29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • mijki
    #13030
    Off:

    Nem ide való, de megkel mutatnom.


    On:
  • Papa01 #13029
    Hááát nem tudom, ez nekem olyan, mintha egy RTS-ben fizetnék kreditért, hogy egyből tudjak építkezni,meg cuccokat gyártani.. Ennek mi értelme?? :)
  • LeonSilver
    #13028
    Nem biztos. Olyan is lehet akinek nincs ideje kifarmolni a cuccot és inkább megveszi. Én nem ítélem el, véleményem szerint ez is kereskedelem amit meg kell(en) adóztatni, esetleg törvényes keretek közé szorítani.
  • Papa01 #13027
    HA! Ezeknek van vajon csajuk? :D
  • LeonSilver
    #13026
    http://en.wikipedia.org/wiki/Gold_farming
  • Papa01 #13025
    Nem semmi.. ezek gondolom, - akik vásárolnak ilyeneket - igazi fanatikusok, és csak abban a világban élnek...
  • LeonSilver
    #13024
  • LeonSilver
    #13023
    Ja
  • LeonSilver
    #13022
    Nézd meg a belinkelt oldalt. 200000Gold a wow egyik szerverén 324$!

    Például van egy mob amit ha lecsapsz dobaht goldot.
    Ezek az emberek egész nap monsztereket csapkodnak.
    A pénzt összegyűjtik és eladják.
    Érted Papa, te bemész a suliba tanítani ezért kapsz fizetést. Ezek meg oldökölnek és azért. Egyébként roppant szar meló. Monoton és keveset fizet.
  • Papa01 #13021
    Ez de kemény... Fizet azért, hogy ne kelljen játszania, hanem egyből jó pozícióból induljon??
  • Papa01 #13020
    Kínában, vietnámban ilyen helyeken vannak emberek akiknek az a dolguk (ezért kapnak fizetést), hogy ülnek egy szobában 10-20-30-50 másik emberrel és mondjuk pénzt farmolnak amit a főnök elad.

    Ezt hogy érted?
  • LeonSilver
    #13019
    Például itt is lehet venni goldot, cuccot, powerlevelezett karit.
  • LeonSilver
    #13018
    Annak idején a játékot magát lelehetett tölteni az ncsoft oldaláról, azért nem kellett fizetni. De mintha már volna olyan is, hogy a játékért magáért is kell fizetni plusz a havidíj. Bár ez nem biztos mert már nem követem ezeket a szarokat. Vannak f2p játékok amiket ingyé játszhatsz és iylen plus cuccokért lehet fizetni. Qrva jól megélnek belőle cégek. És nagyon - nagyon sok ember él az ezekben a játékokban fellelhető fizetőeszközök illetve cuccok árulásából. Sok cikk született ebben a témában. Kínában, vietnámban ilyen helyeken vannak emberek akiknek az a dolguk (ezért kapnak fizetést), hogy ülnek egy szobában 10-20-30-50 másik emberrel és mondjuk pénzt farmolnak amit a főnök elad.
  • Solt
    #13017
    Az iRacing is ilyen... a DLC meg a havidíj... amíg nem kötelező, én azt mondom, hogy aki úgy érzi megéri neki, fizessen...
  • Papa01 #13016
    Még mindíg sokkban vagyok.. Havi 4 rugó... Ez lehet hülye kérdés, de az alapjátékért (Ha van olyan) ugye nem kell fizetni? Tehát, csak letöltöd és nyomod a havi bérletet?
  • LeonSilver
    #13015
    Elég sok ilyen játék van. Régebben én is játszottam ilyennel (Lineage2, off szerveren kb. 9 hónapot) de megfogadtam, hogy soha többé. Nem éri meg.
  • Papa01 #13014
    Háát urak, eddig picit morogtam, (és sokan mások is), hogy nem olcsó a BS A1-10C... Na most befogom a számat.. Megjegyzem, nem szeretem ezt a játékot:

    Az SG fórum World of Warcraft topikjában lévő GyIK-ben olvastam:

    Mennyibe kerül a játék?

    A játék ára változó, nézz szét internetes oldalakon. Mint arról a játék dobozáról is tájékozódhatsz a World of Warcraft csak előfizetéssel használható. Jelenleg ennek két módja van:

    * internetes fizetésre alkalmas (dombornyomott vagy net-) bankkártya, melyről az előfizetési ciklus végén automatikusan vonja a következő adag pénzt a Blizzard,
    * gamecard (GC), amiért elcammogsz a boltba, megveszed, és 60 napig játszhatsz.

