29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • LeonSilver
    #12910
    Dummykám, kiccssillagom ;) A botról hogy a rákba kell leapplikálni a cuccot ? Nagyon nem akartam feszegetni de valamiért nem igazán akart szétgyünni, pedig érzésem szerint minden csavart kiszedtem belőle.

  • DummyBoy
    #12909
    Leon mester, én is szétszedtem párszor az enyémet ...
  • JoeDestroy
    #12908
    Épp a hétvégén szedtem darabokra a markolatot.
    Rudder kontakt hibát kellett orvosolni.
  • Papa01 #12907
    Az a baj, hogy mennek is.. :(

    Szalonna: Ha lehet, ki fogom majd próbálni! :)
  • Papa01 #12906
    Hogy pörgette a kezében.. Leon, minek is nevezted, reszelőnek? :D
  • whiteskull
    #12905
    Jó, hogy szóltál! Hiába 2 perc alatt ezek szerint nem lehet megítélni az ilyen dolgokat. :))))
  • DummyBoy
    #12904
    ÁcsiÁcsiÁcsi!!! Tihanyi Tamás MESTER munkásságát ne bántsátok!!!

    Régebben csak Miatta volt beállítva a Budapest TV a tévénken ...

    Párommal remegve vártuk az adásokat, mert ehez képest a sztendápkomedik unalmasak :)

    Meg is sirattuk a BPTV-t mikor megállt ... Még csakramérőt is gyártottam melóban, ha valami elromlik, és nem tudunk vele mit kezdeni, akkor csakramérő elő, ellenőrzés - energizálás és megjavul :)

  • Sanyo
    #12903
    Majd abbahagyja. :)
  • Fela
    #12902
    Eleg gaz azert ennyi penzert...

    Szoval ha visszakuldom se lesz jobb egy masik? :-)
  • LeonSilver
    #12901
    Lógitek! Mégis mit vártál?
  • Solt
    #12900
    Enyém is ilyen, de nem vészes! :)
  • Fela
    #12899
    Megjott a 940 de amikor kozepen van a joy akkor mozognak a ffb motorok es valami irtoan hulye hangja van, olyan sisterger/kattogas... tapasztalt mar valaki ilyet?
  • messerharcos
    #12898
    emberek ez hatalmas:D
  • LeonSilver
    #12897
    Ilyen alapon akkor mehet a piramis játéktól elkezdve minden.

    Papa, kóstolj meg majd egy jó kolozsvári szalonnát. Isten bizony nem zsír íze van. Amire Te gondolsz az a kenyérszalonna lehet vagy a kövesztett. Megjegyzem én ezeket is szeretem. Egy-két fej vöröshagymával!
  • Fokker
    #12896
    nálunk pl. ezért is szaporodnak gombamód az úgynevezett "új egyházak", mert valójában a kuruzslást/tömegmanipulációt használják kereseti célra, és mivel "egyház", ezért nem köteles a pénzmozgásait könyvelni. lásd pl. hit gyülekezete: beszervezős rendszer, iszonyat nagy pénzek(milliárdok) mozognak a háttérben; egyetlen forintról sem tud az apeh, mivel minden egyes forint "adomány". egyszer kíváncsiságból elmentem egy ilyen mosolygós vasárnapra, amit ott láttam(hit park), ahhoz milliárdok kellettek. amikor rákérdeztem, hogy mindez miből, az volt a válasz, hogy adományból.
  • Papa01 #12895
    Gondolom azért hagyják ezeket békén mert "csak" lehúzzák a sok szerencsétlen, ártani nem ártanak nekik.
  • Papa01 #12894
    Nem, tényleg nem szeretem, számomra zsír íze van... :)
  • LeonSilver
    #12893
    Kuruzslás :

    gyógyítás, orvoskodás jogosultság nélkül; kuruzsló, aki diploma v. egyéb jogosítvány nélkül gyógyít s az orvos szerepét játsza. A törvényeink (1876. XIV. t.-c.) a K.-t csak akkor büntetik, ha keresetképen folytattatik; ugyanígy van ez Ausztriában is, mig Németországban az 1869-iki ipartörvény az ipari szabadságot az orvosi praxisra is kiterjesztette, de azért a nem orvos gyógyítóknak orvosi címet használni nem szabad. Továbbá K.-nak tekintik még a titkos szereknek készítését és árulását, ami, ha engedély nélkül történik, tilos. A szakértői véleményt arra nézve az orsz. közegészségügyi tanács, az engedélyt ennek alapján a belügyminiszter adja meg. L. még Igézés és Egészségügy.
  • LeonSilver
    #12892
    Én meg simán bezárnám a picsába. Vagy kuruzslásért vagy csalásért.

    Papa baszki, beszarok rajtad! Nem szereted a szalonnát, töpörtyűt? Édes Istenem ...
  • Papa01 #12891
    De az a durva, hogy a betelefonáló hölgy hangja sem volt valami meggyőző.. :)
  • Fokker
    #12890
    biztos jól megy a kis vállalkozás, bár egyre több ilyen szemét terjeng a tv-ben. 600 forintos percdíj.... persze aki betelefonál, az meg is érdemli.

