jobb, mi több nem is leszek és minden elismerésem a tied,de álljon már meg a nászmenet. Ilyet csak a gyökerek írnak ecsém.
    Szimulátorozom jó pár éve de ilyen még nem hagyta el a számat.
    További jó királykodást.
  • Papa01 #12799
    Urak, mit szóltok, ha a nagy szerón is fent lennének az új gépek? Annyi kiegészítéssel, hogy TK esetén az sérül, aki lő. Az alkalmi hostolásomon, ez a küldi megy. Na mit szóltok? :)
  • brendon566
    #12798
    Hmm, egy csapatban voltunk, csupán ezért akadtam ki...
    De ha gondolod kapd elő a legválasztékosabb legemelkedettebb stílusodat, mutasd meg mennyivel vagy jobb és osszál, ígérem egy szót nem szólok te okostojás.
  • Papa01 #12797
    :D
    @Leon : Igen, ez igaz! :) Fontos mindkettő! :)
  • LeonSilver
    #12796
    Ne foglalkozz vele Laca. Tapló parasztok mindenhol vannak.
  • Fela
    #12795
    Lesz akkor a repulgetes es meloban meg az olvasgatas :-)
  • Her Laca
    #12794
    na én nagyot csalódtam. A fasz se tudja melyik magyar sráccal harcoltam (nagyon ügyes,nálam sokkal jobb jelzem) lelő erre beírja ,hogy ne kóstolgass haver vagy valami ilyesmi. Úgy felbasztam az agyam ,írtam neki cifrákat rendesen. Ezt eddig nem tapasztaltam itt . Na mind1.
  • otiq
    #12793
    Ilyen gondom egyébként nem volt még, mert a c: Program files-ba van számos játék feltelepítve.
  • otiq
    #12792
    Uninstalláltam és újra feltelepítetem egy g: meghajtóra de ugyanaz a hibaüzenet jön be. :(
  • LeonSilver
    #12791
    Persze, de könyvből (weboldalból) nem fog megtanulni röppenni.
    Hiába írod le neki például, hogy mit csináljon ha a teve dugózik. A saját tapasztalatából fogja megtanulni, hogy mit-mikor-hogyan csináljon, hogy kivegye.