29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #13072
    Sanyo Mester, sajnos nem tölti az a régi küldit. Ha gondolod, holnap saját host-ban tesztelhetem a két küldit. :)
    Köszi a segítséged! :)
  • Sanyo
    #13071
    A következő vagy az azutáni induláskor fog betöltődni. Ha mégsem, akkor újra kell indítani a dedikált szervert.
  • Papa01 #13070
    Köszi megnézem!
  • Sanyo
    #13069
    Fent van, remélem jól konfigoltam be. Ha nem indulna el, vagy nem lehet csatlakozni, 10-ig a gép előtt vagyok.
  • Papa01 #13068
    Mielőtt szétszakadt apró darabokra! :D

    Lehet, csak sülyedésben használták..
  • Zair #13067
    Találtam anyagokat repülőgépfedélzeti gépágyúkról, lövegekről. Az milyen durva lehetett, amikor egy fából/vászonból/drótokból készült gépen, ami alig 100km/h-val repesztett elsütöttek egy ilyen 75 milliméteres dögöt? Megállt a levegőben? :-D
  • Papa01 #13066
    Köszön szépen! :) Nagyon komoly kis táblázat lesz az tuti! :) Ha kész lesz, kitesszük azt is! :)
  • Zair #13065
    Papa, a rofos gmailes címre ment az email, küldtem az anyagot. Az emilben benne van a számom, ha valami cinkes, hívjál nyugodtan.

    Srácok, elkezdtem egyenként egy táblázatban feldolgozni, hogy melyik repcsi milyen géppuskákat használt az I. VH során. Azt hittem lesz vagy összesen 50 darab repülőgéptípus az összes hadviselő országból. Ehhez képest most tartok 133 db típusnál, úgy, hogy csak a Monarchia és a franciák vannak teljesen készen, plusz a németek kb. 1/4-e... Ráadásul a fegyvertelen gépeket vagy amik csak valamilyen bazinagy löveggel repültek innen ki is hagytam. Dúúúúúúúúúrva!
  • Papa01 #13064
    :)
    @ Sanyo: Oki, köszi szépen! :)
  • Sanyo
    #13063
    Csak később érek rá foglalkozni vele, de még ma beteszem.
  • messerharcos
    #13062
    OFF

    nio ez remélem sikerül mert ez gyönyörű:D
  • JoeDestroy
    #13061
    Kis off
    Örülök ha modellezőkre akadok :)
    Nálunk a TOP GUN modellekkel így néz ki. (Lehet hogy már egyszer linkeltem...)



    ON
    Mi lehet az oka, hogy a ROF kitesz a windows képernyőre mintha ATL+TAB lenne?? Nincs lenyomva.
    WinXP + HD3870X2 + E8800 + 4 GB ram. TrackIR és X-52 van.
    Volt már ilyen valakinek?
  • messerharcos
    #13060
    reméljük:) Te ezek szerint aktivan modelezel most is?
  • messerharcos
    #13059
    azt hol is, micsoda is az?
  • Papa01 #13058
    Igen, amiatt hagytuk, ki, mert azok a gépek, inkább az újabb gépeknek ellenfelei, a DH2, D2, stb gépeket simán megeszik... ha betennénk mindenki azt nyomná a régi küldiben.. :) Így az új gépek közé tettük be.. :)
  • DummyBoy
    #13057
    Ti tudjátok ... ettől függetlenül a 2 Sopwith gép kimaradt belőle :)
  • Papa01 #13056
    Tegnap este ezt toltuk és szépen ment a küldi.. :)
  • Papa01 #13055
    Dummy mester, a Alba D2 megeszi a DV-öst.. :) Komolyan. És ennek tükrében, így az is tud repülni, aki nem vett régi gépet. (A D5 alapgép.)
  • DummyBoy
    #13054
    Hát, izé, Papa mester, nem akarok beleszólni, de mi értelme van berakni a régi gépeket egy Aba Dv-el együtt?

    Kerüljön bele a Pup meg a Triplane és oké, de a Dv minek?