    Előző esetben havi 12.99 euro az előfizetés ára (hosszabb időtartamra is előfizethetsz, így olcsóbb), a gamecard 60 napos játékot biztosít, ára változó, függ a forint/euro árfolyamtól. Általában a bankkártyás előfizetés olcsóbb (ez is árfolyamfüggő), de biztosan kényelmesebb. Ha nem vagy biztos benne, hogy bankkártyád alkalmas internetes fizetésre, akkor érdeklődj a bankodnál!

    Szerintem ez egy hatalmas rablás.. havi díj játékért....
  • Fela
    #13013
    Noh akkor ez lesz a gond, mert addig be sem szandekoztam lepni ameddig nincs beallitva :-)

    Kesobb bekukkantok akkor ! :-)
  • LeonSilver
    #13012
    Az csak az automatikus hangérzékelésnél mozog.
  • LeonSilver
    #13011
    Csak azt nézed, hogy az a szar ott nem mozog? Mert ha igen megnyugtatlak, nekem se mégis hallanak a TS-en.
  • Papa01 #13010
    Próbáld másik bill-el! Friss a TS3?
  • Fela
    #13009
    "Mikrofon mukodik, mert a masik ket opcioban (a folyamatos hangrongzites meg a felismero cuccnal) mukodik rendesen."

    :-)
  • LeonSilver
    #13008
    Egyáltalán működik az a miki?
  • Fela
    #13007
    Itt all az egesz, hiaba nyomom az ALT-ot es kiabalok :-)

  • Papa01 #13006
    Előbb hagyd a joyt, nézd meg csak billcsivel működik -e... pl bal ctrl.
  • Fela
    #13005
    PTT-re beallitottam az ALT-ot, benyomom es nem aktivalodik az a meroskala ami a folyamatosnal es a felismeronel viszont mukodik.
  • LeonSilver
    #13004
    Talán be kellene állítani először, hogy mire történjen valami. Nem?
  • LeonSilver
    #13003
    Ha bugos lenne akkor másnak sem működne, holott működik.

  • Fela
    #13002
    A lenyegre pont nem valaszoltam :D

    A "test voice" resznel ranyomok a gombra, megjelenik hogy nyomjam le xy gombot a beszedhez amit le is nyomok csak tortenni nem tortenik semmi.
  • Fela
    #13001
    Persze ami a bannerban is van.

    Igazabol teljesen mindegy, mert probaltam a Joy gombjara, billentyuzet gombjaira de semmit nem csinal egyiknel sem. Mikrofon mukodik, mert a masik ket opcioban (a folyamatos hangrongzites meg a felismero cuccnal) mukodik rendesen.

    Neten irjak hogy rossz, mert nem aktivalja a PPT funkciot vagy mi a franckarika :-)
  • Papa01 #13000
    Mi történik amikor próbálkozol? Melyik billentyűre szeretnéd rátenni? Ugye TS3-ról van szó? :)
  • Fela
    #12999
    Sracok!

    Gondoltam majd este felnezek en is, megnezni hogy repulnek a nagyok hogy lehessen tanulni belole DE ez a franya TS nagyon rakoncatlankodik.

    Egyszeruen hiaba allitom be a PTT billentyut, egyik sem tetszik neki. Automata felismeros dolgot meg sosem szerettem.

    Van erre valami megoldas? (valami editeljuk a config fajlt talaltam a neten, csak hatha a juzer a balfasz :-) )
  • Papa01 #12998
    Aktualizáltam a banner-t is. :)
  • Papa01 #12997
    Érdekes, a legalsó könyv borítóján is egy Triplane látható... :))
  • Papa01 #12996
    Javítva! :)
  • Papa01 #12995
    Basszus, nem értem.. végig mentem e levélen.. és végig nyomogattam a alkalmaz gombot.. Mi történhetett?? :))
  • Sanyo
    #12994
    Szívesen! :)

    Ezt már levélben is említettem:

    amit a Oakley & Co. vállalat épített ás szállított le
  • Papa01 #12993
    Most már elvileg OK! :)
  • Papa01 #12992
    Köszi szépen! :) Érdekes, ezeket az imént javítottam.. Nézem, újra! :)
  • brendon566
    #12991
    Szupi lett
    két apróság, ha gondolod...:
    " A A típus egyik hiányossága..."

    "A repülőgép teljesítményét jól jellemezt a az a tény"