29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • whiteskull
    #12870
    Én ma szünetet tartok. Felsőbb nyomásra. :)))
  • whiteskull
    #12869
    Én is mindent szeretek. Csak az a lényeg, hogy sok hús legyen benne. :)))
  • Papa01 #12868
    Lehet felnézek.. :)
  • Papa01 #12867
    Főzelék: Háát tegnap krumplifőzeléket ettem... megeszem, megeszem, de én szeretem megrágni az ételt, nem vagyok egy nagy főzis..
  • Papa01 #12866
    A doki, csak ilyen párolt, ízetlen fosokat (Egy jó pöri is kilőve), fűszer is nuku.. arról nem is beszélve hogy a jóllakástól is óvott,azt mondta, sűrűn keveset.. Én aki imádom a hasam..
    Egy kurva csuszát sem ehetek.. Amit imádok!
  • LeonSilver
    #12865
    Én szeretem a zöccségeket, főzelékeket. Azzal van baj, hogy a cukker miatt egy csomó dolgot nem ehetek vagy csak nagyon-nagyon keveset. Ilyen például a bab, lencse, sárgaborsó, zöldborsó. Ebben az a fos, hogy nekem ezek a kedvencek között voltak.

    Azt, hogy nem ehetsz húst ki mondta?
  • mijki
    #12864
    Ma lesz repülés?
  • Papa01 #12863
    Én meg húst nem ehetek. Csak ilyen párolt szarokat. Hidd el az is szar.
  • whiteskull
    #12862
    Az lesz! :DDD

    Megjött a fröccs is. :))
  • LeonSilver
    #12861
    Te is. Imádom a lencsét de nem ehetek.
  • Solt
    #12860
    Én is rendeltem! :D
  • Papa01 #12859
    Én is????
  • LeonSilver
    #12858
    Kapjátok be.
  • Papa01 #12857
  • whiteskull
    #12856
    Hehe! Itt a melóhelyen nem találtunk senkit, aki hirtelen főzne ránk. :)))
  • whiteskull
    #12855
    Valami 4 évszak. 60 centis. :)))
  • Solt
    #12854
    Basszus nálam ugyanez... jön a 2. félidő, csak nálam a marhapöri érkezik! :D
  • Papa01 #12853
    Woooow, milyen piiza?? :) Én egy kis lencselevessel próbálkozom, kenyérrel. :)
  • whiteskull
    #12852
    Nekem még van dolgom. Lassan kezdődik a 2. félidő, meg érkezik mindjárt a pizza. :)))
  • whiteskull
    #12851
    Hát olyan nagyon nekem se jött be egyik sem. Talán a Dolphin az egyedül, amelyik tetszik. :)))
  • Papa01 #12850
    Na egész délután ezzel szarakodtam, és végre kééész! :)) Megvan a frissítés és a mentés is!
  • Solt
    #12849
    Kokárdás gépnek a közelébe nem megyek! :))
  • whiteskull
    #12848
    Kár lenne kihagyni. Nekem a DH2-is tetszett. :)))

    NA ott van brilliáns kilátás. :)))
  • Papa01 #12847
    Gondoltam,hogy nem bírsz ellenállni... :D :D Gratula! :) Nultiban, van kedved majd kipróbálni?? (Igaz nagy diashow lesz!! :D)

    @ Solt: Nagyon kis ari, én szeretem.. beszéltük is a srácokkal, jó lenne egy kezdeti gépekkel repülni egyet.. :)
  • Solt
    #12846
    Olyan kis mezőgazdasági gép... legalább szép a kilátás belőle! :D Meg is veszem...
  • whiteskull
    #12845
    Aranyos. :))

    Egyszer már repültem vele. Egész kezesnek tűnt elsőre. :))
  • Solt
    #12844
    Urak, az EIII-s milyen? :)
  • LeonSilver
    #12843
    Srácok. Mintha valaki írta volna nemrégiben itt a topikban, hogy eccer (vagy többször) széjjelbombázta az x52-t. Ki volt az ? Jelentkezzen már legyen olyan jó ;) Volna néhány kérdésem.

    **--**

    Papa, én is beújítottam az a-10c-t. Nem bírtam magammal :D
  • Papa01 #12842
    Nem, nem ez csak a szokásos időszaki... :)
  • whiteskull
    #12841
    Amíg ez nem tűzoltás, addig nincs nagy baj. :)))
  • Papa01 #12840
    Én köszi, hogy olvasod! :) És persze vadásszál csak bátran! :) Most épp nagy mentések és frissítések közepette vagyok! :))
  • whiteskull
    #12839
    Ja, bocs! Ez Papának szólt. :)))
  • whiteskull
    #12838
    Bocs, hogy megint én szólok. Pedig tényleg nem vadászom a hibákra. :)))

    A Dolphin leírás 2. oldalának a végén így van írva:
    "A gép megvásárolható ezen a innen."
  • LeonSilver
    #12837
    Tapadókorongot adtak ugyan az x52-höz is de sohasem használtam. Jószerivel azt sem tudom, hogy hol van, pedig az x52 nem egy nehéz darab.
    Én úgy oldottam meg, hogy azon a "lapon" amin a billentyűzet meg adott esetbven a joy van vannak furatok. Ha szükségét érzem annak, hogy a joy ne mozogjon (qrva ritkán, tényleg nem igen mozog) akkor ezekbe a furatokba teszek direkt, erre a célra rendszeresített (és kicsit módosított) popszegecset, és úgy rakom le a joyt.
  • Fela
    #12836
    Koszi! utoljara valamikor '95 korul volt kezemben Joy... akkor meg nagy divat volt a tapado korong
  • Solt
    #12835
    Nincs... a súlya egy helyben tartja, ne aggódj emiatt! :)
  • Fela
    #12834
    Arrol mondjuk meg nem olvastam hogy milyen rogzitese van a joynak meg a gazkarnak? remelem nem csak a furatos megoldas letezik, hanem van valami oldschool felfogato megoldas is :-)
  • Solt
    #12833
    Ez jól hangzik... :) ( már amennyit értek belőle! :D )

    Gratulálok... szeretni fogod! ;)
  • Papa01 #12832
    Természetesen irigyellek! :)
  • Fela
    #12831
    En ezt talaltam a firmware-rol:

    We’ve updated the firmware of the G940 to improve force feedback response, and allow for adjustability of axis response.

    The firmware update improves the centering response, and reduces the looseness in the center. it was also adjusted to hold the stick straighter when you take off your hand and the dead-man switch engages.

    Az en 940em max 2 oran belul erkezik