    Mindenki DV-el fog alázni ...
  • 2Pete
    #13053
    Háát az tuti hogy izé...
  • Papa01 #13052
    :D Csak akkor, ha laporoszkópos eljárással lehet kivenni a követ! :D
  • 2Pete
    #13051
    Papa nem akarod kipróbálni ?Hátha van benne epekő is...
  • Fokker
    #13050
    én 30 éves fejjel értem el, hogy a tizenéves álmaim(pl. repülőmodellezés) valóra váljanak. nem vagytok semmiről lemaradva, ráadásul amikor én voltam tizenéves, a repülőmodellezés még drágább és elérhetetlenebb volt, mint ma. ma már a kínai gyártók egyre jobb minőséget gyártanak, a menő márkák árainak feléért-negyedéért. szóval az idő Nektek dolgozik. egyébként nagyon profi modellezők lesztek, ezt már most látom. és nem kell 30 éves korotokig várni

    @Leon : természetesen!

  • Papa01 #13049
    A szélesvásznút igenre állítod?
  • messerharcos
    #13048
    ugy csináltam....... de nem, nemtudom miért..
  • Papa01 #13046
    Működik pedig...
    A teljes címet beilleszted ugye? Pl:
    http://www.youtube.com/watch?v=oB-0ImSpQhw
  • Papa01 #13045
  • messerharcos
    #13044
    nem müködik:( nem értem, beilesztem és semmi....
  • Papa01 #13042
    Nem írtam a ROF.hu-n a letöltések között a legalsó.. :)
    Köszi szépen!: )
  • Papa01 #13041
    Mester, használd a zöld videó beszúrása gombot! :)
  • Papa01 #13040
    Sanyo Mester! :)
    Megtennéd, hogy a szeróra fellövöd a

    Quick Lake TDM_korai_gepek_AlbaD5.zip

    küldit is? Forgóban menne a jelenlegivel.. :)
    Amikor hsotoltam, nagyon tetszett a népeknek.. :D

    A küldetésben elérhető gépek:

    Airco DH.2
    Nieuport 11
    Nieuport 17.C1
    Fokker E.III Eindecker
    Albatros D.II
    Albatros D.Va

    Az Albatros D.Va azért került be, hogy azok is tudjanak csatlakozni, akik nem vásároltak régebbi gépeket.
  • messerharcos
    #13039
    f-16
  • messerharcos
    #13038
    Hát, van egy repülési videóm, ennél a dobásnál sokszor többre is képes az ltalam tervezett F-16 jobb szélben.
    Ugyan az a gép mint ami mijkijé, annak az előző példánya, a 2. F-16-osom.

    A küönböző távirányitós gépek jóideg sajnos csak álom marad, nem vószinű hogy tizenéves fejjel kereset nélkül megengedhetem magamnak ezt a drág hobbit, de majd egyszer...:) sok álmom van:)
  • LeonSilver
    #13037
    Az impeller és a himpellér ugye tezsvírek?
  • Papa01 #13036
    Ez gyönyörű!
  • Fokker
    #13035
    *szerk: nem az impeller van habból, hanem a gép sárkánya. az impeller egy sokágú légcsavar, amit egy elektromotor forgat, max. gáz esetén olyan 60.000-es fordulaton.
  • Fokker
    #13034
    nick levédése: én is egyetértek, ennyire azért ne legyünk nyitottak.
  • Fokker
    #13033
    @Fela : úgy tudod legjobban letesztelni, ha legközelebb jössz repülni. ha mégis gubanc van, akkor tudunk segíteni.

    @Mijki : nagyon tetszik! van a modellrepülésnek egy ún. jet fajtája, ahol sugárhajtóműhöz hasonló "impellert" tesznek a gépbe. ezek habból vannak, az egész gép súlya akksival-szervókkal-szabival-motorral fél kg körüli. és iszonyat gyorsan repülnek, még a hangjuk is olyan mint az igazié. a Te gépeden is látszik, ha izomból eldobod, úgy repül mint a golyó. egyszer láttam egy ilyen jetet ahogy a srác reptette; félelmetesen gyors volt.

    itt egy igen szép darab:



    Mig-15




  • Papa01 #13032
    Szuper, köszi szépen, nagyon várom! :)
  • Zair #13031
    Papa, 99%-os a cucc, király fényképeket találtam, egy utolsó táblázat készül, hacsak be nem üt valami gebasz legkésőbb holnap estére meglesz.