    @Zair : ennyire jót nem akarhatsz neki
  • whiteskull
    #12889
    Szerintem azért mert szégyenli magát, hogy ilyeneket kell csinálnia. Szinte bele se nézett a kamerába.
  • sakkay
    #12888
    Hát ez, ez . Több mint szánalmas..de az meg még jobban aki felhívja. Jönnének a régi inkvizítorok a múltból kicsi országunkba, hónapokig égnének a tüzek a "varázslók", meg Piri nénék alatt .
  • Papa01 #12887
    Én Leon-tól is ezt kérdeztem:
    - Hogy nem rögi el magát ez a tag??
  • Zair #12886
    Aztak*va. A pöcsét tekergetném így a tagnak.
  • whiteskull
    #12885
    Bex@rás! :))
  • Papa01 #12884

    Egy kicsit más téma.. Ezt Leon mester ajánlotta a figyelmembe, ha röhögni akarok megnézem:

  • whiteskull
    #12883
    Bár néha az életben jól jön egy kis extra nyomaték, ami a 100 kg-ból fakad. :)))
  • Fokker
    #12882
    asszem én is abbahagyom, nehogy bajod legyen. túlságosan rákészül az epe vagy mittomén.
  • whiteskull
    #12881
    Akkor rád való tekintettel nem is folytatnám. :)))

    A 100 kg nálam is standard meg van. Bár ide úgy fogytam le mióta focizom. :)))
  • Papa01 #12880
    Szerintem én a tipikus "magyar zabáló haspók" vagyok.. vagyis inkább voltam.. bár írtad a füstölt kolbit, eszembe jutott az újhagyma/lilahagyma (imádom!!) és valami jófajta sajt és csorogni kezdett a nyálam.. :D
  • Fokker
    #12879
    nekem sem az elsőszámú kedvencem, bár nagy ritkán egy kis házi füstölt szalonna jól megpaprikázva, hegyes erőssel, auchanban vett házikenyérrel jó tud lenni. már jó ideje kerülöm az ilyen jellegű kajákat, de nagy ritkán jól esik pl. egy darab házikolbász. nem szoktam nagy mennyiségben és sűrűn enni, kerülöm a nagyon zsíros dolgokat. főzni-sütni is csak olajban.
  • Papa01 #12878
    Elvileg 6 hét, de azt mondta a doki, hogy felejtsem el a régi étkezési szokásaim, mert simán lehet görcs, meg a meghagyott epevezeték is kövesedhet... szóval vége a nagy zabálásoknak.. :)

    Amit én rühellek: tepertő/töpörtyű/szalonna Soha nem értem mi a finom a tömény zsírban... :)
  • Fokker
    #12877
    mindenevő vagyok, de a húsokat részesítem előnyben. egyedül a sárgaborsó főzeléket rühellem, de ha nincs más, az is lecsúszik. irigylem akik bmennyit ehetnek és megmaradnak 7x-8x kilósnak. sajnos baromi keveset mozgok, és bár nem eszem tönkre magam, azért a 100 kiló eléggé konstans lett az utóbbi 6-8 évben. fogyózni többször is próbáltam, de miután vége lett, a leadott 2-szerese jött fel. igazából a rendszeres mozgást kéne rendszeresíteni, csak rohadtul lusta vagyok. kampányszerűen edzettem otthon és konditeremben is, de 3-4 hónap után apránként abbamaradt.


    @Papa : meddig tart ez a szigorú diéta?
  • Solt
    #12876
    Én is 7x kiló vagyok, de általában csak tátott szájjal bámulnak rám amikor eszem, hogy hova rakom azt a sok kaját! :D

    Én pl az FW frissítésről nem is tudtam... :((

    A cfg babrálást el is feledtem... :S Köszi, majd visítok, ha nem sikerül...
  • DummyBoy
    #12875
    Nekem a kedvencem, csak ritkán jutok jóhoz sajnos :(

    Ezt most egy olyan öreg vadász készítette, aki évek óta lakodalmakra és vadászbankettekre készíti a pöreszeket :)

    Ha faluhelyen tudnák mi az a mislen csillag, akkor most öcsémék garázsa is kapott volna egy csomót :)
  • Papa01 #12874
    Nem hiába na.. a birka pörköltet is imádom, persze ezt szerintem nem könnyű jól megcsinálni.. :)
  • Papa01 #12873
    :D Az én dokim is nagyon rendes volt, és a szó jó értelmében közvetlen is.
  • DummyBoy
    #12872
    Na igen ... aminek 2-nél kevesebb vagy 4-nél több lába van, az max köret vagy díszítés :) Nekem ma könnyű vacsora volt csak, birkapörkölt :)

    Én egyszer lebetegedtem, és (75 kilóm ellenére óriási zabagép vagyok) és a doki azt mondta 1 hétig csak kekszet ehetek, meg teát ihatok cukor nélkül ... idióta lakótársaim kiragasztottak a hűtőre egy kekszet, hogy "NE FELEDD!!! 1 hétig csak ezt eheted!", miközben a hűtőben házi sajt és sonka volt ...

    3 napig bírtam, utána azon röhögtek, hogy a rántott húst bundáskenyérrel ettem :)

    G940: Nekem 5.10-es SW van fent és 1.41-es FW ... az 5.09-es SW-el jött pár javítás meg a FW frissítés is, pont akkor kaptam meg a joyt, mikor ez megjelent. Szóval én frissítettem és így használom.

    @Solt: A post effekteket ki kell kapcsolni, különben megmarad ... És ehhez kell a startup.cfg-ben is mókolni.

    Valamint a játék control paneljében AA és AF legyen kikapcsolva, helyette driverből legyen belőve ...

    Ennyi ... ha nem megy, akkor még gyúrunk rajta :)
  • LeonSilver
    #12871
    Tudod mit mondott erre az én dokim a diétás izének?
    "Akkor mi a fasznak műtöttem meg ha nem akarja engedni, hogy egyen?"


    (ezen az oldalon kattints az orvosokra és ott a Márkus Bélára)