29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #12990
    Urak, kész lett a Sopwith Triplane cikk, fogadjátok szeretettel! :)

    Ezúton is köszönöm Sanyo-nak a segítségét, és az észrevételeit! :)
  • Papa01 #12989
    Jééézus.. ki lehetett ez az idióta?. És legfőképp, mit élvez benne?
  • LeonSilver
    #12988
    Tegnap délelőtt voltam kb. 2 percig a TS-en amíg beállítottam, winfos telepítés volt. Utána egész nap nem. Ezért írtam Sanyonak, hogy jólenne a nikkjeinket jelszóval "levédeni" szerintem.
  • Papa01 #12987
    Hzh.. nem emlékszem hány óra volt, de talán nagyon késő még nem lehetett, Leonsilver nick-el.. kb 15 percig.. beszéltük, lehet nem hallottunk...

    Védés: Gondolod, hogy lennének ilyen kretének? Mindenesetre, tényleg jó ötlet! A repüléssel kapcsolatban annyit, hogy régi gépekkel +Alba D5 (hogy legyen benne egy alapgép is, ha valaki nem vette meg a régieket.) host-oltam egy kicsit, nagyon jó volt, élveztük, és a külföldieknek is tetszett.
    Lehet fel kéne lőni a nagy szeróra is.. :)

    @ Mijki: Én megmakkantam.. :D
  • mijki
    #12986
    Én túléltem :)
  • LeonSilver
    #12985
    Én? Mikor? Már írtam a pcpilot-on, a TS3 hírnél, hogy ezeket a neveket amiket használunk jó lenne jelszóval regisztrálni.
  • Papa01 #12984
    Mijkivel történő ütközésem utáni csendélet.. :) Nagyon jó kép lett!!


    @ Leon: Látom, voltál fent TS-en. Kár, hogy nem jöttél be egy kicsit dumálni, repkedni.. :)
  • Papa01 #12983
    Az igen! :) Nem jössz repülni egy kicsit? :)
  • LeonSilver
    #12982
    Ilyent akarok én is!

  • Papa01 #12981
    Kár, de akkor majd holnap! :)
  • Fokker
    #12980
    én ma nem tudok menni. szombat este inkább.
  • brendon566
    #12979
    okkés.
  • Papa01 #12978
    18:30?? :)
  • brendon566
    #12977
    mikor?
  • Papa01 #12976
    -m! :))
  • Papa01 #12975
    Kim jön ma repülni?? :))
  • Papa01 #12974
    Szerintem nem lesz, mert nem olyan "über gép" mind a két másik gép,,, :)
  • Fokker
    #12973
    sajnos én is ettől tartok, hogy le lesz véve a palettáról. :( de remélem hogy mégsem.
  • LeonSilver
    #12972
    ufftápig

    Ügyes!

    ontápig
  • Gascan #12971
    mondjuk ez rám is igaz.. azóta repülök extra keveset multiban amióta nincs kamel és dr1 :(
  • Papa01 #12970
    Köszi a beszámolót, én szeretnék menni, főleg úgy sikerült megoldani a szívást.. :) De most már fekszem, mert 5:50-kor csipog az a fos telefon.. :))
  • kmarkdev
    #12969
    Szia, Urak!
    Végre ismét van okom repülni. Mióta kivettétek a Camelt és a DrI-et a küldiből, igazából csak 1/2 szívvel harcoltam, de most itt az új kedvencem a Pup! Egyszerűen nagyszerű! Kb. 2 óra repülés után belejöttem, ma pölö sorozatban vagy 5 légi győzelmet arattam a mindig túlerőben lévő ellenfelekkel szemben. Szerintem érdemes lesz mindannyiótoknak hajtani egy kicsit, mert fordulóharcban eléggé über gép, és nem szeretném, ha ezt is "eltüntetnétek" :).
    Pár tapasztalat:
    Bal kanyarhoz itt is kell az oldalkormány, különben felemeli az orrát, és nem fordul. Ilyenkor nagyon hasznos a Blip, a gép igen jóindulatúan reagál rá, de inkább több rövidet nyomjunk egy hosszú helyett, hogy sebesség is maradjon.
    Ha van elegendő sebesség (70 mph körül), akkor remekül tartja az orrát a horizonton éles fordulóban is, az oldalkormány is hatásos marad.
    Remekül manőverezik vertikálisan, de azért a DVIIF-et és DVIII-at inkább kényszerítsük fordulóharcra :)
    Meredek emelkedéssel szinte teljesen elkoptatható a sebesség dugó nélkül, de ha megkezdi balra az átesést, azonnal nyomjuk a Blip-et, és kezeljük finoman az oldalkormányt mielőtt az "igazi" dugóhúzó kialakulna!
    Csűrésben közepes, de rá lehet segíteni a szögsebességre az azonos irányú oldalkormánnyal.
    Ha gyorsabban orsózó gép ellen ollózásba fogunk, és a másik kezd elcsúszni, akkor inkább folytassuk megkezdett fordulót (kis vertikális iránymódosítással), - a Pup nagyon hamar "megkerüli" az ellenfelet, és ismét nyerő a pozíció.
    Egyelőre ennyi; remélem, minél többen leszünk pénteken!
  • Fokker
    #12968
    billentyűzet: nekem sem jön be ez az újfajta gumiklavi; nekem ami igazán tetszik, az a laptopbillentyű asztali gépes változata. nem is tudom minek hívják, slim? jó sok éve volt laptopom, és baromira tetszett a billentyűk nagysága és nyomáspontja. most egy ócska logitechen pötyögök, de a következő vékony lesz. kényelmesebb is, hogy nem feszül hátra a kéz, hanem szépen egy síkban van a billentyűzettel.
  • sakkay
    #12967
    Tudom nem népszerű a gondolat, de a sport sokat segít a le nem vezetett feszültségeken...de nem a himihümi jól esik szint, hanem meg kell dögleni.. a zsákolás is nagyon jó, vagy hosszútávfutás.
  • Papa01 #12966
    Nono! És aki nem dohányos?? :)
  • DummyBoy
    #12965
    Nekem sokan nem értették mit keres sok 10 üres összegyűrt cigisdoboz a gép körül anno az albérletben ... Nos, a cigisdobozt össze lehet gyűrni, hozzá lehet vágni bármihez, szét lehet tépni, szóval tökéletes feszültséglevezető :)
  • Papa01 #12964
    Megy, jó repülést! :)
  • Papa01 #12963
    Sanyo mester már bent van, megelőzött.. :)
  • brendon566
    #12962
    köszi
  • Papa01 #12961
    Persze, egy pill..

    @ Leon:
  • brendon566
    #12960
    Papa, megtennéd hogy elindítod a szerót?
  • Solt
    #12959
    :D:D
  • LeonSilver
    #12958
    Iszunk, Hányunk, Belefekszünk.
  • Papa01 #12957
    Mi az az IHB? :)
  • LeonSilver
    #12956
    Nem, de a munkatársaim akikkel anno lanpartyra járt mesélték. Egyébként azokon a lanpartykon szó szerinti volt az IHB..
  • whiteskull
    #12955
    Azt hiszem egészen furcsán néznének rám, ha ilyesmire vetemednék. :)))
  • Papa01 #12954
    :D :D Láttad is? Gondolom, megrázó élmény lehetett.. Nekem egy ismerősömet egyszer az állandóan visító papagájuk idegesítette fel... ugye a kalitkában nem tudott vele mit csinálni, ezért leköpte szerencsétlen madarat...
  • LeonSilver
    #12953
    *köpködi
  • LeonSilver
    #12952
    Nekem is van ismerősöm aki szintén köködi a monitort :D

    Da, benyomódnak a gombok lévén gumi az egész hóbelevanc.
  • Papa01 #12951
    Nálam van úgy, hogy a bill/egér , azért megszenvedi a dolgokat.. :)